LEGACY
Jel ko svira šta?
71 odgovora7,627 pregleda
Jah
ISTRAŽIVAČ91 REP27%
→ Entuzijasta
JahISTRAŽIVAČ
apr 2008.
apr 2008.#1
Jel svirate ata?
Ja sviram gitare sve 3 vrste al bass mi ,kruva pod krov donosi
Al kad se naduvan,mogu zamjenit cijeli orkestar,sve mi ide :D
bahatee
ENTUZIJASTA216 REP4%
→ Poznavalac
bahateeENTUZIJASTA
apr 2008.
apr 2008.#2
ja sviram (pokuaavam svirati) bubnjeve
sad preureujem sobu da mogu bubnjeve kupit
:notnice::notnice::banana:
6 REP12%
→ Istraživač
apr 2008.
apr 2008.#3
:smoke18: Ha Ha ja buraz nesviram samo repam kad se dobro sazvekam :goldmaryjane: ito dobrom zvekom
32 REP64%
→ Istraživač
apr 2008.
apr 2008.#4
evo, novi sam tu i patim se s otvaranjem teme. neata mi sere da moram imat barem 10 znakova (a imam ih).
ata da onda radim?
16 REP32%
→ Istraživač
Švercegovac
ISTRAŽIVAČ58 REP5%
→ Entuzijasta
korjenko
POZNAVALAC1.202 REP67%
→ Ambasador
Zabljak 1992
POZNAVALAC1.056 REP51%
→ Ambasador
28 REP56%
→ Istraživač
apr 2008.
apr 2008.#10
bilo bi kewl da se skupimo sviramo... ?
ja sam gitarist i pjeva
.
ako je netko za chillat svirat akusti
no...
lennona ili marleya ili atogodj ve tako polagano...
molim odma da se javi.
zagreb studiram.
cmicma
Red Weed
ENTUZIJASTA381 REP45%
→ Poznavalac
Red WeedENTUZIJASTA
apr 2008.
apr 2008.#11
Bass gitara , Stoner bend vjervatno imena Acid Yoda....
Jednog dana cete cuti za nas....
A onda cemo stoned kulirat uz psihodeliju mog benda!
30 REP60%
→ Istraživač
apr 2008.
apr 2008.#12
Gizmo se fura da zna svirat gitaru wahahahaha...a ja sam nekad svirala gitaru,tarabuku,klavir i mandolinu:D sad nista...pih...bas mi zao...):
Greatboy
ISTRAŽIVAČ88 REP25%
→ Entuzijasta
GreatboyISTRAŽIVAČ
apr 2008.
apr 2008.#13
Ja sviram gitaru (akusti
na i elektri
na)!
Joa samo ~elim nau
it svirat klavir, ali to je skupo!
Ako nekad skupim 5.000 kn koje mi nee tribat e onda kupujem klavijature!
Kanabis_kid
AMBASADOR1.664 REP5%
→ Legenda
Kanabis_kidAMBASADOR
mar 2015.
mar 2015.#14
Baa sam danas kontao otvorit ovakvu temu, al nisam ni znao da postoji. U svakom slu
aju mislim da ima potencijala da ponovno za~ivi :)...
Dakle, sviram usnu harmoniku zadnje 3 godine ( Blues Harp, tonalitet B)...sviram blues uglavnom
Po
eo sam u zadnjih 3 mjeseca svirat akusti
nu gitaru tj. u
it svirat..kul instrument, ne
ini se prezahtjevan..planiram svirati rock
Onda volio bih nakon toga probat sa bas gitarom ili synthesizerom..
Evo neka pitanja za one koji budu pisali u ovoj temi:
1. Koji instrument svirate?
2. Koliko dugo svirate taj instrument?
3. koju vrstu muzike svirate?
4. Jel bi voljeli joa neki instrument svirati, koji?
ajmo muzi
ari haha
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
mar 2015.
mar 2015.#15
1. gitaru nabadam, frulu samo kondorov let :)
2. a neznam, to je nak rekreativno, izgubio sam pol frule prije par godina.
3. ambijetalnu, na fruli samo heavy metal
4. mo~da didgeridoo
ZdravaTrava
LEGENDA10.650 REP56%
→ Zmaj
ZdravaTravaLEGENDA
mar 2015.
mar 2015.#16
Gitaru, bas, bubanj i mikrofon :)
Gitaru 6-7 godina, bas 5-6 godina, bubanj 4-5 godina, mikrofon 2-3 godine sve samouk uz internet.
Od popa do metala i sve uzmeu, stoner, psihodelije, latin, reggae, blues... al najviae sam za stoner i blues, uz lagani crunch mada volim i d~d~d~ :D
Imam washburn wi66 sa pageovim wireingom (dva humbuckera koje mogu splitat u single kako ou), ukulele, klasi
nu, fenderovu akustaru, fua precision bas kojeg sam uredio sad je zmaj, yamaha dtx bubanj, yamahu pacificu, par pedala, fenderovo malo poja
alo, bugeru v22, akai eie interface, behringerove aktivne zvu
nike i yamaha miksetu i joa dosta toga.
Promjenio sam dosta gitara, imao sam les paula od ltd-a i warlocka to su bile opi
ene itre, bilo je tog joa te su ostale u sjeanju.
To mi sve u kunom studio, imam privatni demo album
udnog stila nez kako bi nazvao al stavit u vam tu neki sample pa mo~ete posluaat, imam i par autorskih sa bendom, svirali smo na rirocku i to je bio vrhunac raziali se radi obaveza. Imam i par koje sam u fruity loopsu napravio al to se ne broji hehe.
Samo da ka~em, pljuga i bend neato najbolje.
Klavijatura i sitar su mi fora to bi probao nau
it, na klavijaturi znam canon odsvirat :D
Ako kom treba neki savjet u vezi ne
eg od ovog tu sam.
Evo jedne, slobodno bacite komentar: kako nazvati ovaj ~anr?!
A onda tu je i ovo: egipatski metal?! :D
Koja vam od ove dvije verzije zvu
i bolje?
Razvodnjena ili Agresivnija
Kako sam uploadao tako se duboki tonovi poja
ali, valjda slabija kvaliteta, smanjite sba ako mo~ete. Ovo sve su piloti pred demo snimke tako da nije puno truda ulo~eno u snimanje, imajte na umu kad
ujete greake :)
Dobra tema btw :D
ZdravaTrava
LEGENDA10.650 REP56%
→ Zmaj
Papa Romeo
ZMAJ21.559 REP
Papa RomeoZMAJ
mar 2015.
mar 2015.#19
Sviram komsijama po zivcima, a ponekad i gitaru uzmem u ruke.
Nekad je gitara imala extra prolaz kod cura, danas mi to dodje daleka proslost.
Sinu sam je svirao dok je bebach bio pa se primio, tako da sad uzivam dok riffove vjezba.
18 REP36%
→ Istraživač
mar 2015.
mar 2015.#20
Po
eo sa gitarom, ali zadnjih 20 godina profesionalno se bavim pjevanjem. Poslednje iskustvo sa instrumentom, prije tri godine kad sam bio basista u jednom bendu,
isto iz razonode. :)
Kanabis_kid
AMBASADOR1.664 REP5%
→ Legenda
Kanabis_kidAMBASADOR
mar 2015.
mar 2015.#21
@No Joke znam da se zajebavaa, al fakat ima jedan bend u kojem, uz standardnu gitaru i bubanj, sviraju frulu :D
@ZdravaTrava bolja mi je agresivnija verzija...ako mo~ea, stavi joa neke snimke, ful su dobre :)
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
opa cupa
ZMAJ140.425 REP
opa cupaZMAJ
mar 2015.
mar 2015.#23
Smotam i ja 5..6 strasno zar ne ??!!
Svirao sam gitaru.Svirnem ponekad i sada...blues manje,vise to jedino i znam.Ne necije stvari.Vise onako bezveze a svoje :)
Mozda i montiram neki video pa zakacim...dobar sam za fajrunte haha
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
mar 2015.
mar 2015.#24
Ne zezam, moje prijateljstvo sa frulom se~e joa iz osnovno akolskih dana. Na glazbeni svi morali furat instrument, veina nosila mandoline, sintisajzere, gitare i tambure, ja kupio frulu jer je mogu furat u d~epu. Pa nisam bio lud furat kontrabas na leima kao neki frikovi. I pjesma po pjesma nau
i se. E da znam i temu od titanika odsvirati na fruli :)
opa cupa
ZMAJ140.425 REP
opa cupaZMAJ
mar 2015.
mar 2015.#25
Frula da jbt i ja sam to morao znati svirati u osnovnoj...bratec martin,bratec martin.Al znao sam i onaj kondorov let haha smijesno...ponovilo se :) al nece
irieman
ZMAJ59.543 REP
iriemanZMAJ
mar 2015.
mar 2015.#26
Eeee , dobre su frulice i blok flaute skroz . Seam se da je u osnovnoj akoli bilo obavezno da ih nosimo na muzi
ko . To mi je bilo mnogo bezbolnije nego da pevam u horu :)
Elem , ja sviram instrumente sa dirkama , evo navraava se 25 godina ta
no . Sviram i gitaru , i bas i bubanj mi je do jaja al ga nemam kui ...trip mi je poslednjih godina da uzmem neki Akai elektri
ni saksofon al nikako da skupim lovu za tako neato :)
Ej , pa ima nas dovoljno za neki vutra session orkestar , zamislite koja bi to koma bila :D
myluckystars
POZNAVALAC1.305 REP78%
→ Ambasador
myluckystarsPOZNAVALAC
maj 2015.
maj 2015.#27
Bok, tra~im nekoga tko svira bubnjeve u okolici os? , da mo~e dolaziti na probe jednom tjedno, sviramo rock , alternative , metal... bilo bi to zgodno druatvo, a usput bi mogli i malo zaraditi i zabavljati se. :zvizd:
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
ZdravaTrava
LEGENDA10.650 REP56%
→ Zmaj
ZdravaTravaLEGENDA
maj 2015.
maj 2015.#29
Evo ja volontiram za mixanje snimljenog. Mogu i odsvirati dionice basa, el gitare, akust gitare i ukulelea.
Odredimo tempo i rokamo u istom tonalitetu pa cemo vidjet sta ispadne :)
nerp
ZMAJ29.234 REP
nerpZMAJ
maj 2015.
maj 2015.#30
Vec zamisljam vutra.org bend kako ce da izgleda:
1 gitarista, 1 bubnjar i 58 frulasa. :D :puuuh::
ganja_farmer
ZMAJ35.697 REP
ganja_farmerZMAJ
maj 2015.
maj 2015.#32
ja znam u~i
ko kolo poderat na fruli,~ena me zajebava da e mi opanke kupit. :P
Blader
ZMAJ27.296 REP
BladerZMAJ
maj 2015.
maj 2015.#33
Ja klavijature, prvestveno klavir-funk,jazz,fusion ili nesto solo emotional improvizacija za dusu
ganja_farmer
ZMAJ35.697 REP
ganja_farmerZMAJ
maj 2015.
maj 2015.#34
jaoooooo bato,zamisli da u~i
ko opletemo na svim tim instrumentima. :D :D
PCrNORbMuR0
volim da sadim
ISTRAŽIVAČ52 REP1%
→ Entuzijasta
doom333
ISTRAŽIVAČ96 REP31%
→ Entuzijasta
doom333ISTRAŽIVAČ
maj 2015.
maj 2015.#37
eh glazba - bilo je vrijeme dok sam bio opsjednut no dosla je bolest i od tad nis, a do tad:
Poceo s tamburicama u O`, preciznije brac, kasnije presao na bugariju i tu imam cca 18 god staza.
Uz to na klaviru imam 12 god staza, orgulje 12 god, na gitari 9 god, bas gitari isto 9 god, bubnjevi nesto slabo, nisam imao gdje konstantno vjezbat pa onak osnovno znam...
sad na zalost vise nist jer me bolest sputava...no vjerujem u oporavak i povratak bar na klavir...
apr 2008.
1 / 37
apr 2008.
maj 2015.