VUTRA
ForumZajednicaMuzikaShaman Shandor - Pederi Gadni
LEGACY

Shaman Shandor - Pederi Gadni

42 odgovora4,419 pregleda
Kurblaj KanAMBASADOR

sep 2007.

#1
Evo ve jako dugo radim na ovom albumu i sad napokon je dovraen moj prvi solo album "Pederi gadni". Ako bih ga trebao glazbeno odrediti to je nekakav noise, pomalo ambientalno i tako svaata teako za odrediti. Na albumu su i dvije pjesme moga benda "Gomora" koji svira guljoa metal, pank i sve druge vrste glazbe na guljoa na in. U gomori smo zasad Ja pod umjetni kim imenom "Gomez Guljoa" i moj prijatelj pod imenom "Bekstor Stokman" obojica sviramo gitare i pjevamo. I tako aro se ti e naziva albuma neka nitko ne bude uvrijeen to ja samo iz estetskih i umjetni kih razloga nemam ja niata protiv homoseksualaca. Samo da napomenem da za vrijeme stvaranja albuma nisam bio pod utjecajem nikakvih droga ni i ega drugog i da su sve pjesme moje u cijelosti i ja sve sviram i pjevam i obraujem osim Gomore. Tako nadam se da e vam se svidjeti Ako netko hoe veliku sliku da si isprinta za cover od cd-a nek tra~i Evo playlista Shaman Shandor - Kak te nije stid samo Shaman Shandor - Gitara u anusu Shaman Shandor - Pederi su Shaman Shandor - Di mi je peder gadni Shaman Shandor - Blok flauta Shaman Shandor - Ivan Shaman Shandor - Mali sluaaj obe strane Shaman Shandor - Biljke Shaman Shandor - Pjesma Shaman Shandor - Sirovine, materijal i Isus Shaman Shandor - 12345678900987654321 Shaman Shandor - Pecanje Shaman Shandor - Prgava Manda Shaman Shandor - Mrkva ka~e MA!!! Gomora - Death and destruction II Gomora - Panks nat ded I evo ga link za download
PampersPOZNAVALAC

sep 2007.

#2
mrkva kaze MA, haha

sep 2007.

#3
A jeste bolesni :icon_lol:
Kurblaj KanAMBASADOR

sep 2007.

#4
Nemojte misliti da imam neato protiv pedera zbog naziva ovog albuma to je uzre ica koju ja esto koristim pederi gadni i jedna pjesma ato smo napuaeni u aumi smislili nas par Nisam nikaki homofob ni niata drugo sam vi svi lijepo si skinite album pa da ujem komentarei tako to

sep 2007.

#5
To umjetnicko dijelo treba uramiti 2 sa 2 :icon_lol: hahaha izvini :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
PampersPOZNAVALAC

sep 2007.

#6
Hehe, ima super stvari, sam malo previse jases po flangeru... Mrkva kaze ma je odlicn;)

sep 2007.

#7
NIKAD nije previse flangera! :icon_lol::icon_lol: meni je najbolja 'Pjesma'
Kurblaj KanAMBASADOR

sep 2007.

#8
MA flanger najja i Flanger+echo+delay - Sveto trojstvo
PampersPOZNAVALAC

sep 2007.

#9
hehe, dobro je gomora posprdo punk i metal;)

sep 2007.

#10
Isuviae si popularan :D Daj veliku sliku za cover, ovo mora da se ima na CD-u (mada i dalje nisam uo :P) :)

sep 2007.

#11
Imas veliki cover unutra, u paketu... :icon_lol:
Kurblaj KanAMBASADOR

sep 2007.

#12
Popularan sam nema ata

sep 2007.

#13
hahaha! stari ti si luuud! LoL nego, da ubacia neke jebene bitove ak bi bil dobar ambiental....al ovak nije baa slualjivo, to je jedini mali bed... :icon_lol:

okt 2007.

#14
otkaceno originalno ma kake bitove da ubacuje samo bi zvucao kao milion drugih ovako barem zna da je jedan jedini :2flip:
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

okt 2007.

#15
E moj `amane `auliu...znao sam da si otka en, ali ovo...hehe. Ajde da i to ujem... :rofl:

okt 2007.

#16
Savraenstvo... sad sam odsluaao... i meni se Mrkva ka~e MA baa baa svia :D A i spot je skroz dobar :D edit: I "Ivan" je super stvar :D

okt 2007.

#17
Taman krenuo da uploadujem, i pre toga pretra~ih YT, kad ono ima ve :) 6yLiPZC8Tws
Kurblaj KanAMBASADOR

okt 2007.

#18
Uskoro namjeravam snimat spot za joa jednu pjesmu Najvjerojatnije za "kak te nije stid samo" ali dajte prijedloge nemora biti baa to udim se da je "mrkva ka~e ma" tako popularna nisam baa o ekivo to, ina e je na ovim prostorima "kak te nije stid samo" najpolularnija i "Di mi je peder gadni" recimo
Kurblaj KanAMBASADOR

dec 2007.

#19
Zanimljivo eto nakon jednog razdoblja intenzivnog sluaanja albuma pjesma Ivan je ljudima najbolja ali uvijek ju jako upuaen treba sluaat totalno lomi glavu neato predobro a i kak te nije stid samo je hit a i zna bit zanimljivo sluaat prgavu mandu E da sam da ka~em da intenzivno radim na novom albumu koji sam po eo praviti joa prije ovoga ali nisam ga nikad dovraio pa tako sada radim opet na veliko nakon stanke i rada na ovom albumu mislim da imam oko 15-20 minuta materijala i imam ve ideja za joa 2-3 pjesme pa o ekujte za mjesec dva da e biti.
m4r3POZNAVALAC

jun 2009.

#20
Evo skinuo preslusao i cini se jako zanimljivim, ja volim svaki oblik psihodelije pa mi pase :D, iako je ovo neka zaebancija i glupiranje hehe, mogao bih uradit neki goa/psy album samo ovo sve zacinish sa par dobrih bass lajnova i to bi se super uklopilo :DDD, koristio si brainwave generator ili se varam ?, ima jedan fin programcic od Native Instrumentsa zove se PRO 57 pa ako ga nisi probao obavezno ga probaj, sa tim programom mozesh proizvesti zvuk kakav zazelish...
Kurblaj KanAMBASADOR

jun 2009.

#21
Ma sve raeno s adobe auditionom i to ovaj album prije nekih 3 godnine skoro
AFGHANISTRAŽIVAČ

jun 2009.

#22
hahahahaha dobar album, nego oe biti kakvih bonus materijala ?! =)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se