LEGACY
I ja malo da zabadam sa nekim lyrics-ima...
20 odgovora2,050 pregleda
FunkyZ
ENTUZIJASTA246 REP12%
→ Poznavalac
FunkyZENTUZIJASTA
mar 2009.
mar 2009.#1
Ok, this is for the lock'd one, for the one I skipped,
The one I never really loved, just until I tripped,
and felt over my head just to find out that
she was The One, the one I'll never get,
the one I would adore, even when she's dissin' a G
the one I would love more, just for hatin' li'l Z
But, after all those whores, the one that don't love me,
God damn these faggy lyrics, make me wanna flee
away from all this shit, what's the point of staying?
The price is too fuckin' high for the sins that i'm paying
Was the jury too harsh, or was the judge just crooked,
whatever it was, i'll play this one by the books
Her books, her rules, just for one more shot,
because I want her, not just another slut,
a shorty with an attitude,
i'm just showing some gratitude,
come on baby, don't be rude,
'cause you know my hands are glued
to this herb, high to the sky, and I love it, you know...
but for you I would let go, how else could I show
that I mean it, how else could I say what I feel
except writing this shit, and hoping it will
make you realize I'm just a boy showing love
straight edge or high as fuck, i'll always be above
watchin' for you, or just admiring your beauty
oh hell, even wishin' if that was just mine booty
But, we all know that this shit wont happen
So all I have left is this stupid rappin'...
yet another story of z and a lady
and yet again the aftermath is shady
I know it's been a while since we were datin'
I tried to forget, but the memories ain't fadin'...
2nd verse to come... :S
psychoserbic
ISTRAŽIVAČ55 REP3%
→ Entuzijasta
TotalUnderground
ISTRAŽIVAČ176 REP84%
→ Entuzijasta
TotalUndergroundISTRAŽIVAČ
apr 2009.
apr 2009.#3
svaka chast na engleskom,dobra rima..keep up the good work..!
btw,jel imash u planu da s papira to prevedesh u audio..??
Flamey
ISTRAŽIVAČ71 REP14%
→ Entuzijasta
FlameyISTRAŽIVAČ
apr 2009.
apr 2009.#4
Nice ;) sad neki beat reiso ili Fl pa snimit...
Gledas Boondocks?
FunkyZ
ENTUZIJASTA246 REP12%
→ Poznavalac
FunkyZENTUZIJASTA
apr 2009.
apr 2009.#5
prvo,
hvala
hvala
i hvala :)
drugo... imam u planu... ako mi naleti dobar bit, i negde gde to moze da se sprovede u delo...
od frutija i toga nema nista, bar ja necu to uraditi... skoro...
posto nema sanse da nadjem volje/zelje/vremena (ova prva dva nisu toliki problem :D) da to naucim da koristim sam... a jos teze naci nekog ko se razume i voljan protraci vreme na objasnjavanje...
Ali, ono, zivim u nadi... :)
I.... bondocks... ne, sad guglah, i izgleda da cu poceti uskoro :D
Flamey
ISTRAŽIVAČ71 REP14%
→ Entuzijasta
FlameyISTRAŽIVAČ
apr 2009.
apr 2009.#6
Ma nije tesko skini fl ili reiso (valjda tak uvijek zab) i kupi neku jeftinu klavijaturu.... To ti je dovoljno sam skuzis nije bed malo pocnes i odma shvatis cake. Meni osobno niko nije pokazao pa sam shvatio. Je da nisam otvorio ovaj fl mjesecima ali to je osobna ljenost :D
Ako zelis snimit cak ti ni ne treba neki studio da tipu das neke masne pare da ti spoji tekst i beat, frend mi cijeli mix tape snimio u sklepanom studiju s jednim malo boljim mic-om na koji je stavio mrezicu i kompom XD
Gledaj seriju jedna od najboljih za mene sad sam zavrsio sa 1 sezonom i po
injem s drugom...treca brijem da izlazi na jesen. Ako skidas s neta pokusaj nac neku koja nije cenzurirana s cenzurom je cisto sranje....
FunkyZ
ENTUZIJASTA246 REP12%
→ Poznavalac
FunkyZENTUZIJASTA
apr 2009.
apr 2009.#7
nemam para trenutno za takve egzibicije... :\
Mozda za koji mesec, ali sada, nikako... :\
Al, hvala na savetima u svakom slucaju :)
0 REP0%
→ Istraživač
jun 2009.
jun 2009.#8
Sluaaj ovo..
Marijuana je biljka koja raste iz tla
u njoj nema nikakvoga zla
treba joj puno vode da proklija,njezin dim nama svima prija!
Boje je zelene ima vrhove jebene,thcom vrvi luta nam u krvi..
Mi je motamo u oju u velikome broju,u parku iza akole kod nas nema kontrole
Prvi dim je lak da ti aamar tak,drugi dim ko prvi,luta nam u krvi
A kad uzmea i dim trei nema kraja srei
Noge ne osjeaa,ljudi ti se vrte,svaata si obeaa ali nemaa trte..
Smijeh te samo lovi,koda si budala drugi ti se smiju tebe boli kara...
TRASS,BASS,Supergrass
va~no da sve atima
jer kod nas bude sve u redu
dok ima dobrog dima...
AFGHAN
ISTRAŽIVAČ124 REP49%
→ Entuzijasta
0 REP0%
→ Istraživač
FunkyZ
ENTUZIJASTA246 REP12%
→ Poznavalac
FunkyZENTUZIJASTA
sep 2010.
sep 2010.#11
Dis van's kold:
Eci Peci Pec (himna o gandzi)
Cie, cipe, cpe, ja sam lima cze,
Bicarke u suknjicama, ja im gledam guze,
Tako skakucem ja gradom,
Medj' noge pridjem kradom,
Njuskica mi crvena, ja bih tebe rado
Od kare osusio,
al' svet mi se srusio
Kada sam ti sestro ja djanu onjusio
Cie, cipe, cpe, buxne su nam skupe
Murija nas ganja pa se stekamo u rupe
Dok purnjamo sprave, indo weed-a, trave,
I jos malo grasa, za naduvane glave
Dimcina na hilu, a u njoj drugari,
'des' bre brate' 'des' bre stari, daj sta da se vari'
Cie, cipe, cpe, ni sve vojne trupe
Nece mene spreciti da spurnjam svoje dupe,
Kazu fore su mi glupe, kazu da mi rima kida
Ali mene bole briga, uzmem indo weeda,
Motam ga bez stida, motam kao pravi,
Cie, cipe, cpe, ovo je oda o travi
Ovo je oda o spravi,
Buxni, spliff-u, blantu,
Da ne dehidririras cirkaj kolu nikad fantu,
Shejk jo guzu kantu,
Da zasluzis shata,
Ako glumis haj kles 'ravu - tamo su ti vrata,
Nema vise purnja samnom ko ne shvata
Sveta pravila tog kruga,
Nije buxna pljuga,
Cim cim dodas, jao, kakva tuga,
Ne balavi buxnu, balava ti keva,
I hladi to sranje, da ne bi pala sheva,
Ko to tamo peva?
Ko se to preduv'o?
Ko spava u shancu? Ko se nije cuv'o,
od dima?
Ko ima
Flesheve od granja?
Koga smo preskocili, pa sad pravi sranja?
Cie, cipe, cpe, odose da kupe
Bruka dobrog unka, al' je mali tke,
Mada, koga briga, bitno da se rola,
Svi sad nestaju u dimu... To je moja skola...
mar 2009.
1 / 11
mar 2009.
sep 2010.