LEGACY
Klasika
20 odgovora1,584 pregleda
Neko drugi
ISTRAŽIVAČ61 REP7%
→ Entuzijasta
Neko drugiISTRAŽIVAČ
apr 2012.
apr 2012.#1
Da li sam ja jedini koji voli klasiku dok leti? Opusta te jos kada si u mraku i zazmuris vidis nevjerovatne slike,crtas mislima igras se svjescu..nije stond drugacije je,kreativnije...ako neko zeli probat evo primjera
ef-4Bv5Ng0w&list=FLeypTpFqzrgpwQd9iw7CxCA&index=10&feature=plpp_video
the Dreamer
LEGENDA5.861 REP9%
→ Zmaj
the DreamerLEGENDA
apr 2012.
apr 2012.#2
Nisi jedini. Klasi
na glazba
esto se
uje iz mojih zvu
nika, zapravo orkestralna glazba, koju nazivaju klasi
nom samo iz razloga ato koristi klasi
ne instrumente. Klasi
na glazba (tipa Mozart, Bach i sl.) nije po mom ukusu, ali skladatelji poput Dvoraka ili suvremenog Philipa Glassa su izuzetni. A tu je i hrpa drugih iz 20. stoljea...
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
apr 2012.
apr 2012.#3
mo~e ponekad i to,mada viae puta si pustim ovako neato:icon_lol:
Yanni - Deliverance HD - YouTube
Yanni - The Storm - YouTube
YANNI Unico Amore (Enchantment) - YouTube
venom812
ISTRAŽIVAČ178 REP85%
→ Entuzijasta
venom812ISTRAŽIVAČ
apr 2012.
apr 2012.#4
the doors albinoni's adagio in G minor - YouTube
ima nas joa, ekipa i ja volimo ovu stvar
ponočni
ISTRAŽIVAČ82 REP21%
→ Entuzijasta
Neko drugi
ISTRAŽIVAČ61 REP7%
→ Entuzijasta
Neko drugiISTRAŽIVAČ
apr 2012.
apr 2012.#6
Dvorak je strasan jeza svaki put..Yanni cujem prvi put i mogu slobodno reci da sam odusevljen tako da hvala u svakom slucaju
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
apr 2012.
apr 2012.#7
Jeza,odli
na rije
za upotrijebiti kad sluaaa neato ato ti paae:)
Uz gore stavljnih par pjesama,evo ti i jedan koncert od Yanni-a,tek toliko da se upoznaa i sa tim glazbenikom.
Yanni the concert event HD | DVD completo | Mandalay bay 2006 | Sound HQ - YouTube
Nadam se da ne spamamo puno ovaj topic o klasi
noj glazbi.
ponočni
ISTRAŽIVAČ82 REP21%
→ Entuzijasta
ponočniISTRAŽIVAČ
apr 2012.
apr 2012.#8
Ne spamamo. `to viae glazbe to bolje. :goldmaryjane:
http://www.youtube.com/watch?v=yAO6zd-q48E
8 REP16%
→ Istraživač
jun 2012.
jun 2012.#10
Imam nesto sto baca u Nirvanu :D
Richard Wagner: ouverture aus Parsifal. - YouTube
Najbolje ide uz Sensimiliju :D
apr 2012.
1 / 11
apr 2012.
sep 2012.