VUTRA
ForumZajednicaMuzikaKlasika
LEGACY

Klasika

20 odgovora1,584 pregleda
Neko drugiISTRAŽIVAČ

apr 2012.

#1
Da li sam ja jedini koji voli klasiku dok leti? Opusta te jos kada si u mraku i zazmuris vidis nevjerovatne slike,crtas mislima igras se svjescu..nije stond drugacije je,kreativnije...ako neko zeli probat evo primjera ef-4Bv5Ng0w&list=FLeypTpFqzrgpwQd9iw7CxCA&index=10&feature=plpp_video

apr 2012.

#2
Nisi jedini. Klasi na glazba esto se uje iz mojih zvu nika, zapravo orkestralna glazba, koju nazivaju klasi nom samo iz razloga ato koristi klasi ne instrumente. Klasi na glazba (tipa Mozart, Bach i sl.) nije po mom ukusu, ali skladatelji poput Dvoraka ili suvremenog Philipa Glassa su izuzetni. A tu je i hrpa drugih iz 20. stoljea...

apr 2012.

#3
mo~e ponekad i to,mada viae puta si pustim ovako neato:icon_lol: Yanni - Deliverance HD - YouTube Yanni - The Storm - YouTube YANNI Unico Amore (Enchantment) - YouTube
venom812ISTRAŽIVAČ

apr 2012.

#4
the doors albinoni's adagio in G minor - YouTube ima nas joa, ekipa i ja volimo ovu stvar
ponočniISTRAŽIVAČ

apr 2012.

#5
http://www.youtube.com/watch?v=cg_dRAmSzvA
Neko drugiISTRAŽIVAČ

apr 2012.

#6
Dvorak je strasan jeza svaki put..Yanni cujem prvi put i mogu slobodno reci da sam odusevljen tako da hvala u svakom slucaju

apr 2012.

#7
Jeza,odli na rije za upotrijebiti kad sluaaa neato ato ti paae:) Uz gore stavljnih par pjesama,evo ti i jedan koncert od Yanni-a,tek toliko da se upoznaa i sa tim glazbenikom. Yanni the concert event HD | DVD completo | Mandalay bay 2006 | Sound HQ - YouTube Nadam se da ne spamamo puno ovaj topic o klasi noj glazbi.
ponočniISTRAŽIVAČ

apr 2012.

#8
Ne spamamo. `to viae glazbe to bolje. :goldmaryjane: http://www.youtube.com/watch?v=yAO6zd-q48E
sharpLEGENDA

apr 2012.

#9
http://youtu.be/dsQiBjwbXxk

jun 2012.

#10
Imam nesto sto baca u Nirvanu :D Richard Wagner: ouverture aus Parsifal. - YouTube Najbolje ide uz Sensimiliju :D
jesamZMAJ

sep 2012.

#11
Voilim i ja, s vremena na vrijeme, zapravo cesto, poslusat klasicnu glazbu, a volim bogme i i gregorijanske korale. Gregorian chant - Deum verum - YouTube

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se