VUTRA
ForumZajednicaMuzikaVutra radijo online program :)
LEGACY

Vutra radijo online program :)

164 odgovora14,565 pregleda

dec 2011.

#1
Ovako! Tema je zamialjena ko mjesto di e mo voditelji dogovarat termine,davat prjedloge.... Uglavnom ko mjesto za dogovor voditelja a ostalima da slu~i ko neki program radija.Naravno tu e se vidit kad je zamialjena neka online emisija,neka gostovanja,ko puata trenutno i ko e kad puatat u skorije vrjeme. Eto,pa molim voditelje da se malo uklju e.Da vidimo kad ko kad mo~e.Da se ne desi viae da radijo auti! EDIT:od ljudi sa strane ako bude postova bez veze bit e momentalno sankcjonirani!!
BladeZMAJ

dec 2011.

#2
17.12.2011-17:20h-SimasZG vodi radijo do daljnjeg.

dec 2011.

#3
Cjenjeni kolega Blade vas voza radijom,usut vas i zabavlja zabavnim vicevima do daljnjega!
BladeZMAJ

dec 2011.

#4
21:45h gosp.Tropico vas preuzeo aluaatelji vuta radija kojih bi moglo bit puno viae od nekog prosjeka 5 ili 6.
TropicoLEGENDA

dec 2011.

#5
21.45-22.45 elektonska komercijala (malo prije izlaska) ....Enjoy onaj tko izlazi a i svi ostali koj isluaaju!

dec 2011.

#6
cca 23:30 malo fanka na radio valovima Vutra radia 18.12.2011-10:53 evo jutros malo server pada al gledamo da u najbr~em vremenskom roku uspostavimo konekciju ispri avam se svim vutra org radijo sluaateljima zbog tehni kih problema tako molim voditelje ako nalete da radijo ne radi nek preuzmu,hvala
SimasZgAMBASADOR

dec 2011.

#7
Pozz Vutro :vb_wave: Evo za danas imamo jednu test-pilot emisiju koju ce nam voditi naa novi lan AJDE Kolega vec ima iskustva u voenju emisija, koliko se sjecam, rekao je da ce mu se prikljuciti i prijatelj, imaju malo bolju opremu od nas wannabe DJ-a, pa nesumnjam da cemo se dobro zabaviti... Ukoliko se netko ~eli uklju iti u emisiju, neka mi poaalje PM pa cemo se dogovoriti oko detalja... To an termin emisije cu vam reci kad kolega AJDE bude onlajn :icon_lol:
bozgaLEGENDA

dec 2011.

#8
Kolega Ajde po inje sa show-om oko 18h tako da ostanite blizu ;) :sun2:

dec 2011.

#9
Nadam se da ste u~ivali sa kolegom Ajde.Da vas je dobro zabavio. Evo za koju minutu preuzimam vas ja. isto da se zna. ;)
HighBadgerPOZNAVALAC

dec 2011.

#10
Sve sam propustila... :ohno:
SiDAMBASADOR

dec 2011.

#11
bozga daj stavi link na ovu sliku od radija kad ga ve imaa u potpisu.. tak kad ljudi vide da samo kliknu na to.. ovak to niata ne zna i.. samo piae vutra radio.. di, kako, zaato?? :icon_lol:
TropicoLEGENDA

dec 2011.

#12
Imao je Boz link sa potpisa na temu od radija sam oje genjo izbrisa zabunom cijelu temu tako da je nesta i link
SimasZgAMBASADOR

dec 2011.

#13
`ime puata reege malo sad, a kasnije ce psytrance o~e~at kad ga 8 nesscaffe danas protjera :bis:
bozgaLEGENDA

dec 2011.

#14
Efoga sreeno u potpisu link, ljudi klikajte :D
TropicoLEGENDA

dec 2011.

#15
Pustam od sad do cca 20:00 (onda prelazim na linux :D )
SimasZgAMBASADOR

dec 2011.

#16
Zbog remonta na kompjuteru koji je dobio nehajni low kick, radio niram u mogucnosti puatat trenutno...molio bi nekog od kolega da preuzmu...hvala

dec 2011.

#17
Evo preuzeo DJ brada ;) Vozimo ut rock & roll za sada.
BladeZMAJ

dec 2011.

#18
20.12.2011-18:10-Evo ekipa da vas obavijestim da sam ponovno online zamijenio napajanje u laptopu (mamu mu j.....)

dec 2011.

#19
Opet DJ brada voza uz fanki disko ritmove! Ako zapne negdje nek neko preuzme jer ne u bit kod ku e.
SimasZgAMBASADOR

dec 2011.

#20
Sa Vama je DJ `ime uz ritmove sun ane vlaake zemlje zabavlja vas sa svojim uber aaljivim anegdotama iz svoje sobe povremeno, priklju ite se i Vi u eter u zajedni ko laprdanje poslije ru ka reege svira lagano i nekako stereotipno poti e na duvanje naae drage biljke... pzdrav aktivnim korisnicima Vutre.org, oni dobro znaju tko su

dec 2011.

#21
dj, da ne zaboravim, cestitam na tituli
TropicoLEGENDA

dec 2011.

#22
Molim sve dj-eve da sutra oko 20:00 budu online na skipeu. Dogovorit cemo se oko donacija za novi server!
SimasZgAMBASADOR

dec 2011.

#23
Dogovoreno..radio je off u 1:00....Laku noc i hvala svima koji su sluaali p.s. Hvala PowerSeed :icon_cool:
Big LLEGENDA

dec 2011.

#24
Javi meni na PM o donacijama, rado bi pomogao a nisam DJ nit imam skype....

dec 2011.

#25
Smoki pustio mjuzu a ako zapne preuzmite ;)
TropicoLEGENDA

dec 2011.

#26
Puatam ja, new age, domae, pa budemo vidjeli....enjoy!
SimasZgAMBASADOR

dec 2011.

#27
`ime je bio sa vama do 00:00, ali su mu izletile obveze (disre za aitpu), pa moli de~urne kolege da preuzmu... hvala ato ste mrdali uai samnom uz zvukove 70' EDIT: neka svira, ako crkne preuzmite...hvala..potrudit cu se naci financija radi sebe da malo br~i paket neta uzmem, jer je i meni ovo presporo..pardon ako mi nekad zabrejka

dec 2011.

#28
Evo opet Smoki vozi ovo jutro uz ritmove bluza za dobro jutro ;) Sad u vas malo morat ostavit u tiaini zbog neke nadogradnje. Oprostite al brzo se vra amo! 12:47 evo nas nazad i nadam se da ne e bit prekida viae u~ivajte uz razigrane ritmove vutra radija
Big LLEGENDA

dec 2011.

#29
Pohvale na trenutnu muziku na radiu.... dobar ukus :) ko god da bio

dec 2011.

#30
zahvaljujem kolega
DEDEPOZNAVALAC

dec 2011.

#31
Pozz Nisi jedina. Moracu da svratim na taj redio.
TropicoLEGENDA

dec 2011.

#32
17:00 LIVE show with Tropico! EDIT: Prebacujem za 18:00 ili zzz malo kasnij...imam problema sa audio driverima!

dec 2011.

#33
Evo ko i obi no jutarnje sate vam olakaava Smoki sa dobrim vibrama sa Vutra radija!
ajdeENTUZIJASTA

dec 2011.

#34
na sam bo~ji dan aka bo~i - vutra radio od 19h: Sound Check emisija!! Reggae, hip hop - domae i strano + pod~anrovi + ljubav poato smo malo experimentalni sa opremom - nadamo se da emo uspjet slo~it mikrofone, pa da se malo zezamo i pri amo u eteru :) sve u svemu bit e svega! sluaamose!
SimasZgAMBASADOR

dec 2011.

#35
`ime in da house.... ide laganica..aaljite link svojim drugovima i drugaricama da nam povecae sluaanost EDIT: ja ljudi sluaam elektroniku...i tu sam svoj na svome...to znam puatat i tu znam pogodit... Mislim da bi se mi DJ-i trebali preraspodjelit na nekakve stilove muzike koje sami volimo i tako poboljaati sluaanost.... Ja ne sumnjam, da cu sa svojim Trance i Techno setovima imati odreenu publiku...dojde mi ~ao kad imam 0 sluaatelja :ohno: Eto Smoki voli rock, neka on puata rock...ajde voli reege, neka ide reege...al da ipak svatko puata ono ato najviae voli... Ja cu stavit link na UDRU}ENJE LJUBITELJA ELEKTRONSKE GLAZBE kad puatam trance i mogu se kladit da ce permanetno biti 20+ sluaatelja... Listen2myradio.com - Get your own FREE online radio! `IMETU PUCA NET!!!...molim nekoga od de~urnih kolega da preuzmu

dec 2011.

#36
ajmo svi na radijo
Big LLEGENDA

dec 2011.

#37
De ki koji sad pustate.... izbor muzike je tocno po mom ukusu, ali zapinjete malo previse.... Probajte to sredit jer je muzika ZAKON... :) EDIT:: U 9 i neato - skoro 10 nave e po naaem vremenu, u~ivajte uz zvukove balkanskog hip hopa sa naglaskom na puaenju trave.... join us at http://vutraradio.listen2myradio.com/ EDIT2: Evo, radio se gasi, laku noc svima koji ste slusali, i onima koji niste... bilo je svega u ovih 5 sati od balkanskog hip hopa, pa dubioze, postolar tripper, sars, st!llness, pa sve do rocka 70ih i 80ih.... i naravno zavrano opuatanje uz massive attack i nakon toga bambi molesters...... sluaamo se uskoro! :D
SimasZgAMBASADOR

dec 2011.

#38
`ime in da haus... TRENS ~estoki ce da pii
Big LLEGENDA

dec 2011.

#39
00:57 Budite s nama na Vutra org radio forum vuva uz opasne zvukove ranih devedestih, new york, jazz elementi uklopljeni sa najfinijim east coast hip hopom... Savraeno pristaje uz dobar oint i neko pivce.... Stay tuned...

dec 2011.

#40
Evo kad se niko nije sjetio do sad da pusti muziku moram ja da pustim. U~ivajte uz malo crna kog bluza!
ajdeENTUZIJASTA

dec 2011.

#41
Sound Check radio show na Vutra radiju ovaj etvrtak od 19h proali put smo krenuli experimentalno, a ovaj put nastavljamo u sli nom tonu :) Na meniju nudimo: - stare praanjave snimke od 60tih, do 90tih (od rootsa, do hip-hopa) - svije~e upecanu mjuzu iz stranih i domaih voda - ghetto funk remixeve klasi nih skladbi svijetskih glazbenika (ato ~ivih, ato mrtvih) - javljanje u eter pomou malog mikrofona - takoer i poneki specijaltet kue (ako kuhar bude priseban :)) za sada nema stalnog termina, ali sigurno smo jednom tjedno na Vutra radiju! slushamose:happy031:

dec 2011.

#42
Idemo sa rok i bluz tonovima do dugo u no!
BladeZMAJ

dec 2011.

#43
22:30-29.12.2011-Ljubitelji Rock-Metal sounda sluaajte vutra radio,vozim vas :-)))) Listen2myradio.com - Get your own FREE online radio!
ajdeENTUZIJASTA

jan 2012.

#44
rekli su mi SOUND CHECK-ovci da je emisija u etvrtak u 19 h rekli su mi da e u goste doi Balkan's Hi Fi. Trenutno najuploseniji i najaktivniji crew reggae selektora i producenata sa naaih prostora. rekli su mi da e opet biti dobra muzika Sound Check Radio Show @ Vutra Radio
ajdeENTUZIJASTA

jan 2012.

#45
SOUND CHECK RADIO SHOW @ Vutra Radio po injemo zA 20tak minuta (19h) Intervju e biti odraEN PUTEM SKAJPA budite uz nas
Big LLEGENDA

jan 2012.

#46
budem posluao.... moj ste ukus... :)
SimasZgAMBASADOR

jan 2012.

#47
Ajmo laganini uz reege i `imu :bis: Listen2myradio.com - Get your own FREE online radio!
#48
Pozdrav svim lanovima foruma i sluaateljima online radija.Peace to all

jan 2012.

#49
ne radi mi radio... :( oe da instaliram neki plug in, neato WMP sranje a ja ve imam Win7 ultimate i to bi trebalo bit instalirano... (kad kliknem install missing plugins piae: no suitable plug-ins were found) ata da radim?
TropicoLEGENDA

jan 2012.

#50
Metalmaniac, skini ovaj file 87.117.203.166:20949/listen.pls i pokreni ga u winampu ili vlc playeru...radit ce 100%... ;)

jan 2012.

#51
e da ga je.bea kad nemam ni jedno ni drugo... baa sam formatirao komp i moram instalirat sve nanovo...
SimasZgAMBASADOR

jan 2012.

#52
`ime puata :ohno: 16 : 50 .....do kad ga ne potjeraju :)

jan 2012.

#53
O ito se sam poterao poato malo pre bio server ugaaen! Al evo Smok tera ~elje,pozdrave i poruke za sad. A oko 22 napuaena ekipa u eteru!
SimasZgAMBASADOR

jan 2012.

#54
`ime pusta najs chill trensi :banana:

jan 2012.

#55
Preuzeo DJ brejd! Mislim da ne treba puno najavljivati ata e se sluaati. U~ivajte!
ajdeENTUZIJASTA

jan 2012.

#56
od sada subotom od 18 h SounD ChecK muzika i zezanje slushamo se danas

jan 2012.

#57
Pegla rok dok ekamo Saund Check!

jan 2012.

#58
Nedeljom malo bluza! Sad malo disco forewer!

jan 2012.

#59
Idemo u malo druga ije jutro!
ajdeENTUZIJASTA

jan 2012.

#60
sutra (subota) od 18h SOUND CHECK mo~da ak i doe neki gost :) od roots-a, prako rap-a, do dubstep-a slushamose
SimasZgAMBASADOR

jan 2012.

#61
do 18:00 puata aime... u~ivajte u uplifting psytranceu, neka ulije pozitivne energije u vas i natjera vas da pleaete malo po stanu
bozgaLEGENDA

jan 2012.

#62
Uklju ite se u Listen2myradio.com - Get your own FREE online radio! ve eras sam s vama do sitnih sati uz oldskul drum & bass
SimasZgAMBASADOR

jan 2012.

#63
`ime on lajn on Listen2myradio.com - Get your own FREE online radio! ou jea
Big LLEGENDA

jan 2012.

#64
Ja se nemogu nikako spojit na radio, neznam koji je vrag... prije mi radilo u winampu, sad ne radi u winampu, neko mi reko da skinem virtual DJ i sad sam probao poato nema nikoga i nee ni tamo.... Ka~e da se ne mo~e spojit na IP.... ?
Dr.ChronicENTUZIJASTA

jan 2012.

#65
Ja sam slusao preko BS player-a isto mi je radio i samo je jucer presto radit mi radio.. probo sam otic online slusat i tamo isto nece ..
TropicoLEGENDA

jan 2012.

#66
OBAVJEST!!!!!!!!!!!! Svi oni koji sluaaju preko winampa, vlc playera i sli no evo novi link za file skinuti ----->83.142.230.165:24230/listen.pls Zbog pada servera na du~e vrijeme bili smo primorani premjestiti na drugi server!
TropicoLEGENDA

jan 2012.

#67
OBAVJEST!!!!!!!!!!!! Svi oni koji sluaaju preko winampa, vlc playera i sli no evo novi link za file skinuti ----->83.142.230.165:24230/listen.pls Zbog pada servera na du~e vrijeme bili smo primorani premjestiti na drugi server!
SimasZgAMBASADOR

jan 2012.

#68
`ime u rock&roll fazonu
ajdeENTUZIJASTA

jan 2012.

#69
danas - subota, 18h SoundCheck na Vutra Radiju gost e biti jedan ZG selektor/dj GRIME muzike. malo emo pri at o tom pravcu, kako je nastao i sl. stvari. bit e i old skul hip hop-a, dancehalla i naravno grajma! nadamo se pozitivnoj streaming prognozi slushamose
TropicoLEGENDA

jan 2012.

#70
nadamn se da bude sve u redusa hardwareom i softwareom!!!!!!!!!!! jebmljo me engleski !

jan 2012.

#71
Bem ti server! Neda da se ukop am i gotovo!
Big LLEGENDA

jan 2012.

#72
Meni isto nece zadnje vrijeme da me spoji,probao sam i preko winampa i preko virtual dj-a samo kaze cant connect to IP... Neznam... morat cu restartat router...
ajdeENTUZIJASTA

jan 2012.

#73
po eli smo PROVJERAVAT SOUND!! valjd bude doao gost :) ak ne - i dalje rokamo na najja e!! bay beeeee
bigpipePOZNAVALAC

jan 2012.

#74
meni ne sljaka. kak skinut ovaj file za winamp?

jan 2012.

#75
Zabavlja vas Smoki u ovo nedeljno prijepodne! Svi oni koji sluaaju preko winampa, vlc playera i sli no evo novi link za file skinuti ----->83.142.230.165:24230/listen.pls
BladeZMAJ

jan 2012.

#76
29,01,2012 popdne Blade vas vozi radijom-od 21:30 vozi vas Tropico
TropicoLEGENDA

jan 2012.

#77
01.02.2012-11:00, Dj Tropico uz ritmove chill-a i lounge-a!

feb 2012.

#78
Radio nije radio oko 2-3 ujutro. Pa sam preuzeo ja da nesto ubacim medjutim pocelo je da mi pokazuje da ja pustam i moje pjesme idu a pokazuje naslove tvojih pjesama. Pa sa restartovo server i pokusao opet i sve ok neko vrijeme pa opet pocne tvoje naslove prikazivat. Nemam pojma mozda probat veceras taj autodj. Interesatno 5 slusalaca u 4 ujutro. Bice ljudima ostalo upaljeno nadam se da nisam nikoga strecnuo iz sna :)
TropicoLEGENDA

feb 2012.

#79
To je ono cega sam se pribojava...Da se server sam od sebe nece gasiti. 7:58 server opet down! ja preuzea pa dok i mene ne izbaci!

feb 2012.

#80
Zato ka~em da trebamo imat pristup serveru bar za osnovne stvari!

feb 2012.

#81
poslao sam tropicu
BladeZMAJ

feb 2012.

#82
Sla~em se sa Smokom.
davidpeelISTRAŽIVAČ

mar 2013.

#83
:dada Yammat

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se