LEGACY
pantera
38 odgovora2,618 pregleda
43 REP86%
→ Istraživač
mar 2008.
mar 2008.#1
neznam oce li vam se svidi muzika ali svakao im pogledajte home edition dvd vutre i pica ko u prici
http://www.youtube.com/watch?v=iwvpQhtefYI
green_goblin
ISTRAŽIVAČ139 REP59%
→ Entuzijasta
green_goblinISTRAŽIVAČ
mar 2008.
mar 2008.#2
opcenito nevolim power, a pogotovo kad se napljugam!
reggae, dub i rap zauvijek!
43 REP86%
→ Istraživač
mar 2008.
mar 2008.#3
sto je najlue nije power nego thrash joa grezije...kad se uhalia onda popizdia
Clarence
ENTUZIJASTA516 REP79%
→ Poznavalac
ClarenceENTUZIJASTA
mar 2008.
mar 2008.#4
shto je najgore nije ni thrash neg neki half groove thrash...inache bend koji se nemoze svrstat u nijedan zanr metala...al najblizi thrashu...cowboys from hell i vulgar display of power remek djela...obavezna lektira...dimebag alfa i omega benda...iako je anselmo tochka na i...
eo dimebagove klinike iz '93 http://youtube.com/watch?v=R99RyGMYz48
koji car...
43 REP86%
→ Istraživač
Yami_Raziel
AMBASADOR1.929 REP12%
→ Legenda
Yami_RazielAMBASADOR
mar 2008.
mar 2008.#6
Uff Pantera....isuse...panderaaaaaaaa \m/_
vise ih neslusam ali ono...lekcije koje mi je taj bend pokazao...pre pre su...imaju predobre tekstove,svirka im je bomba totalna...vokal...uffff...di ces boljeg od anselma...
dolazak anselma u bend je sve promjenio..na bolje :)
dok su glam svirali ko neke pickice su svi bili...s anselmom su dobili taj Thrash izgled i stil...najstvar mi vjerovatno Drag the Waters..i dan danas ju volim poslusat...i Medicine Man...pre pre...
steta sta su se raspali ali jebiga...tendencije i droga...sta ces :((
jos i dimebagova smrt....mater ***** onom Nathanu sta ga je ubio...dabog da mu je onaj murjak zabio sacmu u usta i raznio mu pol glave al da je ovaj prezivio...to bi bilo bolje nego smrt.....
i jedan anselmov qoute za kraj:
"There are two universal languages...metal and marijuana."
:)
43 REP86%
→ Istraživač
Yami_Raziel
AMBASADOR1.929 REP12%
→ Legenda
Yami_RazielAMBASADOR
mar 2008.
mar 2008.#8
neznam nisam nikad cuo nist od njih...cuo sam da je jebeno ali neznam ^^
43 REP86%
→ Istraživač
mar 2008.
mar 2008.#9
da vidis anselma izgeda ko neki hipi bice se nije ni obrijo ni oaiao odkad se pantera raspala
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
mar 2008.
mar 2008.#10
He sluaam metal mnogo ali trash i heavy jedini pravci koje ne volim baa ali mislim da ima jedna pjesma od pantere koja mi je dobra i to ona "antikrist" ako je ta njihova
43 REP86%
→ Istraživač
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
43 REP86%
→ Istraživač
mar 2008.
mar 2008.#13
trebate poslusa brujeriu jebeni tekstovi neki diler grind core metal(ako razumijete spanjolski)
http://www.youtube.com/watch?v=6_gVtne3b5I
http://www.youtube.com/watch?v=teHZ9JQz8qo
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
mar 2008.
mar 2008.#14
He oni su skroz brutalni ima neka dva njihova spota koji imid~ imaju hehe
38 REP76%
→ Istraživač
mar 2008.
mar 2008.#15
to su ti brujeria, oni su ti spanjolci al se furaju na meksikance kao, i komunjare su ti...
43 REP86%
→ Istraživač
mar 2008.
mar 2008.#16
zato su mi dragi...zapravo ispada da j samo jedan mehiko...a ako budemo realni meksikanci su spanjolci
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
mar 2008.
mar 2008.#17
Posluao sam par pjesama po yubitou i viae mi na death nego na grind li
e
6 REP12%
→ Istraživač
jul 2008.
jul 2008.#18
da,DVD-i su im da riknesh od smijeha_samo cuga,pljuga(na sve moguce nachine) i razbijanje inventara_very good B-)
23 REP46%
→ Istraživač
jul 2008.
jul 2008.#19
pantera je zakon !!!!
i velika je steta sta se vise nece ponovit
jer bez dimebaga to nije pantera. RIP
lipo je vidit da ima napusenjaka koji vole metal
zivili!!!
brujeria, jel njihova ona " padre nuesto"(kako li se pise) ??
mar 2008.
1 / 20
mar 2008.
jul 2008.