VUTRA
ForumZajednicaMuzikapantera
LEGACY

pantera

38 odgovora2,618 pregleda

mar 2008.

#1
neznam oce li vam se svidi muzika ali svakao im pogledajte home edition dvd vutre i pica ko u prici http://www.youtube.com/watch?v=iwvpQhtefYI
green_goblinISTRAŽIVAČ

mar 2008.

#2
opcenito nevolim power, a pogotovo kad se napljugam! reggae, dub i rap zauvijek!

mar 2008.

#3
sto je najlue nije power nego thrash joa grezije...kad se uhalia onda popizdia
ClarenceENTUZIJASTA

mar 2008.

#4
shto je najgore nije ni thrash neg neki half groove thrash...inache bend koji se nemoze svrstat u nijedan zanr metala...al najblizi thrashu...cowboys from hell i vulgar display of power remek djela...obavezna lektira...dimebag alfa i omega benda...iako je anselmo tochka na i... eo dimebagove klinike iz '93 http://youtube.com/watch?v=R99RyGMYz48 koji car...

mar 2008.

#5
jebeni su bili i dok su svirali neki glam power malo fega ami moze stat
Yami_RazielAMBASADOR

mar 2008.

#6
Uff Pantera....isuse...panderaaaaaaaa \m/_ vise ih neslusam ali ono...lekcije koje mi je taj bend pokazao...pre pre su...imaju predobre tekstove,svirka im je bomba totalna...vokal...uffff...di ces boljeg od anselma... dolazak anselma u bend je sve promjenio..na bolje :) dok su glam svirali ko neke pickice su svi bili...s anselmom su dobili taj Thrash izgled i stil...najstvar mi vjerovatno Drag the Waters..i dan danas ju volim poslusat...i Medicine Man...pre pre... steta sta su se raspali ali jebiga...tendencije i droga...sta ces :(( jos i dimebagova smrt....mater ***** onom Nathanu sta ga je ubio...dabog da mu je onaj murjak zabio sacmu u usta i raznio mu pol glave al da je ovaj prezivio...to bi bilo bolje nego smrt..... i jedan anselmov qoute za kraj: "There are two universal languages...metal and marijuana." :)

mar 2008.

#7
a kad smo vec kod anselma--Super Joint Ritual---pre jebeno:b_woot:
Yami_RazielAMBASADOR

mar 2008.

#8
neznam nisam nikad cuo nist od njih...cuo sam da je jebeno ali neznam ^^

mar 2008.

#9
da vidis anselma izgeda ko neki hipi bice se nije ni obrijo ni oaiao odkad se pantera raspala
Kurblaj KanAMBASADOR

mar 2008.

#10
He sluaam metal mnogo ali trash i heavy jedini pravci koje ne volim baa ali mislim da ima jedna pjesma od pantere koja mi je dobra i to ona "antikrist" ako je ta njihova

mar 2008.

#11
jesi lud to ti moze bit od slayera ili sepulture:violent018:
Kurblaj KanAMBASADOR

mar 2008.

#12
A vjerojatno je od sepulture onda

mar 2008.

#13
trebate poslusa brujeriu jebeni tekstovi neki diler grind core metal(ako razumijete spanjolski) http://www.youtube.com/watch?v=6_gVtne3b5I http://www.youtube.com/watch?v=teHZ9JQz8qo
Kurblaj KanAMBASADOR

mar 2008.

#14
He oni su skroz brutalni ima neka dva njihova spota koji imid~ imaju hehe

mar 2008.

#15
to su ti brujeria, oni su ti spanjolci al se furaju na meksikance kao, i komunjare su ti...

mar 2008.

#16
zato su mi dragi...zapravo ispada da j samo jedan mehiko...a ako budemo realni meksikanci su spanjolci
Kurblaj KanAMBASADOR

mar 2008.

#17
Posluao sam par pjesama po yubitou i viae mi na death nego na grind li e
#18
da,DVD-i su im da riknesh od smijeha_samo cuga,pljuga(na sve moguce nachine) i razbijanje inventara_very good B-)

jul 2008.

#19
pantera je zakon !!!! i velika je steta sta se vise nece ponovit jer bez dimebaga to nije pantera. RIP lipo je vidit da ima napusenjaka koji vole metal zivili!!! brujeria, jel njihova ona " padre nuesto"(kako li se pise) ??
FrulaENTUZIJASTA

jul 2008.

#20
ah pantera ... medju prvim metal bendovima koje sam slusao.. stvarno su carevi bili... steta steta... :sadbanana:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se