LEGACY
Rototom sunsplash
12 odgovora1,595 pregleda
SLO-Era
LEGENDA5.899 REP9%
→ Zmaj
SLO-EraLEGENDA
jul 2007.
jul 2007.#1
od 05.do 14.07 http://www.rototomsunsplash.com/index.php?video
zanima ide li ko od vtutra.org ekipe
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kobasicat0rLEGENDA
jul 2007.
jul 2007.#2
Lepo zvu
i :) Ali, neato nisam ni za ata ovih... meseci... :/
edit: A nemam ni pasoa. Odnosno imam... ali kao da nemam :D
psycho.ludjak
ISTRAŽIVAČ168 REP79%
→ Entuzijasta
psycho.ludjakISTRAŽIVAČ
jul 2007.
jul 2007.#3
mah..imas takvih reagge koncerta svake trece veceri u Aquariusu u Zagrebu.
btw.evo samo da najavim purgerima ako netko slusa Ajs Nigrutina vjerojatno ce ovaj petak doc u Funk na spanskom.od mog frenda buraz radio beatove il sta vec za njegove pjesme pa se nesto dogovorilo.jos javim jel to sigurno!
SLO-Era
LEGENDA5.899 REP9%
→ Zmaj
SLO-EraLEGENDA
jul 2007.
jul 2007.#4
malo si promaaijo-bilo bi to cool da je tamo svaki tjedan extra deaavanje
ja bas nisam neki extra fun reggae mjuze ali sam u okru~enju ljudi koju "diau" zanj
sto se ti
e reggae scene-ono sto valja bilo je zimus u SKUC PAUK na ZAGREB WINTER REGGAE ..:misty in roots,... to sam posetijo
sto se ti
e sunsplasha -to je jedan naja
ih reegae festivala u Europi -ima joa u Nl i Francuskoj od ja
ih-tu se polako zavraava od velikih dogadjanja
ima takodje u Slovenji So
a Riversplash reggae festival koji takodje po
inje 04.07 i traje do 08.07
pozdrav
ranking irie gal
ISTRAŽIVAČ101 REP34%
→ Entuzijasta
ranking irie galISTRAŽIVAČ
sep 2007.
sep 2007.#5
verujem da vas od rototom sunsplasha najvise zanima ganja :) tamo se pusi sasvim bezbedno i svuda, u kampu, ispred wca, u svim kaficima, na ulici, na main stageu i dancehall stageu, naravno, ma svuda moze da se sprzi joint!!! i niko ne kontrolise iako sam od obezbedjenja cula da ima dosta italijana u civilu, mada nisam cula da bi ikoga cimali osim dilera i svih koji imaju poslova sa kokainom, heroinom i tako to. da, i to postoji tamo, uzas!!!! diluju u glavnom senegalcani i gambijci pa cak i koji italijan. sa crnica tesko da ces se dogovoriti za pristojnu cenu, cena zavisi od mnogo stvari a u glavnom gledaju da te zajebu, kod njih je sve "na oko", kada vide vagu pobegnu...italijani diluju hasis, sa njima je vec moguce uspostaviti normalan odnos, u svim pogledima.
iskreno, meni ta preterano napusena i odvaljena scena i nije nesto wooow, dosta ljudi tamo i nije zbog reggae koncerata i muzike nego eto, tek tako jer je sve slobodno! definitivno to nije cilj festivala!!!! svima je dovoljeno da uzivaju ali na nacin da ne ugrozavaju druge! ovo je vec treca godina od kako posecujem taj festival, upoznala sam mnogo ljudi, sa nekima se vidjamo svake godine i najiskrenije receno, od svih tamo, bar koliko sam ja primetila, jamajcani i clanovi rastafarijanskih komuna najmanje puse (sto ne znaci da je to malo ali...neki stvarno preteruju)...
imaju i nekoliko grow shopa tamo ali retki su oni koji znaju nesto vise o svemu tome, mislim da su svi u fazanu "ajde da pusimo, nije vazno sta"...crnci umesto "white widow" prodaju "wild window" i tako... sve je to nekako izgubilo primaran znacaj neke svete biljke...
money, money and the woman is the root of all evil.... :)
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
okt 2007.
okt 2007.#6
ma ja nikad nisam volio javna okupljanja dje je kao sve slobodno...odes da vidis neki band i guras ispijene ekstazijem ljude oko sebe...dodjes doma moras se dobro istusirat...
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
jul 2007.
1 / 7
jul 2007.
okt 2007.