VUTRA
ForumZajednicaMuzikaRototom sunsplash
LEGACY

Rototom sunsplash

12 odgovora1,595 pregleda
SLO-EraLEGENDA

jul 2007.

#1
od 05.do 14.07 http://www.rototomsunsplash.com/index.php?video zanima ide li ko od vtutra.org ekipe

jul 2007.

#2
Lepo zvu i :) Ali, neato nisam ni za ata ovih... meseci... :/ edit: A nemam ni pasoa. Odnosno imam... ali kao da nemam :D
psycho.ludjakISTRAŽIVAČ

jul 2007.

#3
mah..imas takvih reagge koncerta svake trece veceri u Aquariusu u Zagrebu. btw.evo samo da najavim purgerima ako netko slusa Ajs Nigrutina vjerojatno ce ovaj petak doc u Funk na spanskom.od mog frenda buraz radio beatove il sta vec za njegove pjesme pa se nesto dogovorilo.jos javim jel to sigurno!
SLO-EraLEGENDA

jul 2007.

#4
malo si promaaijo-bilo bi to cool da je tamo svaki tjedan extra deaavanje ja bas nisam neki extra fun reggae mjuze ali sam u okru~enju ljudi koju "diau" zanj sto se ti e reggae scene-ono sto valja bilo je zimus u SKUC PAUK na ZAGREB WINTER REGGAE ..:misty in roots,... to sam posetijo sto se ti e sunsplasha -to je jedan naja ih reegae festivala u Europi -ima joa u Nl i Francuskoj od ja ih-tu se polako zavraava od velikih dogadjanja ima takodje u Slovenji So a Riversplash reggae festival koji takodje po inje 04.07 i traje do 08.07 pozdrav
ranking irie galISTRAŽIVAČ

sep 2007.

#5
verujem da vas od rototom sunsplasha najvise zanima ganja :) tamo se pusi sasvim bezbedno i svuda, u kampu, ispred wca, u svim kaficima, na ulici, na main stageu i dancehall stageu, naravno, ma svuda moze da se sprzi joint!!! i niko ne kontrolise iako sam od obezbedjenja cula da ima dosta italijana u civilu, mada nisam cula da bi ikoga cimali osim dilera i svih koji imaju poslova sa kokainom, heroinom i tako to. da, i to postoji tamo, uzas!!!! diluju u glavnom senegalcani i gambijci pa cak i koji italijan. sa crnica tesko da ces se dogovoriti za pristojnu cenu, cena zavisi od mnogo stvari a u glavnom gledaju da te zajebu, kod njih je sve "na oko", kada vide vagu pobegnu...italijani diluju hasis, sa njima je vec moguce uspostaviti normalan odnos, u svim pogledima. iskreno, meni ta preterano napusena i odvaljena scena i nije nesto wooow, dosta ljudi tamo i nije zbog reggae koncerata i muzike nego eto, tek tako jer je sve slobodno! definitivno to nije cilj festivala!!!! svima je dovoljeno da uzivaju ali na nacin da ne ugrozavaju druge! ovo je vec treca godina od kako posecujem taj festival, upoznala sam mnogo ljudi, sa nekima se vidjamo svake godine i najiskrenije receno, od svih tamo, bar koliko sam ja primetila, jamajcani i clanovi rastafarijanskih komuna najmanje puse (sto ne znaci da je to malo ali...neki stvarno preteruju)... imaju i nekoliko grow shopa tamo ali retki su oni koji znaju nesto vise o svemu tome, mislim da su svi u fazanu "ajde da pusimo, nije vazno sta"...crnci umesto "white widow" prodaju "wild window" i tako... sve je to nekako izgubilo primaran znacaj neke svete biljke... money, money and the woman is the root of all evil.... :)

okt 2007.

#6
ma ja nikad nisam volio javna okupljanja dje je kao sve slobodno...odes da vidis neki band i guras ispijene ekstazijem ljude oko sebe...dodjes doma moras se dobro istusirat...

okt 2007.

#7
Kasnia par meseci :D

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se