LEGACY
KULA 2009 Festival @ zidine Ivanovac / Osijek / Hrvatska
12 odgovora2,027 pregleda
17 REP34%
→ Istraživač
maj 2009.
maj 2009.#1
evo ljudi ko jos ne zna, organiziramo psytrance festival pa ko voli nek dodje!!!
:happy031: :banana_dred::smoke18:
KULA 2009 Festival @ zidine Ivanovac / Osijek / Hrvatska
22.-24.05.2009.
Live Act:
Deimos / Perfect Blind(LIVE, Zg)
Psilocybian(LIVE, Os)
DJs:
2M (Os)
3TT (Os)
Cyberho (Zg)
Fidel (Zg)
Gonzo (Zg)
MindManifest (Os)
Pelks (Zg)
Pila (Zg)
Stevo (Zg)
Val Vashar (Zg)
Chill:
Acidofil (Zg)
Ayla (Os)
Kuvajt (Zg)
Lucy (Os)
Luna (Os)
Nmsk (Zg)
Richma (Zg)
Technology (Os)
Extra:
zongleri, chai, camping area, chill out lounge, sjena, uv deco, aank,
besplatni grah, voe...
Ulaz:
1dan = 30kn
2dana = 50kn
viae informacija na web stranici:
http://www.zvuk-prirode.hr/kula2009/
pozdrav od Zvuka Prirode !
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
doors_of_perceptionAMBASADOR
maj 2009.
maj 2009.#3
50 kuna za 2 dana? veoma lijepo! ateta ata je osijek ina
e bi dopalio obavezno :( nadam se da ete skupit brdo ljudi :))
krasta-zg
POZNAVALAC837 REP26%
→ Ambasador
17 REP34%
→ Istraživač
maj 2009.
maj 2009.#5
evo jedan mali teaser od prosle godine (nazalost party je bio u pol ljeta kad nikog nije bilo u slavoniji pa je bio vise kao privatnjak :icon_lol: )
http://www.youtube.com/watch?v=NJRGiSqgGuE
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
maj 2009.
maj 2009.#6
E jel to bude baa samo u zidinama ili bude i tam okolo ozvu
enja
Jer kolik ose sjeam nije neato ekstremno velik prostor unutar zidina
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
maj 2009.
maj 2009.#7
Bilo je super na zidinama.
Zahvaljujem se na razumijevanju zbog nedostatka para za ulaznice
Treba nam
eae tako neato
maj 2009.
1 / 7
maj 2009.
maj 2009.