VUTRA
ForumZajednicaMuzikaMoze li neko da mi prevede ovo ali sto tacnije
LEGACY

Moze li neko da mi prevede ovo ali sto tacnije

14 odgovora1,387 pregleda
ArtifeXENTUZIJASTA

jul 2008.

#1
Moze li neko da mi prevede ovo ali sto tacnije mogu i vise vas da preedu da dobijem sto tacniji smisao. Unapred zzahvalan:) http://youtube.com/watch?v=TU61TcB-Wjo
RedShAMBASADOR

jul 2008.

#2
Trazio si? Izvoli :))) oproatajno pismo kurta cobaina za boddaha govorei jezikom iskusne budale koja bi o ito radije bila poni~ena,djetinjasta tu~na ova bi poruka trebala biti prili no jasna.sva upozorenja ,od mog upoznavanja sa etikama zajedno sa nezavisnoau i zagrljajem vaae zajednice,su se pokazale veoma istinitim.nisam osjeao uzbuenje sluaajui glazbu,koliko stvarajui i piauci glazbu toliko godina.osjeam se krivim zbog ovih rije i.kada se povu emo sa bine i svijetla se pogase i gomila nas zove na bis to ne utje e na mene na na in na koji je tujecalo na freddy mercurya koji je volio,u~ivao u ljubavi i obo~avanju gomile,ato je neato emu se potpuno divim. injenica je,nemogu vas zavarati,nikoga od vas.to jednostavno nije fer za vas ili mene.najvei zlo in bi bio oderati ljude pretvaranjem dase 100% zabavljam.ponekad mi se ini da bih se trebao osvijestiti prije nego izaem na binu.u inio sam sve ato je u mojoj moi,Bo~e vjeruj mi,ali to nije dovoljno.cijenim injenicu da sam utjecao i zabavio mnogo ljudi.mora da sam jedan od onih narcisiodnih ljudi koji cijene stvari tek kad one nestanu.ja sam previae osjeajan.na naae 3 zadnje turneje po eo sam viae cijeniti ljude koje osobno poznajem i fanove nirvanine glazbe,ali joa nemogu prijei preko frustracije,krivnje i empatije koju osjeam prema svakom.u svakom od nas ima neato dobro i mislim da jednostavno previae volim ljude,toliko da me to ini jebeno tu~nim.tu~nog malog,osjeajnog,nepoatovanog ovjeka,Isuse, ovjeka.zaato jednostavno ne u~ivaa?ne znam!imam bo~icu od ~ene ije slatke ambicije i empatia i ker koja me previae potsjea na ono ato sam bio,pun ljubavi i radosti,ljubei svaku osobu koju sretne jer svi su dobri i nee joj naakoditi.to me u~asava do to ke da nemogu funkcionirati.ne mogu podnijeti pomisao da Frances postane jadni,samouniativi,mrtvi rocker koji sam ja postao.bilo mi je dobro,veoma dobro ,i zahvalan sam,ali od 7 godine postao sam mrzovoljan prema svim ljudima openito.samo zbog toga jer se inilo previae lako za ljude da budu zajedno i empati ni.samo zbog toga ato previae volim i ~alim ljude.hvala vam iz dubine mog gorueg ~eludca za vaaa pisma tijekom ovih godina.previae sam zlovoljan,baby.nemam viae strasti i koliko se sjeam bolje je izgorjeti nego nego izblijedjeti!mir,ljubav,empatija. kurt cobain frances i Courtney bit u na vaaem oltaru.molim te nastavi,za Frances iji e ~ivot biti sretniji bez mene. VOLIM VAS!VOLIM VAS!! google je mocna stvar a i internet :) samo treba upisati sta te zanima i PUF poput magije dobijes sto trazis :)) nisam ovo ja prevodila da se razumije, internet mi rekao :))) svaki drugi Blog ima nekog fana koji je to preveo... Uzivaj :carrot:
TarkiPOZNAVALAC

jul 2008.

#3
Covjek je fakat volio rijec empatija
ArtifeXENTUZIJASTA

jul 2008.

#4
Hvala RedSh :))

jul 2008.

#5
Ja i ako se ubijem bice zbog nekog prelaska u bolje Ja i trenutka kad se planete poklope. Ne mogu reci da nisam razmisljao o samoubistvu. Inace zivot me bas sere koliko mi je dobro, a opet sam razmisljao onako kako bi kad bi.
RedShAMBASADOR

jul 2008.

#6
ma nista Artifex... cas posla :)) pa svi smo se nasli u situaciji kada smo razmisljali kako bi bilo kada bi bilo da si okoncamo zivot...ah te divne suicidalne misli :))) bilo to davne 90-te...hahah
Kurblaj KanAMBASADOR

jul 2008.

#7
Ja imam neke idiotske suicidalne misli onako hodam ulicom i isto mi padne na pamet neda mi se i da se ubijem i tak totalno bezveze onak razmialjam tu i tamo kak bi bilo da se ja sad fino ubijem jer mi se neda ~ivjet trenutno ali nije mi namjera u praksu provodit
elephant0rAMBASADOR

jul 2008.

#8
Nekuzim zasto razmisljati o ubijanju? Kad se mozes "ubijati" :banana_rasta:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se