VUTRA
ForumZajednicaMuzikasteve roach
LEGACY

steve roach

20 odgovora2,115 pregleda
JoseENTUZIJASTA

okt 2007.

#1
napravio sam search i nitko ga na forumu nije spomenuo... guru ambient muzike, jedan od rijetkih ambient glazbenika koji ima i vlastiti sound i originalnu umjetnicku viziju. izdao je brojne albume, neki od najdrazih su mi "forgotten gods", "fever dreams", "dreamtime return", "early man", "kiva". strava muzika, pametna, duboka i istinski duhovna. preporucam najtoplije. http://wc06.allmusic.com/cg/amg.dll?p=amg&sql=11:wifrxqq5ldde~T0 http://en.wikipedia.org/wiki/Steve_Roach
JoseENTUZIJASTA

okt 2007.

#2
evo jos i linkovlje na dva interesantna intervjua... http://www.etheric.com/LaViolette/Interview.html http://www.ambientvisions.com/roach.htm
BugiPOZNAVALAC

okt 2007.

#3
skinio sam album "The Magnificent Void"... slican je Lustmord-u....iako mi je Lustmord bolji... :) al eto...ukusi...
JoseENTUZIJASTA

okt 2007.

#4
lustmord je i meni dobar... ali roach je snimio puno albuma i dosta mu se razvijao zvuk, od atmosfericnog i razvucenog ko na magnificent voidu do ritmicnog tribal, pa raznih etno i cisto elektronickih istrazivanja, itd. tako da ne bih rekao da je generalno bas slican. nije ni toliko mracan ko lustmord. mozes svasta naci, treba prokopati... probaj s "dreamtime return", to je stvarno dobar album. sad sam se sjetio da su i lustmord i roach suradjivali s jos jednim stvarno okej likom, robert rich se zove. e i ima onaj album lustmorda s melvinsima... kak se to zove... "pigs of the roman empire", mislim. skroz druga spika, al isto dosta dobro.
Kurblaj KanAMBASADOR

okt 2007.

#5
Eo skidam poneato od obojice pa u ut Ina e volim dark ambient Ovo mi je neato predobro ali na~allost nema lnkova viae na rapidu ali mogo bi uploadat ako nekog zanima meni savraeno glazba stvara baa neki osjeaj oslobaanja tako bi to opiso http://www.mp3menu.com/post.php?pid=841 I ovaj mi je dobar ali je dosta druga ije od ovog prvog uglavnom zvuci lanaca onaj neki zvuk dubine ne znam kak bi ga opiso vrlo minimalno ali meni isto super http://www.mp3menu.com/post.php?pid=366 Pogledajte si tu stranicu ima svega zanimljivog ali za slabo iata ima linkova Ajd ak imate nekih stranica za skidat ambientalnu glazbu, power noise, darkwave ili bilo ata sli no ostavite jer se nedaju baa takve stvarni na na p2p programima
JoseENTUZIJASTA

okt 2007.

#6
kak ne... ja upravo skidam ovog hildebranda preko soulseeka. sve skidam preko soulseeka i gomilu opskurne muzike bez nekih problema nalazim... btw, jesi slusao coil? mogli bi te zanimati, meni su oni visoko medju najdrazim glazbenicima, bez obzira na zanr.
Kurblaj KanAMBASADOR

okt 2007.

#7
Nisam uo ni za coil ni za soulseek potra~it u oboje
BugiPOZNAVALAC

okt 2007.

#8
ovi linkovi sa mp3menu su nedostupni za skinit... htio bi skinuti vise od steve roacha ali nemogu pronaci, ovo sa torrenata je slabo.. mene privucu tribalni bubnjevi...kao sto su me Tool-u privukli, i kasnije Lustmordu... da ovakav razvuceni ambiental kao sa Magnificent Voida mi nije nest posebno... inace sicam se, kad sam slusao muziku, samo bass kanal....cisto radi ambientala :) tako mi i zvuci Magnificent Void... ali naravno ne odustajem :) iako nevolim nakrcati se puno muzike odjedamput..onda nikako poslusati posteno... a vis izgleda da cu se i ja bacit na soulseek...iako mi se ne svida, al zato ima vise muzike nego torrent :(
JoseENTUZIJASTA

okt 2007.

#9
EDIT: da, meni su isto tribal roacheve stvari draze... taj "dreamtime return" sta spominjem je sav takav... "fever dreams" isto, i suradnja s robert richom "soma"... i "forgotten gods"... ma ima frajer stvarno jako puno jako dobre mjuze... sto se soulseeka tice, meni se u pocetku cinio bezveze i nekak nedoradjen. al sad za skidanje muzike nista drugo ne koristim... besplatan je, jednostavan, apsolutno sve mozes nac gore i brzo se skida, samo treba trazit likove s boljom vezom.
Kurblaj KanAMBASADOR

okt 2007.

#10
Eo skinuo sam poneato od roach-a a i od lustmorda diskografijju i nije loae od lustmorda onaj trailer ili spot za zoetrope mi je zakon Skini si ovaj first law meni je super to ak nemoa onda ti ja uploadam na net kad budem imo vremena jednom
BeyondLEGENDA

nov 2007.

#11
uo sam od Roacha - Artifacts, Dreamtime Return, Early Man, Empetus, Fever Dreams, The Magnificent Void, Mystic Chords & Sacred Spaces, On This Planet, Proof Positive, Quiet Music i The Lost Pieces. I definitivno mi je najbolji Early Man Steve Roach - Early Man [96kbps]: http://rapidshare.com/files/66744263/Steve_Roach_-_Early_Man__96kbps_.rar

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se