VUTRA
ForumZajednicaMuzika@Svizac_:)
LEGACY

@Svizac_:)

18 odgovora1,925 pregleda
JaSamZaENTUZIJASTA

jun 2007.

#1
Hoe li novi mix uskoro :) Pozz :happy031:
Svizac_:)ENTUZIJASTA

jun 2007.

#2
Hehe....hoe hoe. Imao sam predproali tjedan problema sa kompom (bilo loae vrijeme i grmilo, a ja uporno surfao po vutri = pregorila mati na plo a od groma). Sva srea da diskovima nije niata bilo jer na njima mi je sva mjuza. Uglavnom stigao proali tjedan laptop i usb zvu na...joa uvijek sam u fazi sreivanja lapa (instalirat sve ata mi treba ovo ono ...znaa kak je), moram joa i mia nabaviti jer me smara touch pad.:angry015:...heheh. Slijedei tjedan imam dosta obaveza na faxu ali planiram slo~iti okvirnu tracklistu pa tjedan nakon toga ako bude svo po planu de novi promo. Planiram da stilom bude otrovni electro ali nikad se ne zna:) im bude snimljen ide upload i naravno link na forum. Eto to bi bilo to... Respect!
JaSamZaENTUZIJASTA

jun 2007.

#3
Razumijem ovo s faksom, i meni su ispiti ovih dana pa niata drugo ne stignem napravit :) Can't wait! Bam bam bum.. :D
BullAMBASADOR

jun 2007.

#4
de mi samo recite dali znate ovu pjesmu ... refren joj je ''zvu i ok ....'' tako nesto , hrvatska je pjesma , nekako malo vuce na techno ... ajde ako zna itko neka mi javi . hvala ! :sun2:
Svizac_:)ENTUZIJASTA

jul 2007.

#5
Moje isprike ato promo kasni :vb_kez: Tracklist je 99% posto poslo~en i samo trebam sutra ili prekosutra skoknut do duana po jedan kabel i ide snimanje. Eto bude bude ....uskoro! Peace!
JaSamZaENTUZIJASTA

jul 2007.

#6
:hehe: .can't wait.
gloss_zelenkyAMBASADOR

jul 2007.

#7
Svizac..manje dima viae rada !!!:vb_whip: Miksaj to...brzo...:rofl: ((((trenutno mi lupa Ozric Tentacles - Vibuthi))) P E A C E !:maryjane:
Svizac_:)ENTUZIJASTA

jul 2007.

#8
E gloSS ti bua dobil cd .....friako spr~en drito iz penice :icon_lol: Ma ne stignem niata ~ivo...radim, spavam i lumpujem :181: Peace!

jul 2007.

#9
:181: eto svi cekamo taj promo... malo elektrike :matrix: iako sam ja vise techno man ali ajde... valjda ces se vratit nekad na te stare staze hehe... naravno meni ne treba link, ja se nadam dobit exclusiv edition :thumb: from the hands of the dj himself... PLUR
Jim MorrisonISTRAŽIVAČ

jul 2007.

#10
juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu............. sad sam vise zaboravio sta sam hteo napisat:sick:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se