LEGACY
@Svizac_:)
18 odgovora1,925 pregleda
JaSamZa
ENTUZIJASTA515 REP79%
→ Poznavalac
Svizac_:)
ENTUZIJASTA302 REP26%
→ Poznavalac
Svizac_:)ENTUZIJASTA
jun 2007.
jun 2007.#2
Hehe....hoe hoe. Imao sam predproali tjedan problema sa kompom (bilo loae vrijeme i grmilo, a ja uporno surfao po vutri = pregorila mati
na plo
a od groma). Sva srea da diskovima nije niata bilo jer na njima mi je sva mjuza. Uglavnom stigao proali tjedan laptop i usb zvu
na...joa uvijek sam u fazi sreivanja lapa (instalirat sve ata mi treba ovo ono ...znaa kak je), moram joa i mia nabaviti jer me smara touch pad.:angry015:...heheh. Slijedei tjedan imam dosta obaveza na faxu ali planiram slo~iti okvirnu tracklistu pa tjedan nakon toga ako bude svo po planu de novi promo. Planiram da stilom bude otrovni electro ali nikad se ne zna:) im bude snimljen ide upload i naravno link na forum.
Eto to bi bilo to...
Respect!
JaSamZa
ENTUZIJASTA515 REP79%
→ Poznavalac
JaSamZaENTUZIJASTA
jun 2007.
jun 2007.#3
Razumijem ovo s faksom, i meni su ispiti ovih dana pa niata drugo ne stignem napravit :)
Can't wait!
Bam bam bum.. :D
Bull
AMBASADOR1.748 REP7%
→ Legenda
BullAMBASADOR
jun 2007.
jun 2007.#4
de mi samo recite dali znate ovu pjesmu ... refren joj je ''zvu
i ok ....'' tako nesto , hrvatska je pjesma , nekako malo vuce na techno ... ajde ako zna itko neka mi javi . hvala ! :sun2:
Svizac_:)
ENTUZIJASTA302 REP26%
→ Poznavalac
Svizac_:)ENTUZIJASTA
jul 2007.
jul 2007.#5
Moje isprike ato promo kasni :vb_kez: Tracklist je 99% posto poslo~en i samo trebam sutra ili prekosutra skoknut do duana po jedan kabel i ide snimanje.
Eto bude bude ....uskoro!
Peace!
gloss_zelenky
AMBASADOR2.398 REP26%
→ Legenda
gloss_zelenkyAMBASADOR
jul 2007.
jul 2007.#7
Svizac..manje dima viae rada !!!:vb_whip:
Miksaj to...brzo...:rofl:
((((trenutno mi lupa Ozric Tentacles - Vibuthi)))
P E A C E !:maryjane:
Svizac_:)
ENTUZIJASTA302 REP26%
→ Poznavalac
Svizac_:)ENTUZIJASTA
jul 2007.
jul 2007.#8
E gloSS ti bua dobil cd .....friako spr~en drito iz penice :icon_lol:
Ma ne stignem niata ~ivo...radim, spavam i lumpujem :181:
Peace!
6 REP12%
→ Istraživač
jul 2007.
jul 2007.#9
:181: eto svi cekamo taj promo... malo elektrike :matrix: iako sam ja vise techno man ali ajde... valjda ces se vratit nekad na te stare staze hehe...
naravno meni ne treba link, ja se nadam dobit exclusiv edition :thumb: from the hands of the dj himself...
PLUR
Jim Morrison
ISTRAŽIVAČ143 REP62%
→ Entuzijasta
Jim MorrisonISTRAŽIVAČ
jul 2007.
jul 2007.#10
juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu............. sad sam vise zaboravio sta sam hteo napisat:sick:
jun 2007.
1 / 10
jun 2007.
jul 2007.