LEGACY
Kurt cobain's birthday
40 odgovora2,821 pregleda
spushenje
ISTRAŽIVAČ134 REP56%
→ Entuzijasta
spushenjeISTRAŽIVAČ
feb 2011.
feb 2011.#1
Dear all nirvana fans, february 20th is kurt cobain's birthday. That day we will all visit the "smells like teen spirit" video, like it, and wish him a happy birthday. Not only will it pay back respect to him, it will also help nirvana get to the top of youtube again. Thumbs up this comment and repost this on any nirvana video,looking forward to see your reply, appreciate your kindness's....greetz
spushenje
ISTRAŽIVAČ134 REP56%
→ Entuzijasta
spushenjeISTRAŽIVAČ
feb 2011.
feb 2011.#2
please, dont delete me blindly...I'am for real, bob dylan is great musician but also little bit obsolete...fill me in on about your oppinion of my request...faithfully yours...spushenje
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
feb 2011.
feb 2011.#3
editiraj post ako si zaboravio neato napisati,lijepae je,nego ovako,post za postom
spushenje
ISTRAŽIVAČ134 REP56%
→ Entuzijasta
spushenjeISTRAŽIVAČ
feb 2011.
feb 2011.#4
nisam ja brt nista zaboravio...nego sam postavio ozbiljan zahtev da se ljudi ukljuche u akciju koja nije zajebancija a oni opet bob ddylan...ja slusam bob dilana vec deset godina sto znaci da sam poceo da ga slisam sa 14 dina...poenta je u tome sto je on nesto znacio sezdestih a posle je postao korporativni smrad slican onom, kako se zove ne mogu se setima, a da brus springstin krenuo da fura krstache oko vrata izmeni aranzman svih pesama i to u fazonu ma moze mi se ja sam dilan bob...molim vas ne zaboravite dvadeseti februar i ispostujte ono sto sam napisao i ladno cemo da napravimo revoluciju na jutubu i da s*****o vevo korporativne govnare...na kraju krajeva taj bob dylan je licencirao svoje spotove i video zapise na jutubu tj zabranio ih tj unajmio je gomilu advokata da zastite njegovu intelektualnu imovinu da slucajno ne bi neki kinez koji zaradjuje jebeni dolar dnevno ne bi mogo da pogleda neki njegov spot!!!!! jer ocigledno malo mu je to sto je zaradio....i zato sam ga zamrzeo!!!!!!!
Tarki
POZNAVALAC1.040 REP49%
→ Ambasador
TarkiPOZNAVALAC
feb 2011.
feb 2011.#5
Par pitanja...
1. Zaato je sve na engleskom?
2. Kakve veze ima bob dilan s pri
om odjednom?
3. Kurt kobain je mrtvac i glazba mu je loaa
Mislim, tree nije pitanje al eto :icon_lol:
spushenje
ISTRAŽIVAČ134 REP56%
→ Entuzijasta
spushenjeISTRAŽIVAČ
feb 2011.
feb 2011.#6
ovako brt, na engleskom jer ovaj sajt originalno i nije sa ovih prostora...a ti nisi toliko glup da ne skapiras ovaj engleski koji pisem...kobejn jeste pokojan al ono sto je njegova zaostavsitna nije losa GLAZBA...ja sam zavrsio srenju muzicku i znam sta pricam...decko je u rangu hendriksa sto znaci ono sto je pevao to je i pricao gitarom...ne znam dal me kapiras dal si uzeo neki instrument u ruke nekad ili slicno...tako da polakice pazi sta pricas ako vec nisi kompetentan...sto se boba tica samo sam rekao ono sto mislim o njemu i ono sto je tako tj to da se lik transformise ko megatron loma ovako loma onako nije dosledan i ispostavilo se da ono sto je deklamovao kao naku svoju prichu je obicno sranje koje se menja iz godine u godinu covek je glupi kantri rednek ljakse.... i ono sto me i dalje nervira je to sto ignorisete ono sto sam napisao u prvom postu!!!! dakle ako ti je kobejn sranje kul al onda nemoj da serendas po mojoj temi jer meni nije...i kad sam bio mali tj sa deset godina prva stvar koju sam naucio da sviram je about a girl i sad 15 dina kasnije ta pesma mi je isti flesh kad je odsviram a to mi znaci....kad naucis da sviras gitaru probaj da otpevas i da odsviras neku njegovu stvar i ako uspes onda bravo ako ne...nemoj vise da njashke, ladno sam se iznervirao zbog ovoga a ne znam ni kome pricam.........
spushenje
ISTRAŽIVAČ134 REP56%
→ Entuzijasta
spushenjeISTRAŽIVAČ
feb 2011.
feb 2011.#7
nemoj da se ljutis nije mi to bila namera...nego uvek ista pricha jer hiljadu ljudi razmislja kao ti al nema veze...evo jedan predlog...smotaj buksnicu gajbi..opusti se i onda pusti malo glasnije pesmu od nirvane something in the way sa neverminda znachi original ne unplugged...i probaj da vizuelizujes sebe kako meditiras na nekom prometnom mestu gde mnogo ljudi prolazi pored tebe i posmatra sta ti radis...ali ti njih probaj da ne vidis...i neka bude na ripitu i svidece ti se emotivni ton pesme, u pocetku ces se istripujes da je depresivan al kasnije kad se sinhronizujes sa pesmom skapiraces jos jednom da te ustvari cini srecnim...izvini batice jos jednom ne volim ni ja neke bzv diskusije...pozzz.sve najbolje
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
feb 2011.
feb 2011.#8
...nemam pojma ato si ovako nabrijan :ohno: htio sam ti ukazati da imaa OPCIJU editiranja posta(ispravi post),tako da ne piaea u dva posta,jedan za drugim,razumijea? WTF? Ok,ne volia Dylana...preferiraa Cobaina...dobro...hoea pisat post za postom...dobit
ea opomenu za spamanje :icon_lol: pa ti sad reci da ti nisam htio pomoi :ohno:
A i ti Tark podje*avaa :icon_lol: ovjek se ve
nasekiro,onda ga joa i ti bockaa :icon_razz:
Ja nemam obi
aj niata "lajkati",tako da neu ni ovo :) mo~da nije bilo potrebno ovo,ali kad ve tipkam,pa da sve ka~em barem :icon_lol:
mr.dr.Smok
ZMAJ15.245 REP
spushenje
ISTRAŽIVAČ134 REP56%
→ Entuzijasta
spushenjeISTRAŽIVAČ
feb 2011.
feb 2011.#10
xaxaxaxa, ne sekiram se ja zbog ovih gluposti...je pa nisam ja veverica...vishe me brine ovaj hindu sto se razpuco ko lud:) a za edit znam brt ne gotivim ni ja post za postom...i naprotiv gotivim dylana...i sve mi ovo sad smesno jer je fazon u diskusiju sam se njiho lizez mi bulju dok prduckam tiho:) a samo mi je gotivna ta kcija da svi lajkuju i pogledaju smells 20-og jer ce opet nirvana da ima najvise view-ova na jutubu...ja ga licno gotivim zato sto je bio lud ko puska al ne sad da ono svrsavam na njega...gluposti u svakom slucaju...al ovaj pajtri sa something in the way je ozbiljna voznja al opet i to je na kratke staze...samo vutra moze da vozi ceo zivot i to samo odredjene ljude tj odabranu elitu, e sad ko je to nisam siguran...ae lepo sanjajte...sanjajte moj hindu:)
ZOKI
AMBASADOR3.848 REP67%
→ Legenda
Sekach
AMBASADOR2.134 REP18%
→ Legenda
ZOKI
AMBASADOR3.848 REP67%
→ Legenda
Tarki
POZNAVALAC1.040 REP49%
→ Ambasador
TarkiPOZNAVALAC
feb 2011.
feb 2011.#14
Dobro ti zli ka~e ne piai post za postom... Ve bih te ja infraktiro za opomenu al onda bi ispalo da je to zbog razila~enja u glazbenom ukusu pa neu... tak da eto sad smo te opomenuli.
Nego vratimo se na kurt(on)a :D
Jbg, ja ne volim njegovu glazbu i uvijek sam imao neko mialjenje da je taj bend stvoren za 16ogodianje djevoj
ice zaljubljene u plavokosog narkia. I to je to.
Sad, jel moram biti kompetentan i ii u glazbenu akolu da bih zaklju
io da mi se neka muzika (i cijeli taj njihov gej glazbeni stil, kojeg ne znam opisati osim kao obi
an pop) svia, e to baa nisam siguran.
Al ajd moram priznat da jesam podjebavao kaj veli zli :icon_lol:
Jbg ne znam je li forum najprikladnije mjesto za reklamiranje mrtvaca al ajde, sretno ti bilo jeee nirvana na jutuuub...
Al da je lud ko PU`KA :icon_lol: e to si dobro reko
spushenje
ISTRAŽIVAČ134 REP56%
→ Entuzijasta
spushenjeISTRAŽIVAČ
feb 2011.
feb 2011.#15
xaxaxaxa...jeste to tako u principu...i gej i klinachki i pop njesra....i lik je budala...zamisli kad se ono upucao peticom dopa i kapiram bio u fazonu...hm sta bih sad mogao da uradim ae da se roknem onom sachmom sto mi deda ostavio u potkrovlju....u nego dugacka ova puca moracu da okinem obarach noznim palcem ako vec mislim da se roknem usta...jujuju sta ja pricam...da ne cuje zlo...o pokojnima sve najbolje...fuck nirvana nisam vishe u pubertetu:))))))nego mene ostavila devojchica pa malo frustracija sljaka...inace sam mudriji...pa valjda me nesto naucila ova gandza za sve ove godine...majka mu stara...mada opet ni to nije bas tako i sto se tiche kurt i njegove zike...ima istine u tome da je to tinejdzedrski bend i da su se tako klinkice popalile na njega jer je plavushan buntovnik i sl, ali opet sa druge strane, tj iz njegove perspektive on to nije hteo i zapravo je i propao kad je upao u taj neki mainstream pravac...sto se suicida tiche to nikako ne moze da se opravda medjutim ako malo bolje pogledate njegovu biografiju skapiracete da je zapravo imao neku vrstu psihoze i takodje suicidnu genetiku u smislu da mu je dosta familije zapravo izvrshilo suicid...ovde ocigledno nema onih pravih fanova nirvane tako da imam osecaj da je i ovo sto pisem mozda izlishno al nema veze koga zanima neka procita koga ne zanima ne zameram mu...procitao sam kurtovu biografiju pre izvesnog vremena, koju je napisao tamo neki renomirani njujorshki novinar...knjiga se zove u originalu "Hevier than heaven" iliti "teze od neba" gde se izmedju ostalog navodi da na tim njegovim poslednjim turnejama su mu prilazili ljudi sa dopom priborom i tako tim sranjima koja su ti potrebna da bi se puko i da je on bukvalno vatao straftu jer mu je bio opasan bedak sto ga poistovecuju sa tim i da je on zapravo tad skapirao da on nije ustvari dobar covek, klinac sa gitarom koji voli da se zajebava i da pusi vutru vec naprotiv, shavtio je da je zapravo on taj koji je dao primer drugima da se navuku na pajdo i da se upropaste...i pored svih tih psihickih problema koje je imao, a takodje je imao i neku bolest zeluca tj zeludacna kiselina mu je valjda bila prejaka, nisam siguran jer nikad zapravo i nisu uspeli da mu ustanove pravu dijagnozu jer je u pitanju bila stvarno neka retka bolest, tako da nije imao sposobnost tj refleks povracanja nego je samo mogao da bljuje krv...znaci pored svega toga on jednostavno pocinje da shvata da je kasno za njega i da je u stvari napravio previshe zla svetu i da prosto ne moze da se iskupi...na unplugged-u to simbolicno opisuje pesmom lake of fire gde zapravo govoti o sebi kao nekom ko je bad folk iliti los covek i da zna da nece da ode na nebo i da bude sa andjelima vec da mu je odredjeno da ide u jezero plamena gde ce zauvek da gori al nikad da izgori...nakon toga povlaci se u kucu gde danima ne prica ni sa kim, odbija bilo kakvu pomoc, gudrira se dopom...i naravno kao rezultat svega toga...bam u glavu...jes to malo tragicna pricha u stvari...ali pitanje je zapravo ko je tu kriv...ne znam i dalje tu ima malo misterije koju jos uvek ne mogu da izvalim...al jbg sta da radim kad mi je drag bio...i dosta tu ima faktora koji su uticali na njega...nije on hteo da bude idol tinejdzerima on je prosto bio tinejdzer kad se sve to izdesavalo...mislim necu da smaram vise o tome al eto cisto neke cinjenice navodim...nije njegova zika bila toliko losa a to i nije bio pop vec bukvalno neki grandz koji je ustvari i rasterao tu gej pop kulturu osamdesetih...ae dosta od mene...pozzz
puRa
ISTRAŽIVAČ196 REP97%
→ Entuzijasta
puRaISTRAŽIVAČ
feb 2011.
feb 2011.#16
po mnogim stvarima koje sam voleo poceo sam da pisam .. al kurta cu uvek ceniti
stoney
ENTUZIJASTA279 REP20%
→ Poznavalac
stoneyENTUZIJASTA
mar 2011.
mar 2011.#17
nirvana je bend koji je OBILJEZIO 90-te.. tu nema sumnje... i meni je bila dobra kao teenageru.. sad je ,onako vise for old tajm sake (neslusam ju).
sve ostalo je "de gustibus" ;mos volet il ne, al da su ZNATNO obiljezili jednu CIJELU generaciju- JESU... jbg...:icon_lol::icon_lol:
spushenje
ISTRAŽIVAČ134 REP56%
→ Entuzijasta
spushenjeISTRAŽIVAČ
jun 2011.
jun 2011.#18
pa znao je sa onim barohvatima kapiram da mu i nisu trebali nista specijalno ono sto je kao ostatak al daj brate jeste loma depresija i tako to al je definitivno rekao sve sto ga chimu i to ti je genije fazon u rangu fredi merkjurija i ostalo...sta mi slepci mozemo da kenjamo o tome sem da shipumo ove chichkove koje evo vec godinama furamo...ziveli...
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
LucidDreamAMBASADOR
jun 2011.
jun 2011.#19
@Stoney
Zapitaj se prvo kako je to Obelezio generaciju. Kao talas novog stila,unikatnosti i duhovnosti ili talas opravdanja za gluposti deformisanog senzibiliteta napaljenih klinka...?
Ne znam da li sa necim mogu da se slazem vise od Tarkijeve klasifikacije u pop kulturu.
spushenje
ISTRAŽIVAČ134 REP56%
→ Entuzijasta
spushenjeISTRAŽIVAČ
jun 2011.
jun 2011.#20
@lucidDreamnisu bitne klinke koje se prze na njega jer ima lepe oci i sta ti ja znam...a da su bili inovacija to svakako, pogotovo posle one pop glam tipa aba ere i onih smesnih metalaca i onih kul salt n pepe hitova koji se pustaju na nekim kul zurkicama negde u nekom shabanskom klubu na nekoj romanticnoj obali tamo nekog vec mora...lik je hvatao barohvate sa opruzenom desnom rukom i drljao zice skroz precizno i maksimalno opusteno levom rukom, on je zajebao deformaciju...to kome je on bio idol nije bitno za njegovu muziku, niti je on o tome odlucivao, meni to nije bitno kad je u pitanju muzika ili neka druga umetnost, znaci bitna mi je knjiga a ne privatni zivot pisca koji ju je napisao....
Kurdt
LEGENDA8.575 REP36%
→ Zmaj
KurdtLEGENDA
jul 2013.
jul 2013.#21
ej druze ev naido na ovaj post pa da ga procitam heheh zapade mi za oko.ja gotivim nirvanu i naravno kurt cobaina nekako se sa njim mogu uporediti ne u smislu njegovog djela u muzici neg onako kao covjekom.samo bi rekao da nikog netreba osuivat dok ga ne upoznaa jer nikad neznas u cijoj je glavi bomba koja se sprema za eksploziju.nadam se da ce te shvatit sta hocu da kazem.pozdrav ekipi iz vutra.org svaka vam cast za ovaj sajt.
feb 2011.
1 / 21
feb 2011.
jul 2013.