LEGACY
Jel svira ko šta
56 odgovora4,154 pregleda
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
feb 2007.
feb 2007.#1
Et palo mi napamet pa jel sviraiko kaki isntrument ili sli
no
Ja sviram gitaru jedno 11 mjeseci tak neat
Imam klasi
nu i skupljam za el. trenutno pare
Beyond
LEGENDA5.330 REP3%
→ Zmaj
BeyondLEGENDA
feb 2007.
feb 2007.#2
Ja sviram elektri
nu gitaru, ali razmialjam da prejdem na bass jer volim samo duboke tonove :)
kanehbosem
AMBASADOR1.914 REP12%
→ Legenda
kanehbosemAMBASADOR
feb 2007.
feb 2007.#3
ja svirkam sva
pomalo
al uglavnom gitaru, nikako da pre~alim ato sam je prodo...:ohno:
Svizac_:)
ENTUZIJASTA302 REP26%
→ Poznavalac
Svizac_:)ENTUZIJASTA
feb 2007.
feb 2007.#4
Ja sviram frulu......:smoke18:
hehe....na forumu sve neki muzi
ari :icon_lol:
PSG fan
ENTUZIJASTA246 REP12%
→ Poznavalac
nobody
ENTUZIJASTA386 REP47%
→ Poznavalac
nobodyENTUZIJASTA
feb 2007.
feb 2007.#6
Ja sviram gitaru, doduae, ka~u, loae, i da za po
etak treba akorde da nau
im. Al mene nije briga za to. im vidim gitaru odma je uzimam u ruke i cepam.
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
feb 2007.
feb 2007.#7
Ma i ja sam bio totalno trul napo
etku al ato se ti
e akorada nau
i ih dobro jer e ti bit korisni i to napo
etku atobolje uvje~baj posebno F i druge te s barreom mene danas joa mu
e F i ti taki
Nije da sam sad osobito dobar al dobro je
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
feb 2007.
feb 2007.#10
uvijek su mi violine bie zakon jel idea u glazbenu ili sam i tak to i kolko dugo kak ti ide sviraa sam klasiku itd.
42 REP84%
→ Istraživač
feb 2007.
feb 2007.#11
da pohadjao sam muzicku skolu,sviram dugo od kad sam bio mali ali sa pauzama.sviram klasiku a i druge stvari...
Splitsko dite
ENTUZIJASTA424 REP56%
→ Poznavalac
Splitsko diteENTUZIJASTA
feb 2007.
feb 2007.#12
Violina,saksofon i klavir su mi predobri instrumenti...
Ja se nekad igrao s miksetama,ali viae onako za tulume i privatne partye,baa onako sebi za guat malo...
House sam najdra~e vrtio,i to sa ato je mogue viae instrumenata,prejebeno hehe:gband: :happy031:
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
feb 2007.
feb 2007.#13
Zanima me vi koji svirate gitaru jer svirate prstima ili trzalicom
Neznam ja uglavnom trzalicom ali prstima imam viae osjeaja a i neke mi je stvari teako s trzalicom onak gore dole svirat a pokuaavam se naviknut na alternate picking.
a i kad neat br~esviram nemogu to nikako prstima
Vuk_samotnjaK
AMBASADOR1.587 REP2%
→ Legenda
Head
ISTRAŽIVAČ102 REP35%
→ Entuzijasta
Ras Tafari
POZNAVALAC661 REP7%
→ Ambasador
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
feb 2007.
feb 2007.#17
E hepi ~irafonse zanima me jer se mo~e na klaviru vibrato radit
ROX
POZNAVALAC884 REP32%
→ Ambasador
ROXPOZNAVALAC
apr 2007.
apr 2007.#18
Ja sam poceo s DJ-anjem prije nekoliko mjeseci, zasad samo sa miksetom i Traktorom na kompu, dok ne skupim pare za playere
Yami_Raziel
AMBASADOR1.929 REP12%
→ Legenda
Yami_RazielAMBASADOR
apr 2007.
apr 2007.#19
svira se naravno....
improvizirani beatboxing :)))
nesto malo usne harmonike...stas...Lemmy me navuko :)
i reggae bubnjevi :)))
Silent Bob
POZNAVALAC1.323 REP80%
→ Ambasador
Silent BobPOZNAVALAC
apr 2007.
apr 2007.#20
Bass gitaru, kao glavni instrument.
Akusticnu i elektricnu gitaru, pohadjao muzicku za klasicnu.
Klavir, pohadjao muzicku.
Blok flautu, samouk. To je poput frule, samo sto je flauta. ;)
Razne vrste perkusija, djembe, bongose, konge, shejkere...
I da imam bend, trio, sviramo reggae, dub, alternative, ethno. Mozda Head i ja sviramo zajedno, a jos to nismo skontali. :P
Sto se tice pitanja sa trzalica/prsti, odgovor slijedi. :) Kod klasicne gitare (mislim na muziku) svira se prstima, a kod pop/rock (i ostalih derivata) se svira trzalicom. Naravno uvijek mozes svirati ostale pravce prsticima, ali klasiku ne sa trzalicom. To je pravilo. :)
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
apr 2007.
apr 2007.#21
Neko svira prstima neko trzalicom i sve valja.
Svaka tehnika ima svoje prednosti i mane ja npr. znam jednog lika koji svira black metal s prstima jer jednostavno nije naviko trzalicu koristit.
E da se pohvalim da kupujem elektri
nu idui mjesec kad staroj sjedne plaa
Ibanez GRG 270B BKN
http://www.audiopro.hr/proizvodi/elekt_git/IGRG270BBK.jpg
Najvjerojatnije a pogledat u joa okolo ali najvjerojatnije u to kupt
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
maj 2007.
maj 2007.#22
Ja kupio el. gitaru tu koju sam gore pokazao i sad sam vrlo sretan i ima da sviram dan i no da izludim roditelje susjede i policiju!!!!
choki123
POZNAVALAC1.235 REP71%
→ Ambasador
Rasta_Man
ISTRAŽIVAČ151 REP67%
→ Entuzijasta
Rasta_ManISTRAŽIVAČ
maj 2007.
maj 2007.#24
Ja sviram kad mi pjesak preleti na crveno preko ceste, najbolji sam u tome :P. Salim se hehe sviram pomalo gitaru al nis extra malo nako za svoju dusu kad se sjedne negdje van a nema se sta slusat :D
8 REP16%
→ Istraživač
jun 2007.
jun 2007.#25
Sviram bass gitaru neato du~e od godine dana. Uz to i el. gitaru, ali samo rekreativno. Imam band i sviramo nekakav veseli rock.
3kokosa2
ISTRAŽIVAČ168 REP79%
→ Entuzijasta
3kokosa2ISTRAŽIVAČ
jun 2007.
jun 2007.#26
ja sviram gitaru jedno 3-4 godine.. prete~ito blues i to, iako sad malo neki stil razvijam :rofl:
naravno po
eo sam preko nirvane i sli
nih stvari - 3 akorda i rokajjjjj :sun2: :icon_lol:
ROX
POZNAVALAC884 REP32%
→ Ambasador
25 REP50%
→ Istraživač
feb 2007.
1 / 29
feb 2007.
jun 2007.