VUTRA
ForumZajednicaMuzikaHouse Music !!!
LEGACY

House Music !!!

44 odgovora2,928 pregleda
SeeNoEvilISTRAŽIVAČ

mar 2008.

#1
E da mene interesuje tko ovdje voli house, ja licno OBOZAVAM tj. slusam ga doma, u autu , vani gdje god stignem my favorite.... Pa eto ako ima neko neka se javi da par linkova za skinuti sta god dobro ....
Kurblaj KanAMBASADOR

mar 2008.

#2
Neznam meni jedna od rijetkih vrsta glazbe koju ni malo ne mogu skontat i ne le~i mi da me ubijea, neznam meni nekako muljavo zvu i Ali ima tu ljudi koji vole Vutragenjo koliko znam voli i tako i imaa onu temu o deep house-u pa si pogledaj tamo mogue da ima za skinut
#3
HOUSE Roolaz ...

mar 2008.

#4
Danas se svaata pod 'haus' prodaje, kao i pod skunk :bananabang: Definiraj malo preciznije...
SeeNoEvilISTRAŽIVAČ

mar 2008.

#5
Evo da definiram preciznije , kao NPR. deep-house , progressive house i acid house..... evo ja JAKO volim jednog argentinskog DJ-a po imenu Hernan Cattaneo eto tako....
Kurblaj KanAMBASADOR

mar 2008.

#6
Nije mi jasno kad god tu vidim kao house set ili tako neato uvijek kao popis pjesama nekih i u zagradi pored svake neato tipa deep mix ili tako neato. Nije mi sad jasno ata zna i to jer to dj-i naprave viae svojih pjesama pa ih spoje u set ili obrade od okolo raznih pjesama ili ata to uope zna i
BloodspillerPOZNAVALAC

mar 2008.

#7
ma ne brini se aamane ionako ti ne le~i ta glazba

mar 2008.

#8
`` ostavi se orava posla :rofl: Cattaneo je master, tako reci, sad se ku~imo :181: Samo me prosere kad ujem budalu na radiju kako ga zove 'Kataneo' :vb_whip:
TarkiPOZNAVALAC

mar 2008.

#9
Felix da Housecat je meni najbolji house brijach.. Na valkani zadnjoj sto je bila je bio najjaci.. a bili su tam paul van dyke, adam beyer i josh masa ostalih megapopularnih u to doba.. Iako mi je zesci techno... i dave clarke. Najjaci od svih dja.
Kurblaj KanAMBASADOR

mar 2008.

#10
De ajd nek mi netko objasni stvarno me zanima jer ina e je ili pjesma ili set a ovdje cijela lista pa ata da ja sad radim ata
SeeNoEvilISTRAŽIVAČ

mar 2008.

#11
cuj adam beyer je techno, dave clark takodje mada su ludi tipovi.... Felix je dobar jako meni :D... Samane Uzmi Bareshare program i trazi nekog po imenu to dobijes mix od toga tipa ako ima jos neko s njim pise ti sve znaci to lista je meni pretezno bezze sve nesto na brzake isprekidano... nego skines mix od sat i pol i brij kolko te volja :), potrazi Sasha, John Digweed, Hernan Cattaneo , Pete Tong , Lexicon Avenue ( mada tesko za naci ali ludnica ) , Deep Dish , Danny Tenegalia itd... enjoy
TarkiPOZNAVALAC

mar 2008.

#12
ma setovi su bezze svim ljudima koji ne vole tu ziku... kao vole popslusat one komercijalica house stvari kaj se prek ljeta pustaju u klubovima a kad cuju set to im katastrofa.. al zato brate odi na party pa ces vidit.. naravno ak je dobar dj i set koji pusta. btw znam da su beyer i clarke techno, sam sam njih spomenuo jer su neka imena kao.. al clarke je najjaci skroz! Bio na njegovom partyu ovdje i na rabcu prosle godine i bilo je strava dobro.
Kurblaj KanAMBASADOR

mar 2008.

#13
Ma nitko mene ne konta ata ja hou pitati sad e mi ostati crvi u glavi azo ne znam
didjilidooISTRAŽIVAČ

mar 2008.

#14
aaaaaa aaa aa

mar 2008.

#15
Pa gledajte, najbolje bi bilo da uopce ne palite tu zarulju...
SeeNoEvilISTRAŽIVAČ

mar 2008.

#16
A neznam Shaman sta ti uopce zelis da kazes, normalno imas Track i Set , ti sto vidis listu track-ova je spojeno u jedan set i to je sve pretezno iz nekih klubova slozena kompilacija... Zato nadjes direktno jedan set od jednog DJ-a i to je to bez ovih lista i milion DJ-a na listi
Kurblaj KanAMBASADOR

mar 2008.

#17
Evo ovo sam iz teme o deep hausu pokupio: evo fin deep house mix jednog manje poznatog domaeg dj-a koji je radjen kao promo za exit 07. malo je stariji ali nema veze. evo ga i tracklist: atjazz feat clara hill - nowhere (charles webster & martin iveson remix) // sonar kollektiv young seth - moment // fxhe paul randolph - believer (jazzanova rmx) // still music westpark unit - loversclub (new version) // farside the offsetters - love ritual (westpark unit dub) // farside westpark unit - blaxrotation (suite remix) // farside sumo - i need (original mix) // chiz mr v - jus dance (quentin harris re-production) // vega blaze - gloria's muse (the yoga song) (danny krivit's beat dub) // west end tracks audio werner - if // hartchef discos da sunlounge - baby how long" (johnny fiasco remix) jovonn - can't hold it back // deeply rooted house westpark unit - stoned love (patchworks remix) // farside maurice fulton - paddle steamer samim & michal feat lil dirty ghetto bastard - angel // tuning spork I sad ata je to zaato tu ima toliko naziva jel to dj obradio od nekog drugog pjesme pa tak fino naredo u taj jedan mix ili su to sve baa njegove pjesme samo ato im vole davati toliko imena. Ina e kad god sam sluao neato elektronsko ili je onos se i piae naziv seta ili je pjesma ili album s pjesmama a sad ata je ovo pa ja neznam. `ta je to samnom i hausom nikako na zelenu granu
TarkiPOZNAVALAC

mar 2008.

#18
Gle set ti traje sat-sat i pol, i on se sastoji od razlicitih stvari raznih dj-a, a onaj dj koj je napravio taj set je uzeo njemu najzanimljivije beatove iz tih stvari i ukomponiro u jednu "dugotrajnu stvar" - set. kuzis.. Kad dj dodje na party svirat (to ti dodje kao koncert od dj-a) on ima milju ploca sa raznoraznim stvarima i onda ih umixava u set.. dakle set je mix mase stvari.. al ne onak obicni mix neg taj dj to dodatno josh alternira.. juzis? Ovaj popis kaj ti imash je vjerojatno popis stvari u kompilaciji, sumnjam da je to set.. kompilacija su ubacene stvari u jednu cjelinu, a kad se radi set te sve stvari dozive promjenu od ruke dj-a.. Et ak sam ti sad objasnio il dodatno zakompliciro, ne znam..
SeeNoEvilISTRAŽIVAČ

mar 2008.

#19
Da on je obradio pjesme i naredao, i kada uzmes Cd-e onda ti si kao kupio set, jer kada slusas ne prekida kad zavrsi jedna nego plete dalje :)
Kurblaj KanAMBASADOR

mar 2008.

#20
Kontam sad, pretposatvio sam da je tako ali nisam bio siguran jer ina e u elektronskoj glazbi koju sluaam ne navodi se nikad tako lista ali uglavno hvala na objaanjenjima
SeeNoEvilISTRAŽIVAČ

mar 2008.

#21
nema beda samo furaj i uzivaj :)
SeeNoEvilISTRAŽIVAČ

mar 2008.

#22
Evo jedan dobar forum za sve ljubitelje elektronske muzike svih zanrova :) www.livesets.com jednostavna registracija i milion linkova za download svega i svacega enjoy
Splitsko diteENTUZIJASTA

apr 2008.

#23
House sluaam ve godinama,mislim da trenutno mo~e priuatit najairi spektar stilova ukomponiran u dobar beat...od svih muzika najfleskibilnija,kao hip-hop u ranim devedesetim Svi mogui instrumenti su zastupljeni u house glazbi i mnoatvo razli itih vokala....predobro Favoriti medju dj-evima isklu ivo u house-u David Morales Frankie Knuckles Asad Rizvi Roger Sanchez Dimitri from Paris Ivan mastermix i recimo Marshall Jefferson Evo odli an link za besplatan download setova iz svih ~anrova,bez registracije www.stereosound.bloger.hr

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se