LEGACY
amsterdam arena black edition 2005
24 odgovora1,613 pregleda
Panawa_King_Bong
POZNAVALAC651 REP6%
→ Ambasador
Panawa_King_BongPOZNAVALAC
dec 2008.
dec 2008.#1
sensation black - the megamix 2005
Part 1. http://www.youtube.com/watch?v=2FHF2IlTgrc&feature=related
Part 2. http://www.youtube.com/watch?v=Fdy4I6RzNpc&feature=related
Part 3. http://www.youtube.com/watch?v=Vh2CfODnuT0&feature=related
Part 4. http://www.youtube.com/watch?v=0UV4oNbeR40&feature=related
:happy031:Party-a
djunga
ISTRAŽIVAČ147 REP65%
→ Entuzijasta
djungaISTRAŽIVAČ
dec 2008.
dec 2008.#2
Znam da se gotovo niko nece sloziti samnom ali po meni je Holandija drzava retardiranih ljudi.Samo im jos rogovi fale.
Panawa_King_Bong
POZNAVALAC651 REP6%
→ Ambasador
Panawa_King_BongPOZNAVALAC
dec 2008.
dec 2008.#3
Zasto retardiranih ??.. Pa ljudi uzivaju u svom zivotu a ne se mi mislimo jeli kriza jeli stize bozicnica , jeli ivo stegno remen, i tako to bezveze se brinemo dok oni party-a non- stop....ne znam zasto ???...
djunga
ISTRAŽIVAČ147 REP65%
→ Entuzijasta
djungaISTRAŽIVAČ
dec 2008.
dec 2008.#4
Pa dublje su moje misli od tvojih vjerovatno.Nije sve u zurkama i partijima,to nije zivot,je za klince za starije nesto malo drugacije.Ima jedna stara izreka,ukusi su razliciti kaze pas i nastavi lizati svoja jaja.hehe
24 REP48%
→ Istraživač
dec 2008.
dec 2008.#5
a u drugim drzavama ljudi duboko razmisljaju i vode visok duhovan zivot,ili ipak zive rutinsku svakodnevnicu u kojoj tesko da uzivaju...?
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
dec 2008.
dec 2008.#6
Izdrzo sam 8 sekundi na prvom snimku. Druge nisam ni pipkao :clap:
Zabljak 1992
POZNAVALAC1.056 REP51%
→ Ambasador
Zabljak 1992POZNAVALAC
dec 2008.
dec 2008.#7
mozda sam ja outdated ali meni ovo nije neshto.suvise robotski.radije bih partija uz tamburase,vino i joint nego u mega giga prostor isprebijan od amfetamina.ali ko voli nek izvoli
0 REP0%
→ Istraživač
dec 2008.
dec 2008.#8
Oni su meni skroz gotivni, svi hodaju onako navareni, nikad dosta partya. -moje misljenje-
ROX
POZNAVALAC884 REP32%
→ Ambasador
ROXPOZNAVALAC
dec 2008.
dec 2008.#9
Taj sensation je tako precijenjen. Ko ovce doc svi u istim majcama, ugurat se tolko ljudi da nemozes plesat bez da nekom stajes na nogu i negom drugom lupas laktom u glavu u isto vrijeme, i sto je najbolje natrpaju tolko DJ-a da svaki svira pol sata-sat maksimalno i odma ide novi. Da ne spominjem da se uzasno mainstreama iz godine u godinu.
Za dobar party netrebam 150 DJ-a od kojih ce svaki svirat pol sata, netrebam ove ljude za ukras obucene u andjele i demone i borgove i whatever koji lete naokolo kao na otvorenju olimpijade, i sigurno netrebam guzvu di se nemogu odvojit od zemlje bez da slucajno prebijem sve ljude oko sebe, sve to za pun***** para. Volio bi otic na neki slican dogadjaj koji nije Sensation (na Trance Energy ili Mayday ili Cream@Amnesia) da imam priliku da dozivim atmosferu, iako pate od mnogih istih problema, al ono, daj solidan klub sa dobrim zvukom i svjetlom, dobrog DJ-a i muziku, i dobru atmosferu tj. da nema problematicnih budala, i MJESTA za plesanje, i to je to. Moze bit u amsterdamu ili na otvorenom u dalmatinskoj zagori. Uglavnom dobri partyji nisu u velicini i broju DJ-a.
Panawa_King_Bong
POZNAVALAC651 REP6%
→ Ambasador
Panawa_King_BongPOZNAVALAC
dec 2008.
dec 2008.#10
docaaju stimung nemoj zezat strava je nadji se tamo pa ces naci svoje mjesto...zakon....sta se ja u j*ebenom dubrovniku mogu zabavit ...hahah neke izjave ne treba ni citat onda...40 kn ulaz unutra shit..otvoren novi nije mi se dalo ni ulazit u njega jer je smece..a drugih opcija nema sve sami shit...
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
dec 2008.
dec 2008.#11
Mah ne volim takvu muziku baa, koliko sam skonto tamo se hardstyle, jumpstyle i sli
ne sheme vrte to me ubi a i
ini mi se previae neznam kak bi reko(Neznam kak da se izrazim) ali ne svia mi se je to sve fora ali ne mo~e mi se mjerit s nekim teknivalom. Kontam si da bi bubreg prodao da odem na neki teknival viaednevni. Jer freeparty su zakon a ne milion kuna za sve da pobljujea
Ovako neato
JdTB7ozdWeU&feature=related
CfUJotLtdUs&feature=related
Zabljak 1992
POZNAVALAC1.056 REP51%
→ Ambasador
Panawa_King_Bong
POZNAVALAC651 REP6%
→ Ambasador
dec 2008.
1 / 13
dec 2008.
dec 2008.