LEGACY
Weedran - Compilation (dub, downtempo)
42 odgovora2,226 pregleda
Beyond
LEGENDA5.330 REP3%
→ Zmaj
BeyondLEGENDA
jan 2008.
jan 2008.#1
Weedran - Compilation 1.0
01. Direct Connection - The Final Dub Professor skank rmx _ _ 10:03
02. Direct Connection - Panther Dub _ _ 06:21
03. Pitch Black - Bird Soul _ _ 07:50
04. Pitch Black - South Of The Line _ _ 06:58
05. Pitch Black - Transient Transmission fig2 _ _ 05:47
06. Pitch Black - Lost In Ttranslation (youths_pirates_of_dub_mix)_ _ 06:40
07. Pitch Black - Flex (son.sine_rmx) _ _ 06:10
08. Pitch Black - Fragile Ladders _ _ 05:24
09. Pitch Black - Speech (freedom_of_speech_mix)_ _ 08:00
10. Direct Connection - Acquisition Of Power_ _ 05:35
11. Direct Connection - Differences _ _ 05:52
12. Sounds From The Ground - Triangle _ _ 10:09
13. Deepchord Presents Echospace - Empyrean _ _ 05:25
14. Deepchord Presents Echospace - Sunset _ _ 10:45
15. Deepchord Presents Echospace - Winter In Siney_ _ 06:01
:::::::::::::::::::::::
Evo napravio sam kompilaciju stvari koje me u zadnje vrijeme totalno peru. Vrsta muzike je neato izmeu dub, downtempo, ambient, ima i fraza dnb-a. Pitch Black je kao stvoren za mene, totalno je ono baa prikladan uz stoniranje :) Deepchord presents Echospace ima dodatni nivo misterije u sebi, pogotovo Winter In Siney, neznam, totalno do~ivljavam tu muziku.
I treba napomenuti da kod ove vrste glazbe do izra~aja moraju doi basovi, basovi su srce, pa ako nemate prikladne bas jedinice onda bolje da ni ne skidate kompilaciju.
Veli
ina: 2x78MB (2 rar fajla)
Yami_Raziel
AMBASADOR1.929 REP12%
→ Legenda
Yami_RazielAMBASADOR
jan 2008.
jan 2008.#2
evo skidam sad prvi dio ujutro cu drugi pa ti javim sto mislim o tome...
inace i sam volim dub...ali onaj teski..mrzim onaj mixani s reggae pozadinama pa zvuci nekak gay..volim onaj teski s onim dubokim bassovima kaj ti mozak rastope...nadam se ima neceg takvog xD
si bio na pitch blacku?
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
elephant0rAMBASADOR
jan 2008.
jan 2008.#3
Uuu niceee.. taman mi treba malo svjeze mjuze a lijen sam prebirat sam..
Ovim putem se zahvaljujem mozgocipsu i crljenushi :costumed-smiley-027 na njihovim prijasnjim sugestijama.. :thumb:
Beyond
LEGENDA5.330 REP3%
→ Zmaj
BeyondLEGENDA
jan 2008.
jan 2008.#4
Eee upravo to! Ali pravi dub vue korijene iz reggae, ovo je viae downtempo (ambiental s hipnoti
nim basovima), ili mo~da trip-hop, uglavnom muzika za
ilanje.
Nisam bio na na pitch blacku. Gdje, kad? :icon_eek::icon_eek: ...tek sam ih nedavno otkrio
Yami_Raziel
AMBASADOR1.929 REP12%
→ Legenda
Yami_RazielAMBASADOR
jan 2008.
jan 2008.#5
aha...evo skidam 2rugi dio pa ono...
pa bio je pitch black u aquarisu....negdje 2.9 ak se dobro sjecam^^
mislim nisam ja bio al sam koristio flyer za pitch black ko filtere za pljuge pa se sjecam xDDD
javim jos kako mi je :)
Yami_Raziel
AMBASADOR1.929 REP12%
→ Legenda
Yami_RazielAMBASADOR
feb 2008.
feb 2008.#6
treba preimenovat ovo u Weedran Hash Ambient Compilation...
evo bas chillam uz The Final Dub Professor Skank RMx...i dobra je stvar...preslo sam vec par stvari i bas su onak duberske....nisu onaj full on dub kakav je meni najdrazi ali svidja mi se i ovakav....
u svakom slucaju 5/5 compilacija...ocekujemo jos jednu :)
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
feb 2008.
feb 2008.#7
ut emo
Nisam baa neki veliki ljubitelj dub-a ali nije ni d mi je loa
Ali da mi je nabavit joa
isto elektronskog dub-a ko ato su one dvije stvari od Knobza e to mi je savraenstvo
Beyond
LEGENDA5.330 REP3%
→ Zmaj
BeyondLEGENDA
feb 2008.
feb 2008.#8
Ja sam mislio da ovo shvaaa full on dubom:
Pitch Black - Transient Transmission fig2
Pitch Black - South Of The Line
Yami_Raziel
AMBASADOR1.929 REP12%
→ Legenda
Yami_RazielAMBASADOR
feb 2008.
feb 2008.#9
ok su te stvari ali neznam...uploadat cu sutra par stvari pa ti pokazat :)
Laidback
POZNAVALAC1.404 REP89%
→ Ambasador
LaidbackPOZNAVALAC
feb 2008.
feb 2008.#10
odlicna kompilacija...
napravit cu ti jednu dub kompilaciju ovih dana, bas da cujes...
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
feb 2008.
feb 2008.#11
Eo sad sam tek skinuo drugi dio i izvadio i z rara i sluaam i stvarno je predobro odma mi u uho upalo a tek drugu pjesmu sluaam
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
choki123
POZNAVALAC1.235 REP71%
→ Ambasador
choki123POZNAVALAC
feb 2008.
feb 2008.#13
Daj ne mogu vjerovat da je isteko ovaj fajl na rapidshareu,baa sam danas htio skinit,i vidim....file not found...:icon_mad:
choki123
POZNAVALAC1.235 REP71%
→ Ambasador
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
feb 2008.
feb 2008.#15
kak je to mogue ja skido prije par dana a fajllovi traju po 3 mjeseca ina
e?
neam pojma
Tek sam sad skonto da ti valja..
Beyond
LEGENDA5.330 REP3%
→ Zmaj
BeyondLEGENDA
feb 2008.
feb 2008.#16
Moji rapidshare fajlovi nikad nee istjei, tako da znate i za ubudue. :icon_wink:
Ramona_Red
ENTUZIJASTA558 REP90%
→ Poznavalac
Ramona_RedENTUZIJASTA
feb 2008.
feb 2008.#17
Odli
na ti je kompilejan, Weedrane ;) - tenkjuu :facesjump:
loobi
ENTUZIJASTA317 REP29%
→ Poznavalac
loobiENTUZIJASTA
feb 2008.
feb 2008.#18
hej Weedrane ako nije tajna mozes li mi reci kako si pravio mix-remix, sa kojim software i tako to...?
upravo skidam pa ono da budem malo upuceniji u rad :)
Beyond
LEGENDA5.330 REP3%
→ Zmaj
BeyondLEGENDA
feb 2008.
feb 2008.#19
Nije mix-remix :) Samo kompilacija nekih stvari. Nisam niata mjenjao. Pitaj svizca to za mixanje.
10 REP20%
→ Istraživač
mar 2008.
mar 2008.#20
odlicna dubchina... ocekujemo jos pokoju komplikaciju, ovaj kompilaciju :) jel netko bio na alpha & omega in da mochvara prije cirka 2 tjedna? excellent!!
28 REP56%
→ Istraživač
jan 2008.
1 / 22
jan 2008.
sep 2008.