VUTRA
ForumZajednicaMuzikaWeedran - Compilation (dub, downtempo)
LEGACY

Weedran - Compilation (dub, downtempo)

42 odgovora2,226 pregleda
BeyondLEGENDA

jan 2008.

#1
Weedran - Compilation 1.0 01. Direct Connection - The Final Dub Professor skank rmx _ _ 10:03 02. Direct Connection - Panther Dub _ _ 06:21 03. Pitch Black - Bird Soul _ _ 07:50 04. Pitch Black - South Of The Line _ _ 06:58 05. Pitch Black - Transient Transmission fig2 _ _ 05:47 06. Pitch Black - Lost In Ttranslation (youths_pirates_of_dub_mix)_ _ 06:40 07. Pitch Black - Flex (son.sine_rmx) _ _ 06:10 08. Pitch Black - Fragile Ladders _ _ 05:24 09. Pitch Black - Speech (freedom_of_speech_mix)_ _ 08:00 10. Direct Connection - Acquisition Of Power_ _ 05:35 11. Direct Connection - Differences _ _ 05:52 12. Sounds From The Ground - Triangle _ _ 10:09 13. Deepchord Presents Echospace - Empyrean _ _ 05:25 14. Deepchord Presents Echospace - Sunset _ _ 10:45 15. Deepchord Presents Echospace - Winter In Siney_ _ 06:01 ::::::::::::::::::::::: Evo napravio sam kompilaciju stvari koje me u zadnje vrijeme totalno peru. Vrsta muzike je neato izmeu dub, downtempo, ambient, ima i fraza dnb-a. Pitch Black je kao stvoren za mene, totalno je ono baa prikladan uz stoniranje :) Deepchord presents Echospace ima dodatni nivo misterije u sebi, pogotovo Winter In Siney, neznam, totalno do~ivljavam tu muziku. I treba napomenuti da kod ove vrste glazbe do izra~aja moraju doi basovi, basovi su srce, pa ako nemate prikladne bas jedinice onda bolje da ni ne skidate kompilaciju. Veli ina: 2x78MB (2 rar fajla)
Yami_RazielAMBASADOR

jan 2008.

#2
evo skidam sad prvi dio ujutro cu drugi pa ti javim sto mislim o tome... inace i sam volim dub...ali onaj teski..mrzim onaj mixani s reggae pozadinama pa zvuci nekak gay..volim onaj teski s onim dubokim bassovima kaj ti mozak rastope...nadam se ima neceg takvog xD si bio na pitch blacku?
elephant0rAMBASADOR

jan 2008.

#3
Uuu niceee.. taman mi treba malo svjeze mjuze a lijen sam prebirat sam.. Ovim putem se zahvaljujem mozgocipsu i crljenushi :costumed-smiley-027 na njihovim prijasnjim sugestijama.. :thumb:
BeyondLEGENDA

jan 2008.

#4
Eee upravo to! Ali pravi dub vue korijene iz reggae, ovo je viae downtempo (ambiental s hipnoti nim basovima), ili mo~da trip-hop, uglavnom muzika za ilanje. Nisam bio na na pitch blacku. Gdje, kad? :icon_eek::icon_eek: ...tek sam ih nedavno otkrio
Yami_RazielAMBASADOR

jan 2008.

#5
aha...evo skidam 2rugi dio pa ono... pa bio je pitch black u aquarisu....negdje 2.9 ak se dobro sjecam^^ mislim nisam ja bio al sam koristio flyer za pitch black ko filtere za pljuge pa se sjecam xDDD javim jos kako mi je :)
Yami_RazielAMBASADOR

feb 2008.

#6
treba preimenovat ovo u Weedran Hash Ambient Compilation... evo bas chillam uz The Final Dub Professor Skank RMx...i dobra je stvar...preslo sam vec par stvari i bas su onak duberske....nisu onaj full on dub kakav je meni najdrazi ali svidja mi se i ovakav.... u svakom slucaju 5/5 compilacija...ocekujemo jos jednu :)
Kurblaj KanAMBASADOR

feb 2008.

#7
ut emo Nisam baa neki veliki ljubitelj dub-a ali nije ni d mi je loa Ali da mi je nabavit joa isto elektronskog dub-a ko ato su one dvije stvari od Knobza e to mi je savraenstvo
BeyondLEGENDA

feb 2008.

#8
Ja sam mislio da ovo shvaaa full on dubom: Pitch Black - Transient Transmission fig2 Pitch Black - South Of The Line
Yami_RazielAMBASADOR

feb 2008.

#9
ok su te stvari ali neznam...uploadat cu sutra par stvari pa ti pokazat :)
LaidbackPOZNAVALAC

feb 2008.

#10
odlicna kompilacija... napravit cu ti jednu dub kompilaciju ovih dana, bas da cujes...
Kurblaj KanAMBASADOR

feb 2008.

#11
Eo sad sam tek skinuo drugi dio i izvadio i z rara i sluaam i stvarno je predobro odma mi u uho upalo a tek drugu pjesmu sluaam
Kurblaj KanAMBASADOR

feb 2008.

#12
De ovo je predobro uploadaj joa takih stvari
choki123POZNAVALAC

feb 2008.

#13
Daj ne mogu vjerovat da je isteko ovaj fajl na rapidshareu,baa sam danas htio skinit,i vidim....file not found...:icon_mad:
choki123POZNAVALAC

feb 2008.

#14
A dobro je dobro je,ja neato za*ebo...hihi....:hehe:
Kurblaj KanAMBASADOR

feb 2008.

#15
kak je to mogue ja skido prije par dana a fajllovi traju po 3 mjeseca ina e? neam pojma Tek sam sad skonto da ti valja..
BeyondLEGENDA

feb 2008.

#16
Moji rapidshare fajlovi nikad nee istjei, tako da znate i za ubudue. :icon_wink:
Ramona_RedENTUZIJASTA

feb 2008.

#17
Odli na ti je kompilejan, Weedrane ;) - tenkjuu :facesjump:
loobiENTUZIJASTA

feb 2008.

#18
hej Weedrane ako nije tajna mozes li mi reci kako si pravio mix-remix, sa kojim software i tako to...? upravo skidam pa ono da budem malo upuceniji u rad :)
BeyondLEGENDA

feb 2008.

#19
Nije mix-remix :) Samo kompilacija nekih stvari. Nisam niata mjenjao. Pitaj svizca to za mixanje.

mar 2008.

#20
odlicna dubchina... ocekujemo jos pokoju komplikaciju, ovaj kompilaciju :) jel netko bio na alpha & omega in da mochvara prije cirka 2 tjedna? excellent!!

avg 2008.

#21
bilo bi dobro kad bi ponovo to uploado... :rasta1:
BeyondLEGENDA

sep 2008.

#22
evo

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se