LEGACY
Pantaghana - Zinedin Zidan
52 odgovora5,832 pregleda
bongash
LEGENDA7.853 REP29%
→ Zmaj
bongashLEGENDA
jul 2007.
jul 2007.#1
Mlada splitska grupa, Zinedin Zidan sa hit singlom 'Pantaghana' govori o policiji i odnosu iste prema nama, u~ivateljima svete biljke ... obavezno posluaati.
http://rapidshare.com/files/45915637/zinedine_zidane__pantaghana.mp3.html
JaSamZa
ENTUZIJASTA515 REP79%
→ Poznavalac
JaSamZaENTUZIJASTA
jul 2007.
jul 2007.#2
odlicno, slusam tu pismu na radiju vec neko vrijeme, i zakon je!
hvala!! :TOP: :sun2:
"ne obrazovana ne rafirana a ima gana"
hahaha
b r a i n c h i p
AMBASADOR3.453 REP56%
→ Legenda
gloss_zelenky
AMBASADOR2.398 REP26%
→ Legenda
gloss_zelenkyAMBASADOR
avg 2007.
avg 2007.#4
LOL
Ja tek sad sku~io rije
i...:icon_lol: nije ni
udo kad nisam bio baa svoj:sun2:
Zakon..
Peace:maryjane:
kanehbosem
AMBASADOR1.914 REP12%
→ Legenda
kanehbosemAMBASADOR
avg 2007.
avg 2007.#5
uo sam je na radiju neki dan
i kontao neki rege al mi bilo
udno ato neke rije
i zvu
e kao naae hehehe
Svizac_:)
ENTUZIJASTA302 REP26%
→ Poznavalac
Svizac_:)ENTUZIJASTA
avg 2007.
avg 2007.#6
Odli
na stvar....
Slobodno uploadaj ili baci link ako imaa na neki dobar reggae...po mogunosti da nije komerijala :sun2:
delboy
LEGENDA7.285 REP23%
→ Zmaj
delboyLEGENDA
avg 2007.
avg 2007.#7
Bas sam ju sluaao ju
er na radiju, i razmisljam si kako da nabavim tu pjesmu ,tek ono dodjem ovdje i spalato me obraduje! ;)
Hvala spalato!
UserName
ENTUZIJASTA246 REP12%
→ Poznavalac
UserNameENTUZIJASTA
avg 2007.
avg 2007.#8
Super stvar.. koja je uz 'Co to maa' postala ljetni hit :icon_lol:
http://rapidshare.com/files/51810785/BoBo_-_Co_to_mas.mp3
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
bongash
LEGENDA7.853 REP29%
→ Zmaj
bongashLEGENDA
avg 2007.
avg 2007.#10
Zakon je i ova druga. Simpati
no komi
na ...
@username
Zakon su mi ti Groove Armada zecovi. :thumb:
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
UserName
ENTUZIJASTA246 REP12%
→ Poznavalac
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
GreenManAMBASADOR
sep 2007.
sep 2007.#13
Ja sto vise slusam ovu stvar sve mi se vise svidja.Ima mnogo jaku poruku.Najbolji mi je deo "to save the nation,we need some action,deratisation is gonna bring us satisfaction".
Pantagana znaci pacov(stakor) ako sam dobro informisan?
Laidback
POZNAVALAC1.404 REP89%
→ Ambasador
LaidbackPOZNAVALAC
sep 2007.
sep 2007.#14
Tocno, ali u ovom slucaju murija/vlasti tj. Babylon sto bi rekli raste...
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
kotva
ENTUZIJASTA396 REP49%
→ Poznavalac
kotvaENTUZIJASTA
sep 2007.
sep 2007.#16
pjesma je zakon, isto ju sluaam ve du~e vrijeme i
uo sam za grupu ali ih nisam povezao. Hvala na linku!
Bloodspiller
POZNAVALAC1.123 REP58%
→ Ambasador
BloodspillerPOZNAVALAC
sep 2007.
sep 2007.#17
Daj druga stvar je totalno smee.. ne via mi se nikako..
Evo vam rije
i od prve:
Dip daun in Gana
Or ivn in Gvajana
Or ivn in Bocvana
Dej ol hev pantagana
Koz pantagana
In Gana or Gvajana
In Bocvana or Bosnana
Iz d sejm pantagana
Ko rano rani
Hi mejk d mani
En den kam pantagana
Tu tejk avej d hani
Koz pantagana
Iz gona kip as in banana
ast lajk in Gana
Gvajana or Bocvana
Pantagana kom tu maj haus
ekin aut vot aj hev in d haus
Tejking d best det der iz in d haus
Tu bring it ol bek to d gaverment haus
Pantagana
Debela pantagana
Naoru~ana
Ovlaatena za gana
Pantagana
}ivina zajebana
Neobrazovana, nerafinirana
A ima gana
Kad uberen pantaganu mene je odma strah
Kada bi bilo prvi put da me je uitija
Njegova glavna preokupacija je rasta man
Kake je volje gore il bolje, ata ti ga ja sad znan
Ma o'nja ga ava
Gleda me debela glava
I vata me strava
Dok osobu dr~i
Na vatri se pr~i
No potiho u sebi
Mater mu pr
in
PRIN TI MATER
Bolje da mu
in
Tu sejv d nejan
Vi nid an ekan
Deratizejan
Iz gona bring as satisfekan
Koz pantagana
Kip Kroejaa in banana
ast lajk in Gana
Gvajana or Bocvana
Hir vi go nau
Pantagana kom tu maj haus
ekin aut vot aj hev in d haus
Tejking d best det der iz in d haus
Tu bring it ol bek to d gaverment haus
Pantagana
Debela pantagana
Naoru~ana
Ovlaatena za gana
20 REP40%
→ Istraživač
Silent Bob
POZNAVALAC1.323 REP80%
→ Ambasador
Silent BobPOZNAVALAC
sep 2007.
sep 2007.#19
Mislim da kaze "dok osobnu drzim, na vatri se przim", jel jos neko cuo tako? Izvini Blood ako grijesim.
kanehbosem
AMBASADOR1.914 REP12%
→ Legenda
kanehbosemAMBASADOR
sep 2007.
sep 2007.#20
ako se neko bavi svirkom (kao ja:) mo~e nai stvar na http://www.2akordi.net
Bloodspiller
POZNAVALAC1.123 REP58%
→ Ambasador
cannebosanac
POZNAVALAC999 REP44%
→ Ambasador
cannebosanacPOZNAVALAC
sep 2007.
sep 2007.#22
Ja mislim da ka~e "dok osobnu dr~i(policajac),na vatri se pr~in(onaj kome rutinski provjeravaju osobnu kartu iz
ista mira).
I ovo Kada bi bilo prvi put da me je uitija , ustvari ka~e Ka`("kao" po dalmatinski) da bi bilo prvi put da me je uitija,mo~da si samo propustio razmak.
Ima na kraju
Pantagana ~ivina zajebana
neobrijana a nabrijana i ima gana (Mo~da misli na Mesia :) dobro on ne nosi gan ali nose njegovi tjelohranitelji pantagane ko i on)
Ostalo je u redu ,a mo~da ovo gore prvo u vezi osobne i jeste kako Chmaka ka~e Dok osobnu dr~in na vatri se pr~in,mo~da nije kako sam ja skontao uglavnom PRIN IM MATER pantaganama pa taman potiho u sebi.
Bloodspiller
POZNAVALAC1.123 REP58%
→ Ambasador
BloodspillerPOZNAVALAC
sep 2007.
sep 2007.#23
Daj ajde ulazite totalno u stvar a tko zna na ata su oni mislili... Mo~da nisu na niata.. Uostalom nije bitno o
emu pjevaju nego na ata tebe asocira stvar.
btw. nisam ja to pisao...
Laidback
POZNAVALAC1.404 REP89%
→ Ambasador
LaidbackPOZNAVALAC
sep 2007.
sep 2007.#24
Ne kuzim oko cega se ovdje vodi rasprava...
Stvar je veoma jasna vec kod drugog slusanja. Govore o pantigani ili ti ga Babylonu (o cemu prica vecina reggae autora). Babylon je vlast, drzava i izvrsna snaga - policija. Tj. svi oni koji ugnjetavaju narod
cannebosanac
POZNAVALAC999 REP44%
→ Ambasador
cannebosanacPOZNAVALAC
sep 2007.
sep 2007.#25
Ma nisamo niata raspravljali
isto pokuaavamo odgonetnut ata ustvari pjeva u onih par stihova.U biti nije ni bitno ne mjenja se zna
enje bitno je da mi njima pr
imo mater babilonsku:icon_lol:
Uf samo da mi zbog ovoga padne pred ban.
b r a i n c h i p
AMBASADOR3.453 REP56%
→ Legenda
7 REP14%
→ Istraživač
sep 2007.
sep 2007.#27
znam da sam na krivom mjestu ali ne mogu otvorit novu temu...jbg...imate linkove za mp3ce od brain hollidaysa?
hvala
jul 2007.
1 / 27
jul 2007.
sep 2007.