VUTRA
ForumZajednicaMuzikaVutra pesme
LEGACY

Vutra pesme

624 odgovora67,711 pregleda

avg 2006.

#1
Dajte vutre.mp3 (1 mb) - obavezno posluaati! :ok: :spliff: :afroman: :cool_smoking: :leaf_blunt: edit: promenio ime teme edit: ubacio novi link
GreenManAMBASADOR

avg 2006.

#2
:band: krejzi madr fakr.Boze sacuvaj kako sjajna pesma! :ludaci_lol:
BrkZorbaISTRAŽIVAČ

avg 2006.

#3
Pa tko su ti mladici? :D :D :banana_skakutje:
ReggaesaurusENTUZIJASTA

avg 2006.

#4
Pesma je vesela i zabavna i nista vise

avg 2006.

#5
Ne znam ko su ti mladii, ali bitno je da pesma ima hepi end :lol:
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

avg 2006.

#6
Hehe...funny stuff! :) :bravo_biggreen:
LowriderISTRAŽIVAČ

avg 2006.

#7
Aaaahhahaha neam pojma al' ako se slazete mozemo ih nazvat "sovrlic boys" il' kako god...preluda pjesma...

avg 2006.

#8
Ovu pesmu je drug nabavio pre par meseci, i nikako da je nabacim na komp 8)

avg 2006.

#9
pesma je smorila do jaja!!!
InqAMBASADOR

avg 2006.

#10
Lepa je tema... Ali je pesma retardirana ali ipak funny na svoj nacin.

avg 2006.

#11
Evo jednog linka sa raznim vutra-related pesmama: http://www.budlife420.com/music/
#12
skinuo pred par dana pjesmu i totalno se zarazio njom.dao ju okolo ljudima i mogu vam reæ da je pjesma postala totalni hit u srcu hrvatske;hrvatskom zagorju :D .kod koga god navratim na pljugu pjevuši se ovo :D
dombaPOZNAVALAC

avg 2006.

#13
A jebo majku dobra pjesma..mrzim cajke i gange i bilo što slièno..ali ovo je predobro :D hehe :D :lol: DAJTE VUTRE DA SE DROGIRAM!!!!

avg 2006.

#14
SAD VUTRE IMA, SAD VUTRE IMA, SAD VUTRE IMA DA SE RAZBIJEM!!!!!!! a najbolji je stih onaj kad ga mater pita sta mu je..............lol koji urnebes
sektorISTRAŽIVAČ

sep 2006.

#15
Besma je glupost,,evo vam jedna ako bash hocete da se zarazite... Biber Piknik--Mis,Puz i Ker...probajte dda je nabavite ...extra je!!!

sep 2006.

#16
pesma je vrh

sep 2006.

#17
Kako vam se cini ova... Sdividen - Papa Joe :D
P.P.POZNAVALAC

sep 2006.

#18
dobre su mi: urban-mala truba majke-ajde da se drogiramo antiotpad-droga za sve
geckOISTRAŽIVAČ

sep 2006.

#19
Ma pesma je keva... skroz je gotiva, po ceo dan je slusham :D Keva mi non-stop upada u sobu i smara me u fazonu: "Kakva ti je to narkomanska pesma, iskljuchi je jebem li ti mater?!"... I tako svaki dan... :rofl:
geckOISTRAŽIVAČ

sep 2006.

#20
Meni moja kuca kazhe da se naduvam, ali vutre nema nigde, sav sam rasejan. Vec dva dana ja sam strejt pa se nerviram. Dajte samo jedan singl da se stondiram! A VUTRE NEMA, A VUTRE NEMA, A VUTRE NEMA DA SE NADUVAM :!: A VUTRE NEMA, A VUTRE NEMA, A VUTRE NEMA DA SE NADUVAM :!: Kriza raste gandzhe nema, propalo je sve. Teshko dishem, pluca trazhe malo gudrice. Pajpara mi stoji prazna vec dva dana bre! Dile su vam majku jebem, dajte vutrice! Vutre nema ni za leka, imam izlet gle. Mene majka chesto pita "Sine, shta ti je?". Pogledaj se na shta lichish, propao si bre! Ja joj kazhem jel si luda,pluca me bole?! DAJ BRE VUTRE, DAJ BRE VUTRE, DAJ BRE VUTRE DA SE DROGIRAM :!: DAJ BRE VUTRE, DAJ BRE VUTRE, DAJ BRE VUTRE DA SE DROGIRAM :!: Evo diler doshao je, doneo mi je. Kilo gandzhe, da se radim, da se otrujem. Stotku jednu sjebao sam, i super mi je. Pochinjem da se smejem od silne srece... AHAHAHAAHAHAHAHA :D :D :D Ortak stigo popushismo josh stotke dve, uradjen sam kao svinja i sad je ok! Najsrecniji na svetu ja sam sada bre, Dosta sam kurcu sviro, sad na rolanje... SAD VUTRE IMA, SAD VUTRE IMA, SAD VUTRE IMA DA SE RAZBIJEM :!: SAD VUTRE IMA, SAD VUTRE IMA, SAD VUTRE IMA DA SE RAZBIJEM :!:

sep 2006.

#21
Cool 8)
BloodspillerPOZNAVALAC

sep 2006.

#22
http://www.postolar-tripper.com/music/POSTOLAR%20TRIPPER%20-%20Jamo%20Rasta.mp3 "Jamo rasta" od Postolar tripera. Novi singl koji su izdali s novog albuma. Fora stvar...

okt 2006.

#23
dajte vutre dajte vutre dajte vutre da se drogiram ... :shock: jao extra majke mi
P.P.POZNAVALAC

okt 2006.

#24
dajte vutre :lol: kako je to jebena pjesma, predobra je.... ovaj prijatelj je prebacio u mob pa je raspalimo dok pusimo, jebenooooo...

okt 2006.

#25
urban - mala truba majke - ajde da se drogiramo antiotpad - droga za sve bob marley - somke two joints dajte vutre psihomodo pop - rolam

okt 2006.

#26
stavit æu vam ja neke pjesme koje možd niste èuli ali kladim se da æe vam sjesti...:)

okt 2006.

#27
ajs nigrutin - skit 3 :) mozda malo drugacija od svih ovih, ali nije losa

okt 2006.

#28
Samo za drugare jedna partizanska HA HA : Kisha pada trava raste mi je beremo ,pa je sushimo pa je onda pushimo

okt 2006.

#29
43zla - 1,2 akcija DOWNLOAD 43zla - 12 - 100 Dzointa (Bvana) DOWNLOAD Ajs Nigrutin & Eufrat - Vise Kila Granja DOWNLOAD Ajs Nigrutin - Kilo granja leshim DOWNLOAD :wink: :wink: :wink:

nov 2006.

#30
e de ste e? :afroman: kako da vam nalepim pesmu koju smo snimili ortak i ja? pa da vidite sta je pravi smoked rap!!!!!

nov 2006.

#31
oka i na www.rapidshare.com pa baci link ovamo :)

nov 2006.

#32
ima jedna pisma èua san ekipu kako je piva negdi...neznan kako toèno ide...ali nešto trava snova,najbolja je kad se osuši pa se onda puši...može li mi neko reæ kako se zove pisma??

nov 2006.

#33
evo ga :) okaceno!!! evo link pa ko hoce da poslusa neka skine!!!! javite mi kako vam se svidja pesmica pozdrav!!! http://rapidshare.com/files/3259607/Frontrow-da_joint.mp3
brendPOZNAVALAC

nov 2006.

#34
Uzivajte... http://rapidshare.com/files/3878923/2B4_TIME___ZEX_-Malo_Zeleno.mp3.html

dec 2006.

#35
Predobro!!! :lol:
loobiENTUZIJASTA

dec 2006.

#36
to je vec stari hit ;)
LedoENTUZIJASTA

jan 2007.

#37
Moze li mi netko rec gdje mogu skinit ovu pijesmu sto tu kacite na forumu ''antiotpad - droga za sve'' ja je nigdje naso nisam, zvuci mi dobro a nemogu poslusat, pa srce me boli:)
iffkicaENTUZIJASTA

jan 2007.

#38
http://rapidshare.com/files/11894050/03_-_Track__3-1.mp3.html ovo je stvar od lika koji nakon što je izašao iz vrapèa snimio album,,,,zove se Mance možda ste i èuli...
iffkicaENTUZIJASTA

jan 2007.

#39
Joa jedna pjesmica......nadam se da e vam se svidjet..... http://humor.doboj.net/pjesme/eminem_parody-the_marijuana_mix.mp3
RadeAMBASADOR

jan 2007.

#40
Jel neko cuo pesmu "Ben Scales-Growing Marijuana In My Yard" Ne mogo da je okacim na forum ali ako je neko nadje neka izbaci nije losa uopste.

feb 2007.

#41
kako da skinem ovu pesmu kad kliknem na link ono mi kaze da se registurjem ako probam da se registrujem ono kaze da ne moze da se konektuje sa database??
cannebosanacPOZNAVALAC

feb 2007.

#42
Ej. SRBIN-e , ne mo~e ni meni da se skine , mjenjan je forum pa mo~da zato .

feb 2007.

#43
Pesmu je obrisao Genjo, ka~e troai dosta bandwidth-a. Uploadovau negde ako je naem na kompu... edit: https://app.box.com/shared/oacd5s7cmi

feb 2007.

#44
hvala admine sada je celo vreme slusam hehe SAD VUTRE IMA SAD VUTRE IMA DA SE RAZBIJEM hehe pozdrav svima

feb 2007.

#45
SVE je ok samo ovaj pocetak ja kad god slusam ja uglavnom razumijem: meni moja pluca traze da se naduvam.....

feb 2007.

#46
Tako verovatno i jeste.. koga je briga uostalom? :icon_lol:
Yami_RazielAMBASADOR

mar 2007.

#47
Evo vam malo reggaea :))) http://www.filefactory.com/file/95e061/ samo odscrolajte malo dole i stisnite Download for free with FileFactory Basic
NarquilaENTUZIJASTA

mar 2007.

#48
Evo jos jedne pjesme o vutri http://rapidshare.com/files/20910685/11_Visoko_do_neba.mp3.html
vutrudituENTUZIJASTA

apr 2007.

#49
Moja ekipa i ja, mi nismo nervozni momci svi smo cvrsti igraci i istrajni borci, mi smo oni sto se smeju i nocu i danju, na prolece seju sto na jesen zanju. Zato ekipa slozno peva ono sto je i nas moto "nista frka, nista sranje, samo ...vanje." x3 Ponekad pocnemo i vrlo rano, jer sve sto je ljudsko nije nam strano svakog se jutra smota jen. dva i triii cakle nam se oci, jer veseli smo mi. Mladost, ludost il` cudo sta li je kad god se sretnemo uvek se zalije i nema stanja dok se ne razbijeee... Ali gazenja vama nikad dosta i sto se toga tice kod nas nema posta. Vutra x Pivo x Pljuga x Stanje Geno x Pedu x Sesi x Ranje Oko, oko, oko nas cudan miris se siri, jer mi odani smo vutri kao Titu pioniri i kamo` srece da smo svi brigadiri, da svako od nas pazi jednu biljku, da joj ljubav daje, kao zenu da je mazi. Na sav bedak u glavi svi stavili bi tacku i ponosno nosili udarnicku znacku aaa aaa aaa. Kad god pomislim na bolje sutra, postoji dilema, da li shit ili vutra, da l` je bolje pivo ili vino, da li sam strejt il` sam se otkinooo. Sa naseg puta niko ne treba da skrene jer prva ljubav nam je vutra, a tek druga zene i kada razmislim malo bolje vecina ljudi svoj zivot svodi na drolje, a mi smo potpuno iz druge price jer nas jedino duvanje i pice inspirise i podize, hrani i veseli, zato smo svi sretni, a po neki i debeli. Vutra x Pivo x Pljuga x Stanje Geno x Pedu x Sesi x Ranje 1x3x5x7 posrcem i padam, al` jos uvek gledam. 1x2x4x6 ako ne iskuliram, ja izgubit cu svest. Nokautirala me vutra, mamicu joj njenu smejem se i gazim sa ekipom, sve na smenu. Hvala Bogu da sve nije tako sivo jer evo ga Mkui donosi mi pivo i sto bi Jogi Dog reko, rakija je keva, al` kad nema rakije flasa piva mi je sela i vec mi je bolje i odmah pomisljam na drolje Dragane, Ane, Milice, Marije, Sanje, Jelene, Ivone. Vec mi je bolje i bolje kucke sve su blize "Medzik Dzonson" mi se dize, pogled pada mi na nize i kucke znaju da je doping glavni krivac sto nocas ja zakucavam kao Vlade Divac. Vutra x Pivo x Pljuga x Stanje Geno x Pedu x Sesi x Ranje Podizemo ruke gore, svi nam se pridruzuju i ??? more zezanje i pice, kuliranje na plazi i ako imas dobar plan samo kazi. Jer mi smo ekipa ludaka i ne treba nam povod za dobar provod dovoljno je pice i duvanje i drolje i ako budes uz nas bice ti bolje. Opet ekipa slozno peva ono sto je i nas moto "nista frka, nista sranje, samo ...vanje." x3 Vutra x Pivo x Pljuga x Stanje Geno x Pedu x Sesi x Ranje Slava x lova x kajla x kola kicmu sebi lome, da se njisu sad na mome. Ludost x mladost x dzoint x radost moze kafa, moze vutra, to nas budi svakog jutra. jeeeeeeeeee... Other songs in Unknown album : »Who Is The Best - Boli Lyrics »Who Is The Best - Deca Revolucije Lyrics »Who Is The Best - Drzim Se Lyrics »Who Is The Best - I Can't Stand The Pain Lyrics »Who Is The Best - Magièni Svet Lyrics »Who Is The Best - Obican Dan Lyrics »Who Is The Best - Otvori Nebo Za Mene Lyrics »Who Is The Best - Play Lyrics »Who Is The Best - Tablica Mnozenja Lyrics »Who Is The Best - U Jeee Lyrics »Who Is The Best - Welcome To Belgrade Lyrics

apr 2007.

#50
Alien Project - Who has the marijuana? hehe extra stvar ko voli psy :D
PampersPOZNAVALAC

maj 2007.

#51
Trojan Ganja Box Set Svaka pjesma je o marihuani http://isohunt.com/torrents/?ihq=trojan+ganja 3cd-a predobrog duba

maj 2007.

#52
Ako wec gotiwite pesme te wrste onda nemozete da ne poslushate SEVEN-ow album "Sedam & Duwachki Orkestar" ili uopshte bilo koju stwar koju je radila 43-23 crew (Prti Bee Gee, Bad Copy, Hejter Luca, Seven...) Neki drugi put cu ubaciti neshto njihowo, pa wi odluchite da li wam je O.K. :sun2:

maj 2007.

#53
Gledao sam dugo sa moga balkona, Gledao ka nebu iznad aviona. Video sam ptice sa petoro krila, Video sam konja sa plavoga nila, Video sam zvezde i sarene laze, Zeleznicu neba, putokaze razne. Kuda oni vode, Sta li oni znace ? Sve u svemu to je prava drama, Parce plavog neba prava je carlama. Pridjoh ka nebu na dohvat mi ruke, Telefon me trgnu! Puce plavi balon, ganje vise nema! Nesta neba i balona Tisina se zacu, oluja se sprema, Aja tuzan u fotelji, Nema ni balkona...

jun 2007.

#54
http://rapidshare.com/files/39886188/Ska-P_-_Cannabis.mp3.html .......extra stvar!:RastaBong:

jul 2007.

#55
ManU ChAO svi albumi sve pjesme(OBAVEZNO):banana_rasta::gband:(OBAVEZNO)
Kurblaj KanAMBASADOR

avg 2007.

#56
Upravo sam skinuo njihovu diskografiju i sluaam radio bemba album

avg 2007.

#57
:sick:dajte drogeri puste me da skinem a vutre nema

avg 2007.

#58
Evo ti: http://www.box.net/shared/oacd5s7cmi
BeyondLEGENDA

sep 2007.

#59
What if God smoked Cannabis
PacoxENTUZIJASTA

sep 2007.

#60
Evo jedna cool pesma koja je u sklopu ovog klipa : http://www.youtube.com/watch?v=HQoU1Vc3f5k Ako vas interesuje, izvodi je grupa "Lords of Acid" a text ide ovako: Lords of Acid - Marijuana In Your Brain Marihuana inna your brain Takes more time to ejaculate Roll up a spliff and drowse away the day With marijuana inna your brain I'm knocking on your door But you can't move no more You're stoned (so stoned) You old hippie in the final sky Fluffy clouds are passing by So stoned (so stoned) Strange weeds a flutter in your mind Worn out jeans are showing your behind Spake cake with a bit of whipped cream Herbal tea and patchouli Marijuana inna your brain....... Franky boy lie in the grass with me Moon over Woodstock underneath the tree Just blow (just blow) Shockheaded yogi meditate all day Flowerchild chase the war away Just blow (just blow) Revolution make your mind flow free Peace and freedom and a love community Psychadelic posters on your wall Jimmy, Janice, yes you knew them all Marijuana inna your brain........ One lazy summer at a festival In open air, not in a concerthall No way (no way) A spacy mushroom landed in your mouth You couldn't tell the north from the south No way (no way) A Hare Krishna member stole your car Right after you made love under a star A junkie robbed you with a silver spoon The golden sixties was a time of doom Marijuana inna your brain....... Hehe, pesma ja strava....
ReggaesaurusENTUZIJASTA

sep 2007.

#61
Pass the marijuana Ako nekome treba mp3 mislim da imam negde na kompu.

sep 2007.

#62
Meni treba :) Ka i! Direktan link: http://www.boxnethack.info/download/f_85704551/dajte_vutre.mp3
ReggaesaurusENTUZIJASTA

sep 2007.

#63
Pass the marijuana, rapidshare

sep 2007.

#64
To care! Imao sam negde ovu pesmu al' lakae mi skinuti nego brljati po diskovima ;) Pass the Marijuana, give Jah thanks and praise today!

sep 2007.

#65
Manu Chao - Marijuana boogie http://www.cannatrade.ch/news/audio/mp3/Maun_Chao_Marijuana_Boogie.MP3 mirror: http://rapidshare.com/files/59125869/Maun_Chao_Marijuana_Boogie.MP3
LucidDreamAMBASADOR

sep 2007.

#66
Ide ganja ulicom duda,duda cvetovi se smeskaju duda,duda svaki dan po 1cm duda,duda za 1000 naraste 10m... :)
Travar 17ISTRAŽIVAČ

okt 2007.

#67
Jah cure-rastaman chant
#68
Mislim da je ovo prva ex-yu pjesma u kojoj se pojavljuje sitar.Zapravo,ne znam...Stravi nost droge:icon_eek::icon_eek: BULDO}ER-Okrutni Bogovi Istoka Pod njihovim stetnim utjecajem Mozdana kora postaje meksa Obrisi realnog pocinju da se tope, u odnosu: Jedan gram realnog naprama tri grama maste Jednako je Jedan naprama tri Kod starijih osoba Jedan naprama dva. Zbog toga dolazi do subjektivnih osjecaja: Fizioloska priroda organizma odlazi u tzv. fade-out I ustupa svoje mjesto muzici. Njihovo stetno svojstvo sastoji se u sve cescoj upotrebi U sve vecim kolicinama Koje brzo prelaze Sa lakih na srednje Sa teskih na teze I sa tezih na one One najteze. Kratkotrajni osjecaj olaksanja placa se gubitkom pamcenja Opci pad inteligencije prate smetnje u funkciji Postaju akutne i polako, ali sigurno Zadobijaju kronican oblik. Konacno nastupa agonija Njen strasni zagrljaj, kao sto nam je svima poznato, Taj zadnji cin izbliza moze podnijeti samo Hladno oko kamere. Molim fotos! Ovoj mladoj zrtvi okrutnog boga istoka Nazalost nismo mogli vise pomoci.
wu-traENTUZIJASTA

feb 2008.

#69
wayne marshall - legalize the ganja
GizmoBlazeISTRAŽIVAČ

mar 2008.

#70
Wu Tang prvi album - 36 CHAMBERS........sve pjesme su za 10....ja najvise duvam uz njih...ako nekome treba ovaj album ili bilo koji od njih....ili pojedinacno od clanova iz wu tang-a....samo nek se javi na pm Pozdrav
#71
Okaci ako ti nije tesko,na rapidshare...
GizmoBlazeISTRAŽIVAČ

mar 2008.

#72
Evo jedna za onaj prvi jutarnji joint :D Cypress Hill-Roll it up,light it up,smoke it up...
GizmoBlazeISTRAŽIVAČ

mar 2008.

#73
Damien Marley-Road To Zion
hantragaISTRAŽIVAČ

mar 2008.

#74
Vidjet cu ja prvog da spakujem nesto sto volim da slusam dok sam navaren
loobiENTUZIJASTA

apr 2008.

#75
Nesto sam primjetio, da su nasi domaci izvodjaci ne pravedno zapostavljeni& pa evo malo, `nako, iz rukava: Hladno Pivo - Marihuana http://www.sendspace.com/file/3mes1o Straight Jackin  Marijana http://www.sendspace.com/file/ghf6x4 i jedna nova i jos neobjavljena: Straight Jackin  Mama http://www.sendspace.com/file/ev6s9a Ovo vam je jedna nova stvar sa novog albuma Dubioze& Dubioza Kolektiv  Blam http://www.sendspace.com/file/5gtfxn i za kraj, kucamo na vrata zaboravljenih asova: Galija - Ko bi drugi http://www.sendspace.com/file/odky96
Splitsko diteENTUZIJASTA

apr 2008.

#76
E daaaaj to mi je najdra~i album ikad ikoga...iako ve godinama ne sluaam hipidi hop taj album je antologija... daj jel moa dat link za recimo...enter the 36 chambers ili za wu aint nothing 2 fuck with... Mucho gracias... :bananallama:

apr 2008.

#77
choking victim - crack rock stedy crack rock stedy are you ready to stop the rotten blue menace let's go kill us a cop crack rock stedy are you ready living above the law
nemesisISTRAŽIVAČ

apr 2008.

#78
evo dvje od mene http://www.youtube.com/watch?v=jiQ4jitWluM&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=PybtBKSAtLM
Zabljak 1992POZNAVALAC

apr 2008.

#79
Scientist&King Tubby-Chalice A Fe Dub (Full Up) Zajeban dub. Da umijem stavio bih ga za download ali sam tele za kompjuter.
#80
Pozz ljudi, prije neki dan sam na otvorenom cuo stvar Sviram trubu (mislim da se tako zove). I ziv se unisti od onda da je nadjem na netu, i nigdje je. Pa ako neko ima plizz da je okaci. Cini mi se da je stvar od Zinedin Zidana (al nije 100% sigurno) tenks
Yami_RazielAMBASADOR

apr 2008.

#81
Buju Banton-Go Slow http://rapidshare.com/files/108253707/10-buju_banton-go_slow.mp3.html eto link :) meni je prejaka stvar
GizmoBlazeISTRAŽIVAČ

apr 2008.

#82
Evo stavio sam sad da ga uplaod-uje na rapidshare pa kad zavrsi okacit cu link...
GizmoBlazeISTRAŽIVAČ

apr 2008.

#83
Evo ga http://rapidshare.com/files/108268964/Enter_the_Wu_Tang.rar.html

maj 2008.

#84
:smoke18::smoke18:DANAS JE DAN t.s BOB.MARLEY-----TAKO DA KOD MENE IMA DOBRE SVIRKE STO SE TICE REGE PRAVAC.COOL:smoke18:
Bong&HrvatiENTUZIJASTA

maj 2008.

#85
cypress hill - maryjane
elephant0rAMBASADOR

jun 2008.

#86
spejs nigrutin :)) http://rapidshare.com/files/119857582/disi.rar.html

jun 2008.

#87
Dubioza Kolektiv - Marijuana :D ...Man, nobody will tell me if I will smoke or I will not smoke, 'cause I will do it anytime when I want... :D

jun 2008.

#88
Svaata se u meni kuva kada krenea da se muvaa da li lo ea, da li duvaa? dal' me varaa il se uvaa? mo~da opet gledaa fudbal, ja sam tvoja verna udba. Mo~da se i negde bijea, a posle tu e opet pijea. Uhapaen sam, sad robijam, ne smem kui ovako pijan, na uslovnu kad me pusti, pijem samo soki gusti. Dal' ea doi kui trezan? Dal' e biti jezik vezan? Il ea doi sasvim krvav, da te zgazim kao crva. Stavljam vikler, stare fore, komainica sedi pored. `ta li radia? Gde se smucaa? Da li besnia ili kljucaa? Uhapaen sam, sad robijam, ne smem kui ovako pijan, na uslovnu kad me pusti, pijem samo soki gusti. Nemoj Ganja da se brinea nisam onaj stari, koji hoe sve da kvari, iju ki mu dr~e ideali, koji nosi oseaje plitke i nikad ne gubi bitke. Posek'o sam dosta ganja i strpao u kola, poaao sam preko mosta kada me je spazila patrola, bacih kese i vrisnuh od bola: NE!NE!NE!NE! Dunavom hedovi plove, znam da se bar jedan zove: Ganja, Ganja, Ganja! I pla em sad jer strejt ja osta, gledam te sa vrha mosta. Ganja, Ganja, Ganja! Ganja, Ganja, Ganja! Nemoj rogo da se brinea smiri ea se kad me svijea.
TripticoISTRAŽIVAČ

okt 2008.

#89
OVO DEFINITIVNO MORATE POSLU`AT, OVO MO}E BIT HIMNA vutra.org Svatko ko voli pantaghanu ovo e obo~avat, ja kad san uja osta paf. BEST OF!!! Zinedin Zidan http://rapidshare.com/files/122570157/14.MARIJUANA.mp3
IvoryENTUZIJASTA

okt 2008.

#90
Definitivno Best Smoke Song Ever....... Cyipress Hill - Hits from the bong http://www.youtube.com/watch?v=cdSyjOyyI-M Uzivajte
DinkoCentarISTRAŽIVAČ

okt 2008.

#91
THC - samo nek se rola
IvoryENTUZIJASTA

okt 2008.

#92
to je pravi duh !:rasta1:
blozerISTRAŽIVAČ

nov 2008.

#93
aj posluaajte ovo... http://www.youtube.com/watch?v=6JKI4vF8l-U
3ananasa2ENTUZIJASTA

nov 2008.

#94
odli na mi je ova stvar od eek a mousea http://www.youtube.com/watch?v=rTbbbZyYauI ni spot nije loa ;D
#95
Ima jedna pjesma dubrova kog benda Valetudo 'Skunky'.
hirnISTRAŽIVAČ

nov 2008.

#96
ej pozzz ajde molim vas dajte mi link ili nes da skinem mjuzu "dajte vutre" prije sam je preko youtube slusao ali sad je nema

nov 2008.

#97
Wikkaman the Everlasting Fire - Drugi Uvid poslushajte na myspace.com/wiccamantheherbsman da ne kachim na rapishare..
bahateeENTUZIJASTA

nov 2008.

#98
Nije ti to Zinedin to su Dje aci feat. Kid Raa Postavit u ti ja link za koji dan
rastaMAN^ISTRAŽIVAČ

dec 2008.

#99
Ima neka pesma "Rasta - Legalizuj" ...ako vas zanima...nije tako losa... :))))) recite ako hocete da upload-ujem pa da bacim link... ;)))
rastaMAN^ISTRAŽIVAČ

dec 2008.

#100
Evo jos 1 "vutra" pesme... :))))))) Radi se o pesmi "Rasta - Legalizuj" neznam dal ce vam se svideti... a evo i linka... ;) http://rapidshare.com/files/169532785/R.A.S.T.A-LEGALIZUJ.rar.html uzivajte... XD
rastaMAN^ISTRAŽIVAČ

dec 2008.

#101
http://rapidshare.com/files/171749658/R.A.S.T.A-LEGALIZUJ.mp3.html sry sto ne radi link...evo novog ...

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se