LEGACY
Vutra-radio donacije!
58 odgovora2,359 pregleda
Tropico
LEGENDA12.891 REP79%
→ Zmaj
TropicoLEGENDA
dec 2011.
dec 2011.#1
Pozdrav ljudi!
Nakon perioda od nekih mjesec i malo vise dana odlucili smo sa free servera koji imamo preko listen2myradio prijei na njihov premium akaunt koji nas godianje koatati 190 $.
Imat cemo svoju domenu, nikakvih reklama nee biti kao ato ste do sad mogli vidjeti na postojeoj i ostalih piz.darija. Imat cemo puno veu kontrolu nad samim serverom i sajtom a sve da podignemo kvalitetu radija.
Ovim putem molim sve
lanove koji nas sluaaju, kojima ovaj radio neato zna
i da se jave ovdje na stranicu i nek izraze ~elju za doniranjem. Koliko tko ce uplatiti nije bitno, ako e netko 5 kuna, 15,50, ili platiti cijeli server nije bitno...bitno je da skupimo 190 $.
Da nebi bilo ve nekih postova tipa : ata ja znam di e ti novci zavraiti kad napunimo 190$ sve ce biti skrinaatirano i postavljeno na forum kao dokaz!
Javljajte nam se u temu sljedeih 5-7 dana a nakon toga cu svakog osobno kontaktirati o sljedeem koraku.
Hvala i do sluaanja!
Blade
ZMAJ23.847 REP
BladeZMAJ
dec 2011.
dec 2011.#2
Bozga-SimasZG-Mr Dr Smok-Samo Ja-Tropico i Blade trenutna DJ postava potpisujemo za donacije
http://www.youtube.com/watch?v=OaiSHcHM0PA
Minka-pinka
AMBASADOR3.080 REP45%
→ Legenda
Tropico
LEGENDA12.891 REP79%
→ Zmaj
bozga
LEGENDA8.043 REP30%
→ Zmaj
upitnik???
LEGENDA5.189 REP2%
→ Zmaj
upitnik???LEGENDA
dec 2011.
dec 2011.#11
Neu niata pitat ovaj put hehehe
Muzika zvonka radost heheh
Di~em ruku ZA !!!!!!!!!!
:icon_question::icon_question::icon_question:
42 REP84%
→ Istraživač
dec 2011.
dec 2011.#12
Zaato taj vaa radijo malo radi pa ne radi ?
mislim bezveze je.... neka se netko zauzme za to i neka radi poso a ako treba neka kinta da
u i ja nije problem
hazeboy
ENTUZIJASTA281 REP20%
→ Poznavalac
hazeboyENTUZIJASTA
dec 2011.
dec 2011.#14
evo i ja bi uplatio nesto pa neka mi kaze netko kako da to ucinim.
Sensi*Jana
AMBASADOR1.662 REP5%
→ Legenda
Tropico
LEGENDA12.891 REP79%
→ Zmaj
TropicoLEGENDA
dec 2011.
dec 2011.#16
Kolumbo ovo je tema o programu radija a ne o tome zaato on radi ili ne radi! Postaj u drugu temu i dobit ea odgovor, ovako riskiras da ti brod na moru potone :icon_lol: (ne radi ponekad zato sto ljudi nemaju vremena, neki su zaposleni, neki imaju djecu i ~ene i tako dalje...ugl veinu vremena radi)
artistic
LEGENDA5.372 REP4%
→ Zmaj
artisticLEGENDA
dec 2011.
dec 2011.#17
super ideja, nadam se da e bit bolji zvuk dok netko pri
a jer je bilo u~asno i nerazumljivo...i jako je auatalo...samo pi
ite, svia mi se ideja, uspjeli ste realizirat, samo se trudite i napravite pravu radiopostaju za legalizaciju hehehehe pozdrav
bozga
LEGENDA8.043 REP30%
→ Zmaj
bozgaLEGENDA
dec 2011.
dec 2011.#18
Ima nas ve! Predla~em da Tropico ostavi neke podatke za uplate ili poaalje PM svima koji su izrazili volju za donacijama pa mo~emo po
eti prikupljati sredstva.
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
dec 2011.
dec 2011.#19
Tako je... Ajmo napravit listu ko bi sve donirao, pa na kraju da Tropico poaalje na PM upute....
Evo lista:
1. Big L
2. ...
Samo copy paste u post i nadopunjujte
Tropico
LEGENDA12.891 REP79%
→ Zmaj
TropicoLEGENDA
dec 2011.
dec 2011.#20
Tema je otvorena jos 5-6 dana.... SVI koji zele donirat ne kse samo izjasne u ovoj temi a ja cu im kasnije poslati detalje na pm!!!
Tropico
LEGENDA12.891 REP79%
→ Zmaj
TropicoLEGENDA
dec 2011.
dec 2011.#21
Evo decki i cure. Nije 190 dolara vec 270 dolara. Mi gledali za hosting weba a ne radija. isprike. Tako da moramo skupiti 270 dolara!
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
dec 2011.
dec 2011.#22
A s tim imamo i stranicu bez reklama koju mozemo sami uredjivat?
P.S. To je 1550kn za danaanji te
aj, ili 207 eura...
Tropico
LEGENDA12.891 REP79%
→ Zmaj
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
dec 2011.
dec 2011.#24
Ako bi mogli skupit 30 ljudi da da svaki po 50kn (7 eura) mislim da nije to neki preveliki trosak... Naravno moze svako kolko hoce, ako oce vise, ako oce manje, al nije nemoguce....
mr.dr.Smok
ZMAJ15.245 REP
mr.dr.SmokZMAJ
dec 2011.
dec 2011.#25
Mo~e za po
etak i 25 sluaatelja pa po potrebi dignemo ako treba.
Blade
ZMAJ23.847 REP
Tropico
LEGENDA12.891 REP79%
→ Zmaj
TropicoLEGENDA
dec 2011.
dec 2011.#27
Ici ce preko mog ziro racuna i o tome cete biti obavjesteni poslje 1.1.2012...zao mi je i bitno da se ovdje jave svi koji zele donirati, tako da im kasnije mogu poslati pm!
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
dec 2011.
1 / 30
dec 2011.
jan 2012.