VUTRA
ForumZajednicaMuzikaDamian Marley
LEGACY

Damian Marley

36 odgovora2,315 pregleda
PampersPOZNAVALAC

sep 2007.

#1
Predobra stvar od potomka;) Mocan glas, ne moras ga ni razumit a slozis se;) Damian Marley - Jamrock http://rapidshare.com/files/54276286/Damian_Marley_-_Welcome_To_Jamrock.mp3 3mb, sia
ranking irie galISTRAŽIVAČ

sep 2007.

#2
kasnis vise od dve godine, a bilo bi dobro i da ga razumes!!!!! cak je i spot mnogo dobar, ali ta pesma se je pustala u zadnjih par godina bukvalno na svakoj reggae zurci, u evropi, ameriki, jamajki...svuda!!!!
PampersPOZNAVALAC

sep 2007.

#3
Razumijem ja njega, nisam to htio rec. Sta ti si bio na partijima u europi americi i jamajci?
cannebosanacPOZNAVALAC

sep 2007.

#4
:rofl: Rakatka tn rka tka elaa raaa rk paaan tk tan long live reggae.
ranking irie galISTRAŽIVAČ

sep 2007.

#5
ne samo tamo vec sam BIO i na balkanu :)
BugiPOZNAVALAC

sep 2007.

#6
inace ja imam kolekcije njegovih sinova... ziggy, damian i stephen... ima ih jos ali oni su najpoznatiji... sev u svemu imaju dobrih pjesama, ali nitko nije ni do kolina starom... :)

sep 2007.

#7
ma sve to valja al ipak original je uvijek najbolji...:)
shooshISTRAŽIVAČ

sep 2007.

#8
uuuuuuuu...ja ga mnogo gotivim, ima jos dobrih stvari!
Yami_RazielAMBASADOR

sep 2007.

#9
od njega definitivno najaca stvar je Mr.marley... o mr.marley they know your name o mr.marley in the hall of fame... meni najaca :)
PampersPOZNAVALAC

sep 2007.

#10
Zasto je onda obavezno ne uploadas?

okt 2007.

#11
naja a stvar je more justice od damiana http://youtube.com/watch?v=Z0CfZSj23o8&mode=related&search= i ovo mi je mono
bahateeENTUZIJASTA

okt 2007.

#12
predobri su!! itava obitelj marleyevih! damien i ziggy su top
Travar 17ISTRAŽIVAČ

okt 2007.

#13
prejebena pjesma
Travar 17ISTRAŽIVAČ

okt 2007.

#14
To je joa jedna njegova jaka stvar
Travar 17ISTRAŽIVAČ

okt 2007.

#15
Jah Rastafari
Travar 17ISTRAŽIVAČ

okt 2007.

#16
Reggae je najbolje sluaat kad si zavaren jer te opuataju i boli te k**** za sve
DOGGYISTRAŽIVAČ

okt 2007.

#17
ja sam ga prije slusal u autu, sad vise ne... al kad se nadimim, savrsena muzika... imam cijeli album...
kotvaENTUZIJASTA

okt 2007.

#18
Imam doma sve od Boba, kad dobijem flat kreem u lov na cijelu familiju
choki123POZNAVALAC

nov 2007.

#19
meni definitivno naj pjesma od njega............doduae neki duet......... http://www.youtube.com/watch?v=8mmAuHieD7Q

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se