LEGACY
Malo chilla kroz kavere
16 odgovora1,833 pregleda
Asharak
ISTRAŽIVAČ162 REP75%
→ Entuzijasta
AsharakISTRAŽIVAČ
feb 2014.
feb 2014.#1
Dobri ljudi,
Par stvari koje sam snimio sa drugarom, on ve~ba na kameri, ja na gitari. :)
Ako neko takoe ima neato interesantno, postavite ovde? :)
A friend in need is a friend indeed but a friend with guitar is just a f*cking dick.
U~ivajte :D
http://www.youtube.com/watch?v=TDLpew7jp4k
http://www.youtube.com/watch?v=rgZTb2bl7Jk
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
metalmaniacZMAJ
feb 2014.
feb 2014.#2
udna ti je ta mudra izreka.
A friend without weed is a friend in need, a friend with weed is a friend indeed... :)
Sativa Diva
ZMAJ19.032 REP
Asharak
ISTRAŽIVAČ162 REP75%
→ Entuzijasta
AsharakISTRAŽIVAČ
feb 2014.
feb 2014.#5
Pardon, jos sam detaljno iscitao sekcije trazeci gde da stavim, al' prazna glava pa prazna. :D
Inace, ako imate strpljenja, podelite sa ljudima na Fejsu, ili gde god ove covere, cisto malo da pokrenete masinu ;)
Jos dva komada :)
http://www.youtube.com/watch?v=xeYyiRqQdPc
http://www.youtube.com/watch?v=FrBRb
gazimir
ENTUZIJASTA446 REP62%
→ Poznavalac
gazimirENTUZIJASTA
feb 2014.
feb 2014.#6
Ovaj vikend, sivo nebo, stonerska melankolija,
mo~da sam malo bio i pijan :b_lame:
rezultat je:
https://soundcloud.com/gazimir-1/child-in-time-gazz
Let 3 - Dijete U Vremenu - Cover by Gazimir
Asharak
ISTRAŽIVAČ162 REP75%
→ Entuzijasta
gazimir
ENTUZIJASTA446 REP62%
→ Poznavalac
gazimirENTUZIJASTA
feb 2014.
feb 2014.#8
Hvala na pohvali :)
Sve je napravljeno u Fruity Loops Studio
Svia mi se doduae ta pjesma Dijete U Vremenu i u rock verziji, ja sam je za promjenu prebacio u elektro,
isto tako volim elektro prebaciti i skinuti na akusti
noj gitari (kolko se da :))
feb 2014.
1 / 9
feb 2014.
okt 2014.