VUTRA
ForumZajednicaMuzikaOtvoreno pismo Marka Jovanovića Miroslavu Miškoviću
LEGACY

Otvoreno pismo Marka Jovanovića Miroslavu Miškoviću

12 odgovora2,777 pregleda
#1
http://www.youtube.com/watch?v=IL6gTOLFBKI&feature=player_embedded#! Obavezno posluaati :))))
KrejzyPOZNAVALAC

sep 2010.

#2
Kako bi se reklo... WORD! :sun2:
delboyLEGENDA

sep 2010.

#3
ovo bi nam trebala biti himna vutre! rije i su jasne i pou ne, prenose pravilnu informaciju i ja ka~em WORD !
NimphaISTRAŽIVAČ

sep 2010.

#4
Hit! :D
MeskalitoLEGENDA

sep 2010.

#5
Odlicna , Ajma Miako , ihaaaaaaa
DolfENTUZIJASTA

sep 2010.

#6
djes meska ovo naso poz jes covek objasnio a miskovic lici na albanca suvog tre ba ga srolati ili nabiti u neki bong i da kuja nestane.poz kako bluberi
extranoizeENTUZIJASTA

okt 2010.

#7
predobro :rasta1:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se