VUTRA
ForumZajednicaMuzikaThe Dancing Electrician - Mixed By Bolle [Promo Mix]
LEGACY

The Dancing Electrician - Mixed By Bolle [Promo Mix]

74 odgovora4,558 pregleda
Svizac_:)ENTUZIJASTA

apr 2007.

#1
Evo jutros je snimljen novi promo (isprike onima kojima sam obeao da e biti tjekom 3. mjeseca..hmmm zakasnio sam 3 dana:) stilom malo druga iji/malo viae aarolik nego onaj koji sam radio prije (Electro-Positive). Trajanje: 73:00 Format: 160kbps/44khz Mp3 Tracklist: 01. Sebastien Leger - Cosmonite 02. Mono - Make A Diference 03. Rob Mooney - Hasty Retreat 04. Superbass - Go To Pieces (Danny Freakazoid Remix) 05. Fine Taste - Bug Shot 06. Mono - Waiting For You 07. Jon Gurd & Rob Mooney - She's A Trip 08. Jon Gurd & Rob Mooney - High Volume (Rob Mooney Remix) 09. Dousk - Acrobatics 10. Ciaran Campbell - You Nasty Freak (Original Mix) 11. Jon Gurd - Future (Dave Robertson Remix) 12. Julian Jeweil - Air Conditionne Bilo kakvi komentari su dobro doali...tnx! :banana:
JaSamZaENTUZIJASTA

apr 2007.

#2
FUKIN -A- !! It get's better and better every time!!! Yebeeeno!!!! PARTYYYYYYYYYYYYY :happy031: :thewave: o`TRoumnije komentare nakon pa~ljivih 20 presluaavanja :D
ROXPOZNAVALAC

apr 2007.

#3
Opa jos jedan DJ :) Morat cu to provjerit kad cu imat vremena
Svizac_:)ENTUZIJASTA

apr 2007.

#4
Hvala stari!!!!:cow_yellow:
gloss_zelenkyAMBASADOR

apr 2007.

#5
Moram i ja pohvaliti naaega DJ/glazbenika/umjetnika jer neznam kako bi pregurao danas u gradu...:sick: po ela me hvatati neka nervoza,agresiva, ali onda je odjednom po ela Glazba... I odmah me puco qrac za sve:icon_lol::icon_lol::icon_lol: Svaka ast Svizac...malo je druk ije,ali predobro!!!! P E A C E!:maryjane:
bongashLEGENDA

apr 2007.

#6
Jeeeeeeebenica. Uljepaao mi ovaj fakin obla an dan. :thumb:
Svizac_:)ENTUZIJASTA

apr 2007.

#7
E ljudi nemate pojma kako mi je drago cuti ovakve komentare ili kao ato Torca ka~e: " Uljepaao mi ovaj fakin obla an dan. :thumb:"....hvala vam svima!!! :love001:

apr 2007.

#8
Ja licno nisam fan tehna ali sam skinuo poslije tako lijepih komentara i evo slusam. Jedino sto bi bilo bolje da si koristio Svizac vise mi se svidja od bollje :--)) Moram ja sastaviti jedan funk, soul, jazz, dub mix pa da mi ga ovako fino spojis :lock:

apr 2007.

#9
Hvala ti za ovo... dobro odabrani trackovi, dobri prijelazi, lagano i uhu ugodno... Bravo majstore. :sun2:
PampersPOZNAVALAC

apr 2007.

#10
Nije lose, nimalo...
Svizac_:)ENTUZIJASTA

apr 2007.

#11
Hehe..."problem" je u tome sto sam prvo postao Bolle pa tek onda Svizac, iako Dj Svizac ne zvu i loae...:icon_lol: :rasta1:
PampersPOZNAVALAC

apr 2007.

#12
vidim da je umek imao puno utjecaja na tebe, tempo i oblik beatova me jako podsjeca na torture chamber II.
Svizac_:)ENTUZIJASTA

apr 2007.

#13
Paaa i ne bih bas rekao (inace poslusao sam dosta Umekovih setova i skidam kapu) jer Torture Chamber 2 je isti techno mix iz 2002. godine i mislim da je ritam na negdje oko 138 bpm, a ovaj moj promo je po stilu electro house/progressive i brzina ritma je 128-129 bpm...to ovako u brojkama mo~da ne izgleda puno manje ali vjeruj mi to je ogromna razlika u brzini...a i u stilu same muzike i nacinu mixanja. :pat:
PampersPOZNAVALAC

apr 2007.

#14
da, da sad sam pustio back to bac i imas pravo... razlika je primjetna, umek je brzi... iako je to njegov najsporiji set koji sam cuo. Super ti je set, bas curi... samo nema bas neke agresivne energije, savrseno za neki outdoor after;)
Svizac_:)ENTUZIJASTA

apr 2007.

#15
Imas tamo u Graveyard onaj drugi promo Electro-Positive koji je malo agresivniji pa skini ako te zanima, imaa ovdje pod sve i svaata i jedan techno set.. Peace!
PampersPOZNAVALAC

apr 2007.

#16
e da, jedna zamolba koja bi mogla i u PM al nek se i drugi okoriste... Aj molim te daj mi linkova za tehno glazbu, ja sam to prije dobivao od lega s partija ali vec 5god nisam bio pa sad neznam gdje nac. Ubio bi za dobar set sven vatha, terry francisa, miskina... ili nekog drugog tehna... tebi savjetujem da skines nesto od knobza. http://nevropatch.com/ - odes na mp3 i skines si nesto s hardteka, sve su predobre. (album preskoci, samo stereotype valja) (desnim pa save link) setovi su isto dobri ali ne svi... skini prvi s liste, mislim da ce ti prijat. Malo je zesce ali nije neinteligentno kao happy hardcore.
JaSamZaENTUZIJASTA

apr 2007.

#17
hvala tebi! :bananallama:
Rasta_ManISTRAŽIVAČ

apr 2007.

#18
Svaka cast samo nastavi ovako i bice ok, nazalost nije vrsta moje muzike ali imas velikog potencijala, sto daje velik razlog da nastavis. ako budes komponovo sta od funky ili latino housa javi mi pa cemo da vidimo. ps koristi pjesme od ministriy of sound :D
Svizac_:)ENTUZIJASTA

apr 2007.

#19
@ Pampers Pogledaj si stranicu www.lekkerlui.nl ili www.mpiii.com ....znam da ima joa jaaako puno tih stranica za download setova ali odavno sam ih prestao skidati pa se sad ne mogu sjetiti. Upiai u google "live sets download" ili tako neato i nai ea masu takvih stranica. Tnx tebi za link:thankyou:
Kurblaj KanAMBASADOR

apr 2007.

#20
Knobz su prebolesni stra ina w nwsluaam mnogo elektronske glazbe ali su oni strava e a jel bi mi mogo ko re ato su to no ti knobz po ~anru?
PampersPOZNAVALAC

apr 2007.

#21
Hehe, dobri su a? E gle, knobzi su pokret u kojem imas vise dj-eva, tako da ima vise likova koji rade vise vrsta glazbe. Pise ti na mp3 sekciji koje pjesme spadaju u koji zanr elektronske glazbe... Setovi su ti uglavnom hardtek... Ja najvise pushim hardetk, iako se bas neces usrecit ako budes trazio hardtek od drugih, pretrazio sam net i jedino sto se mozda isplati skinit od hardteka je KDS (keep the smile).
Kurblaj KanAMBASADOR

apr 2007.

#22
Meni piae da je to drum and base na jednom albumu ili ata je ve a na drugom hardtek i imam joa neat pjesama ovako izvan Lega mi je reko da je to kao neki anarho tehno tak neat
PampersPOZNAVALAC

apr 2007.

#23
Hehe, anarho tehno, lega ti se voli pravit pametan... ima puno takvih partijanera po osijeku. zato sam i presto ic na partije. Cim je malo kaoticnije i brze, odma anarhija. Pa da brate nemos tek tako ljepit etikete... Pise ti iznad pjesme koji je zanr. Inace HarTek je nastao u francuskoj i nije se puno sirio jer nije komercijalan. Najvise ga mozes naci po francuskoj, belgiji i nizozemskoj. Ako imas srece mozda naletis na neki hardtek tribe, vole putovat po svijetu i organizirat partije... Prezivljavaju tako sto rijesavaju slike ljudima koji dojdu na te sumske partije. Prelako ih je sverit preko granice, pogotovo u kamionu. Jedan moj lega je bio s takvim tribeom ljetos pa smo od njih i culi za hardtek.
BloodspillerPOZNAVALAC

apr 2007.

#24
Prvo set moram pohvaliti.. E pa stari svaka ast dobar si. A sad pitanje; u (na) emu si radio ovo?
Svizac_:)ENTUZIJASTA

apr 2007.

#25
Svirano sa mp3-cama preko DSS DJ-a i mixano sa Pioneer DJM-600...techno sviram sa plo ama (2 x Technics Mk2 + DJM-600). Hvala na komentaru :bis:
lazarISTRAŽIVAČ

apr 2007.

#26
Necu da otvaram novu temu, posto eto ljudi i postuju neke setove. Moj skromni doprinos: Valentino Kanzyani & Matthew Hoag - Way Out There 04/17 - i jos svezih stvari ima na sajtu, videcete vec http://www.newmixes.com/valentino_kanzyani_and_matthew_hoag_-_way_out_there_proton_radio-sbd-04-17-2007.html Umalo da zaboravim da pohvalim odlicnog DJ Svizca! Odlican je mix, sinoc sam ga skinuo i slusam ga evo drugi put. Sve je bolji i bolji ;)
richsmokeAMBASADOR

apr 2007.

#27
Evo linkova: forumi: http://www.cobaltrecordings.net/er45/viewforum.php?f=27 http://www.livesets.com/forums/ - potrebna registracija, no isplati se http://www.littledetroit.net/forums/viewforum.php?f=3&PHPSESSID=2322ae738e65061efb468908621f2c7c i neki blogovi: http://lil-pinky.bloger.hr/ http://electro_vibes.bloger.hr/ http://stereosound.bloger.hr/ http://ledeni_pogled.bloger.hr/ te DJ-i: http://www.djindigo.com/ http://www.djdaemia.com/ http://www.dj-chop.com/ http://www.djtarkan.com/ http://www.djmary.com/ - pod MEDIA, najjaci hrvatski techno DJ i producent
Kurblaj KanAMBASADOR

apr 2007.

#28
Taj lega ato mi je reko da je to anarho techno nije partijaner neg panker i on mi je i dao knobze ali nije on to pod ~anr mislio reko je da je to drum and base. E da jel bi mogo dat netko nekih linkova ne em sli nom knobzima i htjeo bi ut neki goa trance i tako to i zanima me jer iko uo za izomatrick i hardcore to sam dvoje uo jako davno i svidjelo mi se sad neznam jesu to dj-i ili kupine dj-a ali bi htjeo to ponovo nabavit isto je bilo neato ultra brzo.
kanehbosemAMBASADOR

maj 2007.

#29
samo mi nije jasno kako nisam prije skontao ovaj thread ja dijelim mjuzu na dobru i aund a ova mi je baa dobra nenapadna, ne monotona, ne stondira, pokree, moa ju sluaat, moa neat radit uz to... na mom roendanu bi bio DJ
Svizac_:)ENTUZIJASTA

maj 2007.

#30
:gband: Thank You Kaneh!!! :bis:
gloss_zelenkyAMBASADOR

avg 2007.

#31
Evo linka...izbrisali fajl...:icon_lol: ali nedamo se mi ...ccc http://rapidshare.com/files/52501404/The_Dancing_Electrician_-_Mixed_By_Bolle__Promo_Mix__March_2007__2_.mp3 Nadam se da radi... Peace:maryjane:
Svizac_:)ENTUZIJASTA

avg 2007.

#32
Radi radi...tnx Glossy;) Ne znam koliko dugo stoje ti linkovi na rapidshare-u ali izgleda da ne neato predugo:(
tokyaISTRAŽIVAČ

sep 2007.

#33
GLOSSY hvala na trudu upravo skidam dancing electrician
LucidDreamAMBASADOR

sep 2007.

#34
Jos 10 procenta i skinuo sam i ja..:))hvala:icon_lol:
JaSamZaENTUZIJASTA

nov 2007.

#35
hoe li koji novi mix uskoro? :) neato ludo za novu godinu :)
DeleeshzISTRAŽIVAČ

nov 2007.

#36
ehey vrelo dobar mix...mozda malo prenizak bpm al ok....chill su stvari, makar ja to ne volim previse....moja ljubav je drum 'n' bass......LTJ Bukem - neprijeporni car.tocka. a moram i spomenut jeffMillsa....jos jedan car.tocka. ma sve je za pohvalu stari moj, samo da se bavis muzikom koja te ispunjava i cini sretnom....sad ko sta voli....nek izvoli! samo tako dalje!
JaSamZaENTUZIJASTA

nov 2007.

#37
Sviiizaaaaaaaaaaaaaccccccccccccccccccccc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ReacherPOZNAVALAC

mar 2009.

#38
nakon ovih brojnih komentara odluia sam se da tribam posluaat to =) .... nego...ovaj rapidshare link ne radi,el mo~e netko to srediti !?

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se