VUTRA
ForumZajednicaMuzikaMoje pismo Jadranki Kosor
LEGACY

Moje pismo Jadranki Kosor

12 odgovora1,237 pregleda
Big LLEGENDA

okt 2009.

#1
SENSIMILIA MENI JE NAJMILIJA Draga Jadranka, nadam se da nisam dosadan, Ve sam sebi idem na ~ivce al nisi me sluaala do sada. Moji apeli su ve poznati svakoj ptici na grani, I znaa ve o emu se radi, naravno....o MARIHUANI!!! Zabranjena upotreba, ak i malih koli ina, Naruaava ljudska prava i nije nikakva vrlina. Ka~ea moderna smo dr~ava, a zakon je aupalj ko sir, A oni kreteni u saboru tvoj osobni su odabir. Pa razmisli malo, kako neato od prirode dano, Mo~e biti zakonom proganjano i drogom zvano? Jedna obi na biljka, zelena ko i svaka druga, Ne zahtjeva puno pa~nje, a kad naraste oko sebe airi ljubav... Al glavno da je dozvoljen alkohol, onako smrdljiv i augav, Ste~e ovje anstvo oko vrata ko kad guai te udav. I kako je Marley govorio, o ito je bio u pravu: "Zelenje je lijek nacije dok vam alkohol samo razbija glavu." Koje bolesti se lije e alkoholom? Nijedna - to svi znamo. A marihuanom? Krenuo bi nabrajat al neznam kojom stranom!!! Kad izgubia apetit, dim il dva ga budi iz sna, Nuspojave PTSP-a i raka, sve to lije i marihuana. Manjak samopouzdanja, nesanica, glavobolja i stres, Vrh - dva to rijeae, brate, dok ka~ea keks... I sav taj stres, nestaje u samo jednom trenu, Kad smotam i zapalim svoju omiljenu ~enu. Njena jedina atetnost je ta ato se mjeaa s duhanom, Pa ne valja baa za plua al postoji i rjeaenje za to.... Bongovi, nargile, pajpovi, ajevi i kola i, Ma uzeo bi ju i intravenozno da postoji takav na in!!! Mi ne tra~imo puno, samo jednu dekriminalizaciju, Gospoo Kosor, pro itaj ovo opet pa mo~da do~ivimo i legalizaciju!!! Hehe, eto, malo zajebancije
extranoizeENTUZIJASTA

okt 2009.

#2
ahahha predobro :icon_lol:

okt 2009.

#3
Mocno. :D Kada saljles to? :D:D:D
Big LLEGENDA

okt 2009.

#4
Kad god xD
OvanISTRAŽIVAČ

okt 2009.

#5
salji klasicnom postom ako budes slao tako je lepse:)
TeZiISTRAŽIVAČ

okt 2009.

#6
haha dobro je, samo mislin da nece to ona bas citati :)
krasta-zgPOZNAVALAC

okt 2009.

#7
Hahaha pjesma je dobra,ali ovaj dio je najjaci :)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se