LEGACY
Moje pismo Jadranki Kosor
12 odgovora1,237 pregleda
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
okt 2009.
okt 2009.#1
SENSIMILIA MENI JE NAJMILIJA
Draga Jadranka, nadam se da nisam dosadan,
Ve sam sebi idem na ~ivce al nisi me sluaala do sada.
Moji apeli su ve poznati svakoj ptici na grani,
I znaa ve o
emu se radi, naravno....o MARIHUANI!!!
Zabranjena upotreba,
ak i malih koli
ina,
Naruaava ljudska prava i nije nikakva vrlina.
Ka~ea moderna smo dr~ava, a zakon je aupalj ko sir,
A oni kreteni u saboru tvoj osobni su odabir.
Pa razmisli malo, kako neato od prirode dano,
Mo~e biti zakonom proganjano i drogom zvano?
Jedna obi
na biljka, zelena ko i svaka druga,
Ne zahtjeva puno pa~nje, a kad naraste oko sebe airi ljubav...
Al glavno da je dozvoljen alkohol, onako smrdljiv i augav,
Ste~e
ovje
anstvo oko vrata ko kad guai te udav.
I kako je Marley govorio, o
ito je bio u pravu:
"Zelenje je lijek nacije dok vam alkohol samo razbija glavu."
Koje bolesti se lije
e alkoholom? Nijedna - to svi znamo.
A marihuanom? Krenuo bi nabrajat al neznam kojom stranom!!!
Kad izgubia apetit, dim il dva ga budi iz sna,
Nuspojave PTSP-a i raka, sve to lije
i marihuana.
Manjak samopouzdanja, nesanica, glavobolja i stres,
Vrh - dva to rijeae, brate, dok ka~ea keks...
I sav taj stres, nestaje u samo jednom trenu,
Kad smotam i zapalim svoju omiljenu ~enu.
Njena jedina atetnost je ta ato se mjeaa s duhanom,
Pa ne valja baa za plua al postoji i rjeaenje za to....
Bongovi, nargile, pajpovi,
ajevi i kola
i,
Ma uzeo bi ju i intravenozno da postoji takav na
in!!!
Mi ne tra~imo puno, samo jednu dekriminalizaciju,
Gospoo Kosor, pro
itaj ovo opet pa mo~da do~ivimo i legalizaciju!!!
Hehe, eto, malo zajebancije
extranoize
ENTUZIJASTA594 REP99%
→ Poznavalac
27 REP54%
→ Istraživač
Ovan
ISTRAŽIVAČ117 REP45%
→ Entuzijasta
TeZi
ISTRAŽIVAČ91 REP27%
→ Entuzijasta
okt 2009.
1 / 7
okt 2009.
okt 2009.