LEGACY
Ozora Festival 2008 (Psychodelic trance festival)- Madarska
50 odgovora4,821 pregleda
RedSh
AMBASADOR2.308 REP23%
→ Legenda
RedShAMBASADOR
feb 2008.
feb 2008.#1
dragi moji ljubitelji shpongla, halucinogena, OTT, aes dana, juno reactora i mnogih drugih...ocekuje nas jedna velika poslastica u susjednoj nam Madarskoj. planiramo vec neko vrijeme glossy i ja da odemo na tako neki dogadaj a da je blizu...i evo miline, sve na jednom mjestu. nazalost shpongle je samo DJ set a ne LIVE ali necemo sada biti picajzle :)))
molim sve zainteresirane nek se jave, ima jos dosta do 8 mj ali! treba se organizirat i skupljat lovu...pa da se nademo kod nekog satora i popijemo pivo ladno :common028:
Ozora trance festival
OZORA je jedan od najveih festivala trance glazbe na ovim podru
jima Europe.Ove godine OZORA festival u susjednoj nam Maarskoj se odr~ava od 6.8.2008 - 10.8.2008. Gostovati e mnogi izvoa
i od koji e 4 dana zabavljati publiku.
Od poznatijih aktera ovog festivala istaknuti su Hallucinogen (Velika Britanija), Juno Reactor (Velika Britanija), Talamasca (Francuska) te CPC i Laughing Buddha.
Ovaj festival se odr~ava u blizini malog gradia Simontornya, na pola puta izmeu Hrvatsko-Maarske granice i Budimpeate se se odr~ava ve 4. godinu.
Cijene festivala:
1.4.-31.5. - 10500ft (~ 315 kn)
1.6.-31.7 - 11500ft (~ 345 kn)
Na ulazu - 13500ft (~ 415 kn)
Main Stage Live acts:
Atmos (Digital Structures) SWE
Allaby (Nano Records) UK
Andromeda (Yellow Sunshine Explosion) SWE
Blue Planet Corporation (Flying Rhino Rec.) FR
CPC (Manic Dragon Records) - RUS
Freq (Iboga Records) SWE
Hallucinogen (Twisted Records) UK
Horror Place (Insomnia Records/Phreex Network) - RUS
HighCosmos (Noise Poison Records) SL/GER
IrgumBurgum (Psybaba Records) HUN
Jaia (Digital Structures) - FR
Juno Reactor (Metropolis Records) UK
Laughing Buddha (Nano Records) UK
Logic Bomb (Solstice Music) - SWE
Nomad (3d Vision Records) FR
Neuromotor (Acidance Records) - FR
Naked Tourist (Parvati Records) GER
Pleiadians (Harmonia Records) IT
Prometheus (Twisted Records) UK
Star Sound Orchestra (Planetware Records) - GER
Talamasca (Mind Control Records) FR
Total Eclipse (Arcadia Records) FR
Tristan (Twisted Records) UK
TrippyHippies (Psybaba Records) HUN
Main Stage Dj sets:
Alpha (Interzone.pa) GER
Ans (Nano Records) UK
Edoardo (Neurobiotic Records) IT
Driss (Hadra Network) - FR
Doc (Candyflip Records) GRE
Dj Marios (Samothraki Festival) GRE
LElf (Turbo Trance Records) FR
Mael (3d Vision Records) FR
Peter Didjital (Digital Structures) SWE
Psychotrop (Neurobiotic Records) FR
Shane Gobi (Alchemy Records) UK
Chill Stage Live acts:
Aes Dana (Ultimae Records) - FR
Asura (Ultimae Records) FR
OTT (Twisted Records)- UK
Chill Out Stage Dj sets:
Shpongle (Twisted Records) UK
OTT (Twisted Records)- UK
Nanda (Chillosophy Music) C/SWE
Simon B (Twisted Records) UK
ROX
POZNAVALAC884 REP32%
→ Ambasador
ROXPOZNAVALAC
feb 2008.
feb 2008.#2
Ooo da da, Ozora mi je vec dugo dugo na wishlistu.....doduse posto ove godine vec idem u Pariz, Norvesku i mozda Prag......fak it :(
trigger
ISTRAŽIVAČ94 REP29%
→ Entuzijasta
triggerISTRAŽIVAČ
feb 2008.
feb 2008.#3
da da, vec sam cuo price o tom festivalu od frenda koji je bio prosle godine.
cuo sam samo rijeci hvale, pa sam i ja htio ove godine biti dio tog ludila.
Ako mi posao dopusti mozda se zaletim na vikend tamo.
Cuo sam i da je atmosfera poprilicno opustena, da se na
standovima da svasta finog kupiti i da je sirok asortiman,
potpuno slobodno,ko kokice i kesten kod nas,
fino vam izvazu i zapakuju,
a sa cjenama takoer nisu podivljali.
Do onda ima jos vremna a i pisati ce se jos sigurno!
pozz
gloss_zelenky
AMBASADOR2.398 REP26%
→ Legenda
gloss_zelenkyAMBASADOR
feb 2008.
feb 2008.#4
Idemo?
Jesi sigurna mala??
JESI STVARNO SIGURNA???
Ne propuatam nikako :icon_biggrin:
:maryjane:
RedSh
AMBASADOR2.308 REP23%
→ Legenda
sch
ISTRAŽIVAČ83 REP22%
→ Entuzijasta
schISTRAŽIVAČ
feb 2008.
feb 2008.#6
Ja sam tek za novu godinu
uo za festival u ozori i ve smo onda po
eli neato kombinirat, skuplja se ekipa, pa emo vidjet kako i ata. nije daleko, nije ni skupo, a mislim da bi trebalo da bude izvanredno!!! mo~da se i vidimo!
wu-tra
ENTUZIJASTA516 REP79%
→ Poznavalac
wu-traENTUZIJASTA
feb 2008.
feb 2008.#7
ja idem sa sistericom bez beda :D stooo postooo :P
sad sam gledao popis DJ-a...nije lose...jos ih ima masu tako da nemoze bit lose
onda kad to odradimo sljedece nam je da idemo na boom festival...haha....da bar :(
Anarhoster
ENTUZIJASTA268 REP17%
→ Poznavalac
AnarhosterENTUZIJASTA
feb 2008.
feb 2008.#8
Lijepo su iskombinirali od 6.-10.8., a zatim od 10.8. Sziget festival.
terrible
ISTRAŽIVAČ180 REP87%
→ Entuzijasta
terribleISTRAŽIVAČ
feb 2008.
feb 2008.#9
a kad je boom festival? ako mi se ne poklapa dalo bi se... imam
ak jednog prijatelja koji i se razveselio
ak :D :D :D
RedSh
AMBASADOR2.308 REP23%
→ Legenda
RedShAMBASADOR
feb 2008.
feb 2008.#10
heh taman stignes na Boom...mada u portugal...hmmmm....pa nije bas blizu :)
http://www.boomfestival.org/boom2008/index.php
terrible
ISTRAŽIVAČ180 REP87%
→ Entuzijasta
terribleISTRAŽIVAČ
feb 2008.
feb 2008.#11
idea, a ono, dalo bi se iskombinirati... avionom od budimpeate do madrida pa boom busom na festival...
https://www.smartwings.net/lety.php?language=en¤cy=EUR&AVAILABILITY=Search&ORIGIN=BUD&DESTINATION=MAD&ROUNDTRIP=RT&DEPDAY=10&DEPMONTH=8&DEPFLEX=3&RETDAY=18&RETMONTH=8&RETFLEX=3&ADULTS=2&CHILDREN=0&INFANTS=0
ovo je ovako ato sam u 3 minute guglanja iskopao, da se potrudim naalo bi se i jeftinije... (cijena je za 2 osobe)
wu-tra
ENTUZIJASTA516 REP79%
→ Poznavalac
kanehbosem
AMBASADOR1.914 REP12%
→ Legenda
kanehbosemAMBASADOR
mar 2008.
mar 2008.#13
ja u znat u sedmom mjesecu.
ako znate za neato sli
no nakon ljeta, naprimjer u oktobru
pliz pmajte
23 REP46%
→ Istraživač
mar 2008.
mar 2008.#14
pa ovo je PRE PRE PRE znaci ludo...nisam ni znao za ovo i sad ekipici javio i samo pozitivni odgovori...tak da aator u auto i pi
i za hungary....
UserName
ENTUZIJASTA246 REP12%
→ Poznavalac
UserNameENTUZIJASTA
avg 2008.
avg 2008.#15
Uspjela sam spizdit lovu na neke druge stvari, al nema veze..
i Kako je biloo??
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
Beyond
LEGENDA5.330 REP3%
→ Zmaj
BeyondLEGENDA
avg 2008.
avg 2008.#17
Danas je gotovo ha?
ut u uvide kad mi se sestra vrati. tamo je uvjek zakon ako ne pada kiaa i ne napravi se poplava (jer je smjeateno u staro rije
no korito)
bahatee
ENTUZIJASTA216 REP4%
→ Poznavalac
bahateeENTUZIJASTA
avg 2008.
avg 2008.#18
.joj evo tek sad
ula za ovo :(
ako niata ide se idue godine
NoTrippin
AMBASADOR1.958 REP13%
→ Legenda
NoTrippinAMBASADOR
avg 2008.
avg 2008.#19
Uvjek se ide idue godine,bar u mom slu
aju.svake godine...
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
jan 2009.
jan 2009.#20
Razmialjam da odem ovdje idue godine poato nije osobito daleko a
ini si nadasve zanimljivo pa me zanima od ovih koji su bili
Je li problem upasti bez plaanja upada jer mi je mal skupo popljuvat ovoliko novaca, na koji na
in je to ograeno i kako se provjerava tko je platio i to sve?
8 REP16%
→ Istraživač
jan 2009.
jan 2009.#21
koliko sam upoznat ove godine se nece odrzati boom tek 2010 :(
ali zato ozora extra ,iiiideeemoooo sviiiiii:hehe:
krasta-zg
POZNAVALAC837 REP26%
→ Ambasador
krasta-zgPOZNAVALAC
jan 2009.
jan 2009.#22
Mislim da se to sto je red napisala odnosi na proslu godinu,pogledaj datum:assshaking:
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
jan 2009.
jan 2009.#23
Da ovo se donosi tu sve na proalu godinu ali zanima me od ovih koji su bili koliko je teako upasti neplaen, kak je ograeno kak provjeravaju tokom festivala i to
8 REP16%
→ Istraživač
jan 2009.
jan 2009.#24
hehe gle stvarno a jbg :icon_redface:....kad sam malo vise:spliff: pa nisam primetio datum al opusteno:icon_lol::icon_wink:
krasta-zg
POZNAVALAC837 REP26%
→ Ambasador
feb 2008.
1 / 26
feb 2008.
mar 2009.