VUTRA
ForumZajednicaMuzikaOzora Festival 2008 (Psychodelic trance festival)- Madarska
LEGACY

Ozora Festival 2008 (Psychodelic trance festival)- Madarska

50 odgovora4,821 pregleda
RedShAMBASADOR

feb 2008.

#1
dragi moji ljubitelji shpongla, halucinogena, OTT, aes dana, juno reactora i mnogih drugih...ocekuje nas jedna velika poslastica u susjednoj nam Madarskoj. planiramo vec neko vrijeme glossy i ja da odemo na tako neki dogadaj a da je blizu...i evo miline, sve na jednom mjestu. nazalost shpongle je samo DJ set a ne LIVE ali necemo sada biti picajzle :))) molim sve zainteresirane nek se jave, ima jos dosta do 8 mj ali! treba se organizirat i skupljat lovu...pa da se nademo kod nekog satora i popijemo pivo ladno :common028: Ozora trance festival OZORA je jedan od najveih festivala trance glazbe na ovim podru jima Europe.Ove godine OZORA festival u susjednoj nam Maarskoj se odr~ava od 6.8.2008 - 10.8.2008. Gostovati e mnogi izvoa i od koji e 4 dana zabavljati publiku. Od poznatijih aktera ovog festivala istaknuti su Hallucinogen (Velika Britanija), Juno Reactor (Velika Britanija), Talamasca (Francuska) te CPC i Laughing Buddha. Ovaj festival se odr~ava u blizini malog gradia Simontornya, na pola puta izmeu Hrvatsko-Maarske granice i Budimpeate se se odr~ava ve 4. godinu. Cijene festivala: 1.4.-31.5. - 10500ft (~ 315 kn) 1.6.-31.7 - 11500ft (~ 345 kn) Na ulazu - 13500ft (~ 415 kn) Main Stage Live acts: Atmos (Digital Structures)  SWE Allaby (Nano Records)  UK Andromeda (Yellow Sunshine Explosion)  SWE Blue Planet Corporation (Flying Rhino Rec.)  FR CPC (Manic Dragon Records) - RUS Freq (Iboga Records)  SWE Hallucinogen (Twisted Records)  UK Horror Place (Insomnia Records/Phreex Network) - RUS HighCosmos (Noise Poison Records)  SL/GER IrgumBurgum (Psybaba Records)  HUN Jaia (Digital Structures) - FR Juno Reactor (Metropolis Records)  UK Laughing Buddha (Nano Records)  UK Logic Bomb (Solstice Music) - SWE Nomad (3d Vision Records)  FR Neuromotor (Acidance Records) - FR Naked Tourist (Parvati Records) GER Pleiadians (Harmonia Records)  IT Prometheus (Twisted Records)  UK Star Sound Orchestra (Planetware Records) - GER Talamasca (Mind Control Records)  FR Total Eclipse (Arcadia Records)  FR Tristan (Twisted Records)  UK TrippyHippies (Psybaba Records)  HUN Main Stage Dj sets: Alpha (Interzone.pa)  GER Ans (Nano Records)  UK Edoardo (Neurobiotic Records)  IT Driss (Hadra Network) - FR Doc (Candyflip Records)  GRE Dj Marios (Samothraki Festival)  GRE LElf (Turbo Trance Records)  FR Mael (3d Vision Records)  FR Peter Didjital (Digital Structures)  SWE Psychotrop (Neurobiotic Records)  FR Shane Gobi (Alchemy Records)  UK Chill Stage Live acts: Aes Dana (Ultimae Records) - FR Asura (Ultimae Records)  FR OTT (Twisted Records)- UK Chill Out Stage Dj sets: Shpongle (Twisted Records)  UK OTT (Twisted Records)- UK Nanda (Chillosophy Music) C/SWE Simon B (Twisted Records)  UK
ROXPOZNAVALAC

feb 2008.

#2
Ooo da da, Ozora mi je vec dugo dugo na wishlistu.....doduse posto ove godine vec idem u Pariz, Norvesku i mozda Prag......fak it :(
triggerISTRAŽIVAČ

feb 2008.

#3
da da, vec sam cuo price o tom festivalu od frenda koji je bio prosle godine. cuo sam samo rijeci hvale, pa sam i ja htio ove godine biti dio tog ludila. Ako mi posao dopusti mozda se zaletim na vikend tamo. Cuo sam i da je atmosfera poprilicno opustena, da se na standovima da svasta finog kupiti i da je sirok asortiman, potpuno slobodno,ko kokice i kesten kod nas, fino vam izvazu i zapakuju, a sa cjenama takoer nisu podivljali. Do onda ima jos vremna a i pisati ce se jos sigurno! pozz
gloss_zelenkyAMBASADOR

feb 2008.

#4
Idemo? Jesi sigurna mala?? JESI STVARNO SIGURNA??? Ne propuatam nikako :icon_biggrin: :maryjane:
RedShAMBASADOR

feb 2008.

#5
da sigurna....vec sam tamo :sand_play:
schISTRAŽIVAČ

feb 2008.

#6
Ja sam tek za novu godinu uo za festival u ozori i ve smo onda po eli neato kombinirat, skuplja se ekipa, pa emo vidjet kako i ata. nije daleko, nije ni skupo, a mislim da bi trebalo da bude izvanredno!!! mo~da se i vidimo!
wu-traENTUZIJASTA

feb 2008.

#7
ja idem sa sistericom bez beda :D stooo postooo :P sad sam gledao popis DJ-a...nije lose...jos ih ima masu tako da nemoze bit lose onda kad to odradimo sljedece nam je da idemo na boom festival...haha....da bar :(
AnarhosterENTUZIJASTA

feb 2008.

#8
Lijepo su iskombinirali od 6.-10.8., a zatim od 10.8. Sziget festival.
terribleISTRAŽIVAČ

feb 2008.

#9
a kad je boom festival? ako mi se ne poklapa dalo bi se... imam ak jednog prijatelja koji i se razveselio ak :D :D :D
RedShAMBASADOR

feb 2008.

#10
heh taman stignes na Boom...mada u portugal...hmmmm....pa nije bas blizu :) http://www.boomfestival.org/boom2008/index.php
terribleISTRAŽIVAČ

feb 2008.

#11
idea, a ono, dalo bi se iskombinirati... avionom od budimpeate do madrida pa boom busom na festival... https://www.smartwings.net/lety.php?language=en&currency=EUR&AVAILABILITY=Search&ORIGIN=BUD&DESTINATION=MAD&ROUNDTRIP=RT&DEPDAY=10&DEPMONTH=8&DEPFLEX=3&RETDAY=18&RETMONTH=8&RETFLEX=3&ADULTS=2&CHILDREN=0&INFANTS=0 ovo je ovako ato sam u 3 minute guglanja iskopao, da se potrudim naalo bi se i jeftinije... (cijena je za 2 osobe)
wu-traENTUZIJASTA

mar 2008.

#12
sta onda na kraju...se ide?ko je za?? :D
kanehbosemAMBASADOR

mar 2008.

#13
ja u znat u sedmom mjesecu. ako znate za neato sli no nakon ljeta, naprimjer u oktobru pliz pmajte

mar 2008.

#14
pa ovo je PRE PRE PRE znaci ludo...nisam ni znao za ovo i sad ekipici javio i samo pozitivni odgovori...tak da aator u auto i pi i za hungary....
UserNameENTUZIJASTA

avg 2008.

#15
Uspjela sam spizdit lovu na neke druge stvari, al nema veze.. i Kako je biloo??
LucidDreamAMBASADOR

avg 2008.

#16
Kasnis malo User name... :)
BeyondLEGENDA

avg 2008.

#17
Danas je gotovo ha? ut u uvide kad mi se sestra vrati. tamo je uvjek zakon ako ne pada kiaa i ne napravi se poplava (jer je smjeateno u staro rije no korito)
bahateeENTUZIJASTA

avg 2008.

#18
.joj evo tek sad ula za ovo :( ako niata ide se idue godine
NoTrippinAMBASADOR

avg 2008.

#19
Uvjek se ide idue godine,bar u mom slu aju.svake godine...
Kurblaj KanAMBASADOR

jan 2009.

#20
Razmialjam da odem ovdje idue godine poato nije osobito daleko a ini si nadasve zanimljivo pa me zanima od ovih koji su bili Je li problem upasti bez plaanja upada jer mi je mal skupo popljuvat ovoliko novaca, na koji na in je to ograeno i kako se provjerava tko je platio i to sve?

jan 2009.

#21
koliko sam upoznat ove godine se nece odrzati boom tek 2010 :( ali zato ozora extra ,iiiideeemoooo sviiiiii:hehe:
krasta-zgPOZNAVALAC

jan 2009.

#22
Mislim da se to sto je red napisala odnosi na proslu godinu,pogledaj datum:assshaking:
Kurblaj KanAMBASADOR

jan 2009.

#23
Da ovo se donosi tu sve na proalu godinu ali zanima me od ovih koji su bili koliko je teako upasti neplaen, kak je ograeno kak provjeravaju tokom festivala i to

jan 2009.

#24
hehe gle stvarno a jbg :icon_redface:....kad sam malo vise:spliff: pa nisam primetio datum al opusteno:icon_lol::icon_wink:
krasta-zgPOZNAVALAC

jan 2009.

#25
ispricaj se i sve ok :respect:

mar 2009.

#26
Uh,.,.. Ozora BAjka.. AKo se uspijem iskombinovati idem . AL za sad samo Transylvania calling :D

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se