LEGACY
Stonerska glazba
14 odgovora2,458 pregleda
Bob _Marley
ENTUZIJASTA366 REP42%
→ Poznavalac
Bob _MarleyENTUZIJASTA
jul 2010.
jul 2010.#1
Evo otvorio sam ovu temu iz principa ako je neko "high" i dosadno mu je te nezna sta da slusa,a zeljan je neke stonerske glazbe pa ovdje saljite svoje preporuke...
Evo ja cu prvi zapocet sa jednim dobrim klipom (kako kome) te mogu reci da cesto slusam dok sam naduvan :)
http://www.youtube.com/watch?v=8qoCq-KsmZU&feature=related
Uzivajte!
:joint:
XxFiAdRoxX
ENTUZIJASTA346 REP37%
→ Poznavalac
XxFiAdRoxXENTUZIJASTA
jul 2010.
jul 2010.#2
Evo da se i ja ubacim,....ja bogme volim rap...ali psytrance mi je PUNOOOOOO jebenije slusat kad sam naduvan
http://www.youtube.com/watch?v=DIuUgwCQspQ
Bob _Marley
ENTUZIJASTA366 REP42%
→ Poznavalac
XxFiAdRoxX
ENTUZIJASTA346 REP37%
→ Poznavalac
XxFiAdRoxXENTUZIJASTA
jul 2010.
jul 2010.#4
da...a ako volis psytrance mora ti bit dobra...ipak je to MENOG.... ;)
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
jul 2010.
jul 2010.#5
:punch::happy031:https://forums.vutra.org/threads/717-Vutra-pesme/page11
Bob _Marley
ENTUZIJASTA366 REP42%
→ Poznavalac
2 REP4%
→ Istraživač
okt 2010.
okt 2010.#7
Pozdrav ljudi, nisan naaa specifi
nu temu za ono ata tra~in pa u pokuaat tu.
Treba mi preporuka za muziku: reggae ili d'n'b ili dub, ali psihodeli
niji ajmo re. ina
e san ska i reggae fan, veselo i brzo u veini slu
ajeva, al mi treba za element, jel, neka malo brutalnija mjuza. malo san se pogubija u objaanjenju, al nadan se da ete uvatit. Zna
i ne tipi
ni onaj rege bob marley, desmond dekker i takve stvari, nego ugl neki reggae/dub, neato kao antenat samo malo... ~eae, da baca na d'n'b, al ipak ne tolko ~estoko. :D Znan, u~asan san. Uglavnom da ima neki brutalan delay efekt, rege ritam 'n' stuff. to bi valjda bila mjeaavina svega ovoga, pa ako ima koji znalac da mi preporu
i neato sli
no. unaprid hvala
jul 2010.
1 / 8
jul 2010.
dec 2015.