LEGACY
M.I.A. kala
12 odgovora2,594 pregleda
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
elephant0rAMBASADOR
jan 2008.
jan 2008.#1
Prava gengsterica..
Prvo skinuti ovo.. jako toplo preporucam.
http://torrents.thepiratebay.org/3962021/MIA_-_Kala_%5B2007%5D%5BCD_SkidVid_XviD_Cov%5D192Kbps.3962021.TPB.torrent
U slucaju da se svidi onda ovo
http://www.isohunt.com/download/14673114/m.i.a
http://www.isohunt.com/download/28324617/arular
26 REP52%
→ Istraživač
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
elephant0rAMBASADOR
jan 2008.
jan 2008.#3
Napominjem da je potrebno imat dobar zvucni sistem za ovu muziku..
Tko poslusa citavu pjesmu "bamboo banger" sa dobrim basom i kaze da nevalja hmm.. meni cudno jer mi je predobro.. :gband::gothband:
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
jan 2008.
jan 2008.#4
Eo posluao tu pjesmu s dobrim basom i ne valja mi nije baa moj d~ir kak bi se reklo
stoned_cow
ISTRAŽIVAČ122 REP48%
→ Entuzijasta
stoned_cowISTRAŽIVAČ
jan 2008.
jan 2008.#5
ljudi koji se loze na te "dobre baseve" u produkciji timbalanda, drea i tih
novomilenijskih
rnih producenata nisu proali neku obvezatnu lektiru
60ih, 70ih, 80ih pa i 90ih godina. mozda se varam, al stjecem dojam da likovi
koje ti "dobri basevi" odusevljavaju nisu bas nesto pretjerano raznolike mjuze u zivotu
slusali, osim hiphopa i tzv. rnb-a i to onog sto je produciran od 95-e naovamo.
taj "dobar bas" ima ono nesto sto moze okinuti neki prekidac u nama, masan je,
drma zeludac, ali svak ko je slusao georgea clintona, jamesa browna, bootsy collinsa, floyde, primus, rhcp (stari), beastie boys... (da ne idem baa u airinu, iako je upravo to potrebno;), svak ko je ovu i silnu drugu lektiru upijao, ne pise olako hvalospjeve tom "dobrom basu". danasnja produkcija je toliko kompresirana,
kao da se producira upravo za one morone s alu felgama, spojlerima i horror subovima
u svom bolidu. :kackepieksen:
ma nemam nista protiv kad na dobrom soundsystemu u klubu te stvari (pod
uvjetom da nisu dosadne, a najcesce jesu) zvuce opako. ima nesto u tome.
no zna se sto je dobar bas.
npr. queen - another one bytes the dust, rhcp - sir psycho sexy, pink floyd - money...
volim i ja drea poslusat, zna imat dobre stvari, iako cesto popaljeno od starih funk lisaca.
a sto se gice M.I.A.-e tice, album je totalno fora, zanimljiv i svjez u odnosu na veeeliku
vecinu aktualnih crna
kih MTV kenjada. mada, daleko je to od revolucije.
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
elephant0rAMBASADOR
jan 2008.
jan 2008.#6
Hip hop i rap nikad nisam slusao..
Nevolim jednostavno takav tip muzike.. ne sjeda mi nikako.. mogu poslusat kao i svaki drugi dernek onako pasivno.. al necu nikada svojom voljom slusat takve stvari..
Aj drago mi je da ti se svidja album.. probao sam ga sad slusat opet i vidim da na svemu sta je slabije od linije nema smisla nikakvog..
Samo da napomenem da MIA nema veze sa MTVom i komercijalom.. bar kako sam cuo od frenda..
stoned_cow
ISTRAŽIVAČ122 REP48%
→ Entuzijasta
stoned_cowISTRAŽIVAČ
jan 2008.
jan 2008.#7
a ono, kak se zame, ne. vrti se na mtv-u, sviri/pjeva na mtv-jevim festivalima i tako to.
al muzicki odskace podosta od onog sto je u zadnje vrijeme prisutno na mtv-ju
cisto zbog toga sto se osjeca da nije radjeno s namjerom da bude hit za mase
nego se neko jako dobro zabavljao radeci to. iskreno, vec neko vrijeme si mislim
kako bi taj izlomljeni "rnb" beat i zvukovlje fantasticno mogli u nekoj underground
nemtv-jevskoj maniri udarat. najbolje od toga do sada je bila missy eliott koja ima odlicne stvari ali i skroz bezvezne.
ovo je bolje. i svakako, ako se slusa,
trebalo bi slusat na necem sto ima dinamiku, kao uostalom i svu danasnju rnb, hiphop,
elektronicku produkciju. to se slusa glasno, nije to mozzart, to je za mrdanje guze.:icon_lol:
jan 2008.
1 / 7
jan 2008.
jan 2008.