VUTRA
ForumZajednicaMuzikaDirty Old Festival
LEGACY

Dirty Old Festival

34 odgovora2,172 pregleda
AnarhosterENTUZIJASTA

apr 2008.

#1
Kurblaj KanAMBASADOR

apr 2008.

#2
Nijedan od bendova nisam uo ali tu uvijek bude zabavno tak da si kontam i jer ovi moji uvjek idu a meni se nikad nije dalo a uvijek im super bude Sad sam skonto uo sam za motus i antenat ali nisam nikad sluao
AnarhosterENTUZIJASTA

apr 2008.

#3
Redovito pohodim DOF od ranih dana. Izbor bendova pada u drugi plan kraj krajolika.
FrulaENTUZIJASTA

maj 2008.

#4
svakako! prosle godine je bio prejeben mora da i ovaj bude.
korjenkoPOZNAVALAC

maj 2008.

#5
Svake godine je prehebeno!!!! :) odlicno znaci opet zeka peka po livadici i potochku :):)
FrulaENTUZIJASTA

jun 2008.

#6
vidimo se ! :P weeeeeeeeeee
AnarhosterENTUZIJASTA

jun 2008.

#7
Odbrojava se! Mi smo vec u cetvrtak na livadi.
Kurblaj KanAMBASADOR

jul 2008.

#8
Uf ja si kontam da bi mogo i al neam para za upad nikako, za put bi se mo~da joa snaao ali za kartu neam nikako Jel se da tu upast zabad~aba?
FrulaENTUZIJASTA

jul 2008.

#9
da se ak poznas ljude koji poznaju ljude :D mozes probat od kolaza napravit narukvicu tak sam ja upo prosle godine
AnarhosterENTUZIJASTA

jul 2008.

#10
Ma mo~e se na svakojake naine. Al ne prakticiram. Tradicionalno sam tamo od po etaka i svake godine izdvojim pare samo za to.
Kurblaj KanAMBASADOR

jul 2008.

#11
Najvjerojatnije dolazim, upad ne mogu platit nemam novaca jedva u si za kartu skontat a neda mi se avercat i sto puta ispadat tak da u platit vlak.
FrulaENTUZIJASTA

jul 2008.

#12
cek onda sam dolazis vlakom i nemas para za upad? di ces kampirat ?
AnarhosterENTUZIJASTA

jul 2008.

#13
U cijeni karte za DOF je i besplatno kampiranje na livadi na kojoj je i stej. Livada prije i nekoliko livada dalje su besplatne i bez karte za DOF. Ne mislim na livadu iza steja jer je ona "backstage" livada. Tja pa Papuk je prepun mjesta za kampiranje.
FrulaENTUZIJASTA

jul 2008.

#14
jep... negdje dalje uz potok se fino smjestis di nema ljudi i to je to.. mozes kod nas ako hoces :D
Kurblaj KanAMBASADOR

jul 2008.

#15
Ma neam pojma ni di ni kako ni niat ali ka~u mi ljudi da nije neki problem ovi moji su znali ii averc vlakom do tamo, upadne se nekako kak se snau bez para i averc nazad, ali neu se avercat vlakom jer imam u nedjelju nekih obveza pa tream ku do A i nee to bit neko moje kampiranje nosim deku na kojoj u spavat i to je to od opreme za kampiranje
Kurblaj KanAMBASADOR

jul 2008.

#16
uf neki crni oblaci se nad mene nadvili lega s kojim sam trebo ii ne mo~e ipak i de ovjek na more i sad neznam ata u jer nekako slabo ovi ostali ovdje idu tj. nitko neide tak da se ini da u ipak izostati
AnarhosterENTUZIJASTA

jul 2009.

#17
Joa 10 dana! Je2 ekam! http://dirtyoldempire.com/festival/
Kurblaj KanAMBASADOR

jul 2009.

#18
Vrlo mi blizak prijatelj pao na Dof-u ove godine

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se