LEGACY
Dirty Old Festival
34 odgovora2,172 pregleda
Anarhoster
ENTUZIJASTA268 REP17%
→ Poznavalac
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
apr 2008.
apr 2008.#2
Nijedan od bendova nisam
uo ali tu uvijek bude zabavno tak da si kontam i jer ovi moji uvjek idu a meni se nikad nije dalo a uvijek im super bude
Sad sam skonto
uo sam za motus i antenat ali nisam nikad sluao
Anarhoster
ENTUZIJASTA268 REP17%
→ Poznavalac
AnarhosterENTUZIJASTA
apr 2008.
apr 2008.#3
Redovito pohodim DOF od ranih dana. Izbor bendova pada u drugi plan kraj krajolika.
Frula
ENTUZIJASTA481 REP70%
→ Poznavalac
korjenko
POZNAVALAC1.202 REP67%
→ Ambasador
korjenkoPOZNAVALAC
maj 2008.
maj 2008.#5
Svake godine je prehebeno!!!! :) odlicno znaci opet zeka peka po livadici i potochku :):)
Frula
ENTUZIJASTA481 REP70%
→ Poznavalac
Anarhoster
ENTUZIJASTA268 REP17%
→ Poznavalac
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
jul 2008.
jul 2008.#8
Uf ja si kontam da bi mogo i al neam para za upad nikako, za put bi se mo~da joa snaao ali za kartu neam nikako
Jel se da tu upast zabad~aba?
Frula
ENTUZIJASTA481 REP70%
→ Poznavalac
FrulaENTUZIJASTA
jul 2008.
jul 2008.#9
da se ak poznas ljude koji poznaju ljude :D
mozes probat od kolaza napravit narukvicu tak sam ja upo prosle godine
Anarhoster
ENTUZIJASTA268 REP17%
→ Poznavalac
AnarhosterENTUZIJASTA
jul 2008.
jul 2008.#10
Ma mo~e se na svakojake naine. Al ne prakticiram. Tradicionalno sam tamo od po
etaka i svake godine izdvojim pare samo za to.
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
jul 2008.
jul 2008.#11
Najvjerojatnije dolazim, upad ne mogu platit nemam novaca jedva u si za kartu skontat a neda mi se avercat i sto puta ispadat tak da u platit vlak.
Frula
ENTUZIJASTA481 REP70%
→ Poznavalac
FrulaENTUZIJASTA
jul 2008.
jul 2008.#12
cek onda sam dolazis vlakom i nemas para za upad? di ces kampirat ?
Anarhoster
ENTUZIJASTA268 REP17%
→ Poznavalac
AnarhosterENTUZIJASTA
jul 2008.
jul 2008.#13
U cijeni karte za DOF je i besplatno kampiranje na livadi na kojoj je i stej. Livada prije i nekoliko livada dalje su besplatne i bez karte za DOF. Ne mislim na livadu iza steja jer je ona "backstage" livada.
Tja pa Papuk je prepun mjesta za kampiranje.
Frula
ENTUZIJASTA481 REP70%
→ Poznavalac
FrulaENTUZIJASTA
jul 2008.
jul 2008.#14
jep... negdje dalje uz potok se fino smjestis di nema ljudi i to je to.. mozes kod nas ako hoces :D
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
jul 2008.
jul 2008.#15
Ma neam pojma ni di ni kako ni niat ali ka~u mi ljudi da nije neki problem ovi moji su znali ii averc vlakom do tamo, upadne se nekako kak se snau bez para i averc nazad, ali neu se avercat vlakom jer imam u nedjelju nekih obveza pa tream ku do
A i nee to bit neko moje kampiranje nosim deku na kojoj u spavat i to je to od opreme za kampiranje
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
jul 2008.
jul 2008.#16
uf neki crni oblaci se nad mene nadvili lega s kojim sam trebo ii ne mo~e ipak i de
ovjek na more i sad neznam ata u jer nekako slabo ovi ostali ovdje idu tj. nitko neide tak da se
ini da u ipak izostati
Anarhoster
ENTUZIJASTA268 REP17%
→ Poznavalac
AnarhosterENTUZIJASTA
jul 2009.
jul 2009.#17
Joa 10 dana! Je2
ekam!
http://dirtyoldempire.com/festival/
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
apr 2008.
1 / 18
apr 2008.
jul 2009.
