VUTRA
ForumZajednicaMuzikaDisconsolate Manufactory
LEGACY

Disconsolate Manufactory

60 odgovora2,650 pregleda
Silent BobPOZNAVALAC

feb 2008.

#1
Disconsolate Manufactory - electro/dubstep/grime/IDM/experiment Projekat je krenuo na jesen 2007, do sada smo uradili dosta stvari koje mozete skinuti na blogu. Tu su tri, ajde da kazem, albuma. "The New Mongoloid Testicle" ima dosta electro zvuk, "ECCE machina" je malo prljavija sa vise experimentisanja, "Victimless crimes" je najcistiji dubstep od ova tri. ;) Sve stvari su radjene na obicnim racunarima, sa obicnim zvucnim karticam. Software koji je koristen je u glavnom Fruti, sa primjesama Acid-a i jos nekih programcica. Uskoro vise texta na blog, a do tada skidajte pa komentirajte. :D http://discomanufactory.blogspot.com/ Disconsolate Manufactory is dark and grieving, bleached and industrialized, duo multimedia project. It's music is filled with the screams of the wounded mechanic beast and howls of the primordial emptiness. In plain words: slow, dark, industrial and often melancholic.
Silent BobPOZNAVALAC

feb 2008.

#2
Ne znam jesam li pomenuo, ali vasi komentari bi nam mnogo znacili... hvala.
Kurblaj KanAMBASADOR

feb 2008.

#3
ini se zanimljivo eo sad u poskidati
Kurblaj KanAMBASADOR

feb 2008.

#4
E ne valja link za zadnju pjesmu na onom srednjem albumu ECCE machina Evo sluaam sada i dobro je svia mi se svaka ast
Silent BobPOZNAVALAC

feb 2008.

#5
Hvala stari! :) I ti se nama dopadas, imamo sve tvoje albume i spotove... ozbiljno, slusamo te. :)
BeyondLEGENDA

feb 2008.

#6
Favoriti - Code i Birdsong nice :respect:

feb 2008.

#7
Stvarno sam ugodno iznenaen, ne znam kako mi je ova tema promakla... Kalichakra:icon_exclaim: Ma fenomenalno:icon_exclaim: EDIT: 'Am I my brother's keeper' i ova mi je milina:icon_exclaim: :hehe::hehe:
Kurblaj KanAMBASADOR

feb 2008.

#8
E likovi za pjesme na new mongolodi testicle su pomjeaani nazivi ne odgovaraja pjesmi A ova pjesma am i my brothers keeper je super stvarno
Silent BobPOZNAVALAC

mar 2008.

#9
Uradjen je prvi spot za Disconsolate Manufactory. Mozete ga vidjeti na blogu http://discomanufactory.blogspot.com/, kao i na samom youtube-u http://www.youtube.com/watch?v=HaeGWobPcO0.
Silent BobPOZNAVALAC

mar 2008.

#10
I kako vam se cini spot?
choki123POZNAVALAC

mar 2008.

#11
:thumb: Samo naprijed...
BugiPOZNAVALAC

mar 2008.

#12
damn, cudo kako se od par klipova moze napraviti ovakva stvar.... good job za ideje...
elephant0rAMBASADOR

mar 2008.

#13
Svaka cast chmaka! me like :alien555:
Kurblaj KanAMBASADOR

mar 2008.

#14
Dobar je video u kojem programu radite? He uskoro bi trebo i spot za moju jednu pjesmu imam snimak samo ga treba silovati na kompu NAkon temeljitijeg sluaanja ona banchy stvar mi najja a baa je bolesna skroz
Silent BobPOZNAVALAC

mar 2008.

#15
Hvala svima! :D Snimali smo web kamerom, montirali u Premier-u. ;)
elephant0rAMBASADOR

mar 2008.

#16
Netreba talentu puno za postic nesto vrijedno spomena.. eo juce cuo da se neka serija snima u hr i potrosili su 120 000e na samo jedan nastavak a rezultat katastrofa.. radje bi vama dao te pare pa makar ih koristili ko rizle :eyebrows:
Kurblaj KanAMBASADOR

mar 2008.

#17
Cya ja instaliro premier, izbriso ga jer mi se nije dalo ga u iti i restartam komp i zaribo mi hard u potpunosti ne mo~e se niata spasiti s njega i sve ato sam radio ode u vjetar sve slike i par stvari s novog albuma i gomila zvukova koje sam stvrio doe mi da se ubijem
elephant0rAMBASADOR

mar 2008.

#18
Uffff :(((( Nemoj bacat disk.. tko ti je rekao da se nista nemoze spasit??
Kurblaj KanAMBASADOR

mar 2008.

#19
Ma imam garanciju i oni tako rekli kao kad priklju e na drugi komp uope ga ne o itava i pito jel mogu to dobit onda ka~u da ne mogu i ata da radim a i nije mi toliko bed jedino mi jako ~ao zbog dvije moje pjesme koje sam nepovratno izgubio a jako su mi se sviale a nema aanse ponoviti tak ata kad ko zna ata sam ja sve radio na njima
elephant0rAMBASADOR

mar 2008.

#20
Ako nemas gmail account posalji mi svoj email na PM pa cu ti poslati invite.. Zipas sve stvari koje imas, i posaljes sam sebi na mejl pa tako neces izgubiti desi li ti se sranje opet..
Kurblaj KanAMBASADOR

mar 2008.

#21
Ma imam account i nije meni toliko toga oalo ali te dvije pjesme ato sam zadnje bio dovraio i slike jedino nisam imo drugdje snimljeno. Ina e mi sva glazba po dvd-ima stoji ali nemojmo viae o tome ovdje spamujemo temu
Kurblaj KanAMBASADOR

maj 2008.

#22
E jel bi mogli potrpat te vaae albumes sve u jedan rar jer sam lijen da skidam opet pjesmu po pjesmu a htio bi imati dobra je muzika
Kurblaj KanAMBASADOR

avg 2008.

#23
He evo sad se sjetim opet ovoga i vidim da sam ve pitao Ajd potrpajte u jedan rar da se nemoraju ljudi mu it s skidanjem
BrenerPOZNAVALAC

avg 2008.

#24
Samane, odi na forum pcekspert.com i kontaktiraj usera RAK Iz Zagreba je i jedan od jeftinijih je sto se tice vracanja starih podataka sa harda.
Silent BobPOZNAVALAC

mar 2009.

#25
Povodom otkazivanja emisije Disconsolate Manufactory-ja nakon 25 epizoda, kao i za sve one kojima je muka od skidanja pojedinacnih fajlova, odlucili smo se postaviti sva 4 izdanja u jednom rar pakovanju koji sadrzi naslovnice, kao i playliste. Disconsolate Manufactory Collection - http://www.mediafire.com/?yaoj2yjlln1 http://discomanufactory.blogspot.com/ http://myspace.com/discomanufactory
Kurblaj KanAMBASADOR

mar 2009.

#26
napokon da ste se i to odva~ili Skida se:dog_walk2:
Silent BobPOZNAVALAC

mar 2009.

#27
Je li neko od novijih clanova mozda poslusao ove nase radove? :D ajte ljudi, nije toliko lose...
Kurblaj KanAMBASADOR

mar 2009.

#28
Nije nimalo loae
Silent BobPOZNAVALAC

mar 2009.

#29
Evo kad Shaman kaze, a svi volite Shmana! :D
Zabljak 1992POZNAVALAC

maj 2009.

#30
Vidim da nema vase emisije na antenu,ali zasto nema regeneracije vise?imate li neki info o tome?
Silent BobPOZNAVALAC

maj 2009.

#31
Ne. Samo su jedan dan rekli da je ukidaju, a nama javili iz Regeneracije. Steta.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se