VUTRA
ForumZajednicaMuzikaNovi Shpongle
LEGACY

Novi Shpongle

28 odgovora2,549 pregleda
ROXPOZNAVALAC

nov 2009.

#1
Mislio sam da ovo zasluzuje zasebnu temu Shpongle - Ineffable Mysteries From Shpongleland 1. Electroplasm 2. Shpongolese Spoken Here 3. Nothing Is Something Worth Doing 4. Ineffable Mysteries 5. I Am You 6. Invisible Man In A Fluorescent Suit 7. No Turn Un-Stoned 8. Walking Backwards Though The Cosmic Mirror Ima na torrentima, skinuo s Isohunta za 15-ak minuta. Doduse narucit cu i original i predlazem da i vi narucite ako mozete, posto je Twisted u financijskim problemima u zadnje vrijeme. Album je super i uopce ne kuzim sto su mnogi cendrali po netu da nije "dovoljno dobar". Za sad mi je najbolja Ineffable Mysteries, doduse nisam stigao preslusat zadnje dvije jos. Jedino mi fali maska na coveru D:
GadgadniPOZNAVALAC

nov 2009.

#2
respect 4 the original uploader'
LucidDreamAMBASADOR

nov 2009.

#3
Hvala na linku...Imas jos nesto slicno ovom?
GadgadniPOZNAVALAC

nov 2009.

#4
http://kil3r.bloger.hr/default.aspx ;) imaa tu

nov 2009.

#5
Pa imas ranije albume shpongla :) meni je licno Nothing Lasts But Nothing Is Lost mnogo bolji al bas su me fino iznenadili i sa ovim remek dijelom. Smatram ih betovenom i mocartom danasnjice.
LucidDreamAMBASADOR

nov 2009.

#6
Svakako imaju jedinstven stil... Mozda glupo zvuci,ali uz njihovu muziku se osecam kao na duhovnom putovanju,kao da je ova muzika stvorena da prati nas duhovni napredak... @Gade Alal vera. +1 reputacija ;) Samo brate,onde ima hrpa stvari..da poskidam sve,pa da trazim slicno Shponglu? :)
BugiPOZNAVALAC

nov 2009.

#7
da, zbilja pogode notu uvijek. nerazumin negativne kritike okolo, ja bi samo najbolje o njima.
LucidDreamAMBASADOR

nov 2009.

#8
Brate,o kakvim negativnim kritikama govoris?

nov 2009.

#9
josh ga nisam slushao, al sam chuo da je bash smeshan... u odnosu na prethodne albume
ZOKIAMBASADOR

nov 2009.

#10
je ne mogu da skinem sa rapida a neznam zasto nikad nisam ni mogao ili nenzm hahha fan sam shpongle i vole bo da imam album.. aj ako neko ima nek napise gde jos mogu da ga skinem ;;

nov 2009.

#11
soulseek? obozhavam shpongle, ali sam chuo da je ovaj novi album onako...
BeyondLEGENDA

nov 2009.

#12
http://rghost.net/535364
ZOKIAMBASADOR

nov 2009.

#13
hvala ti ko bartu brate :) pozdrav.. sutra odmah ujutro kad ustanem ima da nabacim na slske pa na ffax ,, pa ajvim svoje dzivljaje .. bili su sad u madjarskoj slusao po prvi put uzivo ,, odlicno ko film , osecaj predivan a i muzika.
bozgaLEGENDA

feb 2010.

#14
Drive u I am you koji po inje oko 2:20 mi zvu i brutalno dobro... No turn unstoned, nothing is something worth doing... Odli no, odli no... :D
kanehbosemAMBASADOR

feb 2020.

#15
To no tako i ja. Najjakiji mi je the Queen of All and everything sa tracka Skylon. Zapravo to je od Ott. Uvik brkam. Neki ka~u to je isto

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se