LEGACY
Novi Shpongle
28 odgovora2,549 pregleda
ROX
POZNAVALAC884 REP32%
→ Ambasador
ROXPOZNAVALAC
nov 2009.
nov 2009.#1
Mislio sam da ovo zasluzuje zasebnu temu
Shpongle - Ineffable Mysteries From Shpongleland
1. Electroplasm
2. Shpongolese Spoken Here
3. Nothing Is Something Worth Doing
4. Ineffable Mysteries
5. I Am You
6. Invisible Man In A Fluorescent Suit
7. No Turn Un-Stoned
8. Walking Backwards Though The Cosmic Mirror
Ima na torrentima, skinuo s Isohunta za 15-ak minuta.
Doduse narucit cu i original i predlazem da i vi narucite ako mozete, posto je Twisted u financijskim problemima u zadnje vrijeme.
Album je super i uopce ne kuzim sto su mnogi cendrali po netu da nije "dovoljno dobar". Za sad mi je najbolja Ineffable Mysteries, doduse nisam stigao preslusat zadnje dvije jos. Jedino mi fali maska na coveru D:
Gadgadni
POZNAVALAC944 REP38%
→ Ambasador
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
Gadgadni
POZNAVALAC944 REP38%
→ Ambasador
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
nov 2009.
nov 2009.#5
Pa imas ranije albume shpongla :) meni je licno Nothing Lasts But Nothing Is Lost mnogo bolji al bas su me fino iznenadili i sa ovim remek dijelom. Smatram ih betovenom i mocartom danasnjice.
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
LucidDreamAMBASADOR
nov 2009.
nov 2009.#6
Svakako imaju jedinstven stil...
Mozda glupo zvuci,ali uz njihovu muziku se osecam kao na duhovnom putovanju,kao da je ova muzika stvorena da prati nas duhovni napredak...
@Gade
Alal vera. +1 reputacija ;)
Samo brate,onde ima hrpa stvari..da poskidam sve,pa da trazim slicno Shponglu? :)
Bugi
POZNAVALAC1.232 REP70%
→ Ambasador
BugiPOZNAVALAC
nov 2009.
nov 2009.#7
da, zbilja pogode notu uvijek.
nerazumin negativne kritike okolo, ja bi samo najbolje o njima.
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
14 REP28%
→ Istraživač
nov 2009.
nov 2009.#9
josh ga nisam slushao, al sam chuo da je bash smeshan... u odnosu na prethodne albume
ZOKI
AMBASADOR3.848 REP67%
→ Legenda
ZOKIAMBASADOR
nov 2009.
nov 2009.#10
je ne mogu da skinem sa rapida a neznam zasto nikad nisam ni mogao ili nenzm hahha
fan sam shpongle i vole bo da imam album..
aj ako neko ima nek napise gde jos mogu da ga skinem ;;
14 REP28%
→ Istraživač
nov 2009.
nov 2009.#11
soulseek? obozhavam shpongle, ali sam chuo da je ovaj novi album onako...
ZOKI
AMBASADOR3.848 REP67%
→ Legenda
ZOKIAMBASADOR
nov 2009.
nov 2009.#13
hvala ti ko bartu brate :)
pozdrav..
sutra odmah ujutro kad ustanem ima da nabacim na slske pa na ffax ,, pa ajvim svoje dzivljaje ..
bili su sad u madjarskoj slusao po prvi put uzivo ,, odlicno ko film , osecaj predivan a i muzika.
bozga
LEGENDA8.043 REP30%
→ Zmaj
bozgaLEGENDA
feb 2010.
feb 2010.#14
Drive u I am you koji po
inje oko 2:20 mi zvu
i brutalno dobro... No turn unstoned, nothing is something worth doing... Odli
no, odli
no... :D
kanehbosem
AMBASADOR1.914 REP12%
→ Legenda
kanehbosemAMBASADOR
feb 2020.
feb 2020.#15
To
no tako i ja. Najjakiji mi je the Queen of All and everything sa tracka Skylon.
Zapravo to je od Ott. Uvik brkam. Neki ka~u to je isto
nov 2009.
1 / 15
nov 2009.
feb 2020.