VUTRA
ForumZajednicaMuzikaKoncerti na diskovima
LEGACY

Koncerti na diskovima

28 odgovora2,345 pregleda

dec 2006.

#1
Da li neko zna gde se mogu nabaviti (naruciti) diskovi sa koncertima odredjenih grupa? Trenutno me konkretno zanima Erik Klepton - Unplugged. Ako neko ima, jos bolje, moze da mi posalje cd :ok:
vecISTRAŽIVAČ

dec 2006.

#2
ja cu ga sad staviti da se uploada i idem van pa ti posaljem link kad se vratim kuci

dec 2006.

#3
e to, hvala ti, reciciu drugu koji ima sat vezu da skine kad se uploaduje... a gde si ga nabavio, ako se moze ikako saznati? :) ako bi bila reklama, posalji PM
BloodspillerPOZNAVALAC

dec 2006.

#4
Eric Clapton Unplugged dvdrip cd1 Code: part1: http://www.megaupload.com/?d=WX0EHB3G part2: http://www.megaupload.com/?d=VT8L4XMP cd2 Code: http://www.megaupload.com/?d=3GJE3VNP pass : www.pirata777.com

dec 2006.

#5
nemam mnogo iskustva s tim downloadowanjem sa tih rapid share, mega upload itd itd sajtova.. sta, kako, sta ce mi pass, code i tako to, koliko se ceka, zasto se ceka, da li vredi skidati te toolbarove ili davati pare na premium clanstvo, i tako to...
vecISTRAŽIVAČ

dec 2006.

#6
http://rapidshare.com/files/6945097/Eric_Clapton_-_Unplugged.rar 70 megi

dec 2006.

#7
fala ljudi, skinucu oba.. pitanje od proslog posta i dalje stoji
BloodspillerPOZNAVALAC

dec 2006.

#8
Pa pass ti treba kad ga dekompresiraa iz winrar-a.

dec 2006.

#9
e vec-perec, ovo je samo audio. Ja sam mislio na ceo koncert, snimljen kamerom i tako to.. :D sad cu s ovog drugog linka
vecISTRAŽIVAČ

dec 2006.

#10
a jbg, ja tebe skuzio da oces live albume sorry

dec 2006.

#11
hvala svejedno na pokusaju :D

dec 2006.

#12
argghhh, pa ovaj sajt za pass je na spankom, a treba da se registrujem da bih ista uradio!!! daj samo mi posalji sifre na pm, ako ih vec imas.. ako ne, nauci me spanski, ili mi objasni sta kako i gde, please...
BloodspillerPOZNAVALAC

dec 2006.

#13
Ne èovjeèe. Skineš film i onda ovaj pasword upišeš kad te winrar traži. Ne moraš iæi na taj sajt. Taj sajt je zapravo password...

dec 2006.

#14
pa majku mu sto si ga stavio kao link??!?! :D :D :D :D :lol:

apr 2016.

#15
I tak..
baobabLEGENDA

apr 2016.

#16
I tak... si ti naceo temu staru, ni manje ni vise nego 10 god. :)

🔒 Ova tema je zaključana