LEGACY
Top 5 pesama za rollanje!!!
12 odgovora1,478 pregleda
HighBadger
POZNAVALAC693 REP10%
→ Ambasador
HighBadgerPOZNAVALAC
feb 2011.
feb 2011.#1
Naravno da rollanje zahteva koncentraciju ako ga ne radite mehanicki, a kako se najbolje koncentrissati nego uz muziku... :D Evo mojih 5 pesama uz koje najcesce rollam i koje mi omogucavaju da moj joint bude savrsen :
1. Bob Marley - Easy skanking
2. Eek-A-Mouse - Ganja Smuggling
3. Eyesburn - Soya
4. Hornsman Coyote - Glow Jah light
5. Alborosie - Tijuana Town
:spliff:
Sensi*Jana
AMBASADOR1.662 REP5%
→ Legenda
Sensi*JanaAMBASADOR
feb 2011.
feb 2011.#2
:icon_lol:uuuuu,vec se nesecam kad sam to radila uz muziku.Vecinom motam sto ti kazes mehanicki i to na brzaka jel klinci znaju da nalete i u sitne sate,al posle moze muzika,a slusa se svasta zavisi od raspolozenja.
xxrobixx
AMBASADOR4.300 REP80%
→ Legenda
xxrobixxAMBASADOR
feb 2011.
feb 2011.#3
Motam bilo kada i u bilokakvim uvijetima, a tek onda muzika, dok motam ne mora mi niata svirati, a i mo~e.
HighBadger
POZNAVALAC693 REP10%
→ Ambasador
HighBadgerPOZNAVALAC
feb 2011.
feb 2011.#4
Pa jeste, ali je mnogo lepse uz muziku ...I ja motam po nemogucim mestima i u nemogucim uslovima, ali ovako kad sam kod kuce...lepo muzikica pa na tenane .. :D
slobodan
AMBASADOR2.743 REP36%
→ Legenda
HighBadger
POZNAVALAC693 REP10%
→ Ambasador
HighBadgerPOZNAVALAC
feb 2011.
feb 2011.#6
Hahaha! Dobro pitanje...:icon_lol: Ja ti toplo preporucujem Dim iz moje lule (((:
16 REP32%
→ Istraživač
mar 2011.
mar 2011.#7
Julian Marley mi je fulara za rolanje, neke njegove pesme same rolaju buksne. :)
feb 2011.
1 / 7
feb 2011.
mar 2011.