LEGACY
rimzla-zauvek zajedno!!samo za maju8)
18 odgovora1,631 pregleda
0 REP0%
→ Istraživač
mar 2009.
mar 2009.#1
procitajte celu pesmu sve ce vam biti jasno,ja ne volim balade i zesci sam protivnik sto se njih tice(narano mislim na rap)ali balada ova je jedinstvena!!
Zauvek zajedno
samo za maju, majo volim te:maryjane:
Provaljujem da bez tebe mogu ali nije mi lepo
Ortaci mi kazu da te volim slepo
Poslednji kontakat sa tobom nije bio skoro
Da budem sa tobom znam da sam moro
To sudbina je znam prosao je I dadeseti dan
Lezem da spavam kad eto ti ga san
U svakom mom snu tu si I ti
Tebe su zgotivili I moi drugovi
Mada ima I koi nisu al svako te ceni
Ti imas nesto sto ne vidim ni u jednoj zeni
Dobro znaj da mnogo nedostajes meni
Prvi pu kad smo se ti I ja sreli
Sa velikim rispektom sam krenuo ka tebi
Od prvog kontakta sam znao da ti si ono pravo
Sto te ranije nisam sreo jebo me djavo
Nije mi zao al mnogo kesa sam na tebe davo
Znaj da te volim jebena kuravo
Ustvari necu da te vredjam to stil moj nije
Kad sam sa tobom uvek pivo se pije
Kad slab sam sa kintom na tebe potrosim sve pare
Spoila si mene I jos neke drugare
Znaj da te volim I kad puzu pravim
Jedva cekam da se u tvom dimu davim
Jos uvek te volim I vise svakog dana
Zauvek zajedno ja I moja ljubav rana
Cale ti je pandur pa iza coska ceka
Da vidi me sa tobom al nema mu leka
Jer vec neko vreme ja te izbegavam vesto
Ne znam ni ja sto al sam istripovao nesto
Ortaci stalno zovu al da povedem I tebe
Reko moze da se gledamo al nju ko jebe
Dok sve ovo pisem mnogo mi je tesko
Da te iskuliram reko mi I nesko
Ma da ortaci mi kazu da vratim se tebi
Ja se nesto razmisljam, sve kao nebi
Mada znam da kad tad opet bicu sa tobom
Nikad te nisam varao sa drugom robom
Nas odnos me podseca na aksu I kiku
Ti palis svakog hipik pedofila ciku
Ti menjas boju ociju svakom drugom liku
U tebe je zaljubljeno na milijarde ljudi
Bez tebe covek moze da poludi
Ima te u muskom rodu pa te gotive I zene
Za tobom su mnoge isekle vene
Dok pisem o tebi pesmu cekam dan kada ce doci
Jos koi dan pa ce pauza proci
Blizi se taj trenutak jos desetak dana
Pa ce mo opet biti zajedno ja I marihuana!
Znaj da te volim I kad pauze pravim
Jedva cekam da dzok ja u usta stavim
Jos uvek te volim , I vise svakog dana
Zauvek zajedno ja I marihuana
hahaha:banana_rasta:
FunkyZ
ENTUZIJASTA246 REP12%
→ Poznavalac
FunkyZENTUZIJASTA
mar 2009.
mar 2009.#2
Uf, ovde se iz aviona vidi da flow ne moz' bude dobar...
elem, manje-vise, slican komentar kao na prethodnoj temi, s tim da hook ne kaci nikako...
FunkyZ
ENTUZIJASTA246 REP12%
→ Poznavalac
FunkyZENTUZIJASTA
mar 2009.
mar 2009.#4
Jok, mrzi me da ustanem... (pa i po cd, da instaliram fruti) xD
DevilDuver
ISTRAŽIVAČ50 REP0%
→ Entuzijasta
DevilDuverISTRAŽIVAČ
mar 2009.
mar 2009.#5
Si prije radio u fl studiju (pretpostavljam da mislis na to kad kazes fruti..), ako nisi svakako si nabavi klavijaturu jer ce ti bit jebeno radit na tipkovnici dosta je zajebano....
poljoprivrednik*
ENTUZIJASTA224 REP6%
→ Poznavalac
poljoprivrednik*ENTUZIJASTA
mar 2009.
mar 2009.#6
Ja koristim Reason i Yamaha veliku klaviaturu, ali verujte mi sasvim vam je dovoljna i mala MIDI klaviatura koja moze da se kupi za manje od 100 e, s tim mozete cuda da pravite (z iskustva)
mr. Gucho
AMBASADOR2.051 REP16%
→ Legenda
delboy
LEGENDA7.285 REP23%
→ Zmaj
delboyLEGENDA
mar 2009.
mar 2009.#8
odlina stvar ;)
pro
itah sve,i rekoh ovo bi steta bila da se neslozi pjesma od tog...
ali nebi ja kao rap,ve neka laganica sa ubacivanjem smjeanih ske
eva ,tipa onako marley ritam,nekakav dobar dub i ludi vokal sa srkanjeem pljuge u pozadini sssmmmup ssmmmup ahhh ... :)
0 REP0%
→ Istraživač
mar 2009.
mar 2009.#9
dobra je ova pesmica mora cu da se iskombinujem da uradim nesto!!cu skupim neke pare za studijo neki klosarski ili cu da vidim sam neku matru da odradim!!kako se snima glas na fluti-u??!
poljoprivrednik*
ENTUZIJASTA224 REP6%
→ Poznavalac
poljoprivrednik*ENTUZIJASTA
mar 2009.
mar 2009.#10
snimis waw loop u windows recorderu i posle importujes u fruti
mar 2009.
1 / 10
mar 2009.
mar 2009.