VUTRA
ForumZajednicaMuzikarimzla-zauvek zajedno!!samo za maju8)
LEGACY

rimzla-zauvek zajedno!!samo za maju8)

18 odgovora1,631 pregleda

mar 2009.

#1
procitajte celu pesmu sve ce vam biti jasno,ja ne volim balade i zesci sam protivnik sto se njih tice(narano mislim na rap)ali balada ova je jedinstvena!! Zauvek zajedno samo za maju, majo volim te:maryjane: Provaljujem da bez tebe mogu ali nije mi lepo Ortaci mi kazu da te volim slepo Poslednji kontakat sa tobom nije bio skoro Da budem sa tobom znam da sam moro To sudbina je znam prosao je I dadeseti dan Lezem da spavam kad eto ti ga san U svakom mom snu tu si I ti Tebe su zgotivili I moi drugovi Mada ima I koi nisu al svako te ceni Ti imas nesto sto ne vidim ni u jednoj zeni Dobro znaj da mnogo nedostajes meni Prvi pu kad smo se ti I ja sreli Sa velikim rispektom sam krenuo ka tebi Od prvog kontakta sam znao da ti si ono pravo Sto te ranije nisam sreo jebo me djavo Nije mi zao al mnogo kesa sam na tebe davo Znaj da te volim jebena kuravo Ustvari necu da te vredjam to stil moj nije Kad sam sa tobom uvek pivo se pije Kad slab sam sa kintom na tebe potrosim sve pare Spoila si mene I jos neke drugare Znaj da te volim I kad puzu pravim Jedva cekam da se u tvom dimu davim Jos uvek te volim I vise svakog dana Zauvek zajedno ja I moja ljubav rana Cale ti je pandur pa iza coska ceka Da vidi me sa tobom al nema mu leka Jer vec neko vreme ja te izbegavam vesto Ne znam ni ja sto al sam istripovao nesto Ortaci stalno zovu al da povedem I tebe Reko moze da se gledamo al nju ko jebe Dok sve ovo pisem mnogo mi je tesko Da te iskuliram reko mi I nesko Ma da ortaci mi kazu da vratim se tebi Ja se nesto razmisljam, sve kao nebi Mada znam da kad tad opet bicu sa tobom Nikad te nisam varao sa drugom robom Nas odnos me podseca na aksu I kiku Ti palis svakog hipik pedofila ciku Ti menjas boju ociju svakom drugom liku U tebe je zaljubljeno na milijarde ljudi Bez tebe covek moze da poludi Ima te u muskom rodu pa te gotive I zene Za tobom su mnoge isekle vene Dok pisem o tebi pesmu cekam dan kada ce doci Jos koi dan pa ce pauza proci Blizi se taj trenutak jos desetak dana Pa ce mo opet biti zajedno ja I marihuana! Znaj da te volim I kad pauze pravim Jedva cekam da dzok ja u usta stavim Jos uvek te volim , I vise svakog dana Zauvek zajedno ja I marihuana hahaha:banana_rasta:
FunkyZENTUZIJASTA

mar 2009.

#2
Uf, ovde se iz aviona vidi da flow ne moz' bude dobar... elem, manje-vise, slican komentar kao na prethodnoj temi, s tim da hook ne kaci nikako...

mar 2009.

#3
jel radis ti nesto, mislim na ziku?!
FunkyZENTUZIJASTA

mar 2009.

#4
Jok, mrzi me da ustanem... (pa i po cd, da instaliram fruti) xD
DevilDuverISTRAŽIVAČ

mar 2009.

#5
Si prije radio u fl studiju (pretpostavljam da mislis na to kad kazes fruti..), ako nisi svakako si nabavi klavijaturu jer ce ti bit jebeno radit na tipkovnici dosta je zajebano....
poljoprivrednik*ENTUZIJASTA

mar 2009.

#6
Ja koristim Reason i Yamaha veliku klaviaturu, ali verujte mi sasvim vam je dovoljna i mala MIDI klaviatura koja moze da se kupi za manje od 100 e, s tim mozete cuda da pravite (z iskustva)
mr. GuchoAMBASADOR

mar 2009.

#7
rispekt za pjesmicu, jebena je trebalo bi to uglazbit
delboyLEGENDA

mar 2009.

#8
odlina stvar ;) pro itah sve,i rekoh ovo bi steta bila da se neslozi pjesma od tog... ali nebi ja kao rap,ve neka laganica sa ubacivanjem smjeanih ske eva ,tipa onako marley ritam,nekakav dobar dub i ludi vokal sa srkanjeem pljuge u pozadini sssmmmup ssmmmup ahhh ... :)

mar 2009.

#9
dobra je ova pesmica mora cu da se iskombinujem da uradim nesto!!cu skupim neke pare za studijo neki klosarski ili cu da vidim sam neku matru da odradim!!kako se snima glas na fluti-u??!
poljoprivrednik*ENTUZIJASTA

mar 2009.

#10
snimis waw loop u windows recorderu i posle importujes u fruti

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se