VUTRA
ForumZajednicaMuzikaPostolar Tripper
LEGACY

Postolar Tripper

14 odgovora2,319 pregleda

nov 2008.

#1
Prejebeno http://www.youtube.com/watch?v=JfQTeysB5Fc :hehe::hehe: Uz tebe mariuana, ne triba mi duvana, o mariuana, meni bogom dana... opet vratila si se, u lancun zamotana.. xD
RedShAMBASADOR

nov 2008.

#2
whooo i na jutjubu se pojavila :))) prejaka stvar! :b_jump:
elephant0rAMBASADOR

nov 2008.

#3
Hehhe.. odlicna je stvar.. refren pogotovo C:
bahateeENTUZIJASTA

nov 2008.

#4
Predobra je pjesma Postolar je zakon :facesjump:
BeyondLEGENDA

nov 2008.

#5
:thumb::thumb::thumb:

nov 2008.

#6
samo za ekipu je mislio hahaha legenda je totalna a pjesma prejaka.........
hirnISTRAŽIVAČ

nov 2008.

#7
e svaka chast prva je liga prejaka stvar

dec 2008.

#8
postolar triper - o marijuana(sexy marijuana) : kome treba stavio sam pod ˝for soul for mind˝ tamo vam je pa skidajte

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se