LEGACY
Ima li neko invite za Torrentech.org????
12 odgovora1,558 pregleda
10 REP20%
→ Istraživač
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
LucidDreamAMBASADOR
nov 2009.
nov 2009.#4
Takodje sam zainteresovan.Ako neko ima dobre volje,nek se javi na pm.
13 REP26%
→ Istraživač
10 REP20%
→ Istraživač
nov 2009.
nov 2009.#6
Obavljeno. Nema na cemu.
Mogu pozvati vise od 30 ljudi. Tak da svi zainteresirani, mozete mi poslati mail na pm.
10 REP20%
→ Istraživač
nov 2009.
nov 2009.#7
I da ne saljem svima na pm. Ako vas pozovem, prije nego pocnete koristit torrentech procitajte pravila.
okt 2009.
1 / 7
okt 2009.
nov 2009.