VUTRA
ForumZajednicaMuzikaIma li neko invite za Torrentech.org????
LEGACY

Ima li neko invite za Torrentech.org????

12 odgovora1,558 pregleda

okt 2009.

#1
ima li neko invite za torrentech.org
imam. sam mi daj mail koji mislis koristit.

nov 2009.

#3
Imali joa koja?!
LucidDreamAMBASADOR

nov 2009.

#4
Takodje sam zainteresovan.Ako neko ima dobre volje,nek se javi na pm.

nov 2009.

#5
Obavljeno. Nema na cemu. Mogu pozvati vise od 30 ljudi. Tak da svi zainteresirani, mozete mi poslati mail na pm.
I da ne saljem svima na pm. Ako vas pozovem, prije nego pocnete koristit torrentech procitajte pravila.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se