LEGACY
RHCP 26.Jun 2007. u Indjiji
58 odgovora4,097 pregleda
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
GreenManAMBASADOR
feb 2007.
feb 2007.#1
Ako bude sve teklo po planu...Red Hot CP dolaze 1.Jula u Indjiju(Srbija),pa mozete doci da ih gledate i slusate.:b_evil:
Inq
AMBASADOR2.606 REP32%
→ Legenda
InqAMBASADOR
feb 2007.
feb 2007.#2
Ajde da si rekao Bg. ali Indjija? Prvo sam misleo Indija... Zvuci mnogo nebulozno...
Moja verenica slusa RHCP. Ako je stvarno naterace me da idemo...
Si siguran?
ps: Srecan rodjendan !!!
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
GreenManAMBASADOR
feb 2007.
feb 2007.#3
Informacija je iz,recimo,prve ruke. 99,99% u Indjiji!
Zvuci neverovatno ali tako je. ;)
Hvala na cestitkama
PSG fan
ENTUZIJASTA246 REP12%
→ Poznavalac
PSG fanENTUZIJASTA
feb 2007.
feb 2007.#4
Ne znam sta se cudite za indjiju, bilo je neko istrazivanje po kojem je utvrdjeno da je najvise stranih ulaganje za poslednjih nekoliko godina bilo u indjiji. Para vrti gde burgija nece..
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
GreenManAMBASADOR
feb 2007.
feb 2007.#5
Ljudi Indjija vam je nesto kao Las Vegas samo u Srbiji.Okolo pustinja a kod nas svega bogato.:icon_lol: :icon_lol: Inace za organizaciju koncerta je koliko ja znam zaduzena ekipa EXIT-a.
p.s. Tacno je da je Indjija imala najvise tzv. GreenField investicija u Srbiji ;)
kanehbosem
AMBASADOR1.914 REP12%
→ Legenda
kanehbosemAMBASADOR
feb 2007.
feb 2007.#6
ja isto mislio da je u Indiji.
jao izgleda da se vidimo u Iniji.:bis:
btw sretan ti roendan
koliko karta koata?
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
GreenManAMBASADOR
feb 2007.
feb 2007.#7
Ne znam jos nista tacno. za 1. Mart je zakazana konferencija za stampu pa ce se valjda sve znati.
PSG fan
ENTUZIJASTA246 REP12%
→ Poznavalac
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
GreenManAMBASADOR
mar 2007.
mar 2007.#9
Evo samo da vas podsetim :icon_lol: ida da napisem tacan datum jer je sad precizirano ;)
RHCP 26. Jun 2007. godine Indjija,Srbija
Dobrodosli! :sun2:
Rade
AMBASADOR2.723 REP35%
→ Legenda
RadeAMBASADOR
mar 2007.
mar 2007.#10
Ja sam siguran 90% jedva cekam da ih vidim.
Bice tu jos nekih jakih imena, organizuju ljudi iz EXIT-a.
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
GreenManAMBASADOR
mar 2007.
mar 2007.#11
Pa dobro ljudi dolazi li neko?Da znam da vas potrazim. :)
Karte se mogu kupiti na www.ticketline.co.yu (kad puste novu turu)
mr.skunk
AMBASADOR2.403 REP26%
→ Legenda
Voluharica Mile
ISTRAŽIVAČ70 REP13%
→ Entuzijasta
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
22 REP44%
→ Istraživač
mar 2007.
mar 2007.#15
i,spremate li se na koncert godine na balkanu?
mislim da je greh propustiti ovaj event.
bice dodatnih 1o ooo karata,u toku su pregovori.
www.exitfest.org tamo sve pise
5AR
POZNAVALAC1.311 REP79%
→ Ambasador
5ARPOZNAVALAC
mar 2007.
mar 2007.#16
ako itko mo~e da nabavi karte,ili zna gdje se mogu nabavit,pa makar i po veoj cijeni molim da mi se javi na pm...
kate
ISTRAŽIVAČ97 REP31%
→ Entuzijasta
kateISTRAŽIVAČ
apr 2007.
apr 2007.#17
mi kupili karte u makedoniji...jer u hr i srbiji su rasprodane
uglavnom DOLAZIMO 100%!!!
jedva cekam i veselim se
Tripco
POZNAVALAC1.027 REP47%
→ Ambasador
TripcoPOZNAVALAC
maj 2007.
maj 2007.#18
Kako sam pro
itao negde (a to treba proveriti na ticketlineu ili exitfestu), puateno je joa 10 000 karata u prodaju i to po odobrenju RHCP promotions. Jedino ato pravo prvenstva imaju oni koji su na listi
ekanja od ranije. ove
e, znao sam da mogu da sakupe mnogo ljudi, ali ovoliko... Moja je procena da e, ako rasprodaju tih 10 iljadarki za kratko vreme da uguraju jos 10. Ipak je ovo, sem Poljske, jedini njihov koncert u isto
noj Evropi, za Balkan i sli
na "
udna" podru
ja da ne pri
amo, tako da ako aknu iz Gr
ke, Bugarske i Rumunije, a mo~da i Turske da tra~e joa karata, mo~e to da ode i u celih 100. Sad, Inija, ravnica, pa ima mesta valjda da se smesti joa ljudi.
5AR
POZNAVALAC1.311 REP79%
→ Ambasador
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
GreenManAMBASADOR
maj 2007.
maj 2007.#20
Ljudi ima jos nesto karti da se kupi u slobodnoj prodaji.Mozete pokusati na ovaj broj : 062/850-72-74.Cena je koliko znam bila 60 eura.
8 REP16%
→ Istraživač
jun 2007.
jun 2007.#21
Prodajem duau vragu za 2 karte. Vra~e ako si registriran na ovom forumu poaalji poruku pa emo se dogovoriti.
8 REP16%
→ Istraživač
jun 2007.
jun 2007.#22
Prodajem duau Vragu za 2 karte. Vra~e ako si registriran na vutra.org forumu javi mi se pa emo se dogovoriti.
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
GreenManAMBASADOR
jun 2007.
jun 2007.#23
ccc pa procitaj poruku pre tvoje i videces da se nude karte...eeeeee bre :vb_whip:
A evo pogledaj i ovde : http://www.redhotchilipeppers.indjija.net/forum/viewtopic.php?t=25&postdays=0&postorder=asc&start=30&sid=ad822bdc37c90043605e8019bd519481
ili pogledaj u moj potpis :)
kate
ISTRAŽIVAČ97 REP31%
→ Entuzijasta
kateISTRAŽIVAČ
jun 2007.
jun 2007.#25
evo sad je sve spremno sutra za pokret....ne mogu docekat vise
vidimo se sutra....bye bye
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
Misticni Yarac
ISTRAŽIVAČ158 REP72%
→ Entuzijasta
kate
ISTRAŽIVAČ97 REP31%
→ Entuzijasta
kateISTRAŽIVAČ
jul 2007.
jul 2007.#28
meni je bilo....super!!jedino sto nisam uspila greena upoznat
jedina steta je ta sto su sviralai kratko...grrrr
a i kisa kad je roknula nakon koncerta...doslovice sam ostala mokra do koze
uglavnom lijepi trip u srbiji je bio....sve 5
eh sad se spremamo na exit
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
GreenManAMBASADOR
jul 2007.
jul 2007.#29
Kisa je sve sjebala.Ja sam morao da idem par dana na odmor posle svega. :).Da nije bilo tog zvalavog nevremena svirali bi malo duze a i ne bi se napravio onakav guzvanjac.Ali sta sad,protiv neba ne mozemo.Nadam se da cemo se na EXIT-u videti.
feb 2007.
1 / 30
feb 2007.
jul 2007.