VUTRA
ForumZajednicaMuzika:::6th Seasplash Reggae Festival:::
LEGACY

:::6th Seasplash Reggae Festival:::

34 odgovora2,228 pregleda
RedShAMBASADOR

maj 2008.

#1
evo ljudi i ove godine seasplash :)) ko voli nek izvoli, svi se kao pale na ovaj dogadaj, dode hiljada ljudi pa reko da vas obavijestim :))) http://www.seasplash.net/4/
DjangoENTUZIJASTA

maj 2008.

#2
mo~da se i zaletim, frend ima vikendicu u puli, pa imam gdje besplatno prespavat, samo ga treba nagovorit...
FrulaENTUZIJASTA

jun 2008.

#3
volio bih ic ali problem su starci, pare i smjestaj :( smmrc
LaidbackPOZNAVALAC

jun 2008.

#4
Kad bi bar bili neki autori, svake godine im je sve losija postava...
Zabljak 1992POZNAVALAC

jun 2008.

#5
nema se ojra treba to isfinansirat ali iduce godine mozda...
LaidbackPOZNAVALAC

jun 2008.

#6
Nestasica para, bla bla... Ali nemaju bas opravdanja za cijenu od 250kn Iako, koliko god ja serem, najvjerovatnije cu bit tamo ako sljaka dopusti
KaraJackPOZNAVALAC

jun 2008.

#7
Ovo se isplati posijetit, aator malo prirode, ples =:smoke18: RedSh, jesi organizirala karte za :common028: . :maryjane:
RedShAMBASADOR

jun 2008.

#8
organizirala karte??:facesjump: dragi moj karajack ja sam ti na tom seasplashu samo u prolazu, i to nedjeljom kada je besplatno, pa kao odem popiti pivo i vidjeti ostatke :) ne volem ti ja rege i ne pada mi na pamet davat toliku lovu na nesto sto me ne zanima..ali ponekad mogu srediti upad tako da se mozda i vidimo :) uvijek za druzenje, bez obzira na muziku i upad ;)
KaraJackPOZNAVALAC

jun 2008.

#9
Ma ja, ako si u prolazu ni to nije lose, ne volis rege, nista lose ne vidim u rege ali svako ima svoj ukus :D.. Za druzenje ekipica i co. uvijek
bozgaLEGENDA

jul 2008.

#10
Bio sam na Seasplashu sa društvom koje je došlo čak iz Estonije, Italije i Španjolske i odlučili smo provesti 3 dana na festivalu. Htio bih samo reći sljedeće: Da je ovogodišnji Seasplash definitivno najlošiji festival na kojem sam ja ikad bio iz nekoliko razloga. Monumenti je zmazana i neatraktivna lokacija daleko od svega, sve je puno smeća i nema mjesta za kupanje. Ljudi koji su bili na Seasplashu, totalno bezveze... Poluidioti većina njih. Počevši od onih koji se voze 100 km/h po kampu gdje ljudi imaju šatore i hodaju po cesti, do onih koji ne žele stati i dati informacije kako doći do neke plaže. Cijene su bezobrazne, hrana je odvratna, a zvijezda rege festivala je bio Edo Majka i Vibronics koji su bili preloši. 40kn za 3 hrenovke na festivalu je faking bezobrazno i nek' se organizatori srame zbog toga. Festival je strpan u geto; valjda svi oni koji ne vole komercijalno su u ovoj državi osuđeni na getoiziranje, a murije je bilo na svakom koraku uz to da samo ja znam nekoliko ljudi koji su uhvaćeni s kanabisom. Nakon provedena tri dana u Puli, vratio sam se doma s gorčinom tim više što mi je finalni udarac zadao čovjek koji je vlasnik jednog restorana u Puli. Naime, ekipa od nas 5ero smo ručali, kad smo završili s ručkom išao sam napuniti mobitel u taj restoran, a šef mi je rekao da se to računa 5€ura... Toliko o hrvatskom turizmu i usranim festivalima. :thumbsdown: Od danas sabotiram hrvatski turizam i putujem u Amsterdam prvom prilikom! Čudno kako se čovjek može osjećati kao stranac u vlastitoj zemlji. Totalni disrespect za turizam RH i cijelu politiku RH. Biti dio ovakve ujebane nacije je žalosno. :kackepieksen:
choki123POZNAVALAC

jul 2008.

#11
Life sucks.
Kurblaj KanAMBASADOR

jul 2008.

#12
hm neznam bozga kak si ti tak negativan dojam dobio lega mi je bio i ka~e da mu je legendarno bilo, ato se ti e dima ka~e ima ga svuda ko da je legalno, hrana ka~e bila neki vegeterijanski hamburgeri i ka~e da su super bili onako puni raznog povra atajaznam i ka~e da je ureenje bilo super. ovjek se maltene preporoen vratio ka~e da je legendarno bilo i da se nije htio vratiti ku od tamo. A ato se drotova ti e ka~e bili su neki krimovac i krimovkinja ali nisu nikog ruaili jer je o ito bilo da svi puae joa su kasnije s krimovkinjom basket igrali. Jedino ka~e da je vidio da su sruaili neku konjinu ato je sjedio pred ulazom i prodavo pakete dima mislim ono jako pametan ovjek
bozgaLEGENDA

jul 2008.

#13
Ma bio sam ja na `tinjanu prije 4 godine kad je bio Svisplea i bilo je legendarno.:sun2: Ove godine mi je bilo totalno suck. :thumbsdown: Od sada dalje ili na Pepsi Sziget ili Ozora fest. Moj prijatelj iz Estonije je davao interview policiji, dva frenda koja osobno znam su roknuli , najbli~a pla~a Punti~ela je 40 minuta hodanja i pritom smo se izgubili negdje na makadamu, probali smo zaustavit prije toga dva auta koja su jedina prolazila uz nas i nisu se htjeli zaustavit. Kad ka~ea lega pretpostavljam da si iz Osijeka. Mi smo zadnji dan ostali bez dima i dva frenda su bauljali po kampu naiali na neke ljude iz Osijeka i ovi im dali neki hed koji smo puaili na putu doma :D Tak da :thumb: za OS. :b_jump: U subotu je bilo ok, bilo je dobre drumbe od nekog PCP crew-a iz Motovuna, STillness su bili ok i ostala dva floora su vrtila dobru muziku pa je subota bila u redu, bio je zabavno i za neku agicu. Ali sve ostalo... Bzvz.

jul 2008.

#14
hahaha... zato se fino proaverca, 250kuna stavi u d~ep, poaalje lijepo svih u 3 mile i kulira u nekom hladu:ninja::signs046::ninja: Muzika na glavnom steju naravno da je bila loaa... ali ne ku~im...u napuatenom dijelu kao one kue pr~ila jako dobra progresiva, ljudi agali do 9ujutro bez prestanka, slalo se svima i svakome...kao neki bli~i krug ljudi vibra... ak mi frenda tamo ugrizo jedan mali ludi pas:icon_lol::icon_razz: neki ljudi iz kamp kuice 100tinjak metara naprijed puatali neki jungle...tako da, ne znam za ostale dane...al prvi je elektronike bilo, a oni koji doali zbog reggae, eh, krivo mjesto iako se tako zove:respect: p.s. i ja pohvaljem osje ane...mi upoznali jednog de ka i curu (par), s njima bili i nekim francuzima tako da riapekt za os:thumb:

avg 2008.

#15
potpisujem

okt 2008.

#16
ma bilo preludo na seasplash... je malo skuplje,al jbg ...ugl.luda zajebancija

okt 2008.

#17
ko vam kriv ata se ne avercate na eventove:vb_kez: fino upadnea za nula kuna i onda ko jebe i organizatore i sve ~ivo...ako ne valja, barem ka~ea, kolko para tolko muzike:hehe::b_cyclops::facesjump::b_evil:
#18
dobro zborite ljudi...bilo je svitlih tocaka, al je daleko losije nego proslih godina...ona na tvrdjavi je bila prava ...po pitanju svega... kuku lele

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se