LEGACY
:::6th Seasplash Reggae Festival:::
34 odgovora2,228 pregleda
RedSh
AMBASADOR2.308 REP23%
→ Legenda
RedShAMBASADOR
maj 2008.
maj 2008.#1
evo ljudi i ove godine seasplash :)) ko voli nek izvoli, svi se kao pale na ovaj dogadaj, dode hiljada ljudi pa reko da vas obavijestim :)))
http://www.seasplash.net/4/
Django
ENTUZIJASTA204 REP1%
→ Poznavalac
DjangoENTUZIJASTA
maj 2008.
maj 2008.#2
mo~da se i zaletim, frend ima vikendicu u puli, pa imam gdje besplatno prespavat, samo ga treba nagovorit...
Frula
ENTUZIJASTA481 REP70%
→ Poznavalac
Laidback
POZNAVALAC1.404 REP89%
→ Ambasador
LaidbackPOZNAVALAC
jun 2008.
jun 2008.#4
Kad bi bar bili neki autori, svake godine im je sve losija postava...
Zabljak 1992
POZNAVALAC1.056 REP51%
→ Ambasador
Zabljak 1992POZNAVALAC
jun 2008.
jun 2008.#5
nema se ojra treba to isfinansirat ali iduce godine mozda...
Laidback
POZNAVALAC1.404 REP89%
→ Ambasador
LaidbackPOZNAVALAC
jun 2008.
jun 2008.#6
Nestasica para, bla bla... Ali nemaju bas opravdanja za cijenu od 250kn
Iako, koliko god ja serem, najvjerovatnije cu bit tamo ako sljaka dopusti
KaraJack
POZNAVALAC772 REP19%
→ Ambasador
KaraJackPOZNAVALAC
jun 2008.
jun 2008.#7
Ovo se isplati posijetit, aator malo prirode, ples =:smoke18:
RedSh, jesi organizirala karte za :common028: .
:maryjane:
RedSh
AMBASADOR2.308 REP23%
→ Legenda
RedShAMBASADOR
jun 2008.
jun 2008.#8
organizirala karte??:facesjump:
dragi moj karajack ja sam ti na tom seasplashu samo u prolazu, i to nedjeljom kada je besplatno, pa kao odem popiti pivo i vidjeti ostatke :) ne volem ti ja rege i ne pada mi na pamet davat toliku lovu na nesto sto me ne zanima..ali ponekad mogu srediti upad tako da se mozda i vidimo :)
uvijek za druzenje, bez obzira na muziku i upad ;)
KaraJack
POZNAVALAC772 REP19%
→ Ambasador
KaraJackPOZNAVALAC
jun 2008.
jun 2008.#9
Ma ja, ako si u prolazu ni to nije lose, ne volis rege, nista lose ne vidim u rege ali svako ima svoj ukus :D..
Za druzenje ekipica i co. uvijek
bozga
LEGENDA8.043 REP30%
→ Zmaj
bozgaLEGENDA
jul 2008.
jul 2008.#10
Bio sam na Seasplashu sa društvom koje je došlo čak iz Estonije, Italije i Španjolske i odlučili smo provesti 3 dana na festivalu.
Htio bih samo reći sljedeće:
Da je ovogodišnji Seasplash definitivno najlošiji festival na kojem sam ja ikad bio iz nekoliko razloga.
Monumenti je zmazana i neatraktivna lokacija daleko od svega, sve je puno smeća i nema mjesta za kupanje.
Ljudi koji su bili na Seasplashu, totalno bezveze... Poluidioti većina njih.
Počevši od onih koji se voze 100 km/h po kampu gdje ljudi imaju šatore i hodaju po cesti, do onih koji ne žele stati i dati informacije kako doći do neke plaže.
Cijene su bezobrazne, hrana je odvratna, a zvijezda rege festivala je bio Edo Majka i Vibronics koji su bili preloši.
40kn za 3 hrenovke na festivalu je faking bezobrazno i nek' se organizatori srame zbog toga.
Festival je strpan u geto; valjda svi oni koji ne vole komercijalno su u ovoj državi osuđeni na getoiziranje, a murije je bilo na svakom koraku uz to da samo ja znam nekoliko ljudi koji su uhvaćeni s kanabisom.
Nakon provedena tri dana u Puli, vratio sam se doma s gorčinom tim više što mi je finalni udarac zadao čovjek koji je vlasnik jednog restorana u Puli.
Naime, ekipa od nas 5ero smo ručali, kad smo završili s ručkom išao sam napuniti mobitel u taj restoran, a šef mi je rekao da se to računa 5€ura...
Toliko o hrvatskom turizmu i usranim festivalima. :thumbsdown:
Od danas sabotiram hrvatski turizam i putujem u Amsterdam prvom prilikom!
Čudno kako se čovjek može osjećati kao stranac u vlastitoj zemlji. Totalni disrespect za turizam RH i cijelu politiku RH. Biti dio ovakve ujebane nacije je žalosno. :kackepieksen:
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
jul 2008.
jul 2008.#12
hm neznam bozga kak si ti tak negativan dojam dobio lega mi je bio i ka~e da mu je legendarno bilo, ato se ti
e dima ka~e ima ga svuda ko da je legalno, hrana ka~e bila neki vegeterijanski hamburgeri i ka~e da su super bili onako puni raznog povra atajaznam i ka~e da je ureenje bilo super. ovjek se maltene preporoen vratio ka~e da je legendarno bilo i da se nije htio vratiti ku od tamo.
A ato se drotova ti
e ka~e bili su neki krimovac i krimovkinja ali nisu nikog ruaili jer je o
ito bilo da svi puae joa su kasnije s krimovkinjom basket igrali.
Jedino ka~e da je vidio da su sruaili neku konjinu ato je sjedio pred ulazom i prodavo pakete dima mislim ono jako pametan
ovjek
bozga
LEGENDA8.043 REP30%
→ Zmaj
bozgaLEGENDA
jul 2008.
jul 2008.#13
Ma bio sam ja na `tinjanu prije 4 godine kad je bio Svisplea i bilo je legendarno.:sun2:
Ove godine mi je bilo totalno suck. :thumbsdown: Od sada dalje ili na Pepsi Sziget ili Ozora fest.
Moj prijatelj iz Estonije je davao interview policiji, dva frenda koja osobno znam su roknuli , najbli~a pla~a Punti~ela je 40 minuta hodanja i pritom smo se izgubili negdje na makadamu, probali smo zaustavit prije toga dva auta koja su jedina prolazila uz nas i nisu se htjeli zaustavit.
Kad ka~ea lega pretpostavljam da si iz Osijeka. Mi smo zadnji dan ostali bez dima i dva frenda su bauljali po kampu naiali na neke ljude iz Osijeka i ovi im dali neki hed koji smo puaili na putu doma :D Tak da :thumb: za OS. :b_jump:
U subotu je bilo ok, bilo je dobre drumbe od nekog PCP crew-a iz Motovuna, STillness su bili ok i ostala dva floora su vrtila dobru muziku pa je subota bila u redu, bio je zabavno i za neku
agicu. Ali sve ostalo... Bzvz.
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
doors_of_perceptionAMBASADOR
jul 2008.
jul 2008.#14
hahaha... zato se fino proaverca, 250kuna stavi u d~ep, poaalje lijepo svih u 3 mile i kulira u nekom hladu:ninja::signs046::ninja:
Muzika na glavnom steju naravno da je bila loaa... ali ne ku~im...u napuatenom dijelu kao one kue pr~ila jako dobra progresiva, ljudi
agali do 9ujutro bez prestanka, slalo se svima i svakome...kao neki bli~i krug ljudi vibra...
ak mi frenda tamo ugrizo jedan mali ludi pas:icon_lol::icon_razz: neki ljudi iz kamp kuice 100tinjak metara naprijed puatali neki jungle...tako da, ne znam za ostale dane...al prvi je elektronike bilo, a oni koji doali zbog reggae, eh, krivo mjesto iako se tako zove:respect:
p.s. i ja pohvaljem osje
ane...mi upoznali jednog de
ka i curu (par), s njima bili i nekim francuzima tako da riapekt za os:thumb:
25 REP50%
→ Istraživač
okt 2008.
okt 2008.#16
ma bilo preludo na seasplash... je malo skuplje,al jbg ...ugl.luda zajebancija
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
doors_of_perceptionAMBASADOR
okt 2008.
okt 2008.#17
ko vam kriv ata se ne avercate na eventove:vb_kez: fino upadnea za nula kuna i onda ko jebe i organizatore i sve ~ivo...ako ne valja, barem ka~ea, kolko para tolko muzike:hehe::b_cyclops::facesjump::b_evil:
8 REP16%
→ Istraživač
dec 2008.
dec 2008.#18
dobro zborite ljudi...bilo je svitlih tocaka, al je daleko losije nego proslih godina...ona na tvrdjavi je bila prava ...po pitanju svega... kuku lele
maj 2008.
1 / 18
maj 2008.
dec 2008.