VUTRA
ForumZajednicaMuzikaRap
LEGACY

Rap

74 odgovora4,614 pregleda
need_weedENTUZIJASTA

okt 2008.

#1
Ko od vas slusa rap i koji su vam najbolji rapperi? Evo meni je najbolji DMX, ali i jako puno drugih : 2pac,onyx,d12,obie trice,ice-t,ice cube,xzibit itd...:spliff::respect:
FlegyPOZNAVALAC

okt 2008.

#2
brijem da si fulo.. imas temu Muzika izlozenu u glavnom izborniku :notnice:
need_weedENTUZIJASTA

okt 2008.

#3
imas pravo,zabrijo sam, nemojte zamjerit jer sam napusen totalka. molim admine da presele temu pod muzika. hvala

okt 2008.

#4
7L&Esoteric, Beastie Boys, Big Pun mo~e pro, Wu Tang klasika, Method Man, Busta zna ponekad dobro napravit, Buck 65, Deltron, Necro mi najja i, Onyx, ill Bill, Cypress Hill, House of Pain, Lords Of The Underground najja i old skul, MF Doom, Mobb Deep, Dr Dre jedino prvi album "The Chronic", Gravediggaz, The Beatnuts, Ol' Dirty Bastard, Run DMC, Aesop Rock:spliff:
cricket.ISTRAŽIVAČ

okt 2008.

#5
^^idem s ovim gore.. nisam bas fan mainstream rapa underground mi vise lezi iako ovo sve manje vise izlazi na svijetlu al se ne kvari :), aesop rock, el-p, cannibal ox ugl cijelu def jux ekipu. mf doom, mf grim, dizzie rascal, wiley... itd.
need_weedENTUZIJASTA

okt 2008.

#6
rap 4 life
DenoISTRAŽIVAČ

okt 2008.

#7
http://www.youtube.com/BoomBoxxMixtape :thumb:
G e r o n i m OENTUZIJASTA

okt 2008.

#8
Evo zanima me dal ste culi od Vesne skrila (mislim da se tako piae) ak ste culi bio bi jako zahvalan da mi neko da link ili nek uploada jer ja sam pretr~io cijeli net i nisam naaao. Stvar je predobra. PS:Neznam di da postam ovo pitanje ovdje mi se inilo najbolje.
SikSTiENTUZIJASTA

okt 2008.

#9
ALL of THE Wu Tang (svi solo brijachi iz ove "porodice"), Cypress Hill, N.W.A, Mobb Deep, Too $hort, NAS, Big-L, DMX, Jedi Mind Tricks, 2Pac, Method Man, Busta Rhymes, Onyx, Dr Dre, Gravediggaz, Westside Connection............... Ma ima ih GRO, ko ce ih se sjetit.... :)
Yami_RazielAMBASADOR

okt 2008.

#10
Swollen Members :)
Zabljak 1992POZNAVALAC

okt 2008.

#11
nisam neki ljubitelj rapa ali mi se svidja coek se zove guru imao sam neka dva diska jazz meets hip hop na tu foru.ako ima ko slucajno neki link neka izbachi...
need_weedENTUZIJASTA

okt 2008.

#12
sta mislis onaj iz gang starra,guru i dj premier http://www.underworldbase.com/showthread.php/gang-starr-mass-appeal-6979.html?amp;
Zabljak 1992POZNAVALAC

okt 2008.

#13
e nemam pojma znam ga samo kao guru,dolazi je prije nedje na balkan.guru meets jazzmatazz mislim da se tako zove disk.
cricket.ISTRAŽIVAČ

okt 2008.

#14
da to je taj iz gang starra. :) jazzmataz vol.1 The Originals http://rapidshare.com/files/44632237/Guru-Jazzmatazz_Vol._1-Retail-1993-Recycled_INT.rar jazzmatazz vol.2 The New Reality http://www.megaupload.com/?d=8WB9U6CX jazzmatazz vol.3 Streetsoul http://www.megaupload.com/?d=D24N0EXB jazzmatazz vol.4 The Hip-Hop Jazz Messenger: Back To The Future http://rapidshare.com/files/26603633/Guru_-_Jazzmatazz_Vol._4_-_The_Hip_Hop_Jazz_Messenger_-_Back_to_the_Future_2007.rar
DjangoENTUZIJASTA

okt 2008.

#15
ja u zadnje vrijeme najviae sluaam immortal technique-a koji je fenomenalan posluaajte njgovu Dance With The Devil, jedna od najbolesnijih pjesmi...
Zabljak 1992POZNAVALAC

okt 2008.

#16
hvala djimi trazim ovo odavno!
blozerISTRAŽIVAČ

okt 2008.

#17
Ja sluaam domae.. Ve inom stare stvari...Evo ove stavri su mi trenutno u playlisti: nered - vino i gitare nered i stoka - puai moje sranje nered i stoka - spremni za rat tram 11 - kaj ima lima tram 11 - pad sistema struka - drolje drolje drolje blackout - hrvatski velikani struka - igra je kurva Prti Bee Gee Ft. Ajs Nigrutin - Pajp ajs nigtunin - kilo granja lesim bad copy - uno duo tree marchelo - nedodija marchelo - gola vera marchelo - re na re ajs nigrutin - kinezi tranvestiti zna i ve inom balkanci... ali znam udarati i po 2pacu i cypress hillu ( stare stvari) ima tu svaata hehe
vrtlarENTUZIJASTA

okt 2008.

#18
moj teritorij, actualy i sam snimam tako da... ne slusam strane jer me vecinom smaraju dok od domacih slusam scriptora, marchela, mageljana, valara i tu lokalnu ekipu...
3ananasa2ENTUZIJASTA

okt 2008.

#19
cypress , prti , blind bussines , bvana , snoop(doggystyle) , e.p.m.d. , wu-tang , nate dogg otprilike je to to
need_weedENTUZIJASTA

okt 2008.

#20
kako otvoris tu stranicu za download? ja sam s neke stranice skinuo neki link za rapidshare i kad ga upisem ne otvori mi se to za download nego opet ta ista sranica gdje sam skinuo link...ne kuzim
hirnISTRAŽIVAČ

nov 2008.

#21
vozdra raja ja sam tu novi i ne snalazim se bash najolje mozda glupo pithanje ali ako netko zna kako se zove pesma mislim znam jedan del "iz kola ti nude carobni prah ahhhhaa bela roba za belog roba" tako ness hvala
need_weedENTUZIJASTA

nov 2008.

#22
to ti je Voodoo popeye-dop gun
cricket.ISTRAŽIVAČ

nov 2008.

#23
sinestet ekipa po meni najjaca u hrvatskoj.. zaj*bi blackout, neki daniels i ekipu. kad smo vec kod domacih.. ima tko link za album od djecaka?
DenoISTRAŽIVAČ

nov 2008.

#24
http://www.selfmade-records.de/index.php Kunstler ( producer ) RIZBO
BeyondLEGENDA

nov 2008.

#25
tram 11 - pad sistema bDpjfHWrWAI
blozerISTRAŽIVAČ

nov 2008.

#26
tram11 - te patnje tram11 - jedno tra,11 - hrvatski velikani da updejtam
bahateeENTUZIJASTA

nov 2008.

#27
Brate: Blackout, Prti BG, Sinestet, Dje aci, Mayer, T.B.F, BS, Mu eni ka Grupa ... Cricket (upalja ?) HAHAHA Upload u ti ja ovih dana album
cricket.ISTRAŽIVAČ

nov 2008.

#28
aha, upaljac. :) aj hvala ti... nisam uspio nac nigdje.. ili lose trazim. :)
bahateeENTUZIJASTA

nov 2008.

#29
http://rapidshare.com/files/159626052/D_R_A_M_A.rar Vojko je oka io :) Nema na emu
hirnISTRAŽIVAČ

nov 2008.

#30
ej need weed hvala ti za onu pjesmu svaka chast:=) kralj si
LucidDreamAMBASADOR

nov 2008.

#31
Ako neko od vas ima Marcelov album Treca strana medalje (2008) ,ljubazno molim da ostavi link...res

dec 2008.

#32
aesop rock, andre nickatina, cage, cypress hill, gangstarr, j dilla, mr lif, murs, biggie, papoose, pharcyde, a tribe called quest, uncle murda, wu tang (i sve pojedinacno). to su mi najdrazi, ali slusam sve od rapa, ugl underground, ali mogu poslusat i lil wayne, the game, i malo poznatijih.

jan 2009.

#33
evo da malo ozivim temu koja nesmije nikako da se izgubi...ne na forumu o vutri :cool44:...znaci (bez muzike nemogu,ni zivit ni duvat) tako da ima tu ice cubea najvise,dub-c(wc),westside connection,dre naravno,xzibit,nas...tu i tamo nesto od g-unita i tako... peace

jan 2009.

#34
Ne znam ja nista...Ubedljivo najbolji 2pac,Nas nije losh(shteta shto 2pac nije bash gotivio NAs-a)...Rakim ima mnogo dobre matrice (old school)...Guru -a sam cuo samo preko pesme koju je odradio sa Kai Bee (pesma je The way it iz)...Nashe manje slusham gledajuci da se oni realno josh uche... Respect za topic
Biggie, MF Doom, El-P,Wu-Tang i niko vise :P :D

jan 2009.

#36
evo preporucam svima koji vole rap...kazem RAP a ne rap a la lil wayne i slicni http://www.mixtapetorrent.com/dj-whoo-kid-lloyd-banks-the-cold-corner

maj 2009.

#37
mucenicka grupa,kowa,,target,tram11,frenkie,nexter,,mayer,prti bee gee,blind business,mc seven,edo maajka ! A OD STRANI public enemy,eazy e,wu tang,ice cube,jedi mind tricks,gang starr
Losmi the EvelENTUZIJASTA

jul 2012.

#38
Wu-Tang Clan - Gravel Pit (Uncensored) (HQ) - YouTube

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se