LEGACY
Stvarno tako bezazlena?
42 odgovora3,794 pregleda
Zli_vrtlar
ISTRAŽIVAČ135 REP57%
→ Entuzijasta
Zli_vrtlarISTRAŽIVAČ
mar 2010.
mar 2010.#1
Moj dobar frend, znamo se vec sigurno 20 godina pcoeo je pusiti marihuanu sa 16 godina, iako smo tada svi voljeli zapaliti svaki vikend, ali on je postao prilicno ovisan i sad se doslovno u kretena pretvorio.
Nesto ga pitate, nije sposoban odgovoriti unutar 10 sekundi nego samo gleda u praznu tocku. DA NAGLASIM nije uzimao nikakve teske droge, a vidite mislim da ste se opet prevarili....
Umjerena konzumacija je u redu, ali svaki dan po dva do tri puta.....hmmm....to vas vec rpetvori u biljku....
Meskalito
LEGENDA8.982 REP40%
→ Zmaj
Zli_vrtlar
ISTRAŽIVAČ135 REP57%
→ Entuzijasta
Zli_vrtlarISTRAŽIVAČ
mar 2010.
mar 2010.#3
ne na, on je takav kada je cist, trava na njega jedva da djeluje
upitnik???
LEGENDA5.189 REP2%
→ Zmaj
upitnik???LEGENDA
mar 2010.
mar 2010.#4
BRale ti si vjerovatno upravu po tom jer ga poznajea za razliku od nas...
Nepoti
em puaenje na sve strane ali mogu ti re to ovisi od osobe do osobe i mislim ako je to uzrok Trava njegovom ponaaanju on je onih 2-5% koji imaju takve nuspojave...
Ima i razlika naravno koliko je konzumiraa u kojim dozama dnevno ali znam da imam frendova od 30 i koju godinu po
eli smo zajedno fumat kao klinci i konstantno je to 10 jointa dnevno bez prestanka,neki su imali teake nezgode i operacija koje kakvih i danas puae ali su br~i brale od Schumahera hehehe
Ako je pretjerano na njega utje
e tako a na neke ne ili tek u totalno kasnije skroz kasnije....
Svirač_Trube
ENTUZIJASTA570 REP93%
→ Poznavalac
Svirač_TrubeENTUZIJASTA
mar 2010.
mar 2010.#5
Ma bratee moj mozda on tebi krije te teske droge!!..jer ja nekada i po pola godine pusim po 5joksi dnevno:) pa sam opet happy i normalan...:)
Tropico
LEGENDA12.891 REP79%
→ Zmaj
TropicoLEGENDA
mar 2010.
mar 2010.#6
haha...znan ja ljude koji puse po 20 i vise godina a motoricke sposobnosti su im vece nego moje koji pusim par godina...ovisi od covjeka do covjeka, od retardacija koje se vuku po genima i svemu ostalome....ROFL...znam i ja biti ponekad odsutan i kad nisan napusen, al to vise prepisujem stresu i brigama koje me guse u privatnom zivotu nego samoj travi....
Svirač_Trube
ENTUZIJASTA570 REP93%
→ Poznavalac
Teglica_Unka
AMBASADOR2.292 REP23%
→ Legenda
snoopy90
AMBASADOR3.467 REP56%
→ Legenda
Spawn_of_Uamenti
ENTUZIJASTA476 REP69%
→ Poznavalac
Spawn_of_UamentiENTUZIJASTA
mar 2010.
mar 2010.#10
To je ono isto kao kad das idiotu alkohol da pije pa vidis sta izadje poslije, imam frenda koji isto kad popije ili zapali totoalno se izdeformira, tocnije pretvori se u drugu osobu, neurotican, dosadan. ali moje misljenje je da je sve to u glavi jer ja koji sam konzument vec mogu rec oko 8 godina od tih 6 ajmo rec svaki dan, imam obaveze u zivotu, radim, bavim se sportom,glazbom i na mene recimo djleuje apsolutno pozitivno, cak pomaze za ublazavanje stresa i povecanje koncentracije. al jbga to sam ja, tko zna sta taj tvoj frend ima u glavi isto kao i ovaj moj. to je ono nemoj pusit ako ti skodi
Svirač_Trube
ENTUZIJASTA570 REP93%
→ Poznavalac
Svirač_TrubeENTUZIJASTA
mar 2010.
mar 2010.#11
Ma brate mili ja kontam da ovaj zlo i naopako nepusi...zato mu se taj frend cini cudan ... :)
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
mar 2010.
mar 2010.#12
WTF?
To vam je Zli_vrtlar!
`ta mene prozivate :2flip:
:icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
mar 2010.
mar 2010.#15
Isto i kod mene
Ovaj moj ne puai, ni cigare ni vutru, al se napije subotom, postane nesnoaljiv, mrzim ga pijanog, jebe svima mater okolo, ka
i se stalno s nekim, dosadan je ko proljev, FUJ, a preko tjedna je sasvim OK
Nemoj pit/puait ako ti akodi
Krejzy
POZNAVALAC1.139 REP60%
→ Ambasador
KrejzyPOZNAVALAC
mar 2010.
mar 2010.#16
moje misljenje je (ne mora bit nuzno tocno) da je sve stvar u psihi isto kako je svakome specifican "high"
to sto je usporen je samo zato jer se on prepusta da bude usporen, vjerojatno si je i stvorio image stonera i svi ga znaju po tome da je takav i njemu to pase. Zasto recimo inike pomazu kod nesanice... spusim pljugu, legnem u krevet i ne razmisljam o nicemu i zaspim u roku 2 minute.
te posljedice o kojima ovdje pricate su samo onolike kolike korisnik dopusta da budu ili uzima jos nesto zbog cega mu se polako gasi mozak, a ti ne znas za to - ako je taj slucaj... aaka u glavu i neka se opameti :P
Svirač_Trube
ENTUZIJASTA570 REP93%
→ Poznavalac
Svirač_TrubeENTUZIJASTA
mar 2010.
mar 2010.#17
Ma ebiga svako me se moze dogodit...hahah Ma ata ko duva ??? sorry zli vrtlaru:) mislio sam reci zlo i naopako:)
Zli_vrtlar
ISTRAŽIVAČ135 REP57%
→ Entuzijasta
Zli_vrtlarISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#19
hahahaha sada ste mene napali :D
ja sam prestao zato jer mi je pocela djelovati na privatni zivot :)
psotao sam totalna debilcina, frendovi su me prozvali vutra ;)
SLO-Era
LEGENDA5.899 REP9%
→ Zmaj
SLO-EraLEGENDA
maj 2010.
maj 2010.#20
koliko je stetna marihuana po nas same...-naj
ese,najvise iz mojih iskustva utje
e kvalitet zivota!!!
zivite pun i kvalitetan zivot- taj joint ne
e ostavit "nikakvog" traga
28 REP56%
→ Istraživač
maj 2010.
maj 2010.#21
A gle kao prvo, ja npr. imam starog i brata koji piju propisane lijekove za psihu i od toga su postali poluzombiji, mozak stekucka, usporeni su i tak. A ovisnost o lijekovima je takva da ako jedan dan nema lijeka, odmah se vidi kriza. Planiram ta sranja im zamjenit sa prirodnim lijekovima, naravno vutra na 1. mjestu. A sto se tice tvog frenda, ja isto potvrdjujem iz svog iskustva da trava nikako ne utjece na motoricke sposobnosti i na rad mozga u nekom negativnom smislu. Niti ovisnost nikakvu nisam primjetio, osim psihicke ovisnosti, ali ista ovisnost ko kad mi je fora neka igirca neko vrijeme. Nista vishe. A htio bih naglasiti da vutra koju nabavish ovak, moze sadrzat svasta, da se poveca tezina svasta se radi..., a mislim pogovoto odkad je tu taj supergrass shit i te spike, 1gr po 100kn skunka il neceg, puno znaci 10% povecanje tezine. Uglavnom, nije sve tako jednostavno.
A tu dolazi i koliko on pushi, ne zbog stetnosti, nego ono nemorash uvijek svugdje bit napljugan. Naravno da te ekipa nece podnosit ponekad mozda il nesh.
dr.greentumb
ISTRAŽIVAČ89 REP26%
→ Entuzijasta
dr.greentumbISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#22
moje osobno mialjenje: sa dugotrajnim konzumise promijeni ~ivotni stil,
ovijek postane nekako mirniji,stalo~eniji, moglo bi se rei sporiji, ali svakako manje agresivan i ~iv
an... ono, kad si pod utjecajem takav si, pa se naviknea, pa i kad nisi pod utjecajem ponaaaa se sli
no
mar 2010.
1 / 22
mar 2010.
maj 2010.