VUTRA
ForumMarihuanaObrazovanjeStvarno tako bezazlena?
LEGACY

Stvarno tako bezazlena?

42 odgovora3,794 pregleda
Zli_vrtlarISTRAŽIVAČ

mar 2010.

#1
Moj dobar frend, znamo se vec sigurno 20 godina pcoeo je pusiti marihuanu sa 16 godina, iako smo tada svi voljeli zapaliti svaki vikend, ali on je postao prilicno ovisan i sad se doslovno u kretena pretvorio. Nesto ga pitate, nije sposoban odgovoriti unutar 10 sekundi nego samo gleda u praznu tocku. DA NAGLASIM nije uzimao nikakve teske droge, a vidite mislim da ste se opet prevarili.... Umjerena konzumacija je u redu, ali svaki dan po dva do tri puta.....hmmm....to vas vec rpetvori u biljku....
MeskalitoLEGENDA

mar 2010.

#2
To nije opis coveka na vutri
Zli_vrtlarISTRAŽIVAČ

mar 2010.

#3
ne na, on je takav kada je cist, trava na njega jedva da djeluje
upitnik???LEGENDA

mar 2010.

#4
BRale ti si vjerovatno upravu po tom jer ga poznajea za razliku od nas... Nepoti em puaenje na sve strane ali mogu ti re to ovisi od osobe do osobe i mislim ako je to uzrok Trava njegovom ponaaanju on je onih 2-5% koji imaju takve nuspojave... Ima i razlika naravno koliko je konzumiraa u kojim dozama dnevno ali znam da imam frendova od 30 i koju godinu po eli smo zajedno fumat kao klinci i konstantno je to 10 jointa dnevno bez prestanka,neki su imali teake nezgode i operacija koje kakvih i danas puae ali su br~i brale od Schumahera hehehe Ako je pretjerano na njega utje e tako a na neke ne ili tek u totalno kasnije skroz kasnije....
Svirač_TrubeENTUZIJASTA

mar 2010.

#5
Ma bratee moj mozda on tebi krije te teske droge!!..jer ja nekada i po pola godine pusim po 5joksi dnevno:) pa sam opet happy i normalan...:)
TropicoLEGENDA

mar 2010.

#6
haha...znan ja ljude koji puse po 20 i vise godina a motoricke sposobnosti su im vece nego moje koji pusim par godina...ovisi od covjeka do covjeka, od retardacija koje se vuku po genima i svemu ostalome....ROFL...znam i ja biti ponekad odsutan i kad nisan napusen, al to vise prepisujem stresu i brigama koje me guse u privatnom zivotu nego samoj travi....
Svirač_TrubeENTUZIJASTA

mar 2010.

#7
a zlo i naopako ,a jeli ti puaia?
Teglica_UnkaAMBASADOR

mar 2010.

#8
ahhahahah
snoopy90AMBASADOR

mar 2010.

#9
ma nema aanse,bar sto se mene tice!!!
Spawn_of_UamentiENTUZIJASTA

mar 2010.

#10
To je ono isto kao kad das idiotu alkohol da pije pa vidis sta izadje poslije, imam frenda koji isto kad popije ili zapali totoalno se izdeformira, tocnije pretvori se u drugu osobu, neurotican, dosadan. ali moje misljenje je da je sve to u glavi jer ja koji sam konzument vec mogu rec oko 8 godina od tih 6 ajmo rec svaki dan, imam obaveze u zivotu, radim, bavim se sportom,glazbom i na mene recimo djleuje apsolutno pozitivno, cak pomaze za ublazavanje stresa i povecanje koncentracije. al jbga to sam ja, tko zna sta taj tvoj frend ima u glavi isto kao i ovaj moj. to je ono nemoj pusit ako ti skodi
Svirač_TrubeENTUZIJASTA

mar 2010.

#11
Ma brate mili ja kontam da ovaj zlo i naopako nepusi...zato mu se taj frend cini cudan ... :)
Z&NZMAJ

mar 2010.

#12
WTF? To vam je Zli_vrtlar! `ta mene prozivate :2flip: :icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:
BeyondLEGENDA

mar 2010.

#13
:D truba skoncentriraj se
Z&NZMAJ

mar 2010.

#14
Da! Manje puai! Vidia da nije bezazlena! :nana:
Big LLEGENDA

mar 2010.

#15
Isto i kod mene Ovaj moj ne puai, ni cigare ni vutru, al se napije subotom, postane nesnoaljiv, mrzim ga pijanog, jebe svima mater okolo, ka i se stalno s nekim, dosadan je ko proljev, FUJ, a preko tjedna je sasvim OK Nemoj pit/puait ako ti akodi
KrejzyPOZNAVALAC

mar 2010.

#16
moje misljenje je (ne mora bit nuzno tocno) da je sve stvar u psihi isto kako je svakome specifican "high" to sto je usporen je samo zato jer se on prepusta da bude usporen, vjerojatno si je i stvorio image stonera i svi ga znaju po tome da je takav i njemu to pase. Zasto recimo inike pomazu kod nesanice... spusim pljugu, legnem u krevet i ne razmisljam o nicemu i zaspim u roku 2 minute. te posljedice o kojima ovdje pricate su samo onolike kolike korisnik dopusta da budu ili uzima jos nesto zbog cega mu se polako gasi mozak, a ti ne znas za to - ako je taj slucaj... aaka u glavu i neka se opameti :P
Svirač_TrubeENTUZIJASTA

mar 2010.

#17
Ma ebiga svako me se moze dogodit...hahah Ma ata ko duva ??? sorry zli vrtlaru:) mislio sam reci zlo i naopako:)
Z&NZMAJ

mar 2010.

#18
:bong7bp::b_bow::mrtva_banana: :rofl:
Zli_vrtlarISTRAŽIVAČ

maj 2010.

#19
hahahaha sada ste mene napali :D ja sam prestao zato jer mi je pocela djelovati na privatni zivot :) psotao sam totalna debilcina, frendovi su me prozvali vutra ;)
SLO-EraLEGENDA

maj 2010.

#20
koliko je stetna marihuana po nas same...-naj ese,najvise iz mojih iskustva utje e kvalitet zivota!!! zivite pun i kvalitetan zivot- taj joint ne e ostavit "nikakvog" traga

maj 2010.

#21
A gle kao prvo, ja npr. imam starog i brata koji piju propisane lijekove za psihu i od toga su postali poluzombiji, mozak stekucka, usporeni su i tak. A ovisnost o lijekovima je takva da ako jedan dan nema lijeka, odmah se vidi kriza. Planiram ta sranja im zamjenit sa prirodnim lijekovima, naravno vutra na 1. mjestu. A sto se tice tvog frenda, ja isto potvrdjujem iz svog iskustva da trava nikako ne utjece na motoricke sposobnosti i na rad mozga u nekom negativnom smislu. Niti ovisnost nikakvu nisam primjetio, osim psihicke ovisnosti, ali ista ovisnost ko kad mi je fora neka igirca neko vrijeme. Nista vishe. A htio bih naglasiti da vutra koju nabavish ovak, moze sadrzat svasta, da se poveca tezina svasta se radi..., a mislim pogovoto odkad je tu taj supergrass shit i te spike, 1gr po 100kn skunka il neceg, puno znaci 10% povecanje tezine. Uglavnom, nije sve tako jednostavno. A tu dolazi i koliko on pushi, ne zbog stetnosti, nego ono nemorash uvijek svugdje bit napljugan. Naravno da te ekipa nece podnosit ponekad mozda il nesh.
dr.greentumbISTRAŽIVAČ

maj 2010.

#22
moje osobno mialjenje: sa dugotrajnim konzumise promijeni ~ivotni stil, ovijek postane nekako mirniji,stalo~eniji, moglo bi se rei sporiji, ali svakako manje agresivan i ~iv an... ono, kad si pod utjecajem takav si, pa se naviknea, pa i kad nisi pod utjecajem ponaaaa se sli no

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se