VUTRA
ForumMarihuanaObrazovanjePusenje na dzoju
LEGACY

Pusenje na dzoju

40 odgovora6,070 pregleda
NarquilaENTUZIJASTA

apr 2008.

#1
Ev ko pusi na dzoju neka vidi koliko se thc-a iskoristi 23% od kolicine koja je u dzoji. Tako kazu istrazivanja Distribution of Δ 9 -THC in smoke of a marihuana cigarette consumed under standard conditions in the Batelle Laboratory, on a smoking machine (Truitt, 1971).
NoTrippinAMBASADOR

apr 2008.

#2
Ma to oni neznaju motat,pa pogledaj na ata li i ta dzoja :vb_kez:
elephant0rAMBASADOR

apr 2008.

#3
Da.. oni neznaju motati? Jel iz istog razloga sta oni neznaju motati neznam gdje mi je glava kad bi popusio na bong istu kolicinu trave sta inace stavim u djoju? Jos davno sam gledao neka tekstove u kojima se tvrdi da je vaporizator najucinkovitiji sto se potencije tice, iz razloga sto on ne izgara nimalo thca za razliku od otvorenog plamena. Naravno tu ne mislim na vaporizatore kucne radinosti nego na volcano i ostale profi sprave. Dzoksovi su zakon kad imas ekipu i nema drugog nacina.. pa pusis na dim/dim metodu.. dakle povuces dim i odmah saljes dalje.. i tako u krug izmedju 2-3-4-5 il vise ljudi.. eee onda je to prava stvar.. a nazivcira me kad se pusi djok pa netko drzi dok ga pola ne izgori, a ima nas jos trojica npr koji puse.. daj covjece uzmi dim i salji to dalje:violent018:
CutkiISTRAŽIVAČ

apr 2008.

#4
a svasta.. pa koji ti je gust pusit jedan dim po poslat dalje... pa nisi amerikanac da pusis puff puff pass samo da bi se napusio..
elephant0rAMBASADOR

apr 2008.

#5
Da cutki.. neka 2-3 ljudi uopce ne dobije priliku povuci dim.. bitno je da si ti komforan i ne zuris se nikuda..jer na kraju krajeva.. zasto bi netko udahnuo dim kada moze otic u atmosferu dok ti drzis jock u ruci i cekas izmedju "dimova" :rofl: :vomitwar:
Yami_RazielAMBASADOR

apr 2008.

#6
pa jebiga...al nemres rec da nije najbolje na pljugu..meni je puno bolje neg bong...bong samo povuces i to je to...mislim ubije te al nema tu gusta...radje ljepo slowano schillano par dimova..posaljes...vrati ti se..posaljes...uzivas i pricas...a ne ovo jedan dim i odletim u stratosferu i neam pojma di sam ni sta radim...^^ nije da je to lose ali ono..ovisno od osobe do osobe :)
elephant0rAMBASADOR

apr 2008.

#7
Gle yami.. druga je situacija kad ima samo 2 ljudi i imate trash vutre kolko os.. onda mos radit sta te volja. Kad imas dobre trave.. znaci ne ono kupovno smece.. vjeruj da ti nije svejedno gledat stoniranog frenda kako beskonacno drzi djok i odlazi i u qurac sve ono oko cega si se toliko dugo trudio i radio.. Inace meni ja na bong pusit veci gust nego na djok definitivno.. pogotovo drustveno.. al mislim da to sve ovisi o navici ljudi.. vi ste navikli motat, ja sam naviko bongat.. sam taj ritual, pranje bonga, punjenje vodom/ledom, ciscenje lulice, biranje savrsenog headica sta ide unutra, neizbjezno trazenje upaljaca kojih nikad dosta.. i onda sjedas.. opustencija, razgovor i hittssss from thee booongg.. cypress hill je to dobro otpjevao. Mozda vi volite ono ljepilo sta stavljaju u rizle?? Zbilja neznam.
Yami_RazielAMBASADOR

apr 2008.

#8
a gle...istina da kad bi uzgojio sam svoje i kad bi mi netko joju zadrzavo 30 min vjerovatno bi popizdio... ali eto ja npr. svakih tjedan dva si zemim 5g shisha i to mi je cist dovoljno..i fakat je dobar shish...nijedan put nije bio los do sad...i onda zna nas nekad biti po 4-5 u grupi...i sad ja nevolim motat na one rolice...bar ne shish :) shish motam na one king size rizle i onda ekipca zna pizdit kad nedobiju nista pa samo saljem u razlicite krugove..dakle jedna pljuga ljevo druga desno....no vjerovatno sve ovisi o tome koliko se ima..da iam samo tipa pol g pjevo bi ja drugu pricu xDDD a sto se tice rituala :) meni nema do motanja...ja sam jedina osoba u svojem drustvu koja mota(ne zato sto ovi neznaju vec zato sto im nedam)...ja obozavam to motanje...to mi je nekaj tipa drkanja..samo bolje xD al ne majke mi..nekad mislim da pusim samo zato sto volim motat a ne zato kaj volim ganju.... xDDD al jebiga..fakat jebeno motam...kazem ti...sve ovisi od osobe do osobe...nije bitno kako vec je bitno da se pusi :)
Kurblaj KanAMBASADOR

apr 2008.

#9
MA meni je bong ko stvoren za sam puait Stavljam u njega za male hitove i tako lagano puno mi bolje nego joint zapalit
KaraJackPOZNAVALAC

apr 2008.

#10
Ovo atima iz prve ruke, sa frendovima iz inozemstva znamo radit tursku rundu, heheee svako povu e dim i dr~i ga u sebi dok mu se ne vrati natrag u ruke i van sa dimom i idemo sljedei dim i tako sve dok ne ostane nia. Ovo sa vulcano nisam joa probao ali sam uo da je effekt dosta bolji i ja i, ipak su to smokeri koji svaki dan stiskaju :P

apr 2008.

#11
Koliko san ja potroaio energije uvjeravajuci ljude kako su bong ili boca prava stvar dok je joint cista drustvena komercijala...No meutim nema smisla neka svak konsumira kako njemu paae...Ali oni ljudi koji vele eeeee ma ti si u kurcu kako mo~es doma sam puait na bong ili slicno, po meni, a ja mislim da ce se jedan veliki dio ljudi slo~iti ako odgovore sami sebi iz dna duae, nisu neki puaaci zato ata odbacuju jedan svijet napuaavanja koji nisu nikad okusili...Prema tome:whacky084:
KaraJackPOZNAVALAC

apr 2008.

#12
Nenoj tako, da imam vei bong bio bi naj sretnija bongash ovako se moram pomirit sa mini bong za bebe...
#14
ha ha odlicno to sa thc
ClarenceENTUZIJASTA

apr 2008.

#15
i ja volim sa tehaceom...
elephant0rAMBASADOR

apr 2008.

#16
Ma kao sta rekoh.. vuva u nama stvara happy feelings i mislim da peferirana metoda konzumacije uvelike ovisi o tome kakvu naviku smo imali u samome pocetku.. eo ja sam npr na bong dosta cesto pusio sa frendom i naviko se na to potpuno.. tako da djoje palim, ali mi stvarno ide na k to sta papir i ljepilo u njoj promjeni okus i miris trave potpuno.. bas iritantno.. doduse vidim da je vecini frendova to neprimjetno.. ali ja itekako osjetim. Vjerujem da sam pusio hrpu djoji u startu, ili vaporiziro da bi se cak mozda naviko na to, u svakom slucaju nema mi do bonga ili vaporizatora.. djoja je ok ponekad na brzinu.. no kao sta rekoh.. svakom svoje.. kao sta tehno viking iznad mene kaze.. samo da je sa tehaceom :)) pis

apr 2008.

#17
Pa da nije thc pusili bi nanu ako vam je vec gust samo pusit... Mozda da uzmete nanu srolate i pusite u krug a sa strane svako drmne po jedan bong i eto svi srecni :)
gloss_zelenkyAMBASADOR

apr 2008.

#18
.....................

maj 2008.

#19
:bong7bp:jedan moj drug naleteo kod mene.smotali jointmi i on kaze nemoj bre sa tutunom vec uzmi pelink----pelinkovac.uzela ja u apoteku caj pelink i stvarno je bilo ok.thc se zadrzao jos duze........
Travar 17ISTRAŽIVAČ

sep 2008.

#20
ova pljuga ne lici na nista
NarquilaENTUZIJASTA

sep 2008.

#21
hahahahahahahha pa koji k.urac ima veze "dzoint" sa slike :)))) to je samo slika. evo ti odg par postova gore....jebote..... Da.. oni neznaju motati? Jel iz istog razloga sta oni neznaju motati neznam gdje mi je glava kad bi popusio na bong istu kolicinu trave sta inace stavim u djoju? Jos davno sam gledao neka tekstove u kojima se tvrdi da je vaporizator najucinkovitiji sto se potencije tice, iz razloga sto on ne izgara nimalo thca za razliku od otvorenog plamena. Naravno tu ne mislim na vaporizatore kucne radinosti nego na volcano i ostale profi sprave. Dzoksovi su zakon kad imas ekipu i nema drugog nacina.. pa pusis na dim/dim metodu.. dakle povuces dim i odmah saljes dalje.. i tako u krug izmedju 2-3-4-5 il vise ljudi.. eee onda je to prava stvar.. a nazivcira me kad se pusi djok pa netko drzi dok ga pola ne izgori, a ima nas jos trojica npr koji puse.. daj covjece uzmi dim i salji to dalje

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se