VUTRA
ForumMarihuanaObrazovanjeSpricana ili cista
LEGACY

Spricana ili cista

42 odgovora5,687 pregleda

feb 2015.

#1
Pozdrav prvi put mi je ovdje nasao sam dosta korisnih stvari imam 19 godina i pusio sam travu 5-6 puta. Svaki put imao sam razlicite tripove pa bih zelio znati da li je to do trave koja je spricana ili zato sto sam novi u tome... 1. Prvi put znaci sam sa jednom rodicom napusio znaci samo smo se smijali 2. Isto ovo gore samo manje smijeha.. 3. Bio sam kod jednog lika pitao me da nabavimo ja mu dao pare znaci on rekao da ce naci tog jednog kod kojeg kupuje kao pouzdan je znaci napravio je neki jaki J bas je bio jak osjecao sam dok ga pusim kako me grebe za grlo sad nez je li to to.. Proslo je mozda 2 minute ili cak manje skroz sam se usporio znaci pocelo je sve da se vrti sve je bilo ok dok jednom osjecao sam kako mi srce dosta ubrzano kuca pa sam sjeo i onda sam osjecao kako mi se tijelo opusta tj. kao da ne mogu ustati :D malo sam se uplasio jer mi nikad nije srco kucalo tako brzo od vutre kontao sam sve da je to normalno jer sam pocetnik pitao sam cak njega kaze sve je ok iako sam ja bio uplasen.. 4. Isto kod tog lika znaci samo sto sam ovaj put manje vuko isto mi se je vrtilo ali dosta manje skroz i osjecao sam se prijatno znaci opusteno uglavnom. 5. Tad mi se nije nista vrtilo samo eto srce mi je brze kucalo tkao sam osjecao to. Uglavnom sto se tice 3 i 4 poslije tri dana nisam mogao da se koncentrisem nikako mislim osjecao sam se glupavo nisam bio fokusiran Dok kod ovog 5 iako mi je srce lupalo sutradan sam se osjecao ok znaci mogao sam normalno da razmisljam i sve.. Sada me interesuje da li je to sve zato sto sam pocetnik ili zato sto mi je izgleda ovaj 3 i 4 uvalio nesto spricano tako sam cuo da imaju kao te sta daju veci efekt kao...Ili mozda meni ne treba puno pa mi je dovoljno malo da vucem i vec sam tu :D Eto nadam se da cu dobiti dobar odgovor...

feb 2015.

#2
a sta je konkretno tvoj problem
mlstPOZNAVALAC

feb 2015.

#3
Tipujem na pocetnik.

feb 2015.

#4
Pa sta ja znam strah me malo uhvati kad mi srce tako brzo kuca uvijek kontam da ce mi se nesto lose desiti zbog toga.. A isto nije mi jasno kako sam uvijek imao razlicite stvari npr. 1 i 2 put samo se samo smijao kao lud dok kod ovih drugih sam bio totalno opusten mislim HIGH uglavnom i to kucanje brzeg otkucaja srca itd... :D
mlstPOZNAVALAC

feb 2015.

#5
To zovemo paranoja. Sto se tice raznih iskustva, uvek ocekuj neocekivano.

feb 2015.

#6
razlicite soret razlicit feeling, to za srce je najnormalnija pojava
TexPOZNAVALAC

feb 2015.

#7
Jel to samo ja tripujem ili se svakih jedno mjesec dana pojavi se ista tema sa maltene istim pitanjem koju je postavio nov lan? Jel to mo~da isti lik? Priznajem da sam trenutno malo napuaen al ne vjerujem da me drma neki deja vu trip,recite mi da nisam jedini

feb 2015.

#8
sve je to normalno, i za mlade ;)

feb 2015.

#9
brinuti se ato srce br~e lupa, pa bolje se brinuti kad nelupa, e onda je problem.
BizzzoZMAJ

feb 2015.

#10
Da li je isti clan to neznam. Medjutim prakticki identicna tema je bila nedavno da. Misljenja sam da si prva 2 puta isao opusten i raspolozen u avanturu. Treci put te opralo, i svaki slijedeci put poslije toga si samo to i ocekivao pa se tako i desilo. Kazu da kanabis pojacava efekt trenutnog raspolozenja...

feb 2015.

#11
Znaci sto se tice da je to bilo nesto spricano ili bilo sta slicno tomu nije to to.. Nego je sve do mene tj. moje psihe... ?
bakalulaLEGENDA

feb 2015.

#12
Stvar je u tome da puaia s ulice i nije svaki put ista. Nekad se desi da u kesi uli arke ima dvije-tri rali ite sorte. A i nije dim za svakoga, zapali joa koji put pa ako ti se i dalje deaava isto to - uspori ili prestani na neko vrijeme.

feb 2015.

#13
Pa ja inace i ne pusim cesto mjesecno 1 ili dva puta i to... Samo kad uzmem manje tj. vucem 2-3 dima ne odem toliko daleko(ali dovoljno da se opet napusim haha :D ) mada srce i dalje et malo ubrzano ide :D
bakalulaLEGENDA

feb 2015.

#14
I ja kad ne puaim neko vrijeme me opere jako, tj. svakom je tako, nisi jedini :) Velim ti, zapali joa koji put u kraem razdoblju i provjeri jel ti isto.

feb 2015.

#15
kad sam bio mali pljuga me znala paralizirati ali doslovno, nije bed, navikne se organizam na kanabinoide s vremenom i digne toleranciju. bitno je dobro raspolo~enje prije pljuge, pozitivan stav i vo~nja je zajam ena ;)

feb 2015.

#16
Pa ovaj 3 i 4 puta to je znaci bilo dan pa sutradan nije bilo brzeg otkucaja srca ali jest me uzelo :D I bas je bilo ono uzivancija..
savagestrainAMBASADOR

feb 2015.

#17
Slazem se s ovim, pred nekoliko godina sam imao problem s tim da bih povracao svaki put kada bih zapalio...rekao frend da probam sam sebe uvjeriti da mi se spava kada se osjecam lose i eto...uspijeva..dan danas! :) Sve je stvar psihe, cijeli organizam nam je na tome baziran :)
zelenko420ENTUZIJASTA

apr 2015.

#18
Mo~da ti netko s brzinom malo zaaprico vutru..
savagestrainAMBASADOR

apr 2015.

#19
Ma nene, svi smo pusili istog bata, samo sam se ja izvrnuo, valjda sam bio mekusac ;) Jbg, to su mi bili poceci, nisam jos imao prakse pa sam dao da me omami :P
zelenko420ENTUZIJASTA

apr 2015.

#20
ahahah ma nisam tebi ni napiso ahaha,zaboravio sam citirat prvi post od tonija..,a mogue na svakog djeluje razli ito...
savagestrainAMBASADOR

apr 2015.

#21
sve ok :D
CvećarENTUZIJASTA

maj 2016.

#22
@savagestrain -Kako si sada, sa godinu dana viae iskustva, NADAM SE da si nastavio?!!! :sun2:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se