LEGACY
Spricana ili cista
42 odgovora5,687 pregleda
26 REP52%
→ Istraživač
feb 2015.
feb 2015.#1
Pozdrav prvi put mi je ovdje nasao sam dosta korisnih stvari imam 19 godina i pusio sam travu 5-6 puta.
Svaki put imao sam razlicite tripove pa bih zelio znati da li je to do trave koja je spricana ili zato sto sam novi u tome...
1. Prvi put znaci sam sa jednom rodicom napusio znaci samo smo se smijali
2. Isto ovo gore samo manje smijeha..
3. Bio sam kod jednog lika pitao me da nabavimo ja mu dao pare znaci on rekao da ce naci tog jednog kod kojeg kupuje kao pouzdan je znaci napravio je neki jaki J bas je bio jak osjecao sam dok ga pusim kako me grebe za grlo sad nez je li to to..
Proslo je mozda 2 minute ili cak manje skroz sam se usporio znaci pocelo je sve da se vrti sve je bilo ok dok jednom osjecao sam kako mi srce dosta ubrzano kuca pa sam sjeo i onda sam osjecao kako mi se tijelo opusta tj. kao da ne mogu ustati :D malo sam se uplasio jer mi nikad nije srco kucalo tako brzo od vutre kontao sam sve da je to normalno jer sam pocetnik pitao sam cak njega kaze sve je ok iako sam ja bio uplasen..
4. Isto kod tog lika znaci samo sto sam ovaj put manje vuko isto mi se je vrtilo ali dosta manje skroz i osjecao sam se prijatno znaci opusteno uglavnom.
5. Tad mi se nije nista vrtilo samo eto srce mi je brze kucalo tkao sam osjecao to.
Uglavnom sto se tice 3 i 4 poslije tri dana nisam mogao da se koncentrisem nikako mislim osjecao sam se glupavo nisam bio fokusiran
Dok kod ovog 5 iako mi je srce lupalo sutradan sam se osjecao ok znaci mogao sam normalno da razmisljam i sve..
Sada me interesuje da li je to sve zato sto sam pocetnik ili zato sto mi je izgleda ovaj 3 i 4 uvalio nesto spricano tako sam cuo da imaju kao te sta daju veci efekt kao...Ili mozda meni ne treba puno pa mi je dovoljno malo da vucem i vec sam tu :D
Eto nadam se da cu dobiti dobar odgovor...
26 REP52%
→ Istraživač
feb 2015.
feb 2015.#4
Pa sta ja znam strah me malo uhvati kad mi srce tako brzo kuca uvijek kontam da ce mi se nesto lose desiti zbog toga..
A isto nije mi jasno kako sam uvijek imao razlicite stvari npr. 1 i 2 put samo se samo smijao kao lud dok kod ovih drugih sam bio totalno opusten mislim HIGH uglavnom i to kucanje brzeg otkucaja srca itd... :D
mlst
POZNAVALAC1.080 REP53%
→ Ambasador
mlstPOZNAVALAC
feb 2015.
feb 2015.#5
To zovemo paranoja. Sto se tice raznih iskustva, uvek ocekuj neocekivano.
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
feb 2015.
feb 2015.#6
razlicite soret razlicit feeling, to za srce je najnormalnija pojava
Tex
POZNAVALAC880 REP31%
→ Ambasador
TexPOZNAVALAC
feb 2015.
feb 2015.#7
Jel to samo ja tripujem ili se svakih jedno mjesec dana pojavi se ista tema sa maltene istim pitanjem koju je postavio nov
lan? Jel to mo~da isti lik? Priznajem da sam trenutno malo napuaen al ne vjerujem da me drma neki deja vu trip,recite mi da nisam jedini
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
feb 2015.
feb 2015.#9
brinuti se ato srce br~e lupa, pa bolje se brinuti kad nelupa, e onda je problem.
Bizzzo
ZMAJ166.557 REP
BizzzoZMAJ
feb 2015.
feb 2015.#10
Da li je isti clan to neznam. Medjutim prakticki identicna tema je bila nedavno da. Misljenja sam da si prva 2 puta isao opusten i raspolozen u avanturu. Treci put te opralo, i svaki slijedeci put poslije toga si samo to i ocekivao pa se tako i desilo. Kazu da kanabis pojacava efekt trenutnog raspolozenja...
26 REP52%
→ Istraživač
feb 2015.
feb 2015.#11
Znaci sto se tice da je to bilo nesto spricano ili bilo sta slicno tomu nije to to..
Nego je sve do mene tj. moje psihe... ?
bakalula
LEGENDA5.534 REP5%
→ Zmaj
bakalulaLEGENDA
feb 2015.
feb 2015.#12
Stvar je u tome da puaia s ulice i nije svaki put ista. Nekad se desi da u kesi uli
arke ima dvije-tri rali
ite sorte. A i nije dim za svakoga, zapali joa koji put pa ako ti se i dalje deaava isto to - uspori ili prestani na neko vrijeme.
26 REP52%
→ Istraživač
feb 2015.
feb 2015.#13
Pa ja inace i ne pusim cesto mjesecno 1 ili dva puta i to...
Samo kad uzmem manje tj. vucem 2-3 dima ne odem toliko daleko(ali dovoljno da se opet napusim haha :D ) mada srce i dalje et malo ubrzano ide :D
bakalula
LEGENDA5.534 REP5%
→ Zmaj
bakalulaLEGENDA
feb 2015.
feb 2015.#14
I ja kad ne puaim neko vrijeme me opere jako, tj. svakom je tako, nisi jedini :)
Velim ti, zapali joa koji put u kraem razdoblju i provjeri jel ti isto.
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
feb 2015.
feb 2015.#15
kad sam bio mali pljuga me znala paralizirati ali doslovno, nije bed, navikne se organizam na kanabinoide s vremenom i digne toleranciju. bitno je dobro raspolo~enje prije pljuge, pozitivan stav i vo~nja je zajam
ena ;)
26 REP52%
→ Istraživač
feb 2015.
feb 2015.#16
Pa ovaj 3 i 4 puta to je znaci bilo dan pa sutradan nije bilo brzeg otkucaja srca ali jest me uzelo :D I bas je bilo ono uzivancija..
savagestrain
AMBASADOR1.537 REP1%
→ Legenda
savagestrainAMBASADOR
feb 2015.
feb 2015.#17
Slazem se s ovim, pred nekoliko godina sam imao problem s tim da bih povracao svaki put kada bih zapalio...rekao frend da probam sam sebe uvjeriti da mi se spava kada se osjecam lose i eto...uspijeva..dan danas! :)
Sve je stvar psihe, cijeli organizam nam je na tome baziran :)
zelenko420
ENTUZIJASTA252 REP13%
→ Poznavalac
savagestrain
AMBASADOR1.537 REP1%
→ Legenda
savagestrainAMBASADOR
apr 2015.
apr 2015.#19
Ma nene, svi smo pusili istog bata, samo sam se ja izvrnuo, valjda sam bio mekusac ;)
Jbg, to su mi bili poceci, nisam jos imao prakse pa sam dao da me omami :P
zelenko420
ENTUZIJASTA252 REP13%
→ Poznavalac
zelenko420ENTUZIJASTA
apr 2015.
apr 2015.#20
ahahah ma nisam tebi ni napiso ahaha,zaboravio sam citirat prvi post od tonija..,a mogue na svakog djeluje razli
ito...
savagestrain
AMBASADOR1.537 REP1%
→ Legenda
feb 2015.
1 / 22
feb 2015.
maj 2016.