VUTRA
ForumMarihuanaObrazovanjeThC i masne stanice
LEGACY

ThC i masne stanice

10 odgovora2,165 pregleda

nov 2009.

#1
Ok..znaci, kad se duva, THC se spaja sa masnim stanicama. Jel tako? No sta se onda desi kaa se masne stanice sagore? Dali se onda napusi od trcanja i vjezbanja? :D
Kurblaj KanAMBASADOR

nov 2009.

#2
Ma ne nalazim sada u koji se to no spoj pretvara taj dio ato ode u masne stanice ali sasvim sigurno nije psihoaktivan, a ne vjerujem da je proces reverzibilan, tj. da otapanjem masti u kojoj je taj spoj nastaje thc tako da nema napuaavanja od sporta
TeZiISTRAŽIVAČ

nov 2009.

#3
a isuse teme, kad pusis onda nemoj pusiti da se napusis , nego thc spremi u masne stanice ka rezervu za crne dane, i onda izadjes vani malo protrces i opet si napusen jer se masne stanice sagore i izadje thc -.-'' glupi odgovor na glupo pitanje
michelle00ISTRAŽIVAČ

nov 2009.

#4
nije bitno ako netko nesto ne zna, naucit ce, ne treba ga zato vrijedjat...nije glupo pitanje, treba poticat inovativnost i kreativnost, zato vutra i sluzi! Zalosno je vidjet one koji se napuse pa glume face i suzdrzavaju se od prirodnog i pozitivnog ponasanja. Ukratko, ljudi pitajte, ovo je dobar forum, dobit cete odgovore, znam da ja jesam ;)
Kreso1988ENTUZIJASTA

nov 2009.

#5
ajdmo onda toviti neku svinju konopljom i onda ju zaklat i napraviti varke!!! :D:D:D:D:D
extranoizeENTUZIJASTA

nov 2009.

#6
ahahahaaa genijalno :icon_lol:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se