LEGACY
ThC i masne stanice
10 odgovora2,165 pregleda
27 REP54%
→ Istraživač
nov 2009.
nov 2009.#1
Ok..znaci, kad se duva, THC se spaja sa masnim stanicama. Jel tako?
No sta se onda desi kaa se masne stanice sagore? Dali se onda napusi od trcanja i vjezbanja? :D
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
nov 2009.
nov 2009.#2
Ma ne nalazim sada u koji se to
no spoj pretvara taj dio ato ode u masne stanice ali sasvim sigurno nije psihoaktivan, a ne vjerujem da je proces reverzibilan, tj. da otapanjem masti u kojoj je taj spoj nastaje thc tako da nema napuaavanja od sporta
TeZi
ISTRAŽIVAČ91 REP27%
→ Entuzijasta
TeZiISTRAŽIVAČ
nov 2009.
nov 2009.#3
a isuse teme, kad pusis onda nemoj pusiti da se napusis , nego thc spremi u masne stanice ka rezervu za crne dane, i onda izadjes vani malo protrces i opet si napusen jer se masne stanice sagore i izadje thc -.-'' glupi odgovor na glupo pitanje
michelle00
ISTRAŽIVAČ98 REP32%
→ Entuzijasta
michelle00ISTRAŽIVAČ
nov 2009.
nov 2009.#4
nije bitno ako netko nesto ne zna, naucit ce, ne treba ga zato vrijedjat...nije glupo pitanje, treba poticat inovativnost i kreativnost, zato vutra i sluzi!
Zalosno je vidjet one koji se napuse pa glume face i suzdrzavaju se od prirodnog i pozitivnog ponasanja.
Ukratko, ljudi pitajte, ovo je dobar forum, dobit cete odgovore, znam da ja jesam ;)
Kreso1988
ENTUZIJASTA383 REP46%
→ Poznavalac
Kreso1988ENTUZIJASTA
nov 2009.
nov 2009.#5
ajdmo onda toviti neku svinju konopljom i onda ju zaklat i napraviti varke!!! :D:D:D:D:D
extranoize
ENTUZIJASTA594 REP99%
→ Poznavalac
nov 2009.
1 / 6
nov 2009.
nov 2009.