VUTRA
ForumMarihuanaObrazovanjeKOLIKI KONCETRAT THC na tijelo od 120 KG???
LEGACY

KOLIKI KONCETRAT THC na tijelo od 120 KG???

38 odgovora2,799 pregleda
postovani ljubitelji i konzumenti psihoaktivnih supstanci... Zanima me sljedece: ima li ikakav doktor nauka na ovom forumu, da mi pojasni ima li metabolizam i tezina covjeka utjecaja na konacni ishod paljenja trubetine. Naime,Iman 120 kila i zgazi me pristojna kolicina, medjutim, moj prika Sancho Pansa koji ima isto tako bice oko 100-105 kila tvrdi da njega prvih 5(slovima:pet) dimova inhaliranih ''zavida'' te postane za***** cili. Ja imam teoriju da njega vise psiha jebe nego sta on zapravo moze biti pridimljen. Ako je tako, volija bi da mi pojasnite proces putovanja thc-a od paljenja do mozga ,tako da se mogu kurcit u ekipi novostecenim znanjem;) fala puno, ako ne razumite pitanje , ponovit cu posli pod manjim utjecajem vec spomenutih derivata okidajucih:) P.S. provrtih nabrzinu forum ali nisam bija dovoljno obzervantan tako da je lako moguce da je vec neko postavija slicno pitanje fala unaprid peace:leafblunt:
postovani ljubitelji i konzumenti psihoaktivnih supstanci... Zanima me sljedece: ima li ikakav doktor nauka na ovom forumu, da mi pojasni ima li metabolizam i tezina covjeka utjecaja na konacni ishod paljenja trubetine. Naime,Iman 120 kila i zgazi me pristojna kolicina, medjutim, moj prika Sancho Pansa koji ima isto tako bice oko 100-105 kila tvrdi da njega prvih 5(slovima:pet) dimova inhaliranih ''zavida'' te postane za***** cili. Ja imam teoriju da njega vise psiha jebe nego sta on zapravo moze biti pridimljen. Ako je tako, volija bi da mi pojasnite proces putovanja thc-a od paljenja do mozga ,tako da se mogu kurcit u ekipi novostecenim znanjem;) fala puno, ako ne razumite pitanje , ponovit cu posli pod manjim utjecajem vec spomenutih derivata okidajucih:) P.S. provrtih nabrzinu forum ali nisam bija dovoljno obzervantan tako da je lako moguce da je vec neko postavija slicno pitanje fala unaprid peace:leafblunt:
KrejzyPOZNAVALAC

apr 2010.

#3
http://serendip.brynmawr.edu/exchange/node/1808 :google2:
KrejzyPOZNAVALAC

apr 2010.

#4
http://serendip.brynmawr.edu/exchange/node/1808 :google2:
respect mon, zahvaljujem peace premda ne upotpunjuje moju temu u cijelosti, ali svejedno, fala za post
respect mon, zahvaljujem peace premda ne upotpunjuje moju temu u cijelosti, ali svejedno, fala za post
KrejzyPOZNAVALAC

apr 2010.

#7
a gle, thc ide iz dima kroz pluca do mozga, nije tu potrebno neko filozofiranje... mislim da tezina ne igra neku veliku ulogu :/
KrejzyPOZNAVALAC

apr 2010.

#8
a gle, thc ide iz dima kroz pluca do mozga, nije tu potrebno neko filozofiranje... mislim da tezina ne igra neku veliku ulogu :/
vidis, koliko god cita i sa tvog linka, a i ono sta san uspija proguglat, uvik svi pricaju o slicnom. sve se uglavnom svodi na to kako svagod travica puca na svoj nacin...e , izgleda da cu morat potrazit strucno misljenje psihologa jer nemogu nac nigdi zadovoljavajucu teoriju. peace
#10
vidis, koliko god cita i sa tvog linka, a i ono sta san uspija proguglat, uvik svi pricaju o slicnom. sve se uglavnom svodi na to kako svagod travica puca na svoj nacin...e , izgleda da cu morat potrazit strucno misljenje psihologa jer nemogu nac nigdi zadovoljavajucu teoriju. peace
He-ManLEGENDA

apr 2010.

#11
Nema tu nikakve teorije, ako govorimo o istoj vutri i istoj kolicini svakoga ce pucati na svoj nacin jer kod svake osobe njegovi kanabinoidni receptori reagiraju drugacije. Osobu od 120kg moze puknuti jebeno, ista kolicina koja ne puca nekog od 70kg. Tezina ne igra nikakvu ulogu. A cini mi se logicno da razlike u metabolizmu mogu imati utjecaja. A kao sto si i rekao, psiha igra masivnu ulogu.
He-ManLEGENDA

apr 2010.

#12
Nema tu nikakve teorije, ako govorimo o istoj vutri i istoj kolicini svakoga ce pucati na svoj nacin jer kod svake osobe njegovi kanabinoidni receptori reagiraju drugacije. Osobu od 120kg moze puknuti jebeno, ista kolicina koja ne puca nekog od 70kg. Tezina ne igra nikakvu ulogu. A cini mi se logicno da razlike u metabolizmu mogu imati utjecaja. A kao sto si i rekao, psiha igra masivnu ulogu.
CAMENTUZIJASTA

apr 2010.

#13
THC The THC containing an n-amyl side chain on the right-hand ring is identical to the active component of hashish or marihuana. It is active at approximately a dose of 1/1000 gram per kilogram of body weight.
CAMENTUZIJASTA

apr 2010.

#14
THC The THC containing an n-amyl side chain on the right-hand ring is identical to the active component of hashish or marihuana. It is active at approximately a dose of 1/1000 gram per kilogram of body weight.
#15
znaci, meni triba 120/1000 grama , gledano matematicki. iko ista zna o metabolizmu jer nemogu nista vezano za to nac na netu.? i pita san ovog covika jednog , kaze da psiha stvarno igra masnu ulogu, ali da je takodjer ovisna o raspolozenju (kad si vesel, veselo ti je i obrnuto), sta je samo po sebi kontradiktorno jer onda bi me svaki put drugacije pucalo. a i priku mi isto tako.nema veze, upa sam u filozofske rasprave sam sa sobom... :)) peace
#16
znaci, meni triba 120/1000 grama , gledano matematicki. iko ista zna o metabolizmu jer nemogu nista vezano za to nac na netu.? i pita san ovog covika jednog , kaze da psiha stvarno igra masnu ulogu, ali da je takodjer ovisna o raspolozenju (kad si vesel, veselo ti je i obrnuto), sta je samo po sebi kontradiktorno jer onda bi me svaki put drugacije pucalo. a i priku mi isto tako.nema veze, upa sam u filozofske rasprave sam sa sobom... :)) peace
CAMENTUZIJASTA

apr 2010.

#17
Pitao za koncentraciju THC a ne njegovih izomera niti drugih kanabioida u biljci koji su tisue puta aktivnije na kanabiodne receptore, hmmmm zaato mislia da nakon tablete istog THC-a kojeg koriste za pacijente nakon kemoterapije nisu napuaeni ali su viae manje gladniji....? farmaceutska kua nikad nee uspjeti sintetizirati niti im je isplativo sve aktivne substance u biljci jer su prekompleksni ali koliko tebi treba da se postihnea high, nemo~ea izra unati : a) nije va~na tjelesna masa nego aktivnost i brojnost kanabioidnih receptora u mozgu b) zbog razli itih kanabioida u biljci svi razli ito djeluju i interaktiraju meusobno jesi razmujo?? ostavi se matematike i motaj .......
CAMENTUZIJASTA

apr 2010.

#18
Pitao za koncentraciju THC a ne njegovih izomera niti drugih kanabioida u biljci koji su tisue puta aktivnije na kanabiodne receptore, hmmmm zaato mislia da nakon tablete istog THC-a kojeg koriste za pacijente nakon kemoterapije nisu napuaeni ali su viae manje gladniji....? farmaceutska kua nikad nee uspjeti sintetizirati niti im je isplativo sve aktivne substance u biljci jer su prekompleksni ali koliko tebi treba da se postihnea high, nemo~ea izra unati : a) nije va~na tjelesna masa nego aktivnost i brojnost kanabioidnih receptora u mozgu b) zbog razli itih kanabioida u biljci svi razli ito djeluju i interaktiraju meusobno jesi razmujo?? ostavi se matematike i motaj .......
#19
to kralju kako volin preseratore ;) peace
#20
to kralju kako volin preseratore ;) peace

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se