LEGACY
Transport grassa
44 odgovora7,071 pregleda
nightpianist
ISTRAŽIVAČ123 REP49%
→ Entuzijasta
nightpianistISTRAŽIVAČ
jul 2010.
jul 2010.#1
Evo kako je po
elo ljeto, lagano se spremam na more....pa molim iskusne za par savjeta
trebalo bi prebacit tridesetku u auto, pa sad di to zbuksat, i kakve ovlasti ima policija kod pretresa auta?
p.s. tra~io sam al nema baa govora o tome, a ako sam previdio molim moderatora sa prebaci post.
p.s.2. u pm, joa malo pa e 4.20 a ja nemam niata ...:ohno:
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
jul 2010.
jul 2010.#2
Maata je granica,nisi rekao koja je auta u pitanju da smislimo buxu:))
ultra'90
ENTUZIJASTA281 REP20%
→ Poznavalac
nightpianist
ISTRAŽIVAČ123 REP49%
→ Entuzijasta
nightpianistISTRAŽIVAČ
jul 2010.
jul 2010.#4
de
ki naao sam mjesto...:D
joa jedan question....dali murija mo~e pretrest auto da odarafljiva i gleda sve ili smije to samo s nalogom? odnosno mogu pogledat bunker i to al nemreju mi rastavljat auto jelda? :P
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
jul 2010.
jul 2010.#5
Mogu ga rastaviti ako imaju opravdanu sumnju ...Nemoj biti sumljiv i to je to ...SAMO OPU`TENO !
Mi smo vozili hrpu sjemena preko granice ...pa nas nisu ni pogledali ...sve ovisi o tebi i o njemu/njoj
trq7
ENTUZIJASTA212 REP3%
→ Poznavalac
trq7ENTUZIJASTA
jul 2010.
jul 2010.#6
jest da nije za pohvalit se,jer to je veca glupost nego hrabrost,ali ja sam kompletnu JI Aziju prolazio s vutrom u gacama...
a glupost je jer tamo mozes nabavit na svakom koraku,ali prvi put mi bio,pa sam se bojao da necu na sljedecem mjestu nabavit...
zna
i malezija,indonezija,singapur (smrtne kazne za traffic drugs),tajland,vijetnam,sri lanka,kambodza,laos (zemlje u kojima je je to relativno ok,ali granice zahebane)
znaci,ak sam ja uspio,mozes i ti...
u ga
e i samo cool...
nema sanse da te skuze,ako drugo nesto ne zajebes,ili imas u dosijeu,pa te malo stave na stranu...
tad ce ti pregledavat auto,ali gace rijetko...
a pse ne drze po ovoj vrucini ako nemaju dojavu!
pozz i sretno
doomer
LEGENDA10.053 REP51%
→ Zmaj
doomerLEGENDA
jul 2010.
jul 2010.#7
mozes u kondom stavit i oblikovat i onda u guzu.
HaHa salim se, morao sam ovo napisat :P ma u gace ti je najbolje samo nemoj u bokserice :D
A ovlasti ovise tko te pretresa, recimo ako je granicna policija ima vece ovlasti ;P nemoj bit napusen i drzi se propisa i nemoze ti niko nista.
wannabeshaman1
POZNAVALAC934 REP37%
→ Ambasador
wannabeshaman1POZNAVALAC
jul 2010.
jul 2010.#8
u slu
aju da e ti tridesetka u ga
ama izgledat kao erekcija koja pobuuje pa~nju latetno gej murjaka :D mo~ea je sakrit ispod djela gdje su noge suvoza
a(neznam to
an naziv) i poapricat gume sa pseom,ma
ijom piaakom ili joa bolje strpat psa il ma
ku u auto. ka~e gospon barry cooper da te tako sigurno nee sku~it...
ak i da sumnjaju i ~ele neato napravit nee pretra~ivat jer e pas bit previae smeten zbog ~ivotinja, a sam murjak teako da e na neato skriveno ispod tog dijela auta :D
@ doomer ~enama je lakae, mogu taj kondom iskoristit ko tampon :D
0 REP0%
→ Istraživač
D A X
ISTRAŽIVAČ123 REP49%
→ Entuzijasta
D A XISTRAŽIVAČ
avg 2010.
avg 2010.#10
mozes u rezevni tocak (izduvas stavis biljkicu unutar tocka tako da je zalepis za felnu i ponovo naduvas),a jos bolje ti je ispod filtera za vazdoh ali gledas da tako stavis da ne zapusis kanale za vazduh.
SASKE
ISTRAŽIVAČ122 REP48%
→ Entuzijasta
SASKEISTRAŽIVAČ
avg 2010.
avg 2010.#11
Tu koli
inu najbolje dobro upakovati(da neprimi mirise ulja, i sl),izvaditi filter vazduha,ubaciti paket(u kutiju od filtera) i to je to.....Dok stignea.autu nee niata faliti,nedaj bo~e kontrole murije sa psima(nema aanse da omiriae u zagrejanom motoru punom isparanje)-izuzev da znaju da nosia-tu ti nema mesta koje mo~ea da sakrijea!Ova opcija pije vodu u 90% auta,nemoraa baa ovako,ali ako baa ne~elia da se tripujea-najsigurnije!
Walt3r
ISTRAŽIVAČ53 REP2%
→ Entuzijasta
Walt3rISTRAŽIVAČ
avg 2010.
avg 2010.#12
Ne bih da te kritikujem ali zar nije bolje da pokusas napraviti neki link za nabavku na moru tako da si fraj sto se tice rizika na grani. Bilo da je 3 gr ili 3 kg-granicnom policajcu je to poen,stabilno tlo pod nogama sto se tice sefovih pogleda. Granica je bingo lutrija,cesto na osnovu slucajnosti se zna "potkaciti" riba a onda slijedi..pakao od zakona.Za par grama korova zivot ti se moze okrenuti za 180 -da lezis u drugoj drzavi pored pravih dilera.Grana tretira gram kao kg..kod njih nema za licnu upotrebu-to za njih ne postoji.U pamet....
Zracni filter psi ne kontrolisu,kompletan odjel kucista motora se pregleda rucno,sondama i lampama. Naravno kutija od zracnog se otvara prva. Kerovi su zaduzeni za kokpit ,torbe i odjecu. Kutija zracnog filtera je manje vise u svim manualima granicnih policajaca-kako se pokazao dobar za transport droge tako je i idealan za transport municije i pistolja manjih dimenzija. Znaci ako vam nadju bilo sta od sumnjivo u filteru kompletno vozilo se rastavlja u dijelove-nazalost nasilno,ne mare bas kako ce sta odvrnuti. Nadju drogu ili oruzje onda detaljno gledaju sve-imaju vremena jer nemaju pojma da li si "kargo kurir" ili solo ili slucajni....a mozgovi im rade tako sporim taktom da se nalezis pravo.
Rezervna guma je kraljica transporta sto se tice heroina pa tako da je suvisno i pricati o njoj.
Hrana..pakovanja od hrane znaci ono sto mozes ranije baciti kroz prozor i uredno platiti kaznu za taj akt-ako je sumnjivo i vidis jace kontrole na gp-drop out :)rezervnu neces tako lako ;). Nasmokas se dobro i pusti mastu. Gusti sok,smoki,biskviti..sve cega se lako mozes otarasiti a da je pogodno za stealth pack. 4 sendvica sa 20-25 grama hasha umotanog u jedan tanki sloj najlona-umazan majonezom i sl- Prolazi znam iz iskustva..
15 gr dobro presovane u manjim pakovanjima moze stati u limenku naspes soka u nju i na nosac...nije da se hvalim ali jednom sam nageo pred granicarem :) Rekoh ugrijalo...a kontam u sebi samo ti dozivaj djavla...
Najbitnije od svega-ponasanje-pokreti lica,ruku,prstiju. Covjek nema njuh kao pas ali zato vid..njuse te ocima ;) Znaci relax...nervoza ja najmanje pozeljan faktor.
16 REP32%
→ Istraživač
jun 2011.
jun 2011.#13
Fore sa sendvicima i sokovima su toliko dobre da ih svaki granicar zna ali niko nezeli da proverava.
Znaju da je mala kolicina u pitanju i znaju da SVAKO ALI BAS SVAKO od 5000 automobila danas ima sokove i sendvise :).
Jednom smo se toliko razbili od hasisa, jer smo iz kolone videli da setaju kerove i skapirali da verovatno imaju dojavu, te smo povadili sendvice i pojeli ih :) :(
Mozes misliti koliko smo vremena posle proveli u autu tripujuci i cekajuci da se upristojimo i nastavimo sa voznjom. :)
Ali da cisto dam i ja neki doprinos :) U mali tertapak sok NEOTVOREN. Otvoris dno i dobro upakovanu kolicinu zalepis unutar tetrapaka, vratis sok i zalepis sve na svoje mesto. Kupis nekoliko takvih i taj sa paketicem stavis na dno. Nemoze ti niko nista.
34 REP68%
→ Istraživač
jan 2012.
jan 2012.#14
zamotaj travu u alu-foliju i to spremi u kondom. kupi 1-2 nutelle ili nesto tako slicno i slozi unutra, jos nosi sa sobom pola kile kruha :)
obavezno svi u autu popijte po 1-2 velike pive da vam ubije tremu :)
t@mara
ZMAJ28.214 REP
t@maraZMAJ
apr 2016.
apr 2016.#16
@pornografeur Obrati pozornost na datum zadnjeg posta.
lan kojeg citiraa je bio aktivan zadnji put prije 6 god :D
A....Brat??? `ta je pak to?? :D
Blader
ZMAJ27.296 REP
BladerZMAJ
apr 2016.
apr 2016.#17
Hehe koji kralj... prvih par postova ne znaa koji je lui smiley9934...
t@mara
ZMAJ28.214 REP
t@maraZMAJ
apr 2016.
apr 2016.#18
Ma sve je to normalno,nije grijeh zalutati malo.
Svi smo mi nekada bili novi
lanovi :)
jul 2010.
1 / 23
jul 2010.
apr 2016.