VUTRA
ForumMarihuanaObrazovanjecudno do bola, jel itko jos..?
LEGACY

cudno do bola, jel itko jos..?

60 odgovora6,155 pregleda
Weed KillahPOZNAVALAC

okt 2007.

#1
dakle, ubo sam neku vutru jucer.. s obzirom da je regularna cijena i sve, izgleda zaista prebolesno... kristali se vide, ima ih recimo dovoljno, nema jedne jedine sjemenke, sami hedovi, nema sice... i mirisi po limunu! ali intenzivno bas po limunu.. nazalost, unatoc impresivnom mirisu i izgledu, rad je gotovo jednak nuli!! iskusan sam pusac no na ovako nestko nisam nikada naletio. ima li tko od vas slicno iskustvo? btw, kristali su bas thc, nije netko prosuo limunsku kiselinu pa da mirisi na limun i vide se kristali.. kao sto rekoh.. cudno do bola.
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

okt 2007.

#2
Nabaci neku sliku da ekiramo...jer ovo stvarno udno zvu i...hmh...
elephant0rAMBASADOR

okt 2007.

#3
Hmmm zbilja cudno.. Miris limuna bi se jos dalo objasnit time sta netko voli ubacit limun u vrecu trave da bi odrzao vlagu i sprijecio presusivanje.. ali vidljivost kristala golim okom i nikakav rad je.. hmm veoma cudan.. osim ako netko nije musku zagrijo i zakamufliro je secerom u prahu :rofl:
Weed KillahPOZNAVALAC

okt 2007.

#4
nije.. probao sam prozvakati mali hedic na jezik i nema okusa. meni prvo palo na pamet da je limunska kiselina al nije. makar su kristali lim kis preveliki. al isao sam svejedno probati. stvarno nisam na tako nesto nikad do sad naletio. a je vutra i jesu origigi kristali... nije bitno sto nema rada nego me taj miris limuna fascinira. nazalost nemam fotic da napravim makro fotku, pokusat cu s mobom pa ako ispadne sta prihatljivo, postat cu... misterij ostaje...

okt 2007.

#5
ovako, to sto mirisi po limunu, moze bit da je neka citral strain. u tom slucaju si stvarno naletio na dobru zizu. ja sam je probo u damu, stvarno mirisi po limunu i dobra je. ali tesko da si to dobio. vrlo je rijetka, posebno u ovim prostorima, al nikad se nezna... sto se tice da nema rada...pa sad, ja sam isto jednom naletio na tako nesto( prebolesno je izgledalo i sve al nije pralo). doso sam do jednog pomalo neobicnog zakljucka. jeste li ikad vidjeli vutru nakon sto je konzumirana vulcano vaporizerom? taj stroj zagrijava vutru na odredjenu temperaturu pri kojoj samo thc izgorijeva, ali ne i ostatak, pa vutrica izgleda ko i prije samo ne pere...sad malo je vjerojatno da to netko radi ovdje, ali ja si to nisam mogo drugacije objasnit..
Weed KillahPOZNAVALAC

okt 2007.

#6
evo ovo je slikano mobom pa se zadana problematika bas ne vidi... naime, hed izgleda ko hed, pod svjetlom stvarno izgleda kao maaajka. ima puno puno kristalica po njemu.. da, bas bas pravih kristalica, znam kako moraju izgledati. kristali su kao na npr whitewiddowu ili necem slicnom. a svejedno, rada nema... WTF=? btw, mislim da je tvoja teorija u mom slucaju nemoguca.. a i zar nebi onda kristali nestali nakon konzumacije u vaporizeru? mislim, mozda je moguce ali cisto sumnjam. tip od kojeg sam to dobio ni nezna sto je vaporizer pa ono...

okt 2007.

#7
e reko sam da je malo vjerojatno... meni se to isto jednom desilo kad sam od slovenaca rijesio neku skunu.. nije prala i gotovo...stvarno neznam. ko zna sta su ludi nizozemci poceli uzgajat...mozda vutru koja ne pere??
elephant0rAMBASADOR

okt 2007.

#8
poslje vaporizacije trava je dehidrirana do te mjere da je mozes prstima skoro u prah smrvit.. tako da mi se cini kako bi weedkillah skuzio do sada o cemu se radi da je to u pitanju.. nego.. ajd ti meni to na sampling neki ustupi pa cemo vidjet dal puca ili ne :rofl:
Weed KillahPOZNAVALAC

okt 2007.

#9
ma nije u pitanju vaporizacija brijem... nije toliko suha... probat cu sutra nabaviti fotic pa napraviti makro snimku da se vide dlacice i kristali.. pitao sam cak i jednog frenda koji pusi vec 8 godina i kaze da isto nikada nije na tako nesto naletio..

okt 2007.

#10
Uzmi svu preostalu travu(taj vrh i sve sto imas),smotaj pljugu i prilicno sam siguran da ce proradit.Zna bit trava,super mirisi,super izgled,uzmes malo nista,malo vise nista,uzmes puno ko da si popusio 2 tone prosjecne trave.Ako pusis svaki dan pauziraj na 2-3 dana.
bongashLEGENDA

okt 2007.

#11
A mo~da je loaa genetika u pitanju ? Neka domaja, dobro uzgojena ali ne radi ? ini mi se da je neko ve pisao o tome, uzgojio indoor, trava izgledala strava, a rad ... nikakav. :sad2:
Weed KillahPOZNAVALAC

okt 2007.

#12
ko ga hebe... danas ide sve u jednu fumu pa cemo vidjeti. ako ni onda nebude rada onda nek ide k vragu :) javit cu vam rezulatat
InqAMBASADOR

okt 2007.

#13
losha genetika... premalo thc-a Moze hed da izgleda kao prva klasa i kristali i miris i lepljivo i sve pa cak i dim tezak kao da je nesto kvalitetno. Ali ako nema thc-a... nista od toga :)

okt 2007.

#14
Uzmi neki digitalac i slikaj macro... imas li scaner najobicniji... stavi hed na njega i scan...?
Weed KillahPOZNAVALAC

okt 2007.

#15
nazalost, nisam nasao digitalac na vrijeme pa je problmatika otisla u dim :) sve sam stavio u jednu fumu i ono... nije bilo lose. no s obzirom na izgled i kolicinu trebao sam biti totalno odvaljen a nisam bio.. vjerojatno losa genetika. ako opet naletim na to slikat cu makro pa postam..
Bezze_SaAMBASADOR

okt 2007.

#16
Ja na takvo neato nisam naletio.....
prolaps_rektumaENTUZIJASTA

okt 2007.

#17
uf,bilo je i puno loaije vutre,po izgledu sve 5 i bez koapi,al brate osjetia samo kad dim uvu ea jer mozak ne dobiva kisik...
dr_biberISTRAŽIVAČ

okt 2007.

#18
Ja sam jednom naleteo na takvu biljku. Bila je toliko lepa, mirisna i masna.... Ali nista. Ja i prijatelj smo purnjali po stotku u G, ali nista. Pomirisi je, ako malo mirise na bosiljak, onda je u pitanju ista vrsta, i od nje neces dobiti nista. Neznam kako se javlja taj fenomen. Jedan moj drugi prijatelj je od istog semena dobio dve biljke. Jedna je bila bas takva kako si je opisao, a druga smrt u diskoteci. Ovu prvu losu je pustio da poraste, a ovu kvalitetnu stalno cupkao i purnjao. Moja predpostavka je da je u pitanju sorta koja zahteva mucenje,cupkanje, iliti mucenica koja nije mucena... Ali to je samo glupava predpostavka. Sa druge strane dosta ljudi se koristi prljavim trikovima kako bi prodali losu tricu. jednom sam naleteo na secerusu. Mozes misliti kako je izgledala na oko.
gloss_zelenkyAMBASADOR

okt 2007.

#19
Kakvo mu enje i maltretiranje, o emu pri aa?? Imaa hibrid/domaju/pravu travu (nazovi je kako hoea) i imaa industrijalku. Kraj pri e:ohno: To kako se nekome zalomi, to je druga stvar. I ako ima miris po bosiljku onda je sigurno outdoor industrijalka koju je uzgojila neka stara baba iz doba titove republike zajedno sa svojim za inskim biljem! Od ostalih okusa lako mo~ea pronai i mentu, mati njak, kadulju itd.:rofl: :maryjane:

okt 2007.

#20
I dalje mi nije jasno zato kupujete ako vam ne valja? :)

okt 2007.

#21
Super izgleda,super misrisi,2 glavna kriterija zadovoljena,zasto nebi kupio?

mar 2008.

#22
uzeo sam pre par dana od nekog dilera kod mene za 500 din (5e) ket 1g... bilo je puno semena, mrvila se skoro u prah kad je stisnem, blag miris, skroz suva ni malo smole.... a ipak smo se nas 5orica (pusimo vec dugo... i pusili smo kako se kaze od IGLE DO LOKOMOVITIVE) pokidali... smotali smo 3 stotke i nije nam bilo dobro... nas trojica smo dobili upalu trbusnjaka od smeha... jedino je lose bilo drzi neka dva sati i pocne da popusta... sta mislite o ovome???
elephant0rAMBASADOR

mar 2008.

#23
sacuvaj sjeme.. steta takvu genetiku bacit
GreenManAMBASADOR

mar 2008.

#24
Sledeci put smotajte manje.Otrovacete se od tolikog dima.Ako je toliko dobra vutra nema potrebe da se gusite bezveze. :pat:

mar 2008.

#25
meni je bilo bas lepo, a i trenirao sam tj ko da sam uradio 1000 trbusnjaka :D ne stvarno sam bio zaprepascen... tako da sto se mene tice -= Izgled, miris, boja, kristali, masnoca, svezina=- vise nista ne znace...:hippy::respect:
Travar 17ISTRAŽIVAČ

maj 2008.

#26
Meni se isto to desilo samo s malo drukcijom vutrom. Tako je lijepo izgledala , a za miris da ne govorim. Moj frend ju jedrzo u paketicu u djepu a mogao si je namirisati na 2m od njega. To je sve bilo dobro, ali nije djelovala apsolutno nista, kao da popusis cigaru.
iDEATHISTRAŽIVAČ

jun 2008.

#27
aaaaaaa isti trip, znaci hedic,masan,pun smole,jedva sam rastavio na delice,i zavario....NISTA uzas
SiDAMBASADOR

jul 2008.

#28
meni to nije nista cudno, no da ne pricam, hedovi varaju, to je naprimjer kao oces gledat Jessicu Albu a dobijes Michaela Jacksona...i ja sam ostao zaprepasten jednom tako...trava izgleda super odlicno, sve sami hedovi, a rad je bio na nuli, samo su pluca boljela bezveze:watchplant:
BrenerPOZNAVALAC

jul 2008.

#29
Zna li netko i hoce li napisati (ako zna) nesto o ovoj problematici? Netko je prije koje vriejme postao sliku vutre koju je uzgojio, koja je imala sve:kristali,debeli masni vrhovi bez iti jedne sjemenke a rad, nula! Njemu ste rekli da je to do genetike, tj moguce je da je bila oprasena sa sidustrijskim sjemenom te da je tako pokupila niski nivo thc-a...al no, vu je stvarno extra izgledala. Dali je i ovo sto pricaju ljudi isti slucaj?
pecko88ENTUZIJASTA

jul 2008.

#30
Meni se dogodio jedan takav outdoor. Mirisala ja sa 50m, bila je toliko masna da je mozes usitniti samo sa makazama. Izgledala je perfektno, ali rad=0.
SiDAMBASADOR

jul 2008.

#31
meni se cini da je to isti slucaj, ta neka prica je i tamo bila...vidio sam tu sliku biljke, izgleda prefino, ali je netko napisao da ne vrijedni ni najmanje....to je sve moguce... priroda je zeznuta stvar

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se