LEGACY
Medijski neuk !
28 odgovora3,272 pregleda
1mc
ISTRAŽIVAČ119 REP46%
→ Entuzijasta
1mcISTRAŽIVAČ
maj 2007.
maj 2007.#1
Jedna od stvari koje me najviae mogu izbaciti iz takta su glupi i neuki ljudi..!
I tako malo zujim po netu i pronaem ovaj sajt.. I ata? naravno,i~ivciram se....
pazi ovo...
"esto je nazivaju indijska konoplja (Cannabis sativa indica), ato je kriv naziv ukoliko ta konoplja zaista nije uvezena iz Indije." ... (mislim koliko glup moraa biti da to napiaea??)
(http://www.droge.hr/marihuana.html)
Neviene i neujene gluposti dolaze iz tih malih mozgova novinara i ostalih medija..!
Ne znam zaato ljudi moraju biti toliko glupi?
Osobno,sav taj medijski neuk me jako ~ivcira,nisam u ~ivotu napravio neato zbog
ega bi me "teretili" ali kad ovako glupu informaciju pro
itam od nekoga tko cijeli svoj bijedni ~ivot sjedi ispred papira i piae gluposti doe mi stvarno da okrenem vrat tim laicima..
A najbolje od svega ti glupani se nebi ni potrudili saznati bar jednu pozitivnu stvar o neemu,nego ako vlada ka~e ilegalno,, ajmo srat po tome..
Ma joj,jel mi mo~e itko rei zaato su ljudi idioti..? (dobro da imam za ait dok nisam puko joa...) :lock: :lock:
"Ja
a varijanta marihuane je i sinsemilla (sin-seh-me-yah).(...)" - (I ovo sam morao citirati,mislim stvarno sramotno...!)
47 REP94%
→ Istraživač
maj 2007.
maj 2007.#2
video jos davno ... ma smesno :)
ZNAKOVI UPOTREBE
-jak miris zapaljenog liaa,
-sitne sjemenke po d~epovima,
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
cannebosanac
POZNAVALAC999 REP44%
→ Ambasador
cannebosanacPOZNAVALAC
maj 2007.
maj 2007.#5
U potpunosti se sla~em samo mislim da oni nisu glupi veinom su plaeni od strane ovih koj lobiraju kontra vutre pa onda iskrivljuju istinu na sve mogue na
ine . Nisu oni glupi da su glupi teako da bi zavraili fakultete nego takve nazovi glupane plaaju vrlo masno neki atakori(~ao mi je ato atakore usporeaujem s takvima ali bolja rije
mi ne pada sad na pamet) , glupani su onikoji vjeruju ovima koji samo glume da ne znaju o
emu se radi ata je istina . Pogledaj samo ovo na kraju tvog posta , nije li ovo sprdnja prema Rastafarijancima . Yah mon stvarno ~alosno gdje ~ivimo .
Travar 17
ISTRAŽIVAČ174 REP83%
→ Entuzijasta
Travar 17ISTRAŽIVAČ
dec 2007.
dec 2007.#6
evo nekih glupih stvari koje sam naaao na netu:
IZGLED
Marihuana: li
i na finije ili grublje izrezan duhan karakteristi
nog mirisa na suaeno sijeno
ijim se gorenjem oslobaa jaki, lagano sladunjavi, miris zapaljenog suhog liaa.
POSLJEDICE ZLOUPOTREBE MARIHUANE:
ope stanje sli
no laganom pijanstvu
proairene zjenice
potencijalne sr
ane bolesti
oateenje mozga i centralnog nervnog sistema
povean rizik hroni
nih plunih bolesti, uklju
ujui i rak
smanjeno ili nepostojee seksualno zadovoljstvo
TO SU NAJVEE GLUPOSTI KOJE SAM UO
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
prolaps_rektuma
ENTUZIJASTA352 REP38%
→ Poznavalac
prolaps_rektumaENTUZIJASTA
dec 2007.
dec 2007.#8
video jos davno ... ma smesno :)
ZNAKOVI UPOTREBE
-jak miris zapaljenog liaa,
-sitne sjemenke po d~epovima,
Travar 17
ISTRAŽIVAČ174 REP83%
→ Entuzijasta
Django
ENTUZIJASTA204 REP1%
→ Poznavalac
DjangoENTUZIJASTA
maj 2008.
maj 2008.#10
meni je najsmjeanija ova posljedica: -poja
ana sklonost zabavi :D
mislim to je stvarno opasno, to treba sprije
iti pod svaku cijenu
ateta ato nemaju forum neki, baa bi htio vidjet kakvi bi se ljudi tamo skupljali
wannabeshaman1
POZNAVALAC934 REP37%
→ Ambasador
wannabeshaman1POZNAVALAC
maj 2008.
maj 2008.#11
pa jel imaju oni neki meil ili tako neato?
bilo bi dobro sastavit neki meil u kojem bi ispravili i obrazlo~ili njihove greake
naravno ne na taj na
in da se ka~e direktno kako su konzervativni imbecili
i kako marihuana u potpunosti neatetna ve neato puno suptilnije
tek tolko da su prisiljeni shvatiti kako su neprofesionalni.
jer dokazat im da je marihuana neatetna sigurno nemo~emo.
probat u mo~d ja napisat :D ali ionako ja zapravo nemam pojma o travi
u odnosu na neke od
lanova.
19 REP38%
→ Istraživač
maj 2008.
maj 2008.#12
a ata da se ka~e...
-novinar koji me raspeo u regionalnom tjedniku ko isukrsta ravim
avlima totalno antisepti
no i ko da sam maltene ubijo koga....e taj isti duva ko mrcina znam s kim i od koga kupuje i ata da mu
ovjek radi?
-a na konferenciji za novinare murjaci izjaviae da sam imao GMO travu pa i to napisaae u novinu...
-a tu~ilac mi u optu~nici piae da sam uzgajao skunk i indijsku konoplju...
...ata oni znaju ata je NewYork-Diesel..., znate li Vi?
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
maj 2008.
maj 2008.#13
znamo mi
ali isto tako znamo i da se pazimo
i nikada nikome ne pri
amo
ali nemamo po viae ve samo po jednu 400W a neko i manje
airina i pri
a svakom dou glave
a noivinari jedva
ekaju
i obi
no su najgori oni koji isto "djelo" rade
mr.skunk
AMBASADOR2.403 REP26%
→ Legenda
mr.skunkAMBASADOR
maj 2008.
maj 2008.#14
moze i 600w al jedna. jebiga ima nas sto volimo malo vise povuci.
ROX
POZNAVALAC884 REP32%
→ Ambasador
ROXPOZNAVALAC
maj 2008.
maj 2008.#15
Mislite da im je clanak o travi los, bolje da onda ni ne gledate clanak o DMT-u. Boze, to je onak....neznam, neopisivo glupo :)))))))))))))))))))))))))))))
edit: evo vidim da su ga sad maknuli, broken link,ajd hvala bogu, ono je stvarno histericno lose bilo
maj 2007.
1 / 15
maj 2007.
maj 2008.