VUTRA
ForumMarihuanaObrazovanjeMedijski neuk !
LEGACY

Medijski neuk !

28 odgovora3,272 pregleda
1mcISTRAŽIVAČ

maj 2007.

#1
Jedna od stvari koje me najviae mogu izbaciti iz takta su glupi i neuki ljudi..! I tako malo zujim po netu i pronaem ovaj sajt.. I ata? naravno,i~ivciram se.... pazi ovo... " esto je nazivaju indijska konoplja (Cannabis sativa indica), ato je kriv naziv ukoliko ta konoplja zaista nije uvezena iz Indije." ... (mislim koliko glup moraa biti da to napiaea??) (http://www.droge.hr/marihuana.html) Neviene i neujene gluposti dolaze iz tih malih mozgova novinara i ostalih medija..! Ne znam zaato ljudi moraju biti toliko glupi? Osobno,sav taj medijski neuk me jako ~ivcira,nisam u ~ivotu napravio neato zbog ega bi me "teretili" ali kad ovako glupu informaciju pro itam od nekoga tko cijeli svoj bijedni ~ivot sjedi ispred papira i piae gluposti doe mi stvarno da okrenem vrat tim laicima.. A najbolje od svega ti glupani se nebi ni potrudili saznati bar jednu pozitivnu stvar o neemu,nego ako vlada ka~e ilegalno,, ajmo srat po tome.. Ma joj,jel mi mo~e itko rei zaato su ljudi idioti..? (dobro da imam za ait dok nisam puko joa...) :lock: :lock: "Ja a varijanta marihuane je i sinsemilla (sin-seh-me-yah).(...)" - (I ovo sam morao citirati,mislim stvarno sramotno...!)

maj 2007.

#2
video jos davno ... ma smesno :) ZNAKOVI UPOTREBE -jak miris zapaljenog liaa, -sitne sjemenke po d~epovima,
Kurblaj KanAMBASADOR

maj 2007.

#3
Bilo je ve puno o toj stranici
BeyondLEGENDA

maj 2007.

#4
:rofl: :rofl: :rofl:
cannebosanacPOZNAVALAC

maj 2007.

#5
U potpunosti se sla~em samo mislim da oni nisu glupi veinom su plaeni od strane ovih koj lobiraju kontra vutre pa onda iskrivljuju istinu na sve mogue na ine . Nisu oni glupi da su glupi teako da bi zavraili fakultete nego takve nazovi glupane plaaju vrlo masno neki atakori(~ao mi je ato atakore usporeaujem s takvima ali bolja rije mi ne pada sad na pamet) , glupani su onikoji vjeruju ovima koji samo glume da ne znaju o emu se radi ata je istina . Pogledaj samo ovo na kraju tvog posta , nije li ovo sprdnja prema Rastafarijancima . Yah mon stvarno ~alosno gdje ~ivimo .
Travar 17ISTRAŽIVAČ

dec 2007.

#6
evo nekih glupih stvari koje sam naaao na netu: IZGLED Marihuana: li i na finije ili grublje izrezan duhan karakteristi nog mirisa na suaeno sijeno ijim se gorenjem oslobaa jaki, lagano sladunjavi, miris zapaljenog suhog liaa. POSLJEDICE ZLOUPOTREBE MARIHUANE: ope stanje sli no laganom pijanstvu proairene zjenice potencijalne sr ane bolesti oateenje mozga i centralnog nervnog sistema povean rizik hroni nih plunih bolesti, uklju ujui i rak smanjeno ili nepostojee seksualno zadovoljstvo TO SU NAJVEE GLUPOSTI KOJE SAM UO
Kurblaj KanAMBASADOR

dec 2007.

#7
DA to nije s one droga.hr stranice ato je puna nebuloza?
prolaps_rektumaENTUZIJASTA

dec 2007.

#8
video jos davno ... ma smesno :) ZNAKOVI UPOTREBE -jak miris zapaljenog liaa, -sitne sjemenke po d~epovima,
Travar 17ISTRAŽIVAČ

maj 2008.

#9
to je s te stranice da
DjangoENTUZIJASTA

maj 2008.

#10
meni je najsmjeanija ova posljedica: -poja ana sklonost zabavi :D mislim to je stvarno opasno, to treba sprije iti pod svaku cijenu ateta ato nemaju forum neki, baa bi htio vidjet kakvi bi se ljudi tamo skupljali
wannabeshaman1POZNAVALAC

maj 2008.

#11
pa jel imaju oni neki meil ili tako neato? bilo bi dobro sastavit neki meil u kojem bi ispravili i obrazlo~ili njihove greake naravno ne na taj na in da se ka~e direktno kako su konzervativni imbecili i kako marihuana u potpunosti neatetna ve neato puno suptilnije tek tolko da su prisiljeni shvatiti kako su neprofesionalni. jer dokazat im da je marihuana neatetna sigurno nemo~emo. probat u mo~d ja napisat :D ali ionako ja zapravo nemam pojma o travi u odnosu na neke od lanova.

maj 2008.

#12
a ata da se ka~e... -novinar koji me raspeo u regionalnom tjedniku ko isukrsta ravim avlima totalno antisepti no i ko da sam maltene ubijo koga....e taj isti duva ko mrcina znam s kim i od koga kupuje i ata da mu ovjek radi? -a na konferenciji za novinare murjaci izjaviae da sam imao GMO travu pa i to napisaae u novinu... -a tu~ilac mi u optu~nici piae da sam uzgajao skunk i indijsku konoplju... ...ata oni znaju ata je NewYork-Diesel..., znate li Vi?

maj 2008.

#13
znamo mi ali isto tako znamo i da se pazimo i nikada nikome ne pri amo ali nemamo po viae ve samo po jednu 400W a neko i manje airina i pri a svakom dou glave a noivinari jedva ekaju i obi no su najgori oni koji isto "djelo" rade
mr.skunkAMBASADOR

maj 2008.

#14
moze i 600w al jedna. jebiga ima nas sto volimo malo vise povuci.
ROXPOZNAVALAC

maj 2008.

#15
Mislite da im je clanak o travi los, bolje da onda ni ne gledate clanak o DMT-u. Boze, to je onak....neznam, neopisivo glupo :))))))))))))))))))))))))))))) edit: evo vidim da su ga sad maknuli, broken link,ajd hvala bogu, ono je stvarno histericno lose bilo

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se