VUTRA
ForumMarihuanaObrazovanjeDezinformativni sajt droge.hr
LEGACY

Dezinformativni sajt droge.hr

48 odgovora5,312 pregleda
pav1337oENTUZIJASTA

okt 2010.

#1
Mene najviae ~ivciraju "edukativni" tekstovi kao npr ovaj http://www.droge.hr/marihuana.html Naravno, ima tu istine, no pogledajte koli inu besmislica koje takoer piau. Npr 1. Konoplja se koristi kao opojno sredstvo, naj eae u tri produkta: marihuana (ili marijuana), haaia i haaiaovo ulje. 2. esto je nazivaju indijska konoplja (Cannabis sativa indica), ato je kriv naziv ukoliko ta konoplja zaista nije uvezena iz Indije. 3. U takvim uvjetima naraste mnogo ni~a (oko pola metra), ali ima ja e i druk ije djelovanje. Naziva se skunk. 4. Kod nas je uobi ajena zelena (made in Croatia!). ROFL! `ta taj lik drobi gluposti, bo~esa uvaj. A bavi se izdavaatvom i ima hrpu knjiga na tu temu. Ima koji hacker da mu sruai sajt, jer ovo je ne uveno! :)
pav1337oENTUZIJASTA

okt 2010.

#2
A ova? "...Marihuanu i speed mogue je uzimati svakodnevno i godinama prikrivati konzumaciju, ato redovito dovodi do ovisniatva i kona no do heroina...."
BeyondLEGENDA

okt 2010.

#3
da upoznati smo s tim sajtom, bila nam je est izvor sprdnje i gnjeva. Nevalja se zamarat s tom stranicom zbog vlastitog mentalnog zdravlja. Ako lik nije istokrvni idiot koji sve ovo piae iz zlobe i neke svoje duboke poreme enosti onda je definitivno potpla en od nekih dr~avnih organa da plasira takve neistine.
pav1337oENTUZIJASTA

okt 2010.

#4
Aha.. dok si ti pisao ovaj post, ja sam u meuvremenu napravio novi baa o tom sajtu.. E, ovo treba zakonom zabranit. Pa to su nemogue stvari. I sad neka teta Ru~a koja odgaja svog mladog Domagoja ita te nebuloze i onda na ne iji nagovor, daj pogledaj dokumentarni film o cannabisu ona odgovara:"znam ja to no ata je to!"
AndrijaJAMBASADOR

okt 2010.

#5
ahhhh, sad potrosih pola sata na pisanje reply na taj tvoj post a u medjuvremenu ga je admin izgleda obrisao i ode sav text u pm.... Uglavnom, uz gomilu besmilica najvise me smeta sto se taj sajt nalazi na vrsnoj/drzavnoj domeni .hr, koju nemoze dobit bas svako s obzirom da je besplatna. Koliko sam shvatio to je neprofitna udruga, koja aktivno reklamira knjige jednog/vjerojatno osnivaca te udruge, sto bi se moglo okarakterizirati kao promocija u privatne svrhe. S obzirom da nikad nisam imao posla s nekom takvom udrugom i pravima koja ona ima te s obzirom na profitnu djelatnost koja se obavlja putem te stranice trebalo bi se malo raspitati s pravne strane dal se necim takvim ta udruga uopce moze baviti ? Logicki gledano po meni krse prava za dobivanje vrsne .hr domene za neprofitne udruge..... Ili je to savim legalan nacin zarade na nasem balkanu, osnujes neprofitnu udrugu te privatno zaradjujes na svojim privatnim knjigama ... Oprostite ako sam toliko slobodan zakljuciti da se tu radi o velikoj kolicini novaca koja se okrece oko te udruge ... Treba ih skresati nevezano uz tekstove i tematiku kojom se bave... Ali ovo : "Glavna zadaa je unapreenje kvalitete ~ivota, mladih i svih graana u "druatvu rizika" razvojem zajednice bez droge." nadopunio bih sa ... ,cime cemo iskorjeniti ubijanja, silovanja, premlacivanja, maltretiranja, stres, zdravstvene probleme.... LOL
NikolicaISTRAŽIVAČ

okt 2010.

#6
Ja sam itao malo taj sajt sad i kad sam pro itao da su napisali neato u smislu "...a kru~e pri e kako je jedan mladi Amerikanac posle uzimanja PCP-a iskopao sebi oba oka...", morao sam definitivno da ugasim prozor. :)
SkunkishaISTRAŽIVAČ

okt 2010.

#7
koja maatarija - http://www.youtube.com/watch?v=fD6WSk_lhQ8&feature=related

okt 2010.

#8
Teake gluposti,gdje se trava demonizira do te granice koda je heroin... Nego evo nekih bisera sa droga.hr "Zabrinjava neosporni poremeaj kratkoro ne memorije, razgovore u grupi puaa a, takorei nemogue je u potpunosti zapamtiti. Iz toga slijedi da nema nikakve sumnje da se i opa memorija oateuje u estalim puaenjem marihuane ili haaiaa. Zbog toga je cannabis vrlo opasan. Na kraju treba spomenuti da marihuana u naaim prostorima obilje~ava prvu fazu, takozvanu fazu znati~elje u opeprihvaenoj klasifikaciji narko puta. Iako je u toj fazi znati~elje mogua i neka druga solucija, jer prva iskustva mogu biti i s nekim drugim drogama (ecstasy, trip, speed i dr), marihuana je simbol i oznaka po etka putovanja u nepoznati i nestvarni svijet droga." " LSD daleko je manje opasan od, na primjer marihuane ili speeda. " "Smatram da je u airem smislu u Hrvatskoj, cocain manja opasnost za mlade od marihuane i speeda, a neusporedivo manja od heroina. " Dobro da nije i za heroin rekao da je manja opasnost od marihuane onda stvarno nebi znao sta reci.I najace sve se to njegovo temelji na tome da marihuana izaziva oate enje sposobnosti dugoro nog pam enja,ato nije istina. http://droge.hr/experimenti.html
Petar PanPOZNAVALAC

okt 2010.

#9
jebote pa ovo je novija verzija onog reefer madness-a iz 1936 http://video.google.com/videoplay?docid=-6696582420128930236#
PunxerENTUZIJASTA

okt 2010.

#10
Skoro sam zaplakao na ovo sa droge.hr Procito sam njegove "experimente", covjeku je lijepo na heroinu, a travu pljuje jer nije zapamtio sto je pricao napusen (a alkohol?). I koji mu je k "cannabis sativa croatica"?! Najjaci su mi ti tzv informativni tekstovi, kazu da je marihuana lisce a hasis vrhovi biljaka, i da je indica iz indije pa je valda sativa croatica iz hrvatske(a to sto su sativa i indica ko crno i bijelo nisu istrazili). Ljudska glupost nema granica
pc.growerENTUZIJASTA

okt 2010.

#11
hahaha ka~e da je to eksperiment :D bome se on dobro nadrogira : marihuana u nekoliko navrata (ko zna koliko je to navrata), LSD 2 puta , ecstazy jednom, speed jednom, COCAIN 3 PUTA, HEROIN 3 PUTA ono... ja iman 20 godina i puaim travu od drugog srednjeg- i nisam proba niata drugo osim trave jer ne ~elim , a on onda sere po travi da je put prema te~im drogama , uostalom vidim da je on proba dosta puta najte~e droge cocain i heroin
nightpianistISTRAŽIVAČ

okt 2010.

#12
Baa se pitam jel sada ata uzima taj lik ako je i upoe stvaran.
PunxerENTUZIJASTA

okt 2010.

#13
A skuzi da pri vrhu stranice pise kako je studentica nakon jednog pusenja heroina "postala i ostala teska ovisnica", a on ga degustirao 3 puta..

okt 2010.

#14
Da ovo je bas previse. Trebalo bi kontaktirat .hr domen jer ipak ne bi trebalo da ovakav sajt dobije besplatan domen. Ovo je ispod casti svakog hrvatskog drzavljanina i sto je najgore cak odmaze jer ni djeca vise nisu glupa. http://www.iana.org/domains/root/db/hr.html
pav1337oENTUZIJASTA

okt 2010.

#15
Bojim se da nema pomoi glede domene. Udruge i pravne osobe imaju pravo na besplatnu .hr domenu ako je domena vezana uz ime firme. `toviae, ime firme ne mora imati nikakve veze s nazivom na domeni. Ako Carnet procjeni da postoji opravdan razlog za izdavanje domene iako ime ne odgovara imenu podnositelja zahtjeva, takvu domenu ce i odobriti. Mislim da je to slu aj i s droge.hr Dodajmo i to da droge.hr domena mo~e poslu~iti za bilo kakav drugi sajt, nevezan uz droge. Sve ata treba je promijeniti DNS IP. Domena je ime, naljepnica, preko IP adrese. Vutragenjo, ti to bar znaa ;)

okt 2010.

#16
Nema nista od toga kontaktiranja,jer se onim svojim sajtom i informacijama ne krsi nikakav zakon.nego jednostavno iznosi misljenje svoje udruge i samog sebe.
sHR00mISTRAŽIVAČ

dec 2011.

#17
Vidim da stranica joa uvijek postoji, a pro itao sam toliko gluposti da sam nakon zatvaranja stranice, po istio history i cache browsera da mi tolika glupost ne sjedi negdje na disku i zauzima prostor. Pro itao sam stvarno svakakih tekstova, ali brate ovaj ga je baa pretjerao. Toliko dezinformacija i nadrobljenih gluposti nisam dugo vidio na jednom mjestu. Postoji li kakav na in da se stranica ugasi? Jer netko tko malo googla, informira se, sigurno e naletiti na tu stranicu. Tamo e pro itati hrpetinu sranja i dobiti joa loaije mialjenje o Marihuani jer mu je glavu napunila ta glupa stranica, a na internetu ima joa hrpetina dezinformacija... itao sam (na drugoj stranici) lanak o tome kako je Marihuana kancerogena i kako se lakae mo~e dobiti rak nego da puaimo obi an duhan. A sutradan u dugom lanku se to sve isto negira i di~e Marihuanu u nebesa. Stvarno ima ljudi kojima je jako dosadno...
naturalmysticENTUZIJASTA

dec 2011.

#18
ah joooj ljudi to je normalno........marihuana nikoga nije ubila, niti ce ubiti, marihuana pomaze covjeku da ozdravi ,a ljudi jednostavno pljuju po njoj....to je ista prica i sa covjekom.....covjek pomogne covjeku i onda mu ovaj okrene lea......valjda me razumijete sto hocu reci.....:)
bozgaLEGENDA

dec 2011.

#19
Piae da se uzgaja pod halogenim svjetiljkama ato je totalni bulait.
sHR00mISTRAŽIVAČ

dec 2011.

#20
Nije ni udo ato su ljudi toliko konzervativni i dezinformirani kada itaju ovakva sranja...
Big LLEGENDA

dec 2011.

#21
onu gore makedonsku reklamu na youtubeu sam prijavio youtube-u kao "scam".... hahahha i ima duplo vise minus glasova nego plus...
sHR00mISTRAŽIVAČ

dec 2011.

#22
Reklama je prije za brzinu ili tako neko kemijsko smee, pa od vuve nemas toliko energije da bi sada isao krasti auto i torbice bakicama, a kasnije pociniti samoubojstvo :D. Mislim, svatko normalan kojeg imalo zanima ato se dogaa pod utjecajem vuve nee povjerovati u takvo smee od videa. U~as...
Big LLEGENDA

dec 2011.

#23
puaa i vutre ne kradu aute i rade sranja, nego sjede doma i umiru od smijeha gledajuci takve reklame... eto xD
Mr GreenSkinAMBASADOR

dec 2011.

#24
Stvarno im je filmi horror :hotpants:
VutropuhacSrbijaISTRAŽIVAČ

sep 2012.

#25
Cannabis nikad nije i nee biti kriv zato ato je neki narkoman postao narkoman. Taj narkoman je kriv jer je probao heroin. End of story,legalize today! :maryjane:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se