LEGACY
Dezinformativni sajt droge.hr
48 odgovora5,312 pregleda
pav1337o
ENTUZIJASTA270 REP18%
→ Poznavalac
pav1337oENTUZIJASTA
okt 2010.
okt 2010.#1
Mene najviae ~ivciraju "edukativni" tekstovi kao npr ovaj http://www.droge.hr/marihuana.html
Naravno, ima tu istine, no pogledajte koli
inu besmislica koje takoer piau.
Npr
1. Konoplja se koristi kao opojno sredstvo, naj
eae u tri produkta: marihuana (ili marijuana), haaia i haaiaovo ulje.
2. esto je nazivaju indijska konoplja (Cannabis sativa indica), ato je kriv naziv ukoliko ta konoplja zaista nije uvezena iz Indije.
3. U takvim uvjetima naraste mnogo ni~a (oko pola metra), ali ima ja
e i druk
ije djelovanje. Naziva se skunk.
4. Kod nas je uobi
ajena zelena (made in Croatia!).
ROFL!
`ta taj lik drobi gluposti, bo~esa
uvaj. A bavi se izdavaatvom i ima hrpu knjiga na tu temu. Ima koji hacker da mu sruai sajt, jer ovo je ne
uveno! :)
pav1337o
ENTUZIJASTA270 REP18%
→ Poznavalac
pav1337oENTUZIJASTA
okt 2010.
okt 2010.#2
A ova?
"...Marihuanu i speed mogue je uzimati svakodnevno i godinama prikrivati konzumaciju, ato redovito dovodi do ovisniatva i kona
no do heroina...."
Beyond
LEGENDA5.330 REP3%
→ Zmaj
BeyondLEGENDA
okt 2010.
okt 2010.#3
da upoznati smo s tim sajtom, bila nam je
est izvor sprdnje i gnjeva. Nevalja se zamarat s tom stranicom zbog vlastitog mentalnog zdravlja. Ako lik nije
istokrvni idiot koji sve ovo piae iz zlobe i neke svoje duboke poreme
enosti onda je definitivno potpla
en od nekih dr~avnih organa da plasira takve neistine.
pav1337o
ENTUZIJASTA270 REP18%
→ Poznavalac
pav1337oENTUZIJASTA
okt 2010.
okt 2010.#4
Aha.. dok si ti pisao ovaj post, ja sam u meuvremenu napravio novi baa o tom sajtu.. E, ovo treba zakonom zabranit. Pa to su nemogue stvari. I sad neka teta Ru~a koja odgaja svog mladog Domagoja
ita te nebuloze i onda na ne
iji nagovor, daj pogledaj dokumentarni film o cannabisu ona odgovara:"znam ja to
no ata je to!"
AndrijaJ
AMBASADOR2.826 REP38%
→ Legenda
AndrijaJAMBASADOR
okt 2010.
okt 2010.#5
ahhhh, sad potrosih pola sata na pisanje reply na taj tvoj post a u medjuvremenu ga je admin izgleda obrisao i ode sav text u pm....
Uglavnom, uz gomilu besmilica najvise me smeta sto se taj sajt nalazi na vrsnoj/drzavnoj domeni .hr, koju nemoze dobit bas svako s obzirom da je besplatna.
Koliko sam shvatio to je neprofitna udruga, koja aktivno reklamira knjige jednog/vjerojatno osnivaca te udruge, sto bi se moglo okarakterizirati kao promocija u privatne svrhe. S obzirom da nikad nisam imao posla s nekom takvom udrugom i pravima koja ona ima te s obzirom na profitnu djelatnost koja se obavlja putem te stranice trebalo bi se malo raspitati s pravne strane dal se necim takvim ta udruga uopce moze baviti ?
Logicki gledano po meni krse prava za dobivanje vrsne .hr domene za neprofitne udruge.....
Ili je to savim legalan nacin zarade na nasem balkanu, osnujes neprofitnu udrugu te privatno zaradjujes na svojim privatnim knjigama ...
Oprostite ako sam toliko slobodan zakljuciti da se tu radi o velikoj kolicini novaca koja se okrece oko te udruge ...
Treba ih skresati nevezano uz tekstove i tematiku kojom se bave...
Ali ovo : "Glavna zadaa je unapreenje kvalitete ~ivota, mladih i svih graana u "druatvu rizika" razvojem zajednice bez droge."
nadopunio bih sa ... ,cime cemo iskorjeniti ubijanja, silovanja, premlacivanja, maltretiranja, stres, zdravstvene probleme.... LOL
Nikolica
ISTRAŽIVAČ158 REP72%
→ Entuzijasta
NikolicaISTRAŽIVAČ
okt 2010.
okt 2010.#6
Ja sam
itao malo taj sajt sad i kad sam pro
itao da su napisali neato u smislu "...a kru~e pri
e kako je jedan mladi Amerikanac posle uzimanja PCP-a iskopao sebi oba oka...", morao sam definitivno da ugasim prozor. :)
Skunkisha
ISTRAŽIVAČ97 REP31%
→ Entuzijasta
SkunkishaISTRAŽIVAČ
okt 2010.
okt 2010.#7
koja maatarija - http://www.youtube.com/watch?v=fD6WSk_lhQ8&feature=related
17 REP34%
→ Istraživač
okt 2010.
okt 2010.#8
Teake gluposti,gdje se trava demonizira do te granice koda je heroin...
Nego evo nekih bisera sa droga.hr
"Zabrinjava neosporni poremeaj kratkoro
ne memorije, razgovore u grupi puaa
a, takorei nemogue je u potpunosti zapamtiti. Iz toga slijedi da nema nikakve sumnje da se i opa memorija oateuje u
estalim puaenjem marihuane ili haaiaa. Zbog toga je cannabis vrlo opasan. Na kraju treba spomenuti da marihuana u naaim prostorima obilje~ava prvu fazu, takozvanu fazu znati~elje u opeprihvaenoj klasifikaciji narko puta. Iako je u toj fazi znati~elje mogua i neka druga solucija, jer prva iskustva mogu biti i s nekim drugim drogama (ecstasy, trip, speed i dr), marihuana je simbol i oznaka po
etka putovanja u nepoznati i nestvarni svijet droga."
" LSD daleko je manje opasan od, na primjer marihuane ili speeda. "
"Smatram da je u airem smislu u Hrvatskoj, cocain manja opasnost za mlade od marihuane i speeda, a neusporedivo manja od heroina. "
Dobro da nije i za heroin rekao da je manja opasnost od marihuane onda stvarno nebi znao sta reci.I najace sve se to njegovo temelji na tome da marihuana izaziva oate
enje sposobnosti dugoro
nog pam
enja,ato nije istina.
http://droge.hr/experimenti.html
Petar Pan
POZNAVALAC677 REP9%
→ Ambasador
Petar PanPOZNAVALAC
okt 2010.
okt 2010.#9
jebote pa ovo je novija verzija onog reefer madness-a iz 1936
http://video.google.com/videoplay?docid=-6696582420128930236#
Punxer
ENTUZIJASTA574 REP94%
→ Poznavalac
PunxerENTUZIJASTA
okt 2010.
okt 2010.#10
Skoro sam zaplakao na ovo sa droge.hr
Procito sam njegove "experimente", covjeku je lijepo na heroinu, a travu pljuje jer nije zapamtio sto je pricao napusen (a alkohol?).
I koji mu je k "cannabis sativa croatica"?!
Najjaci su mi ti tzv informativni tekstovi, kazu da je marihuana lisce a hasis vrhovi biljaka, i da je indica iz indije pa je valda sativa croatica iz hrvatske(a to sto su sativa i indica ko crno i bijelo nisu istrazili).
Ljudska glupost nema granica
pc.grower
ENTUZIJASTA201 REP0%
→ Poznavalac
pc.growerENTUZIJASTA
okt 2010.
okt 2010.#11
hahaha ka~e da je to eksperiment :D
bome se on dobro nadrogira : marihuana u nekoliko navrata (ko zna koliko je to navrata), LSD 2 puta , ecstazy jednom, speed jednom, COCAIN 3 PUTA, HEROIN 3 PUTA
ono... ja iman 20 godina i puaim travu od drugog srednjeg- i nisam proba niata drugo osim trave jer ne ~elim , a on onda sere po travi da je put prema te~im drogama , uostalom vidim da je on proba dosta puta najte~e droge cocain i heroin
nightpianist
ISTRAŽIVAČ123 REP49%
→ Entuzijasta
nightpianistISTRAŽIVAČ
okt 2010.
okt 2010.#12
Baa se pitam jel sada ata uzima taj lik ako je i upoe stvaran.
Punxer
ENTUZIJASTA574 REP94%
→ Poznavalac
PunxerENTUZIJASTA
okt 2010.
okt 2010.#13
A skuzi da pri vrhu stranice pise kako je studentica nakon jednog pusenja heroina "postala i ostala teska ovisnica", a on ga degustirao 3 puta..
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
okt 2010.
okt 2010.#14
Da ovo je bas previse. Trebalo bi kontaktirat .hr domen jer ipak ne bi trebalo da ovakav sajt dobije besplatan domen. Ovo je ispod casti svakog hrvatskog drzavljanina i sto je najgore cak odmaze jer ni djeca vise nisu glupa.
http://www.iana.org/domains/root/db/hr.html
pav1337o
ENTUZIJASTA270 REP18%
→ Poznavalac
pav1337oENTUZIJASTA
okt 2010.
okt 2010.#15
Bojim se da nema pomoi glede domene. Udruge i pravne osobe imaju pravo na besplatnu .hr domenu ako je domena vezana uz ime firme. `toviae, ime firme ne mora imati nikakve veze s nazivom na domeni.
Ako Carnet procjeni da postoji opravdan razlog za izdavanje domene iako ime ne odgovara imenu podnositelja zahtjeva, takvu domenu ce i odobriti.
Mislim da je to slu
aj i s droge.hr
Dodajmo i to da droge.hr domena mo~e poslu~iti za bilo kakav drugi sajt, nevezan uz droge. Sve ata treba je promijeniti DNS IP. Domena je ime, naljepnica, preko IP adrese. Vutragenjo, ti to bar znaa ;)
17 REP34%
→ Istraživač
okt 2010.
okt 2010.#16
Nema nista od toga kontaktiranja,jer se onim svojim sajtom i informacijama ne krsi nikakav zakon.nego jednostavno iznosi misljenje svoje udruge i samog sebe.
sHR00m
ISTRAŽIVAČ72 REP15%
→ Entuzijasta
sHR00mISTRAŽIVAČ
dec 2011.
dec 2011.#17
Vidim da stranica joa uvijek postoji, a pro
itao sam toliko gluposti da sam nakon zatvaranja stranice, po
istio history i cache browsera da mi tolika glupost ne sjedi negdje na disku i zauzima prostor. Pro
itao sam stvarno svakakih tekstova, ali brate ovaj ga je baa pretjerao. Toliko dezinformacija i nadrobljenih gluposti nisam dugo vidio na jednom mjestu.
Postoji li kakav na
in da se stranica ugasi? Jer netko tko malo googla, informira se, sigurno e naletiti na tu stranicu. Tamo e pro
itati hrpetinu sranja i dobiti joa loaije mialjenje o Marihuani jer mu je glavu napunila ta glupa stranica, a na internetu ima joa hrpetina dezinformacija... itao sam (na drugoj stranici)
lanak o tome kako je Marihuana kancerogena i kako se lakae mo~e dobiti rak nego da puaimo obi
an duhan. A sutradan u dugom
lanku se to sve isto negira i di~e Marihuanu u nebesa. Stvarno ima ljudi kojima je jako dosadno...
naturalmystic
ENTUZIJASTA217 REP4%
→ Poznavalac
naturalmysticENTUZIJASTA
dec 2011.
dec 2011.#18
ah joooj ljudi to je normalno........marihuana nikoga nije ubila, niti ce ubiti, marihuana pomaze covjeku da ozdravi ,a ljudi jednostavno pljuju po njoj....to je ista prica i sa covjekom.....covjek pomogne covjeku i onda mu ovaj okrene lea......valjda me razumijete sto hocu reci.....:)
bozga
LEGENDA8.043 REP30%
→ Zmaj
bozgaLEGENDA
dec 2011.
dec 2011.#19
Piae da se uzgaja pod halogenim svjetiljkama ato je totalni bulait.
sHR00m
ISTRAŽIVAČ72 REP15%
→ Entuzijasta
sHR00mISTRAŽIVAČ
dec 2011.
dec 2011.#20
Nije ni
udo ato su ljudi toliko konzervativni i dezinformirani kada
itaju ovakva sranja...
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
dec 2011.
dec 2011.#21
onu gore makedonsku reklamu na youtubeu sam prijavio youtube-u kao "scam"....
hahahha
i ima duplo vise minus glasova nego plus...
sHR00m
ISTRAŽIVAČ72 REP15%
→ Entuzijasta
sHR00mISTRAŽIVAČ
dec 2011.
dec 2011.#22
Reklama je prije za brzinu ili tako neko kemijsko smee, pa od vuve nemas toliko energije da bi sada isao krasti auto i torbice bakicama, a kasnije pociniti samoubojstvo :D. Mislim, svatko normalan kojeg imalo zanima ato se dogaa pod utjecajem vuve nee povjerovati u takvo smee od videa.
U~as...
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
dec 2011.
dec 2011.#23
puaa
i vutre ne kradu aute i rade sranja, nego sjede doma i umiru od smijeha gledajuci takve reklame... eto xD
Mr GreenSkin
AMBASADOR2.223 REP21%
→ Legenda
VutropuhacSrbija
ISTRAŽIVAČ67 REP11%
→ Entuzijasta
VutropuhacSrbijaISTRAŽIVAČ
sep 2012.
sep 2012.#25
Cannabis nikad nije i nee biti kriv zato ato je neki narkoman postao narkoman. Taj narkoman je kriv jer je probao heroin. End of story,legalize today!
:maryjane:
okt 2010.
1 / 25
okt 2010.
sep 2012.