VUTRA
ForumMarihuanaObrazovanjeKako prepoznati industrijsku konoplju
LEGACY

Kako prepoznati industrijsku konoplju

62 odgovora8,035 pregleda
arapISTRAŽIVAČ

apr 2010.

#1
interesujeme kako prepoznati industrijsku konoplju da li neko ima slika ili ima nacin kako da to sazna unapred zahvalan
KrejzyPOZNAVALAC

apr 2010.

#2
www.google.com -> TRAZENI POJAM: industrijska konoplja -> http://konoplja.wikia.com/wiki/Konoplja i sad citaj, gledaj slike, daj si malo truda
HightyENTUZIJASTA

apr 2010.

#3
Trebao bi znati prepoznat po budovima, barem bih ja iala tom metodom...opet ovisi kakva je industrijalka jel sjemenja a ili za vlakno.....velika je to znanost brate i ne mo~e svatko razlikovat. Predla~em ti great book of buds (ili tako neki sli an naziv) pro ekiraj i onda si pro ekiraj nekoliko sorti industrijske, u zakonu je popis.
Svirač_TrubeENTUZIJASTA

apr 2010.

#4
E i ljudi google je sveta stvar za ovakve nepoznanice:) prema tome dajte si malo volje, nemojte dopustiti da marihuana konzumira vas umisto vi nje:) peace

jul 2013.

#5
Zanima me da li je ovo industrijalka ili ne, ako neko zna neko mi sto pre odgovori bio bi mu zahvalan, ima jako male hedove i usla je vec odavno u cvetanje, ne znam tacno kada, tu biljku sam ja nasao blizu moje kuce nekih 20 m, a znam da vec 5 god tu raste vutra, i ja sam jedini koji je obilazi i niko drugi, tako da ne zelim da je industrijalka al' vi procenite i objasnite zasto su hedovi tako mali i zakrzljali i koliko jos do kraja treba cekati (od prilike) posto ne znam kad je pocelo cvetanje.. :)

jul 2013.

#6
pa jel biljku neko sadio ili je samonikla, nije nemoguce da je industrijalka, al ne mogu garantovati na osnovu fotke... ako je neko sadio pre 5 god. onda je mozda i bilo nesto brendirano, al i to ne mora da znaci... jbg. ako ti ne smeta pusti pa ces videti da li radi kada skines, a skidas ne pre kraja 9 meseca, mozda potraje i do sredine 10., zavisi sta je u pitanju. da li je zalivas, jesi djubrio necim, zemlja deluje prilicno suva, tvrda i istrosena... puno je faktora koji mogu da uticu na kvalitet i prinos (tj. velicinu hedova koja tebe zanima). uz to, biljke tek sada krecu sa cvetanjem, imas ceo osmi i deveti mesec, daj joj sansu i malo poguraj vodom i djubrivom kad ti je vec po nosom, naravno ako okolnosti dozvoljavaju... i kad je vec pognuta, mogao si lagani lst da krenes, svaki par dana po malo je dotezi na dole. eto neke smernice, a bude kako ti odlucis

jul 2013.

#7
Malopre sam je nadjubrio, vodu dobija vec par dana i kao maloj sam joj davao vodu, nazalost nisam imao vremena oko nje i ako mi je najbliza tacnije pred nosom, uglavnom djubar svinjski sam joj dao, vodu svaki dan a i LST ce biti uradjen isto, hvala na savetu i nadam se da nije industrijalka. :)
DomarPOZNAVALAC

jul 2013.

#8
nije industrijalka kume, ne raste ona bilo di, za industrijsku konoplju su zakoni rigorozni oko uzgoja skoro kao i kod sojeva sa veom koncentracijom THCa, ovo je mogue neki stari nasad ili je bila Bozja ruka i stiglo vjetrom ;) Mali su cvjetovi zbog kako je covjek rekao slabih uvjeta, uz malo ljubavi u 10 mjesecu ce se ako Bog da neszo i desiti , sretno :)
Profi KemičarISTRAŽIVAČ

mar 2015.

#9
Kupi u ducanu sjemena pa negdje posadi da tocno vidis razlike, tesko je precizirati, ali primjeti se malo razlika i u listovima, u prosjeku su nesto svjetliji i malo drukcijeg oblika (gotovo ne zamjetno) i ona raste jako visoko, vise metara moze narasti.

mar 2015.

#10
profi, ovog puta nisi puno reko, boja, fenotip (oblik, patern) i visina zavise od mnogo fatora okruzenja i za jednu i za drugu + sorta, jer i industrijalke ima vise sorti
Profi KemičarISTRAŽIVAČ

mar 2015.

#11
Slazem se, zato sam se ogradio i napisao, citiram: "u prosjeku". Ali jasno se vidi razlika izmeu industrijske i indijske konoplje i dok nije u cvjetanju. Takoer, osobno radim na velikoj sveobuhvatnoj studiji o cannabisu vec 4 godine (procjena je da ce trajati jos 6-7), i uzgojio sam velike kolicine industrijske i indijske konoplje, i i dalje tvrdim da se vidi jasna razlika i po listovima i po samoj biljci. Evo ove godine ako netko zeli mogu napraviti par redova industrijske (razlicitih tipova) i par redova indijske (razlicitih tipova) pa poslat fotku iz daljine da ljudi tocno vide usporedbu.
Profi KemičarISTRAŽIVAČ

mar 2015.

#12
Ova sa slike je dosta nalik na industrijsku, samo nevidim dobro cvat. Mozda sam u krivu.

mar 2015.

#13
evo fotke (iz daljine) pa probaj na prvu da kazes koje je koja ;)
t@maraZMAJ

mar 2015.

#14
Ma onaj ko vidi razliku ja ga hebem :watch: Edit: Ali zadnje dvije u lijevom stupcu i zadnja u desnom stupcu su industriske :)

mar 2015.

#15
ja ne vidim al znam koje su, jel se vazi :)
t@maraZMAJ

mar 2015.

#16
Ma ti varaa,ne vrijedi haha A jel sam u pravu?

mar 2015.

#17
sve su industriske...:)

mar 2015.

#18
nisi za desnu
t@maraZMAJ

mar 2015.

#19
A i to je mogue,Power postavio zamku haha ali ekamo znalca da se izjasni :)

mar 2015.

#20
sta sad da se izjasni, proslo pola sata i sad jos zna za tri fotke
t@maraZMAJ

mar 2015.

#21
Niata onda previae smo pomogli,morat ea nove neke slike staviti :) ja sam birala prema izgledu polja,ali vjerujem da se nemo~e druga ije razlikovati :) Neka nas razuvjeri :p

mar 2015.

#22
Ja znam :D

mar 2015.

#23
ven, probao sam vec te fore, ne ide :)
imenjakENTUZIJASTA

mar 2015.

#24
ata bi bilo kad bi se zapalila industrijska? nije mogue da nema nikakve efekte? jest da ima nizak udio thc-a, ali thc je samo glavni sastojak, pretpostavljam da ima i ostalih unutra, a cbd-a isto ima dosta, pretpostavljam da bi efekt bio opuatajui, ali zanima me netko tko je probao, a na internetu ima svakakvih odgovora

mar 2015.

#25
imenjace, ima cbd-a al on nije psihoaktivan pa ga bas ne mozes osetiti, a thc-a je obicno tako malo da bi trebao 30ak buxni da smotas pa da mozda osetis nesto, ako uspes da poduvas sve :) zna se cemu sluzi i sta se od nje pravi il dobija, nije za rekreativnu duvku sigurno, moz samo da kasljes ko konj :)
imenjakENTUZIJASTA

mar 2015.

#26
da, ali vutra ima i dosta ostalih efekata osim psihoaktivnih, i ostali cannabidoli daju nekakve efekte, ak i psihoaktivne, ali cbd djeluje kao antiagonist za psihoaktivne efekte.. thc je najbrojniji i najja i, ali nije jedini.. zato i ka~em mo~da nebi utjecao na psihu, ali bi mo~da opuatao, osjetio bi glad itd.. mo~da bi ak i bio dobar za eliminiranje psihoaktivnih efekata trave, ono napuaia se ko budala neko te zove za neato va~no, ata ea, zapalia industrijsku koja te malo spusti i to je to.. ata kad bi se napravio hashish od toga? a za kaaljanje, to valjda jedino ako loae kjuraa ili direkt otkinea travu pa idea zapaliti

mar 2015.

#27
najbolje da probas, pa ce ti sve biti jasno ;) inace, od nje mozes praviti cbd ulje, ja sam samo naglasio da nije za rekreativnu duvku :)
imenjakENTUZIJASTA

mar 2015.

#28
i mislio sam baciti negdje gdje mi nije bitno malo sjemenja za ptice pa ako izraste ekati da sazrije i isprobati... isto iz znati~elje..

mar 2015.

#29
samo cepaj ako ti vec ne raste u komsiluku samonikla, kod mene je prilicno ima, hrana za srednje papige i nema brige, evo, kome dosadno nek prebroji koliko menki konoplje ima na fotkama hrane za ptice ;)
Profi KemičarISTRAŽIVAČ

mar 2015.

#30
Lol, nema teoretske da tu ista kazem, fotke su lose, al rekao bih da je desna srednja industrijska, i mozda ova ljevo gore.

mar 2015.

#31
posto imamo hemp vs. marijuana, sanse da ubodes slucajno su 50:50. jednu si pogodio a drugu nisi, desno srednja jeste hemp ali uz levu gore ide naslov: Cops bust guerrilla grow outside of Carsonville, Pennsylvania ;) od 6 fotki mi smo vec resili 3, a od preostale 3 pogodio si 1. plus mnogo ti vremena trebalo drug, mogao si izguglati u medjuvremenu X puta :)
savagestrainAMBASADOR

mar 2015.

#32
Ma vide se dosta dobro, pogotovo na slici di su proklijale, preko 5 sam ih ovako nabrzinu nabrojao :) Ja govorim za druge dvije slike btw! :D

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se