LEGACY
Ralika izmedju skanka i obicne trave?
22 odgovora58,254 pregleda
D A X
ISTRAŽIVAČ123 REP49%
→ Entuzijasta
D A XISTRAŽIVAČ
dec 2010.
dec 2010.#1
interesuje me kako da prepoznam razliku izmedju obicne trave i skunka. bilo je slucajeva kada sam platio vecu cenu za travu,a pri tom me nije nista radila. i obrnuto???
poznato mi je da je osnovna razlika u ceni i da je obicna trava i do 5,6 puta jeftinija u odnosu na skunk,ali u cemu je tu zapravo caka???
navodno bi trebalo da u skunku nema semenki posto se vise vodi racuna o samom uzgoju,ali ni to nije pravilo... stvarno me nerviraju odgovori na ova pitanja,pa bi voleo da mi neko ko se razume objasni,ili makar da me usmeri gde da to procitam i malo se vise informisem...
hvala!
ako tema postoji izvinjavam se adminu,neka me samo usmeri na postojecu posto je nisam nasao...
He-Man
LEGENDA9.657 REP47%
→ Zmaj
He-ManLEGENDA
dec 2010.
dec 2010.#2
Ne postoji obi
na i neobi
na trava !
Skunk je samo jedna od tisua raznih sorti kanabisa, niata potentnija od ostalih kvalitetnijih sorti, a ima ih i "ja
ih" od skunka.
To je druga stvar ato danas svaki diler i draga nam policija sve ato ima imalo vei postotak THCa nazivaju Skunk, radi senzacionalizma ili bolje prodaje.
A i mislim da se rijetko po ulicama mo~e naii na neke specifi
ne sorte, uglavnom je to neka domaa trava, a kako puca valjda ovisi koliko je kvalitetno uzgojena,pakirana, transportirana i sli
no.
Za raspoznavanje "dobre" vutre od sranja baci oko na ovaj topik, https://forums.vutra.org/threads/5010-kako-prepoznati-dobru-vutru/page2 ... i koristi google
35 REP70%
→ Istraživač
dec 2010.
dec 2010.#4
ima li mozda razlike u temperaturi koja joj pase recimo par stupnjeva gore ..itd konkretno lemon skunk i skunk 1...nikako da nadjem nesto opsirnije na netu svugdje samo osnove....ako netko ima iskustva....mislim isti k....ali opet mozda voli nesto vise:)
ty
NumBdoT
ENTUZIJASTA520 REP80%
→ Poznavalac
NumBdoTENTUZIJASTA
dec 2010.
dec 2010.#5
Ogromna definformiranost vlada na nasim ulicima u vez ganje,ima nesto slicno i u amereci sa kushom i chronicon(kao kush je indika a kronik je sativa itd.) he-man je reko sve.
thcxx sumnjam das bas u stupanje nac precizne informacije al lemon i skunk#! su jako slicne genetike pa vjerujem da im je tolerancije za temp tu negdje....iako sam mozda u krivu...
Teglica_Unka
AMBASADOR2.292 REP23%
→ Legenda
Teglica_UnkaAMBASADOR
dec 2010.
dec 2010.#6
skank je sinteticki dobijena marihuana....i jaca je i do 500 puta od obicne trave....naprimer od jednog kg skanka moze da se dobije 20 ili 30 kg obicne marihuane koja opet moze sinteticki da se preradjuje u skank :rofl:
NoTrippin
AMBASADOR1.958 REP13%
→ Legenda
NoTrippinAMBASADOR
dec 2010.
dec 2010.#9
uuuuuu zajeban je taj skank, nije ti to ko trava pa da se mo~ea kontrolirat
idea okolo svaku curu ata te pogleda pod jaja bacaa, a na babe bacaa bombe
Samo taj skank trebaa dobro ugrijat pa u apricu pa tek onda u rizlu, ina
e ne radi.
https://forums.vutra.org/threads/3114-vutra-hibrid-skunk
SiD
AMBASADOR4.379 REP82%
→ Legenda
SiDAMBASADOR
dec 2010.
dec 2010.#11
e jel neko primjetio da je ovo ve jedno 3. ili 4. postavljeno pitanje NA ISTU TEMU...
pa jeste vi prsli e... daj nek neko ovo pobaca na ubriate!
polit benzinom i zapalit...
ontopic: "OBINU" vutru puaimo mi, a skank dolazi iz svemira, donose ga mali ljubi
asti microgerbili koju lagano vuku na tamno smeu boju...
mogu onda i ja postavit pitanje,...
jel netko ikad puaio neobi
nu vutru, dajte mi molim vas informacije, lud sam, bojim se isprobat, dali u se mo kontrolirat, i dali u umrijeti od toga!??!
dec 2010.
1 / 12
dec 2010.
dec 2010.