VUTRA
ForumMarihuanaObrazovanjePitanje
LEGACY

Pitanje

60 odgovora9,661 pregleda

dec 2011.

#1
zdravo imam pitanje za vas, trenutno koristim psihoaktivne tablete kao sto su seroxat i rivotril pa me interesuje da li bi smetalo ako duvam skanka ili travu, hvala unapred i hvala onima koji su napravili ovako nesto pozdrav
Nisam jaENTUZIJASTA

dec 2011.

#2
Reci malo vise,zasto to koristis? Kako zbog cega? Inace nemjesamo bas brate kemiju s vutrom al eto,zato napisi malo vise?! No8! Edit: inace poznato je da vutra pojacava psihoaktivni odraz bilo cega,pa jbg,ako ti to pase... neznam..

dec 2011.

#3
ako uzimas travu uz druge psihoaktivne supstance sigurno je da mora doci do neke sinergije, neces umreti ali neces imati "uobicajen" efekat, e sad kakav ce da bude efekat vrlo je individualno, u nacelu jedno obicno pojaca efekat drugog... treba biti oprezan, mislim, ne znam iz kog razloga uzimas tablete pa ti ne mogu dati konkretniji savet... i ne znam koja je po tebi to razlika izmedju skunka i trave kad odvajas jedno od drugog?
EtajglechaAMBASADOR

dec 2011.

#4
nisam pio seroxat (antidepresiv, ja mislim) ne secam se za rivotril, pio sam neki cipralex i jos neke piz darije.... u svakom slucaju duvao sam u tom periodu i jbg tad sam bio u depresiji, hteo da se roknem i te gluposti.....never mind....ali mislim da nije bas pozeljno uzimati te lekove sa vutrom, i ako sam to isto radio...a seroxat je kolko znam mnogo jak lek, tako da se ne bi zezao...na tebi je da odlucis...... a koji rac to pijes????? depresija??sta??? veruj mi pokusaj da izbegnes gutanje tih tableta, ja ih pio i nista nikad nisu pomogle, samo sam bio vecito nagudriran, i nisam znao dal spavam, ili sanjam....od dva meseca konzumiranja takvih lekova, ja se mozda secam par dana....a kad sam bas lose uzmem neki bromazepam ili tako nesto, da me spusti....ne znam. jbg, moras malo da se otvoris....Znaci, zasto pijes te lekove????? pozzz drzi se ;)))

dec 2011.

#5
haha momci opusteno ne patim ja od nicega, nego imam problem sa pritiskom imao sam "strah" u stomaku pa me poslali kod neurologa, i dao mi terapiju takvu da pijem taj seroxat i rivotril i znam da si psihoaktivne al hteo bi da duvam ono pa se malo sekiram dal bi mi stetilo zdravlju, pa ne znam skank mi jaci ono od obicne i uvek me uhvati

dec 2011.

#6
a sta je ta obicna, zivota ti... industrijska? skunk je samo jedan strain (vrsta) i svakako nije najjaca, tako da je pitanje sta ti uopste pusis, ako pravis razliku izmedju aktivne i neaktivne, ne znaci samo da je skunk aktivna vutra... al nebitno, smanji tablete ako ti nisu neophodne, "strah" u stomaku i seroxat i rivotril, hmm, dobro ti nisu dali moditen depo, eh, lekari...
EtajglechaAMBASADOR

dec 2011.

#7
kako moze da ti da te lekove zbog "straha u stomaku"?????? WTF??? nista ne kapiram, ustvari dolazim do zaklucka da su lekari teski idioti al dobro....

dec 2011.

#8
sta da vam kazem, znaci uglavnom ne preporucujete?

dec 2011.

#9
ja ne bih mesao a ti kako zelis, ne znam ni na kojim si dozama ni zapravo zasto... "strah u stomaku" mi bas ne govori mnogo kao ni to kakve veze ima neurolog sa tim strahom, a rivotril znam kada se i za sta uglavnom prepisuje... i ko ga prepisuje, jest fakat neuro, al manje log, sve najbolje
naturalmysticENTUZIJASTA

dec 2011.

#10
nemoj koristiti tablete to su ti gluposti samo te trovaju raznim idiotarija, koristi prirodu to ti je lijek.......al dr~i se....bit ce bolje...:))
Big LLEGENDA

dec 2011.

#11
Izbaci te odvratne tablete s kojima te kljukaju.... Ja se sjecam sebe poslje zubara zadnji put, dali mi one konjeske tablete od grama, tu noc sam duau izrigao radit tih tableta, reko ajde probat cu ujutro, pojedem ju ujutro, nisam mogao nista jesti cijeli dan i navecer bacim kutijicu, nastavio sam svojom medikacijom i nikakvih problema od tad.... Samo izmisljaju da te nakljukaju za stvari koje ne postoje uopce, ako imas problema sa stomakom samo lijepo jedi uravnotezeno, redovno i zdravo.... A ako nemas apetita, mary jane je uvijek tu... @power, pa znas da je skunk svaka vutra koja u sebi nema puno sjemenki i netreba je puno stavljat.... hihihihihi
derataurPOZNAVALAC

dec 2011.

#12
Bigl pa nema problema sa anoreksijom,ovdje je kolko vidim rijec o problemu psihe,nervoze...?
Big LLEGENDA

dec 2011.

#13
Aha, nisam skuzio odmah, jbg, malo sam high... A u tom slucaju ako se nervoze i toga tice, neznam koja tableta moze zamijeniti dobru vutru... bar ako se mene pita.... Tako da je ustvari sve isto....
HighBadgerPOZNAVALAC

dec 2011.

#14
Ja sam pila rivotril jedno vreme isto zbog tog "straha"... To je u stvari anksioznost, samo sto se to kod mene odrazavalo na srce, a ne na stomak... Ubrza mi se puls bez ikakvog razloga i kao neki uzasan predosecaj da ce nesto lose da se desi, neko iscekivanje, bez nekog posebnog razloga. Prvo sam mislila da mi srce nije u redu, posto mi je nekad puls is'o i do 120 u stanju mirovanja. I kad sam videla da mi je srce ok, neurolog mi je onda objasnio da imam taj strah i dao mi da pijem te lekove tj. rivotril. Od tih lekova sam bila usporena mnoogoo, samo sam spavala... Duvala sam jedno vreme dok sam ih pila, i nista mi nije falilo... Onda sam prestala da ih pijem, jer stvarno nisam mogla vise da izdrzim! Totalno su me umrtvili! Veruj mi, dovoljna je samo svesnost da imas taj strah i da si svestan da nemas nekog razloga i pustis da prodje i prodje... jer ne mozes nista da uradis da sprecis to... Bitna je sama svesnost o tome... U svakom slucajnu, nemoj da mesas nikako... Eto, meni nije nista bilo, ali opet je to individualna stvar. Ili lekovi ili vutra...
Z&NZMAJ

dec 2011.

#15
Rei u samo jedno...tra~i drugo mialjenje, jer za "strah u stomaku" (ato god to bilo-ne zvu i pre ozbiljno) takve lijekove prepisati mo~e samo lije nik kojemu o ito fali koja daska u glavi...ima ih takvih, na ~alost... mixanje vutre s tim nikako! Prije svega razmisli ato je mo~da navelo lije nika da ti uope to i prepiae. Ka~ea da nemaa problema!? Kako to da si onda dobio takvu terapiju? `to si rekao lije niku? `to je on tebi rekao? Mo~da mu i ne fali koja daska u glavi:) mo~da se ne ku~ite :) Sve u svemo, sretno ;) ( I educiraj se malo o vutri, ako ju ve troaia :P )
oprezENTUZIJASTA

dec 2011.

#16
HighBadger je sve rekla...anksioznost... u takvom stanju ja ne bi preporucio vutru, pa bili lijekovi pored ili ne..Sretno!
BabaRogaISTRAŽIVAČ

dec 2011.

#17
ovje e, ja od aspirina bje~im i nikad ga ne mijeaam sa jutarnjom kavom. Pazite ato unosite u sebe. Sve je to kemija i na neki na in mijenja organizam.

dec 2011.

#18
samo da napomenem da je rivotril ozbiljna hemija koja nije prvenstveno namenjena "lecenju" anksioznosti i ne spada u standardne anksiolitike ili blaze psihosedative

dec 2011.

#19
anksioznost ali strah bez razloga posle jednog putovanja no nebitno, pio sam te lekove i duvao i bilo mi skroz okej cak i super jedino sto sam morao da se oporavljam, no powerspeed mozes li mi reci za sta sve sluzi rivotril i kakvo mu je dejstvo i ostale stvari?

dec 2011.

#20
druze, ovaj forum bas nije predvidjen za diskusiji na tu temu, a ako si ga vec pio ili ga pijes pogledaj uputstvo i siguran sam da ti sve pise na maternjem jeziku, u svakom slucaju lek je prvenstveno namenjen tj. primenjuje se u "lecenju" epilepsije: "What is it used for? Rivotril tablets are used to treat various different forms of epilepsy, including absence seizures (petit mal epilepsy), generalised tonic-clonic seizures (grand mal epilepsy), partial seizures and myoclonic seizures. Rivotril injection is used to control repeated fitting with no recovery of consciousness between seizures (status epilepticus)." edit: i ajd jos par reci o mogucim nuspojavama: "Fatigue. Drowsiness. Confusion. Muscle weakness. Restlessness. Dizziness. Shaky movements and unsteady walk (ataxia). Concentration difficulties. Decreased co-ordination. Loss of memory following an epileptic seizure (anterograde amnesia). Changes in behaviour such as aggression, anxiety, agitation, nervousness. Abnormal dreams. Difficulty with speech. Increased saliva or phlegm production (in infants and young children only). Skin reactions such as rash, itching, changes in pigmentation. Hair loss (reversible if treatment is stopped). Loss of sex drive. Urinary incontinence. Heart failure. Slow, shallow breathing (respiratory depression). Visual disturbances (after long-term use only)."
HighBadgerPOZNAVALAC

dec 2011.

#21
Ako mozes sam da se izboris sa tim sam, ja ti preporucujem da ih ne pijes!!! Dovoljno je samo da procitas onaj papir sto dobijes sa lekovima u kutiji, i sve ti je jasno...

dec 2011.

#22
citao sam kod mene i govori se samo o grcenju misica ne spominje se epilepsija i to, no hvala vam na savetu

dec 2011.

#23
more li mi neko reci kakvu rasvijetu trebam staviti na biljku i cime mogu izmjeriti vlagu u grow boxu
mazarLEGENDA

dec 2011.

#24
I mene je po ela loviti, na momente se javi nave er kad ostanem sam, ali moram nastaviti polizati joa viae od 30 mL:sun2: e i 5 bodova za momka koji se javio 2 posta prije mene
oprezENTUZIJASTA

dec 2011.

#25
Kod tebe je to opravdano visokim kolicinama THC i ostalih stvarcica koje se nalaze u ulju..Lako pauziras dan-2 da se malo "oporavis", ako bas zagusti. Imam par prijatelja koje prati anksioznost..Pusili su (nasu dragu biljku) i prestali..strahovi su bili amplificirani..sto bi rekli:" da sam normalan, poludio bi" :D Znaci, neku bazalnu paranoju pojacavas pljugom..Mozda bi na nekoga imala suprotan efekt, ja sumljam u to..

dec 2011.

#26
ako mislis na "momka" iz citata radi se o vutrolini :) e sad, jazavac nema zenski rod, ko joj kriv pa unosi zabunu ;)
HighBadgerPOZNAVALAC

dec 2011.

#27
E da, to grcenje misica... Jednom mom prijatelju koji boluje od anksioznisti se ukocila vilica kad je vario, a bio je na terapiji.. Sad ne znam koji su tacno lekovi u pitanju... oprez, meni je isto bila idela da vutrom suzbijem starh, ali se kod mene nije pokazalo kao dobro resenje. Isla sam logikom ono, vutra opusta..i tako sam jednom zapalila bas kad sam imala anksiozni napad, kao da se smirim... Ali, onda mi je dim ubrzao vec prethodno ubrzan rad srca od samog napada i bas mi je bilo veselo :icon_lol: Mada, ipak mislim da moze ovako da se koristi u te svrhe samo ako se ne konzumira u trenutku napada...
SiDAMBASADOR

dec 2011.

#28
2 upalja a, 1 svijea i omot od tvrdo uvezane knjige za propuh.. za mjerenje vlage uzmi vaservagu...
mazarLEGENDA

dec 2011.

#29
`ta da ti ka~em, borba je. Zadnja dva dana je malo popustila, a i ja sam malo viae vani, ~ivim:banana_rasta: ma mislio sam na BEBU:vb_wave:
chifnotechAMBASADOR

dec 2011.

#30
Ja koristim Rivotrili i Calixtu (minimalne doze) i duvam i nije mi nista. Rivotril sam neki dan izbacio jer kurcu nevalja, ne djeluje za ono za sto su mi ga prepisali. A calixta ima produzeno djelovanje (1mj-2-3...) pa to jos nisam ali ni ne osjecam taj lijek pa eto... Uglavnom, meni nikakve razlike s rivotrilom naduvan ili ne.
SiDAMBASADOR

dec 2011.

#31
a B.E.B.A ti je isto muako... :icon_lol: sorry na Off

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se